słowa kluczowe: Teresa Sutowicz, aborcja, homoseksualizm, lewactwo, lobby homoseksualne, normalność, poprawność polityczna, postęp, przemiany.
Linki, cytaty, nowiny2018-01-03 21:03

Chcę być normalna

(poleca )

Teresa Sutowicz

 
To naturalne dla człowieka, homoseksualizm był, jest i będzie wśród nas! Ale czy to normalne? Przecież zoofilia też była i jest.
 
Czy ktoś z nas zastanawiał się nad tym, dlaczego słowo „normalność” dziś nabiera pejoratywnego znaczenia? „Normalny” to dziś „nudny”, „zaściankowy”. Ktoś „nowoczesny” to homoseksualista, popierający aborcję, feministka/feminista (tak, występują obecnie nowe, męskie formy feminizmu, czyli odmiany mężczyzn walczących o prawo dźwigania ciężarów przez kobiety oraz prawo do aborcji dla nich), metroseksualista, zboczeniec, transwestyta…ale… nie wolno ich tak nazywać! Nie mówi się „gej”, bo to może kogoś urazić. Żarty o nich wcale nas nie śmieszą. Co to nowoczesność? To organizowanie zbiórki pieniędzy na kawior dla Kijowskiego, to ubolewanie nad jego losem, to wysyłanie Konstytucji do Prezydenta RP, to wszystko, co u normalnych ludzi budzi śmiech i zdziwienie. Normalność to dziś nienormalność, bo jak powiedział Stanisław Lem „Kiedy wszyscy są wariatami, nikt nie jest wariatem”, więc gdy dziś większość jest nienormalna, jest to dla większości normalne, my zaś normalni nimi nie jesteśmy. Chcę więc być normalna dla samej siebie, a nienormalna dla nowoczesnych.

Całość: +kierunki.info.pl 

1701 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑