słowa kluczowe: Mary Wagner, aborcja, nienarodzone, obrona nienarodzonych, Święta, życie od poczęcia.
Linki, cytaty, nowiny2017.12.18 17:57

Mary Wagner ponownie w areszcie

(poleca )
 
Napisz do niej kartkę na święta!
 
Mary Wagner jest znana z obrony życia. Kolejny raz jest w areszcie za to, że próbowała ocalić życie nienarodzonych dzieci.

Aby pokazać, że jesteśmy z Mary możemy napisać do działaczki prolife kartkę z życzenia na święta Bożego Narodzenia. Jeśli chcesz przekazać jej bożonarodzeniowe życzenia i słowa wsparcia, napisz na adres: Mary Wagner, Vanier Centre for Women , 655 Martin St. Box 1040. Milton, Ontario L9T 5E6, Canada.

Kobieta została zatrzymana tuż po wejściu do ośrodka aborcyjnego w Toronto. Chciała zaproponować pomoc tym matkom, które były gotowe zrezygnować z zabicia swojego dziecka.

Z aresztu napisała list. W nim możemy przeczytać m.in. Przychodzi na myśl Słowo Boże z Księgi Powtórzonego Prawa: “Kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, miłując Pana, Boga swego, słuchając Jego głosu, lgnąc do Niego; bo tu jest twoje życie„ (Pwt, 30,19-20).

Mary Wagner dodała, żebyśmy pozostali w nieustającej modlitwie za życie nienarodzonych dzieci. Módlmy się, aby wszystkie dzieci Boże zrozumiały, że naszym podstawowym obowiązkiem jest nasz Mistrz. Jesteśmy jego sługami. Nie zaniedbujmy naszego obowiązku wobec Niego. Pan prowadzi nas do nawrócenia.
W duchowej bliskości w modlitwie, Mary.
 
 
Źródło: +medianarodowe.com 

1924 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑