słowa kluczowe: AI, FB, Face Book, GPS, Grzegorz Świderski, Math Wars, internet, komercja, petunia non olet, społeczeństwo, sztuczna inteligencja.
Linki, cytaty, nowiny2017.09.26 16:13

Petunia to nie omlet

(poleca )

Grzegorz GPS Świderski

 
Wytłumaczenie banowania przez fejsbużycę jest komercyjne: banuje tych, którzy generują duży ruch, mają dużo polubień i udostępnień, ale nie płacą za to, tylko się to dzieje spontanicznie. Dlatego banuje narodowców i innych patriotów.
 
Tacy są konkurencją dla płacących. A czytanie tego, co inni udostępniają, to zasób rzadki, bo człowiek ma ograniczony czas na czytanie.

Więc jeśli ja coś puszczę fejsbużycy, a to będzie mieć dużo polubień, a zatem
dużo udostępnień, to czytanie tego zajmie ludziom czas. Czas, który mogliby poświęcić na czytanie tego, co ktoś inny puszcza za pięć złotych. Ludzie czytają moje wpisy i nie mają czasu by czytać wpisy innych, którzy za to tego piątaka wywalili. Więc lepiej mnie z byle powodu zbanować, bym moimi darmowymi wpisami nie marnował cennego czasu miliona lemingów, którzy czytają opłacone fejknjusy.

Nie ma więc żadnych Żydów i cyklistów, żadnych lewaków i pedałów, żadnych Murzynów i ciapatych, żadnych wrażych politycznych sił, które nas tępią. Wszystko ma swoje racjonalne wytłumaczenie. Są tylko tacy trolle jak ja, którzy próbują użyć fejsbużycy za darmo.
Nieuczciwość fejsbużycy nie polega na tym, że służy mamonie. Nieuczciwość i perfidia tkwi w oszukiwaniu, w tym, że nie jest jasno, jawnie, wyraźnie postawione to, w jakim interesie uczestniczymy gdy z fejsbużycą współżyjemy.

Całość: +gps65.neon24.pl 

1714 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑