słowa kluczowe: Antifa, Niemcy, agresja, kontrmanifestacja, lewactwo, lewacy, miłość, prawica, spotkanie.
Linki, cytaty, nowiny2017.08.18 20:41

Pełni nienawiści: spotkanie z lewicowym protestem

(poleca )
 
[...] bycie oplutym i zbluzganym przez kogoś, kto zapewne widział mnie po raz pierwszy w życiu – przez kogoś, kto w ręku dzierżył transparent nawołujący do miłości.
 
Dzięki kolorowej, tolerancyjnej i otwartej lewicy w Niemczech niemożliwym jest już normalne wzięcie udziału w spotkaniu informacyjnym kandydatów, którzy „myślą inaczej”. Zwykłemu obywatelowi próbuje się uniemożliwić wyrobienie sobie własnej opinii i podjęcie wyboru, przy czyim nazwisku w decydującym dniu postawić krzyżyk. Stosowanie takich środków, mając przed sobą dany cel polityczny, da się łatwo zdiagnozować jako zupełny brak argumentów potrzebnych do cywilizowanej dyskusji godnej ideałów europejskiej kultury politycznej.

Nie, to jeszcze nie te Niemcy. To jeszcze nie ta Europa. Na godną kulturę polityczną przyjdzie nam jeszcze poczekać, w którym to twierdzeniu umacnia mnie to świeże jeszcze doświadczenie z omawianego wieczora: bycie oplutym i zbluzganym przez kogoś, kto zapewne widział mnie po raz pierwszy w życiu – przez kogoś, kto w ręku dzierżył transparent nawołujący do miłości.


Całość: +narodowcy.net 

1751 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑