słowa kluczowe: Rebeca Kiessling, Rebecca Kiessling, cenzura, dzieci nienarodzone, obrona nienarodzonych, uniwersytet, wolność słowa, życie.
Linki, cytaty, nowiny2017.03.16 17:31 03.18 13:42

Powiedzmy NIE dla cenzury ideologicznej na uczelniach!

(poleca )
 
Władze Uniwersytetów: Jagiellońskiego, Warszawskiego, Wrocławskiego oraz Mikołaja Kopernika, pod presją lewicy, w ostatniej chwili odwołały spotkania z amerykańską działaczką pro-life mecenas Rebeccą Kiessling.
 
Rebecca Kiessling w wieku 18 lat dowiedziała się, że jest dzieckiem poczętym w wyniku gwałtu. Przeżyła dlatego, że w momencie jej poczęcia, amerykańskie prawo zabraniało aborcji. Jej matka dwukrotnie próbowała dokonać nielegalnego „zabiegu”, ale ostatecznie wycofała się z tych prób, bojąc się aborcji w „podziemiu”. Kiessling jest żywym dowodem, że za każdym "wyborem" o którym, tyle rozprawiają zwolennicy dopuszczalności aborcji, stoi życie bardzo konkretnej osoby.

[...]

W tym tygodniu po raz pierwszy przyleciała do Polski, gdzie miała wziąć udział w spotkaniach na pięciu uczelniach. Jej przyjazd wywołał protesty radykalnej lewicy, które w dużej mierze opierały się na kłamstwach i pomówieniach. Nie było to zaskakujące: jej historia musi lewicę bardzo uwierać. Niestety władze czterech z pięciu uczelni ugięły się pod presją i zdecydowały się na odwołanie spotkań.

Więcej i petycja: +www.citizengo.org 

1649 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Rezerwaty ciemnoty 
Piotr Świtecki, 2017.04.08 o 17:03
"Tymczasem teraz na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Wrocławskim (dawniej Bolesława Bieruta) tamtejsze władze nie zezwoliły na wykład pani Rebeki Kiessling, która na zaproszenie Ordo Iuris miała wygłosić tam wykłady na temat ochrony życia ludzkiego od poczęcia.

"Przedstawiciele władz tych uniwersytetów tchórzliwie zasłaniają się jakimiś okolicznościami formalnymi, ale wiadomo, że wydały zakaz ze strachu przed łobuzerią ze środowisk feministycznych i anarchistycznych. W ten oto sposób uniwersytety stają się rezerwatami ciemnoty, ze strachu przez „plemionami zdziczałych tubylców” wygaszając jedno po drugim źródła światła. Co za hańba, co za wstyd!"


Stanisław Michalkiewicz, całość: +michalkiewicz.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Powiedzmy NIE dla cenzury ideologicznej na uczelniach! 
Marek Stefan Szmidt, 2017.04.09 o 11:31
Podstawy moralności tych "luminarzy nauki" znajdują się w tej książce
+polacy.eu.org
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2023   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑