słowa kluczowe: Cola Zinger.
Linki, cytaty, nowiny2016.10.21 13:11

Cola Zinger: Echa Konstytucji 3-go Maja

(poleca )
 

 

"Gdybyśmy wiele lat temu posłuchali masonów, którzy Konstytucją 3ego maja chcieli ulżyć nieco chłopom i robotnikom w ich ciężkiej doli to nigdy ale to przenigdy nie byłoby u nas komunizmu bo komunizm był wyzwoleniem dla uciemiężonej klasy chłopsko robotniczej. Gdyby ta klasa miała lepsze warunki niż zapewniał im komunizm to system ten nie znalazłby podatnego gruntu. Niestety komunizm doprowadził też do objęcia władzy przez ciemnotę bez wiedzy wywodzącą się z tej klasy. Nasze elity - szlachta i arystokracja były nienażarte i nieczułe na katorżniczy los swych poddanych. Podobnie było w Rosji. Dlatego dziś Polskie nienażarte bogate elity niech zamkną zwoje nienażarte pyski gdy Rząd daje coś biednym bo jeśli nie damy szansy biedocie żyć w mniejszym ucisku to przyjdzie ucisk i na elity. Czas wyciągać wnioski z historii. A Rząd niech skończy z rozdawnictwem dla bogaczy - 500+ i mieszkanie+ do korekty. Pomóc trzeba tym naprawdę biednym."

Cola Zinger https://www.facebook.com/cola.zinger/posts/1113890922020651

 

1616 odsłon średnio 3,7 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Cola Zinger: Echa Konstytucji 3-go Maja 
Piotr Świtecki, 2016.10.22 o 08:31
Świat wg Coli Zinger jest coraz wyrazistszy, szczególnie że nic, co ludzkie nie jest p. Coli obce i nie waha się ona swymi doznaniami nadotwarcie dzielić. Np. post o problemach z wypróżnieniem w miejscach publicznych +www.facebook.com (przy okazji gratuluję Konserwatyście przytomnego komentarza).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Cola Zinger: Echa Konstytucji 3-go Maja 
Marek Stefan Szmidt, 2016.10.22 o 13:48
Jest to postawa filozoficzna, której tradycje sięgają antycznego Rzymu, a więc podstaw naszej cywilizacji.
Wolę rozważania higieniczne, godne Hipokratesa, który mógłby mieć podobne przemyślenia siadając na "ławie" w miejscu publicznym, niźli rozważania feministek (to te, co ku***a widziały tylko w atlasie zoologicznym) na temat legalizacji morderstwa na Nienarodzonych.
Pozdrawiam Pana serdecznie
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑