słowa kluczowe: Gazeta Wyborcza, Gross, Niemcy, antysemityzm, lewactwo, obcmokiwanie, politpoprawność, poprawność polityczna, uchodźcy, wojna informacyjna, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2015.09.20 11:43 09.21 18:42

Najpierw Gross, teraz Michnik… W niemieckich mediach trwa urabianie Polski

(poleca )
 
Przed paroma dniami niemiecki dziennik „Die Welt” opublikował artykuł „światowej sławy historyka” Jana Tomasza Grossa, w którym autor oskarżył Polaków o to, że w czasie II wojny Światowej wymordowali więcej Żydów, niż Niemców.
 
Nie bardzo wiadomo w jaki sposób „światowej sławy” Gross doszedł do takich konkluzji, ale jeszcze ciekawsze jest to, że połączył on je z faktem, że Polska sprzeciwia się narzucanemu przez Unię Europejską kwotowemu systemowi rozdziału imigrantów pomiędzy państwa członkowskie.

[Wiadomo, wiadomo... Środowiska te (ta cywilizacja?) ma ogromną zdolność uwodzenia dyskursem, albo miała - bo ów dyskurs coraz częściej tak dalece odstaje od rzeczywistości, że nawet najzagorzalsi entuzjaści owych "narracji" mają problem z ignorowaniem rozziewu. MT]

Prawda jest bowiem taka – i trzeba ją sobie wreszcie przyswoić – że państwa poważne (a Niemcy zdecydowanie do takich należą) twardo dbają o swoje interesy, ukrywając ten fakt za propagandową zasłoną, którą robią im różni „światowej sławy” historycy, albo zadowoleni ze swojego rozumu redaktorzy naczelni, często zresztą nie zdający sobie nawet sprawy z tego, że robią za „pożytecznych idiotów”.

Ciąg dalszy: +niepoprawni.pl
©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl 

2192 odsłony średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Najpierw Gross, teraz Michnik… W niemieckich mediach trwa urabianie Polski 
Marek Stefan Szmidt, 2015.09.21 o 14:34
a co to za news?
przecież nie umieszcza się notatek, że słońce świeci...
:-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑