słowa kluczowe: USA, Wprost, broń palna, dostęp do broni, kretynizmy, manipulacje, media, poprawność polityczna, wprost.
Humor, satyra2015.04.06 10:14 04.11 10:39

Do czego służy broń

 

Przyśpiewki gordyjskie (61)

 
Postęp postępuje coraz szybciej. W porywach bywa szybszy nie tylko od światła, ale nawet od myśli.
 
Komu się za galopującą lokomotywą dziejów zdarza nie nadążać, może obserwować zadziwiające zjawiska. Mnie bywa trudno wierzyć własnym oczom, dlatego załączam zrzut ekranu.

Okazuje się, że broń palna służy w Stanach Zjednoczonych wyłącznie do morderstw i samobójstw. Matematyka ostatniego zdania artykułu jest jak kropka nad "i": nic, tylko paść na kolana i błogosławić "Stowarzyszenie Nowojorczyków przeciw przemocy z bronią palną" za 90 ocalanych dzień w dzień ludzkich istnień.

+www.wprost.pl

Nawet nie dyskutując z powyższymi "faktami", jakiś tu zieje brak logiki. Skoro liczba samobójstw dwukrotnie przekracza liczbę morderstw, a i wśród ofiar morderstw zdarzają się przecież zwolennicy dostępu do broni, pozostawieni bez opieki "Stowarzyszenia" wyeliminowaliby się wkrótce sami… 

3638 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Do czego służy broń 
Marek Stefan Szmidt, 2015.04.06 o 11:35
Konserwatysta, który z powodów wiadomych rzadko wychodzi z gawry, jest gotów założyć się, że wyjdzie "na miasto" (w dowolnym miejscu w Polsce)i powróci nie tylko z arsenałem broni palnej, ale także z "dopalaczami" i po spotkaniu z nieletnią...
Konkluzja wpisu, który oceniłem na 5 pkt. jest jedna:
włączyć Rozum, wyłączyć telewizor
:-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑