słowa kluczowe: Francja, Wielki Wschód, edukacja, masoneria, masoni, polityka, senat.
Linki, cytaty, nowiny2015.03.25 07:50 07:51

Mistrz Wielkiego Wschodu Francji w senacie o masońskiej wizji edukacji

(poleca )
 
We Francji senacka komisja ds. państwowego szkolnictwa zaprosiła na swoje oficjalne posiedzenie mistrza Wielkiego Wschodu Francji – Daniela Kellera. Republikańscy politycy chcieli, by przedstawił… masońską wizję edukacji.
 
Szef największej nad Sekwaną organizacji masonów został zaproszony na posiedzenie senackiej komisji ds. edukacji, by mógł zaprezentować laicką wizję szkolnictwa. Senatorowie nie zamierzają podobnej propozycji złożyć katolickim organizacjom, nie mówiąc już o biskupach - przeczyłoby to przecież „wartościom republikańskim”.

Wizyta Daniela Kellera to kolejny fakt potwierdzający bliskie związki między rządzącymi Francją socjalistami a masonerią. Poprzednio Keller wzywał masonów o większe zaangażowanie w walkę o „laickość”.

W trakcie posiedzenia komisji francuskiego senatu mistrz Wielkiego Wschodu zaatakował hiszpańskie władze za… odejście od nauczania ewolucjonizmu. Stwierdził także, że „Świątynia Wiedzy” nie może mieszać się z wyznaniami religijnymi.

Źródło: +www.pch24.pl

[Wpływy ateistycznej masonerii na sterowanie nawą społeczno-państwową to jedno, a możliwość obejrzenia i wysłuchania straszliwie tajnych masonów - drugie. Z tego drugiego należy się raczej cieszyć - skoro przewrotność i zaprzaństwo zamiast knuć pod korcem mogą zostać w pełnym świetle obnażone i zmiażdżone informacyjnie? Ale jakoś zachwytu tym aspektem sprawy w tekście nie widzę... MT] 

1867 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Mistrz Wielkiego Wschodu Francji w senacie o masońskiej wizji edukacji 
Marek Stefan Szmidt, 2015.03.25 o 19:21
o święta naiwności
:-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mistrz Wielkiego Wschodu Francji w senacie o masońskiej wizji edukacji 
Piotr Świtecki, 2015.03.25 o 20:30
;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mistrz Wielkiego Wschodu Francji w senacie o masońskiej wizji edukacji 
Marek Stefan Szmidt, 2015.03.26 o 12:46
jaki senat, taka komisja i tacy "goście"
współczynnik "odkrywczości" tego źródła informacji jest bliski zeru Kalvina, gdyż Republiki Francuskie rządzone są od stulecia przez ateistyczną pseudo-masonerię francuską.

Znając ten stan rzeczy, Konserwatysta zdziwił się oglądając program w lewackiej tv Planete, w którym "skarzono się" na przeszło 50% udział w "społeczeństwie francuskim", praktykujących Katolików :-)

a w "katolickiej Polsce" - 10 do 15% :-(
...co stawia słabowitych i zdegenerowanych od stuleci lewactwem i ateizmem Francuzów w pozycji niedoścignionego wzorca dla Polskiego Katolicyzmu. To jest problem dla Redakcji pch24.pl a nie jakies małpy, poprzebierane za "masonów".

pozdrawiam zdegustowany kolejnym przejawem głupoty...
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑