słowa kluczowe: FSB, Rosja, Służba Bezpieczeństwa, wojna informacyjna.
Linki, cytaty, nowiny2015.02.16 13:53

Masowe zwolnienia w rosyjskiej bezpiece

(poleca )
 
W Federalnej Służbie Bezpieczeństwa Rosji wypowiedzenie ma dostać nawet 10 procent wszystkich pracowników.
 
Dziennik, opierając się na źródłach w FSB podaje, że wszystkie oddziały rosyjskiej służby bezpieczeństwa na terenie całego kraju otrzymały odpowiednie polecenie z Moskwy, by dostosować się do zaleceń rządowych w ramach nowego budżetu.

Całość: +www.rp.pl

[Zadziwiająca maniera podawania dezinformujących nagłówków. W pierwszej chwili można odnieść wrażenie, że "rosyjska bezpieka" jest pozbawiana znaczenia i słabnie. Tymczasem z drugiej części doniesienia, informującej o faktach, wynika coś wręcz przeciwnego: rosyjskie służby informacyjne są wzmacniane, "rafinowane" personalnie i czyszczone z podpiętych pod nie prywatnych, odsysających środki "rurkowców". MT] 

2218 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Masowe zwolnienia w rosyjskiej bezpiece 
Malawanda, 2015.02.19 o 20:33
10 % ? Zaś wiadomo, że służby wymieniają po akcji, tee...:-)
Tak działa owa twarda struktura, zawsze skutecznych, co swoje zrobili, wymienić należy. Kropka.
Bo uny już swoje zrobiły, co nie? Te media paskudne, żeby tak do wszystkiego ( no - "wszyskiego beszczelnie") docierać? Jasne, że FSBR ma teraz niepotrzebny ( przez te gówniane media, mm, mm:-) )jakiś mały problem.
A może się troszeczkę mylę i właśnie wszystko dzieje się zgodnie z DUŻYM PLANEM.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masowe zwolnienia w rosyjskiej bezpiece 
Piotr Świtecki, 2015.02.20 o 09:35
Zbłądziliśmy z Espe w poniedziałek do Klubu Ronina. Nie wiem jak Espe, ale na mnie te wszystkie "Polaków rozmowy" wywierają coraz bardziej przygnębiające wrażenie. Są oderwanym od rzeczywistości nawet nie "biciem piany", a jakimś - bo ja wiem? - memłaniem galaretki. I ta miażdżąca przewaga siwych głów na sali...
Tymczasem życie żyje! W młodych, w konkretnych sytuacjach, w pracy i na ulicy. Trzeba teraz bardziej patrzeć, niż myśleć. Być otwartym na "nowe", nie trzymać się własnych sztywnych mentalnych ramek. Natury się nie zagłuszy, a przecież w dojrzałe życie wchodzi nie dotknięte PRLem pokolenie. Czyli nadzieja! A, że może pójść wszystko ciut inaczej, niż nam by się chciało? Cóż! Nie jesteśmy sami na świecie! :)
Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masowe zwolnienia w rosyjskiej bezpiece 
Malawanda, 2015.02.23 o 19:21
Tak - tylko że Świat nie jest wyłącznie nasz, albowiem jest nas wszystkich, co nie?
Siwe głowy to przecież doświadczenia. Nie jestem pewna, czy ich wypowiedzi to wyłącznie "memłanie galaretki"
A jeśli natura ma być nie zgłuszona, to czemu odrzucać jej odgłosy. Wszak wszystko wynika z czegoś (taki banał). Podobno wszyscy broniąc swojej doczesności - banałów jako oręża używają. Nie ja to wymyśliłam :-)
I niestety nie jest tak, że w dojrzałe życie wchodzi nie dotknięte PRLem pokolenie. Wszyscy jesteśmy PRLem naznaczeni. Za to na pewno jest tak, że "Nie jesteśmy sami na świecie! :)"
Gorące serdeczności
Ps.Każdy ma dwóch dziadków, a jak funkcjonuje w parze ( no - np. moja córka ze swoim chłopakiem) - to czterech, a na pewno cztery babcie, co nie? :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Masowe zwolnienia w rosyjskiej bezpiece 
Piotr Świtecki, 2015.02.23 o 20:20
Czym innym jest doświadczenie, a właściwie umiejętność skorzystania z niego, a czym innym zasklepianie się w przeszłości. "Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". Chociaż fakt faktem, że każda rzeka jest mokra :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑