słowa kluczowe: EU, JKM, Janusz Korwin-Mikke, Korwin-Mikke, PE, Parlament Europejski, Polska, agentura, konserwatywny liberalizm, kuce, manipulacje, obyczajowość, polityka, wybory do Parlamentu Europejskiego.
Linki, cytaty, nowiny2015.01.07 10:28 10:29

Sprawy obyczajowe pogrążyły Korwin-Mikkego

(poleca )
 
Problemy z życia osobistego doprowadziły do odwołania prezesa KNP - dowiedziała się "Rzeczpospolita".
 
[...], do obalenia Korwin-Mikkego posłużył jednak skrywany przez niego problem z życia osobistego. W partii narastało oburzenie po tym, gdy wyszło na jaw, że niedawno urodziła mu się dwójka nieślubnych dzieci. Nowego związku nie akceptuje jego rodzina, a cała sytuacja nie spodobała się też partyjnej opozycji, która uważa, że może to wpłynąć na wyborców KNP. Niektórzy nie akceptują też zachowania Korwin-Mikkego ze względów ideowych.

Całość: +www.rp.pl
Można też zajrzeć np. tu: +www.tvp.info


[Co potwierdza, że K*rwin-Mikke był i jest pacynką na sznurku różnych sił. Po wsparciu medialnym w ostatnich wyborach, w celu odebrania głosów opozycji, teraz - żeby mu się w głowach nie poprzewracało - jest uprzejmie sprowadzany na ziemię. Ale emerytura emeryturą - że o immunitecie nie wspomnę. Czekamy na ciąg dalszy. Może jakaś gospodarczo-finansowa afera z JKM w roli jeśli nie głównej, to niepośledniej? MT] 

2273 odsłony  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑