słowa kluczowe: Murzyn, absurd, absurdy, antysemityzm, internet, polityczna poprawność, postemp, postęp, rasizm, stereotypy, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2014.12.21 10:09 15:40

Ukarali Murzyna za Żyda

(poleca )
 
Jak chyba każdy wie, w świecie są równi, równiejsi, najrówniejsi i Żydzi.
 
Rozprzestrzeniająca się w szybkim tempie ogólna „tolerancja” nie oszczędza nawet czarnoskórych. Mowa oczywiście o napastniku Liverpoolu, Mario Balotellim. Włoski piłkarz jakiś czas temu wrzucił na Twittera taki o to wpis „Nie bądź rasistą! Bądź jak Mario. On jest włoskim hydraulikiem stworzonym przez Japończyków, który mówi po angielsku i wygląda jak Meksykanin. Skacze jak czarny i łapie monety jak Żyd".

Taki przykład walki z rasizmem w wykonaniu kontrowersyjnego zawodnika nie przypadł do gustu Angielskiej Federacji Piłkarskiej i postanowiła nałożyć na niego karę. Oczywiście nie muszę dodawać, że usunięcie tweeta i przeproszenie osób, które poczuły się urażone nie zadowoliło federacji. Prócz kary finansowej w postaci 25 tysięcy funtów Balotelli, co jest na prawdę absurdem, został zdyskwalifikowany na jeden mecz.

Jak można ukarać karą meczową, skoro incydent nie miał miejsca na boisku? Inni piłkarze robili o wiele gorsze rzeczy jak np. John Terry, który zdradzał żonę z wieloma kochankami, z czego jedną z nich była partnerka jego kolegi z klubu. Do tego jednej z nich załatwił potajemnie aborcję. Za to nie spotkała go, żadna kara. W oczach komisji widać zdrada, czy aborcja nie jest czymś nagannym niż wpis na temat Żydów. Tak, Żydów, bo wiadomo przecież, że nie chodzi tu o innych przedstawicieli zawartych w podanym wpisie. Ta specyficzna grupa jest zawsze pod parasolem ochronnym i jak widać, nie ważne kto i co napisze (bo określenie, że ktoś ma zdolności do mnożenia majątku chyba nie jest obraźliwe) ważne jaki jest tego oddźwięk. Żydzi to mają być ofiary holocaustu i wszyscy mają im współczuć i mówić tylko dobrze, a o żadnych wielkich majątkach, czy rządzeniu bankowością, mediami itp. przez nich, ma nie być mowy. Za dużo czasu i niewinnych ludzi zostało poświęconych, aby dziś mówiło się o nich źle. Kiedy ktoś żartuje sobie z Polski, a ktoś się oburzy z tych żartów, to nasze media mainstreamowe z niego szydzą i mówią, że nie potrafimy się śmiać z siebie. No jak widać nie tylko my. Ale jak chyba każdy wie, w świecie są równi, równiejsi, najrówniejsi i Żydzi.Źródło: +polskaniepodlegla.pl


[Żydzi wszystko zasłaniają :) Ale jakby byli niedocenieni, to by też był antysemityzm ;) MT] 

1889 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑