słowa kluczowe: III RP, IPN, Kieżun, SB, TW, agent, agentura, frondelek, prof. Kieżyn, teczki, teczkolatria.
Linki, cytaty, nowiny2014-12-08 08:49

Dr Gontarczyk tylko dla Fronda.pl o manipulacjach Cenckiewicza i Woyciechowskiego ws. prof. Kieżuna

(poleca )
 
Autorzy „Do Rzeczy” wzięli akta i postawili sobie pytanie: jak ich użyć, żeby jak najmocniej uderzyć w Profesora? Ich artykuł wskazuje, że prawda miała tu dla nich wartość zeszłorocznego śniegu.
 
Portal Fronda.pl: We wrześniu tygodnik „Do Rzeczy” opublikował obszerny tekst Sławomira Cenckiewicza i Piotra Woyciechowskiego pt. Tajemnica agenta Tamizy”, w którym opisali rzekomą współpracę prof. Witolda Kieżuna z SB. Pan zarzuca im fałszerstwa. Na czym one konkretnie polegają?

Dr Piotr Gontarczyk: Autorzy wzięli dokumenty, dotyczące „Tamizy” i metodycznie, fakt po fakcie, wydarzenie po wydarzeniu, falsyfikowali to, co zawierają dokumenty. Przemilczali jedne fakty, samodzielnie dopisując do sprawy rzeczy, których w dokumentach nie ma. Do materiałów, które w żaden sposób nie obciążają profesora, sami dopisywali opisy stanów emocjonalnych czy też zamiary i opinie Profesora, żeby postawić go w możliwie najgorszym świetle. To jest masowe, zaprogramowane i konsekwentnie realizowane działanie prowadzone ewidentnie w złej wierze.

Ciąg dalszy: +www.fronda.pl

[Tak czy inaczej, SB mogło i zapewne uprawia(ło) za pośrednictwem uwalnianych teczek i ich zawartości zdalne sterowanie III RP. MT] 

2014 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑