słowa kluczowe: MW, Młodzież Wszechpolska, lewactwo, lewacy, wojna informacyjna.
Linki, cytaty, nowiny2014-11-24 10:54

Młodzież Wszechpolska strollowała Marsz Równości

(poleca )
 
[Wojna informacyjna może być zabawna, co udowodniła poznańska Młodzież Wszechpolska. Brawo! MT]
 
Jako że ulicami naszego miasta po raz kolejny miał przejść Marsz Osób Kochających Inaczej (MOKI), nie mogło zabraknąć w takiej imprezie działaczy MW Poznań.

Z roku na rok manifestantów było coraz mniej, w tym wg naszych wyliczeń ok. 350 uczestników w tym 300 policjantów ze swoimi pupilami oraz kawaleria na koniach.

Szanując ogrom pracy organizatorów tegoż przedsięwzięcia (a biorąc pod uwagę tłum 50 uczestników wysiłek musiał być ponadludzki), jako osoby czułe i troskliwe z natury postanowiliśmy ulżyć im trochę w trudzie i znoju - na własne barki wzięliśmy część pracy związanej z oprawą wydarzenia. Konkretniej - tworzenie transparentów.
Efekty pracy zostały rozdane przez nas uczestnikom marszu, podczas zbiórki owych homopozytywnych dziewcząt i waginosceptycznych chłopców, którzy to radośnie podjęli się niesienia tychże transparentów.

Awangarda tolerancji poniosła nad głowami patronów ruchu LGBT- Ernsta Rӧhma, wrażliwego na uroki młodzieńców Niemca, Romana Polańskiego- niepytającego o wiek dżentelmena; Tigera- dowód na to, że sport to nie zawsze zdrowie, bo od uderzeń w głowę może komuś przestawić się klepka, oraz kilka innych takich jak "Żeby życie miało smaczek: raz zwierzaczek, raz dzieciaczek", "Człowiek i pies też rodzina" oraz "Kocham mojego owczarka".

Reasumując: nie byliśmy do końca pewni, czy nasza akcja się powiedzie, jednak środowiska LGBTQWERTYUIOP są tak wspaniałomyślne i z wielką chęcią nam pomogły

Fot. Emily T Fotografia


Źródło, zdjęcia: +www.facebook.com 

2136 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑