słowa kluczowe: PiS, internet, polityka, wolność słowa.
Linki, cytaty, nowiny2011.02.01 16:25

gdyby głupota mogła fruwać ...

(poleca )
 
Mordy w kubeł - czyli czym zajmują się p/osłowie z ław PiS-u
 
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nowy-zespol-w-sejmie-wezmie-pod-lupe-internetowe-f,1,4161281,wiadomosc.html 

2223 odsłony średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: gdyby głupota mogła fruwać ... 
Piotr Świtecki, 2011.02.01 o 16:56
Wyznawcom świętego PiSa to nie będzie przeszkadzać. Podejrzewam, że w ogóle nie zauważą ;-) Tak było już w grudniu, gdy pojawiły się zapowiedzi tych działań.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: gdyby głupota mogła fruwać ... 
Paweł Tonderski, 2011.02.01 o 17:41
To mój komentarz, który zamieściłem na niepoprawnych:

Nowy zespół PiS weźmie pod lupę internetowe fora.

Chyba taki tytuł powinna nosić ta "polecanka"? Co na to wyznawcy "pisizmu", kolejny strzał we własną stopę? Zapewne ta polecanka przejdzie na niepoprawnych bez żadnego echa...

Widocznie elity rządzące w Polsce nie chcą drugiego Egiptu w naszej Ojczyźnie, tam ludzie do zjednoczenia wykorzystali internet oraz telefonię komórkową. Kontrola i inwigilacja internetu jest już szarą codziennością, niedługo wprowadzą dla tzw. bandytów ze stadionów obroże na przeguby rąk i nóg i dozór prokuratorski, przecież mamy w Polsce i na całym świecie demokracji masońskiej prawdziwą wolność i demokrację pod znanymi i zapomnianymi hasłami: "Wolność, braterstwo, równość i śmierć" naszym wrogom. ;)

Dzisiaj w Polsce przygotowywane są dwa scenariusze objęcia władzy w Polsce po skompromitowanym PO, nowa młoda lewica z jej nowymi starymi zapomnianymi twarzami w postaci SLD oraz popłuczyny po dawnej UW i Unii Demokratycznej, teraz postawią znowu na profesora Balcerowicza (obrońca złodziejskiego bandyckiego OFE) i na pana Krzysztofa Bieleckiego, Belka (mason i żyd oraz komunista) już wprowadza swoje rządy w NBP, o nim jakby cisza, nikt nic nie wie, co się dzieje w Narodowym Banku Polskim... Władzy raz wziętej w Polsce w nasze ręce nigdy nie oddamy, no chyba, że po naszych trupach. ;)

I co na to PiS?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Paweł Tonderski 
w.red, 2011.02.01 o 20:44
Jak to co ? "A Ty PiS na Berdyczów" :(

ZEN wzywa do obywatelskiego działania
+iskry.pl

To jak gdyby na poparcie Twoich przewidywań Pawle. Co prawda kaliber dużo pośledniejszy, ale "trynd" już widać. Możliwe że zasłużę na bana na iskrach za zamieszczony komentarz, ale takiego braku kompetencji i wyobraźni nie sposób nie zauważyć oraz się tym nie wkurzyć.
Zauważ - nie gospodarka, nie troska o żyjących tu ludzi, nie polityka sankcjonująca bezprawne prawo i łupiąca własne społeczeństwo oraz nie wyrzekanie się suwerenności i niezawisłości są ich problemem. Ręce opadają.
A zwróć uwagę na ich "autorytety" - paranoja to mało powiedziane.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Paweł Tonderski 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2011.02.01 o 20:57
"W związku z narastającymi zagrożeniami dla przyszłości Polski postanowiliśmy powołać Zespół Niezależnych Ekspertów, którzy są ludźmi sukcesu, co udowodnili swoim życiem, ale których jednocześnie łączy głęboka troska o przyszłość Polski."

Czy to znaczy, że panowie Kulczyk i Krauze też się załapią?
Wszak to ludzie "sukcesu". Walter też...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Paweł Tonderski 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.01 o 21:18
Spiritku
Ja bym wiedział co zrobić. A Petelicki, Skrzypczak nie wiedzą. Ja się domyślam, że złe szkoły kończyli, ale powinni o tym zapomnieć i pomyśleć o Polsce. Jeszcze tego karacistę bym wziął. Co zrobisz jak oni wolą piaskownicę, działania pozorowane. Pozdrawia
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: SL 
w.red, 2011.02.01 o 21:44
A jakże Jarku inaczej. Załapią się, Miro i Grzechu i (ten "byznesmen" od dopalaczy) z Dzanielem O jako "twarzą formacji" po transformacji. I od nowa będą się mogli biedronić z błogosławieństwem hierarchów. Dante ze swoim opisem nie dorasta do pięt ich wyobraźni.
Idę spać, miałem ciężki dzień od pierwszego "newsa" tych "uzdrawiających społeczeństwo za pomocą "prawa".

Dobrej nocy wszystkim
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Paweł Tonderski 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.01 o 21:09
W.red.
To ty Jerzy wred. Przeczytałem cały tekst, dochodzę do nazwisk - łłłłooo Boże. A potem czytam komenta na piątkę. To jedni z tych, co jak są przy korycie, to nic nie wiedzą. Jak odrąbią ryja , to sami fachowcy. To jest straszne, gdzie my jesteśmy. Pozdr.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: gdyby głupota mogła fruwać ... 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.01 o 17:48
W.red
Pomijam oczywiste oczywistości tych demonkratów, tych "polskich" patriotów. Ciekawe zdanie -Zespół ma poza obroną wolności słowa także w swoich obowiązkach „przeciwdziałanie wykorzystywania internetu i mediów do prowadzenia agitacji politycznej opartej na szerzeniu nieprawdy i nienawiści.
Co to znaczy oszuści zawodowi, przeciwdziałanie szerzeniu nieprawdy. Przecież wszystkie partie to grono oszustów z premierem Tuskiem na czele.Wszystkie obietnice wyborcze to same oszustwa. Cała telewizja to większość oszustwa. Cała prasa, to większość oszustwa. No, ale widocznie Marx wie lepiej. Dostał rozkaz i durnota nawet nie potrafi swej głupoty ukryć.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: gdyby głupota mogła fruwać ... 
janekk, 2011.02.01 o 19:19
W.red,
aleś ty wyrozumiały dla tej bandy cwaniaków, udają głupich a robią swoje, jakoś główne media im nie przeszkadzają, ewidentnie dostali instrukcje po wydarzeniach w Egipcie.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑