słowa kluczowe: 3, Gorzka, P, R, o, prawda.
Linki, cytaty, nowiny2014.10.20 08:03

Kilka słów gorzkiej prawdy na schyłek III RP

(poleca )

Prawda o III R. P.

 
dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata.
Bardzo interesujące przemyślenia autora:
Polska weszła w okres III RP bez własnych narodowych elit. Zarówno komunistyczne elity jak i większość spenetrowanej przez SB opozycji, błyskawicznie wkomponowały się w nową rzeczywistość polityczną, rozpoczynając wysługę nowym zachodnim panom.
 

Epicentrum globalnej niestabilności przesunęło się ponownie ze wschodniej Ukrainy na bliski wschód. Bojownicy kalifatu ISIS[i] podeszli już do samej granicy Syrii z Turcją, tocząc ciężkie boje z zamieszkującymi te terytoria Kurdami. Turcja zmasowała na swej granicy kilka brygad pancernych, grożąc kalifatowi zbrojną interwencją. Jednak jak na razie ogranicza się ona do blokowania dostaw broni i ochotników dla walczących z kalifatem Kurdów. Natomiast Stany Zjednoczone wspierają iracki rząd w Bagdadzie, który broni się rozpaczliwie przed nacierającymi na stolicę wojskami kalifatu. Pomimo, że ISIS została stworzona przez amerykańską CIA[ii] i jest nieprzerwanie finansowana przez lokalnych amerykańskich sojuszników-Zjednoczone Emiraty Arabskie (UAE) i Arabię Saudyjską, to zarówno USA, jak również Arabia Saudyjska i Emiraty prowadzą przeciw kalifatowi ISIS aktywną wojnę powietrzną.

 Z kolei, prezydent Ukrainy, Piotr Poroszenko, wybrał się na „pokojowy szczyt” w Mediolanie z udziałem Rosji i Unii Europejskiej, podpisawszy uprzednio ustawę przenoszącą „święto obrońcy ojczyzny” na 14 października, dzień utworzenia nazistowskiej UPA[iii]. Tym samym nie pozostawił on już cienia wątpliwości, jaki charakter ma armia ukraińska, dzielnie walcząca z „faszystą Putinem”.

 Czy brak jest w powyżej opisanej sytuacji składu i logiki? Niezupełnie. Od dłuższego już czasu elity rządzące Imperium Euroatlantyckim (US&EU) porzuciły wszelkie pretensje do racjonalnego motywowania swych posunięć. Jedyną „racjonalną” motywacją wydaje się być rządzącą tymi zbrodniczymi psychopatami wola szatana w sianiu na świecie coraz większego chaosu i pchaniu naszego globu ku nuklearnej zagładzie.
 Mówią o tym wyraźnie, zarówno Putin, jak i jego minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow[iv]. Pomimo defensywnej postawy Rosji-jedynego państwa świata, które aktywnie przeciwstawia się procesowi globalizacji (NWO)-napięcie, nienawiść i lokalne konflikty ciągle wzrastają. Brat obraca się przeciw bratu-Słowianie mordują Słowian, muzułmanie zabijają nie tylko chrześcijan, ale także członków własnych sekt. Wzajemna nienawiść i idąca za nią destabilizacja zatacza coraz szersze kręgi.
+drnowopolskiblog.neon24.pl 

1169 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Kilka słów gorzkiej prawdy na schyłek III RP 
Piotr Świtecki, 2014.10.20 o 09:06
Iiijasne. Putin zbawca, a Rosja zrobi światu dobrze :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kilka słów gorzkiej prawdy na schyłek III RP 
Adam39, 2014.10.20 o 10:08
Z tego wpisu widać, że nie chcesz czytać ze zrozumieniem.
A czy USRael jest zbawcą?
Zbawcą może być tylko Pan Bóg.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kilka słów gorzkiej prawdy na schyłek III RP 
Piotr Świtecki, 2014.10.20 o 12:38
Mentalny niewolnik musi mieć zawsze pana. Nawet mu nie zaświta, nawet nie pomarzy, że jest sam sobie panem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2021   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑