słowa kluczowe: Polska, Rosja, agentura, szpiegostwo.
Linki, cytaty, nowiny2014.10.17 13:36 13:46

Rosyjska agentura nadal działa

(poleca )
 
Rosyjska siatka wywiadowcza: "Na pewno działa, bo jesteśmy  w bardzo kryzysowej sytuacji w Europie..."
 

"W Europie trwa wojna informacyjna i rutynowa walka wywiadów i kontrwywiadów - ocenił szef BBN Stanisław Koziej, komentując zatrzymanie przez ABW osób podejrzewanych o szpiegostwo. - Nie ma w tym nic dziwnego - podkreślił Koziej. 

- Walka trwa cały czas, nie trzeba nikomu mówić, że istnieje ogromna siatka wywiadowcza. W każdym kraju każdy wywiad ma swoją siatkę, z drugiej strony jest kontrwywiad. To cały czas się dzieje, cały czas ta gra jest prowadzona - mówił w radiu RMF FM szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Stanisław Koziej. 

Pytany o rosyjską siatkę wywiadowczą Koziej odpowiedział, że nie chce mówić, "czy jest ogromna, czy mała, czy duża". - Na pewno działa, bo trudno sobie wyobrazić, aby wywiad nie działał, tym bardziej, że jesteśmy jednak w bardzo kryzysowej sytuacji w Europie - dodał."

Poniższy materiał prasowy pochodzi ze strony http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Stanislaw-Koziej-w-Europie-trwa-wojna-informacyjna,wid,16965171,wiadomosc.html?ticaid=113a35&_ticrsn=3 omawiając działania  szpiegowskie, lecz zupełnie pomijając działania agentury wpływu, działającej celem poprawy wizerunku Rosji.

Na szczęście - jak dowiedziała się Myśl konserwatywna - agentura wpływu, skladająca się po części z profesjonalistów i całej reszty "użytecznych idiotów" stała się obiektem zainteresowania służb kontrwywiadu, i nie tylko, bacznie obserwujących działania tych Osób w przestrzeni publicznej.

 
 
Dodatek specjalny:
Pan Adam z Krainy Deszczowców
 

2028 odsłon średnio 3 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑