słowa kluczowe: Marcin Malik, Polska, biologizm, cywilizacja, katolicyzm, rasizm.
Linki, cytaty, nowiny2014.07.03 15:22

Rasa czy cywilizacja?

(poleca )

(rozmowa z Marcinem Malikiem)

 
Czystość rasowa oznacza prokreację tylko pomiędzy ludźmi tej samej rasy. W tym przypadku dla ludzi rasy białej jest to niezbędny warunek dla naszego przetrwania, gdyż obecnie stanowimy tylko 7% - 10% światowej populacji.
 
[...]

W artykule, o ktόrym wspomniałem, nazywa Pan samego siebie katolikiem i białym mężczyzną [...] jak rozumie Pan swόj katolicyzm?

Mój katolicyzm objawia się nie tylko poprzez chodzenie do kościoła ale przede wszystkim poprzez przywiązanie do mojej kultury, wiary i Polski. Polska przyjęła chrześcijaństwo przez Mieszka I-go i od tego czasu wszyscy Polacy są katolikami. Uważam, że powinniśmy być wierni naszym katolickim wartościom i pielęgnować je, a nie w imię absurdalnie lewicowej, marksistowskiej ideologii odchodzić od Kościoła. Pamiętajmy że papież Jan Paweł II pomógł nam w obaleniu komunizmu, a ksiądz Popiełuszko umarł za Polskę.

Kościół katolicki stoi także na straży Polski, na straży naszych moralnych wartości i działa na rzecz zjednoczenia wszystkich Polaków. Kościół katolicki to także szpitale, domy dziecka, misje dobroczynne i wiele innych wspaniałych rzeczy. Mój katolicyzm objawia się więc najbardziej w postaci przywiązania do mojej kultury i kraju, a gdy mam czas w niedzielę jak najbardziej chodzę też do kościoła. Z drugiej strony ateistów oraz ludzi opuszczających swoje narodowo-kulturowe wartości uważam za zdrajców kultury oraz za osoby słabego charakteru. Wierzę jednak że Polacy znają swoją wartość i swoją historię. W ciężkich czasach Polacy zawsze „uciekają” do Kościoła.


Całość: +prawica.net 

1215 odsłon średnio 4 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑