słowa kluczowe: Izrael, czystość rasowa, lewactwo, rasa, rasizm, rasy, syjonizm, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2014.06.17 10:11

Rząd Izraela przeznaczy miliardy dolarów na utrzymanie czystości rasowej

(poleca )
 
Izraelski rząd zainwestuje co najmniej 100.000.000 dolarów każdego roku z „własnych” pieniędzy (czytaj: pieniędzy amerykańskich podatników) w ogólnoświatową kampanię „Stop Jews Mixing with Non-Jews” – co można przełożyć jako „Powstrzymajmy mieszanie się Żydów z gojami”, co zostało ujawnione w „Jewish Weekly”: +www.jweekly.com
 
Według artykułu „tożsamość żydowska się rozmywa”, a „Kampania Tożsamości” to „historyczny rozwój”, „zmiana paradygmatu” oraz „zmiana stosunków między Izraelem a diasporą żydowską”.

Izraelski rząd już przegłosował kwotę 50 milionów dolarów na finansowanie inicjatywy do roku 2017 i zamierza ją zwiększyć do 100 milionów dolarów rocznie do roku 2022.

Ponadto rząd Izraela chce wykorzystać „zasoby diaspory” – a więc żydowskie stowarzyszenia, federacje, dobroczynne fundacje i darczyńców indywidualnych – do współfinansowania inicjatywy w dwu trzecich jej funduszy.
Natan Szaranski

Prawoczłowiekowiec Szaranski

Natan Szaranski, „rosyjski dysydent” i „prawoczłowiekowiec” powiedział, iż „jest to historyczny zwrot, że rząd Izraela wziął na siebie odpowiedzialność za wzmocnienie tożsamości społeczności żydowskiej”.

Pomińmy fakt, że amerykańscy podatnicy dają Izraelowi 3 miliardy dolarów rocznie w ramach „pomocy zagranicznej”. Zastanówmy się, co taki program oznacza.

Podstawmy w miejsce słowa „Żyd” jakikolwiek inny naród – afrykański, europejski, azjatycki – czy, uchowaj Boże, palestyński. Czy słyszycie już wrzask kontrolowanych przez żydostwo mediów na samą myśl o „wzmocnieniu tożsamości” przez np. Iran? Domaganie się wojny z rasistowskim rządem Iranu?

Natomiast Żydzi, przy poparciu Żydów siedzących przy władzy w Waszyngtonie, nie tylko są w stanie przeforsować rasistowskie prawa zabraniające mieszania się gojami, ale ich media i instytucje finansowe postarają się o to, aby nigdzie na świecie nie dał się usłyszeć bodaj najcichszy protest.

Jedyna zasada, to jedne prawa i zasady dla Żydów, inne dla gojów. Znamienne jest, że główny propagator tej inicjatywy, Natan Szaranski, chwali się w mediach jako wielki „działacz praw człowieka” z byłego ZSRR.

Źródło: +marucha.wordpress.com 

2158 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Rząd Izraela przeznaczy miliardy dolarów na utrzymanie czystości rasowej 
MatiRani, 2014.06.18 o 04:10
+www.paranormalne.pl

1. Religia zydowska nie jest, jak sie mylnie sadzi, oparty na Starym Testamencie mozaizm. Zydzi odrzucili mozaizm, ktory byl religia objawiona a zamiast niego wymyslili sobie wlasnym rozumem religie zwana "judaizmem". Judaizm jest oparty na Talmudzie i praktycznie rzecz biorac nie zajmuje sie relacjami Bog - czlowiek, tylko ma na celu zdobycie dla Zydow absolutnej wladzy nad swiatem. Zydzi beda panami, a cala reszta gojow bedzie im sluzyc jako niewolnicy. To nie sa wymysly antysemitow - Talmud jest pelen takich stwierdzen, co latwo jest stwierdzic u samego zrodla.

2. W judaizmie Bog jest Bogiem tylko dla Zydow, a przed podjeciem decyzji zasiega rady rabinow (sic!). Wszystko, co istnieje na Ziemi, nalezy do Zydow, a w reku gojow jest tylko przejsciowo. Obowiazkiem Zyda jest odbieranie gojom swej wlasnosci przy uzyciu dowolnych sposobow, wlacznie z zabojstwem. Goja mozna rowniez oklamac, oszukac, wykorzystac i nie jest to zadnym grzechem, gdyz goje to tylko odrazajace zwierzeta z ludzka twarza.

3. Talmud pelen jest obelzywych slow przeciwko Panu Jezusowi i Jego Matce. Chrzescijanstwo to wedlug Talmudu jakas sekta zydowska, ktora nalezy zniszczyc wszelkimi sposobami.

4. Nie jest istotne, czy "Protokoly Medrcow Syjonu" sa autentykiem, czy podrobka. Opisuja one bowiem dokladnie program polityczny i metody jego realizacji w celu utworzenia ogolnoswiatowego panstwa, oczywiscie rzadzonego przez Zydow - program, ktory jest realizowany na naszych oczach, co latwo sprawdzic przeczytawszy "Protokoly".

5. Naczelna zasade zydostwa najlepiej ujal niejaki Aaron Szechter, zwany tez Adamem Michnikiem: "Madry Zyd to Zyd zakonspirowany".

6. Biblie - czy tez jej odpowiedniki w innych religiach - mozna nabyc bez trudu. Ksiegi takie sa tlumaczone na setki jezykow. Wyznawcy danej religii beda zadowoleni, jesli wykazesz nia zainteresowanie i moze nawet dadza ci swa swieta ksiege za darmo. Inaczej jest z Talmudem: ujawnianie jego tresci albo jego objasnianie bylo przez Zydow karane smiercia, a pierwsze tlumaczenia tego megalomanskiego steku bredni ukazaly sie dopiero w XIX wieku (!).

7. Nigdy zaden nie-Zyd nie zostal rabinem w judaizmie. Jest to oczywisty rasizm. Katolicy maja nawet biskupow pochodzenia zydowskiego (np. Lustiger, Pieronek).

8. Czerwony Krzyz czy Czerwony Polksiezyc niosa pomoc bez wzgledu na narodowosc czy wyznanie ofiar. Nigdy jeszcze zadna organizacja zydowska tego typu nie udzielila pomocy nie-Zydom.

9. Zydom, co wynika z nauk Talmudu, obce jest jakiekolwiek poczucie wdziecznosci - o czym swiadczy nagonka na Polske: na kraj, ktory jak zaden inny pomagal zydostwu podczas II Wojny, narazajac wlasne zycie. W Izraelu naucza sie dzieci, ze za tzw. Holocaust ("Holohoax") odpowiedzialni sa w rownej mierze Polacy, co Niemcy. Czy Zydzi uratowal choc jednego Polaka od smierci po wkroczeniu Rosjan na wschodnie tereny Polski?

10. Zydzi sa narodem skrajnie megalomanskim i rasistowskim. Nigdy sie nie myla, zawsze maja racje, a ich punkt widzenia jest zawsze jedynym i slusznym. Czy Zydzi np.p kiedykolwiek przeprosili kogokolwiek za wyrzadzone zlo?

II. Nazwiska zydowskie... czyta dalej kto chce...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑