słowa kluczowe: 2014, JKM, Jednodniówka Narodowa, PE, internet, narodowcy, wybory.
Linki, cytaty, nowiny2014.05.25 21:14

Jednodniówka Narodowa za JKM

(poleca )

Narodowy [inaczej] magazyn internetowy

 
"Stawiamy na JKM!" - obwieszcza z samozachwytem serwis "Jednodniówka Narodowa" i apeluje do swoich czytelników o naśladownictwo.
 
"Czynimy tak pomimo faktu, że wiele nas - jako narodowych, ale jednak demokratów - dzieli z Panem Januszem. [...] Nie głosujmy na politycznych oszustów i pozorantów! [...] Dla kogo cenne są takie wartości jak suwerenność, jak własne państwo narodowe, jak wolność człowieka, niech w tych wyborach poprze JKM!"

Całość: +www.jednodniowka.pl

[Rozumiem, że taki np. Ruch Narodowy w ogóle nie istnieje, a jeśli już, to skupia "politycznych oszustów i pozorantów"? Natomiast weteran sceny politycznej JKM pozorantem, a już tym bardziej oszustem nie jest?
Ciśnie się na usta pytanie, jakiego narodu interesem zajmuje się ten "narodowy magazyn internetowy"? Bo jeśli polskiego, to ci narodowcy z jednodniówki - jak to mawiają nasi "bracia Słowianie" - sowsiem soszli s uma. MT]
 

2094 odsłony średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Jednodniówka Narodowa za JKM 
Paweł Tonderski, 2014.05.26 o 10:32
Wielomski, Engelgard, Sandecki poparli Korwina, to jest ta jednodniówka, dotychczas ich środowiska Korwina nazywały żydem, a tu masz babo taki placek. :)

Wszystkie ręce na pokład, przecież nie można było na to pozwolić, aby do euro kołchozu dostał się żydowski Ruch Narodowy i tym samym, aby się wzmocnił... Lepiej tam mieć swoich "konserwatystów", liberałów i "nacjonalistów" (taka rola ostatnio przypadła Korwinowi), którzy będą prowadzili swoją dywersję po prawej stronie parlamentu europejskiego, do którego dostało się bardzo dużo francuskich nacjonalistów, duńskich i z Jobbika. Korwin ma widocznie zadanie torpedować nasze kontakty z nimi i będzie nas w ich oczach kompromitował, a przy tym jeszcze nieźle zarobi.

Może nasz portalowy pan Grzegorz wyda, jakąś swoją antologię ze swoimi liberalistycznymi wspaniałościami i mądrościami? A pan Wielomski napisze jakąś nową książkę o generale walczącym z "faszyzmem", albo o Świerczewskim, albo o Berlingu...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑