słowa kluczowe: LGBT, antypolonizm, demografia, emigracja, gejofilia, gejoza, homopropaganda, media.
Linki, cytaty, nowiny2014.05.11 10:48

Nie będę płakał po lesbijkach

(poleca )

Dominik Zdort · rp.pl

 
"Uciekły z dusznej Polski" – ogłosił modny tygodnik dla lemingów. Dwie lesbijki, które postanowiły razem wychować dziecko jednej z nich, zdecydowały się wyjechać na stałe za granicę. Bo – w największym skrócie – już nie mogą słuchać tego, co mówią posłanka Krystyna Pawłowicz i ksiądz Dariusz Oko.

 
No tak, pluralizm poglądów to coraz większy problem naszych czasów. Mnie też robi się duszno, kiedy z każdej strony jestem atakowany przez gejowską propagandę. Już strach lodówkę otworzyć, bo zaraz wyłoni się stamtąd tęcza z niepalnego materiału postawiona prowokacyjnie przed znanym warszawskim kościołem albo gorzej – działaczka „Krytyki Politycznej" lub poseł Twojego Ruchu, którzy będą opowiadali o represjach, jakim podobno poddawani są w Polsce „kochający inaczej", i domagali się dla nich kolejnych przywilejów.

Tyle że ja nie zamierzam z tego powodu emigrować. Wysłuchuję banialuków cierpliwie, a potem tłumaczę, polemizuję, przytaczam fakty zaprzeczające tezom gejofilów. W odpowiedzi słyszę, że to „homofobiczna mowa nienawiści". No cóż, świetna odpowiedź, gdy brakuje argumentów. W ten sposób skutecznie można rozwiązać niepokojący problem wolności słowa.

Ciąg dalszy: +www.rp.pl 

2173 odsłony średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑