słowa kluczowe: Hitler, OUN UPA, Polska, Putin, Rosja, Ukraina, Żirinowski.
Humor, satyra2014.03.23 23:06 03.27 21:27

Żyrinowski nam oddaje ..........

 

Her tusk umiera z przerażenia........

 
Kolego Adamie39 jest gorzej niż żle.  Bo wszystkie cywilizowane psy szczekają, że będzie wojna - wiadomo, ten niedobry Putin. A tutaj Żyrinowski oddaje nam ziemie polskie zrabowane Polsce po IIwś.
 

"Niemiecki" pachołek tusk wrzeszczy z rozkoszą o wojnie. Już wysyła razem z Merkel Polaków na wojnę z Rosją w obronie "polskiej racji stanu" Ukrainy. To jest tak korkołomne, że aż idiotyczne - czyli wszystko w normie:_)))

Jak wiesz pisałem o tym, co te durnie światowe i osadzone w Polsce wyrabiają. Wszarze osadzone w Polsce już osiągnęły postać czerwoną z napalenia na wykonanie rozkazów globalistów swiatowych.

To coś podobnego jak wysłali kaczkę do Gruzji a potem go załatwili, bo zmieniły się plany.

Już wszelkiej maści przebierancy za Polaków wrzeszczą -chwała Ukrainie!!!

Ja może zawrzeszczę dla równowago tych durni - chwała Hitlerowi!!!

Co z tych okrzyków wynika? A no to, że ci przebierańcy za Polaków są obrońcami demokracji:_))) A ja jestem faszystą:-)))  I na dodatek przegram sprawę w tzw sądzie, jeśli jakiś dureń zgłosi sprawę.

Tak czy siak i tak to nic nie zmieni. Bo oto cywilizacja zachodnia krzyczy niech żyją rezuny UPA a Polacy domagający się prawdy są faszystami.

Myślę, że z takiego obrotu sprawy jest zadowolona pani komunistka Merkel i pan komunista, KGB Putin.

Dla złowrogiej śmieszności czytałem, że konflikt rozwiąże tylko spotkanie pani Merkel z panem Putinem. Przychylam się do tego punktu widzenia, bo nie wiem czy panstwo wiecie???  Że pani Merkel gada po Rosyjsku a pan Putin gada po niemiecku.

I jak pan Putin będzie gadał do pani Merkel po niemiecku, a pani Merkel do pana Putina po Rosyjsku to one muszą się dogadać jak Ribentrop- Mołotow:-))) I to nie jest śmieszne. Po tych okropnych sankcjach pani Merkel przeciw Putinowi. Tylko dureń myśli inaczej:-)))

Chyba się zagoniłem, bo oto Żyrinowski oddaje nam ........ , Ale Putin i Merkel milczą. No, ale z tych ziem to okradli nas chyba Amerykanie, Anglicy, Soviety w czasie IIwś kiedy jeszcze żołnierz POLSKI walczył na swiatowej arenie przeciw zbrodniarzom niemieckim. Nie wiedząc, że zbrodniarzy jest więcej niż niemcy.......

Jeśli już oddają nam ukradzione ziemie to powinni to zrobić razem - trzech zbrodniarzy na narodzie POLSKIM .

Jak wiemy zgodnie z propagandą nie tylko Muftiego, że żydów już nie ma, więc żydom dajmy spokój. Tylko dlaczego żyd Zyrinowski oddaje nam "Ukrainę"?????????? A dlaczego okupanci POLSKI nie chcą????????? 

Ja myślę, że trza by zapytać żydokomunofaszystów.

Czy ja też muszę krzyczeć chwała mordercom , chwała zbrodniarzom na NARODZIE POLSKIM!!!!

POZDRAWIAM PAŃSTWA.

 Ps Znalezione w sieci 27-III-2014 -

-

~OUN  do ~GOJ Z TALMUDU: W banderowskiej piwnicy
 Tańcowali wspólnicy
 Z USA pan rozkazał grać
 I na kasę spozirać…

 Głupki z Unii głupstwa pletli,
 US-man rzęził na basetli:
 - Znów będziemy Ruskich prać! -
 Banderowców na to stać…

 Budem rezat’ lachiv, żidiv,
 Bo ich każdy nienawidzi.
 Niech no Moskal pójdzie spać,
 Będziem im do Wisły ssat’

 Unia kasę na to daje,
 US zachęcać nie przestaje.
 Hulaj dusza, piekła nie ma -
 Po San rzeźnię zrobić trzeba!

 Wnet podjęły dzikie skoki
 Jarosze i Tiahnyboki.
 W ridnoj mowie budem kląć!
 Kto nie zechce - będziem rżnąć
zwiń"

Pozdrawiam

 
 
!!! 

8188 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Piotr Świtecki, 2014.03.24 o 08:08
Gdzie to Mufti twierdzi, że Żydów nie ma?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.24 o 08:08
Mufti.
A są??? Ty zawsze piszesz, a skąd wiesz, że to żyd. :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Piotr Świtecki, 2014.03.24 o 09:01
Zenon. Nie po raz pierwszy pytam o konkret, a Ty się wyślizgujesz jak piskorz i nabierasz wody w usta. Jest to nie w porządku.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Leszek, 2014.03.24 o 13:37
Żyrinowski podobno mówi to co powiedziałby Putin ale nie chce mówić głośno. Intencje szybko wyjaśnią się same. Pomyślmy tylko o skutkach podjęcia i niepodjęcia pomysłu:
1. Skutki podjęcia pomysłu
- ukazanie lwowskim faszystom kolejnego realnego wroga obecnie poza Rosją (założywszy oczywiście, że nie są prowokatorami rosyjskimi, ułatwiającymi np. podjęcie decyzji o interwencji lub skłócanie narodów konkurencyjnych do znaczenia w regionie) a więc urealnienie bajek wmawianych przez banderowców, że Polska jest zagrożeniem
- zagrożenie względnego spokoju mniejszości polskiej na Kresach
- ułatwienie Rosji pokojowego przejęcia reszty Ukrainy: osłabnie morale bo pomoc Zachodu ma iść przez Polskę
- ukazanie Polski jako czynie zainteresowanej zburzeniem powojennego ładu
a przez to
- ułatwienie uznania za zasadny plebiscytu na Warmii, Mazurach i Pomorzu, za jakiś czas jak Niemcy będą właścicielami ziemskimi a tamtejsi Polacy już będą mieli Polski absolutnie dość
- prztyczek w nos naszemu jedynemu choć i tak "potencjalnemu" "sojusznikowi" (Anglosasi) przeciw ewentualnemu zagrożeniu rosyjsko-niemieckiemu. W końcu to USA i Anglia gwarantowała niepodzielność Ukrainy w 1994. DAJEMY IM TYM SAMYM ARGUMENT BY JUŻ OSTATECZNIE SIĘ NA NAS WYPIĘLI I SPRZEDALI ROSJI. Co i tak już chyba po cichu zrobili ale jeszcze tego nie widać. Jak by było widać to ich reputacja po Syrii, Ukrainie ległaby w gruzach a żadne supermocarstwo tego nie chce.

2. Skutki niepodjęcia pomysłu
- krytyka rządu ze strony wielu środowisk w Polsce, a więc osłabienie rządzących państwem stojącym po drugiej stronie barykady
- argument na wypadek krytyki wewnętrznej (np. słowianofili): jak widzicie z Polakami nie da się po dobroci, bo oni prą do konfrontacji z nami
- sugestia, że Polska nie dba o mniejszość i politykę historyczną (sygnał do Polaków kresowych: nie liczcie na Polskę, liczcie na nas)

Oczywiście żadnego referendum nie będzie, bo i kto by go miał rozpisać i policzyć głosy. A nawet jakby było to nie przejdzie, a już na pewno nie teraz. A same plusy ... tylko dla kogo?
A co do pochodzenia Wolfa, to gdzieś w 2 połowie tego linka krakowski dziennikarz mówi o Kantorze, i innych wpływowych żydach w Rosji
+www.youtube.com
pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Piotr Świtecki, 2014.03.24 o 15:46
Polska przyłączyłaby Ukrainę, a Unia/Niemcy je obie ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Hanys, 2014.03.24 o 20:36
Artykuł 55 Ustawy o IPN, w powiązaniu z art.1 pkt.1, +ipn.gov.pl grożący karą grzywny lub więzienia do 3 lat za zaprzeczanie zbrodniom ... jest zakręcony jak ruski termos i faktycznie może być użyty wobec każdego, kto się wychyli na forum publicznym, a takim chyba jest ta witryna (oczywiście nie w gronie znajomych, bo to nie forum publiczne). Dlatego ja od jakiegoś czasu przestałem chlapać jęzorem na te tematy i wolę zajmować się np. historią dawną czy "kosmosem".

Szanowny Autor ma rację, używając słowa "wszarze" (ja dorzuciłbym jeszcze: mendy) na określenie obecnych pseudoelit i jurgieltników w Polsce i krajach sąsiednich. To bardzo celne słowo.

Osobiście nie lubię polityki, ale czasami co nieco gdzieś tam wyczytam. Ostatnio przeczytałem ciekawy artykuł dziennikarza z Tatarstanu, z 12 marca, przedstawiający szerszą, globalną perspektywę wokół Ukrainy: +www.business-gazeta.ru
Są w nim podane konkretne błyskawiczne posunięcia Putina wobec oligarchów ukraińskich, którzy na niego głośno ujadali, takich jak Wiktor Bałoga z Zakarpacia, gubernator Igor Kołomojski, Gienadij Bogolubow.
Autor rozpatrując tzw. całokształt dochodzi do wniosku, że Rosja putinowska wiele rzeczy zaplanowała z premedytacją i wyprzedzeniemi i skutecznie wykonała. Jego zdaniem teraz nadchodzi przesilenie historyczne i od decyzji poszczególnych krajów, za kim one teraz się opowiedzą, będzie zależał ich los, powiedzmy, przez następne 50 lat:
Autor kończy artykuł ironicznie: "Делайте ставки, господа. Но хорошенечко подумайте перед тем, как принимать решение, кто вам нужен: богатая ресурсами Россия или вымирающая и стремительно исламизирующаяся Европа?".
Nie znam się na polityce, ale moim skromnym zdaniem nasi rodzimi wszarze, gnidy i przebierańcy nie powinni głośno ujadać w sprawie Ukrainy i Rosji, lecz siedzieć cicho na d.upie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Hindukusz-Milena, 2014.03.25 o 15:06
Hanys,
100% zgody w temacie.
Pozdrawiam
Milena
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Hindukusz-Milena, 2014.03.25 o 15:05
Zenon Jaszczuk,
Świetny wpis !
Pozdrawiam
Milena
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.25 o 20:10
Hindukusz-Milena.
Dzięki. Widzisz - gdzieś, kiedyś wyczytałem, że tylko prawda jest ciekawa. W temacie "rewolucji" na Ukrainie, same kłamstwa. Dzisiaj czytam na POnecie - Serce lidera Prawego Sektora "przeszyły dwie kule"- +wiadomosci.onet.pl
W większości są celne komenty po tym art. Oczywiście jak pisze Hanys - z oczywistych względów nie będę pisał co..... Co powinni zrobić okupanci Polski,(faszyści) popieracze majdanu. A może co my z nimi itd itd,itd
Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Adam39, 2014.03.26 o 22:26
Zenek, oczywiście jest źle a zapowiada się, że może być jeszcze gorzej. Coraz to bardziej skłócają nas z Rosją. Pieniędzy nie ma na leczenie Polaków, na pomoc w utrzymaniu dzieci z biednych rodzin, czy kalekich dzieci, ale na budowanie wielotysięcznych miejsc dla majdanowych uchodźców i tworzenie polsko-ukraińsko-litewskich wojsk uzurpatorzy znajdują.
Pozdrawiam
P.S.
Czytałem o zmianie prawa. Rolnicy będą mieć trudności z przekazywaniem gospodarstw dzieciom.
O tej propozycji Żyrinowskiego, to myślę że to jest z jego strony hucpa dająca prztyczek w nos naszym pomagierom majdanowych banderowców. Pomagaliście, podjudzaliście, to weźcie ich na utrzymanie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Piotr Świtecki, 2014.03.27 o 10:38
"49 mln zł kosztowała budowa portalu internetowego dla bezdomnych i osób szukających pomocy społecznej. Na utrzymanie Emp@tii rocznie będą potrzebne 2 mln złotych – ustalił DGP. Tymczasem przez cztery miesiące skorzystało z niego kilkadziesiąt osób. W tym sam minister pracy i polityki społecznej, który dostał najnowszy model iPada."
+wiadomosci.dziennik.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.27 o 20:05
Adam39.
Narazie wszystkie psy straszą nas Polaków wojną.
Oczywiście Żyrinowski ma rację. Ukraina to sztuczny potwór stworzony przez światowe psy wojny. Prawda jest jedna - to są tereny polskie, ruskie, węgierskie, rumuńskie i można wyrąbać kawałek Ukrainy.
Żyrinowski to taki Niesiołowski:-))). Jednak jeśli już Putin idzie tak ostro na całego. To powinien wystąpić do przestępców światowych z propozycją naprawy przestępczych ustaleń Jałty, Teheranu itd. Czy nam to jest obecnie potrzebne (będąc po okupacją wszarzy? Zapewne nie). Jednak ciekawe byłoby zachowanie tych świętych demokratów Amerykańskich i Angielskich. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Adam39, 2014.03.27 o 20:24
Zenek, une są takimi demokratami, jak nasi przebierańcy Polakami. A że Putin jak na razie nie dał się im ograć za bardzo, stąd ujadanie tych międzynarodowych pseudo demokratycznych psów wojny.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.27 o 20:33
Adam39.
Jak zwał tak zwał, a ja jestem w tej grze za Putinem. Chociaż wiem, że on nie lubi Polski i Polaków, ale nie o to przecież chodzi.:-))) Pozdrawiam
Ps. Najnowsza wiadomość - Prawy Sektor szturmuje parlament w Kijowie - +wiadomosci.onet.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Adam39, 2014.03.27 o 23:00
Zenek, nie wiem czy Putin lubi, czy nie Polskę i dlaczego. Natomiast było do przewidzenia, że żydy z rezunami i odwrotnie rezuny z żydami zbyt długo pod rękę nie będą się prowadzać. Ich interesy po przewrocie szybko się rozeszły a szczególnie jak żydy wzięli wszystko. Tam jest dużo broni, wyszkolonych wojskowo rezunów, jak również żydów. Z tym że światowi "demokraci" nie są za rezunami. W myśl zasady, murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść a nawet musi. Co będzie dalej, sam Pan Bóg tylko raczy wiedzieć.
Pozdrawiam
P.S.
A wierszyk ciekawy
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.28 o 20:41
Adam39.
Byłem dzisiaj zaskoczony czytając jakiś koment internauty - że, Kijów to gniazdo żydostwa:-))). A ja durny nie zbyt śmiało pisałem o żydostwie "czołowych" majdanowców typu Jeceniuk. Oczywiście zaraz dostałem lanie, że znów widzę wszędzie żydów:-))). Pewnie masz rację, że do walki tzw prawy sektor był dobry - żydostwo ogłosiło się władzą Ukrainy. A obecnie prawy sektor albo będzie żydowski albo będzie zwalczany. Trudno mi tutaj coś pisać na ten temat, bo jak wiemy ci faszyści byli finansowani z niemiec, USA itp. Jeśli będzie więcej "samobójców" tzn, że idzie likwidacja tzw niezależnych z prawego sektora. Tak czy siak, jakoś nie widzę dobrego wyjścia z obecnej sytuacji na Ukrainie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Hanys, 2014.03.28 o 22:41
Bangsterzy i mocodawcy kolorowych rewolucji nie mają absolutnie żadnych skrupułów. Na Youtube pojawił się niesamowity film anonimowego Ukraińca, dobrze znającego topografię centrum Kijowa, który szczegółowo przeanalizował kulisy krwawej prowokacji na Majdanie. Ja sądziłem, że snajper był tylko jeden, a tu się okazuje, że ich było więcej. Jeśli u nas w Polsce kiedyś, nie daj Boże, się zagotuje, to można być pewnym, że zachodni wszarze też nie zawahają się przed użyciem tak nikczemnych metod jak na Ukrainie.
Oto link do filmu:
część 1: +www.youtube.com

część 2: +www.youtube.com

Moze warto byłoby go jakoś szerzej rozpropagować?

PS. I jeszcze ta smakowita scenka z agentem IPA na Majdanie wpadła w moje łapki: +www.youtube.com

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Adam39, 2014.03.29 o 07:20
U nas zagotuje się wtedy, kiedy będą chcieli wymienić na jeszcze bardziej spolegliwe im marionetki. Lub kiedy w ich ocenie obecne zużyją się, co jest bardziej prawdopodobne.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.29 o 17:41
Hanys witaj
Ciekawe filmy. Ja oczywiście zgadzam się z wersją przez nie pokazaną. Nigdy nigdzie nie pisałem, że to berkut strzela. Myślę, że dla nas Polaków jest to oczywiste (mam na myśli tych co się trochę interesują tymi sprawami). Nie bez przyczyny wbrew brojlerom popieram Putina. Nigdzie też nie piszę, że Putin jest święty. Chodzi mi o tu i teraz. Świat zachodni już dawno nazywam po imieniu czyli tzw cywilizacja zachodu:-)))- przereklamowana.
Podaj filmy na pierwszą stronę z własnym wprowadzeniem , zamiast w linki czytaty i mam nadzieję, że Mufti "puści". Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Adam39, 2014.03.29 o 07:19
Zenek, widać wyraźnie, to wszystko co się obecnie na świecie dzieje, te przewroty, sterowane rewolucje, jest co raz bardziej antyludzkie, zmierzające do naszego całkowitego zniewolenia, lub wręcz unicestwienia.
Mati Rani kiedyś napisał: rządzą nami psychopaci. Z tym zgadzam się całkowicie. I dopóki żydobanksterstwo będzie dążyć do całkowitego opanowania świata (a będzie i dąży, zgodnie z talmudycznymi zasadami), to czeka nas niewesoła przyszłość. Chyba że znajdzie się jakaś siła zdolna im się przeciwstawić. A może już jest, tylko my jeszcze z tego nie zdajemy sobie sprawy, gdzie ona się znajduje.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Hanys, 2014.03.29 o 10:36
Jestem przekonany, że taka potężna siła istnieje, ale ona, zdaje się, skutecznie przeciwstawia się tym psychopatom tylko wtedy, gdy zagrożony jest los planety Ziemia. Im chyba jest obojętne, czy ludzie wzajemnie się wymordują do ostatniego człowieka, dopóki to nie zagraża Ziemi.
Patrz wynurzenia Miedwiediewa: +www.youtube.com
Film dokumentalny „Faceci w czerni”, na który powołał się Miedwiediew: +www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.29 o 17:57
Adam39 witaj
Pisałem, że jesteśmy, żyjemy w obozie koncentracyjnym - i to wcale nie był żart. Siły zła chcą zrobić cały świat obozem zagłady. Widzimy jak te cele cały czas realizują . Moim zdaniem nie wolno dopuscić do jednobiegunowego - obozowego rządzenia światem. Dlatego potrzebne są siły odmienne od tych bandytów światowych walczących o "pokój", "demokrację", "wolnośc". To stara bandycka śpewka rewolucji francuskiej - liberte, humanite i coś tam. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Piotr Świtecki, 2014.03.29 o 21:59
Dokładnie tak - "pokój", "demokrację", "wolnośc" w cudzysłowach.
To teraz zagadka: dlaczego wszelkie rewolucyjne ruchy, z Rewolucją Antyfrancuską na czele, tak bardzo chciały zniszczyć religię i Kościół?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.30 o 14:31
Mufti witaj.
Jak wiesz nie interesuję się za bardzo tymi sprawami. Wiem, że zawsze wszyscy rządziciele chcąśś coś niszczyć. Mało jest takich co chcą budować. Dlatego ja też zaczynam od niszczenia, czyli trzeba wypielić wszystkich tzw rządzicieli Polską i zacząć budowę naszej Polski. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.29 o 20:25
Adam39.
Jeszcze raz ja. Zobacz jak na zamówienie znalazłem potwierdzenie tego co pisałem - obozy zagłady, niewolnictwo
"Pucz ten ma na celu według Jürgena Rotha zniszczenie resztek praw pracowniczych i wolności obywatelskich co skutkować będzie stworzeniem społeczeństwa oligarchicznego opartego na pewnej formie niewolnictwa." Calość -+media.wnet.neon24.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Adam39, 2014.03.29 o 22:09
Zenek, coraz bardziej daje się zauważyć, że społeczeństwo oligarchiczne było zaprogramowane wcześniej, dużo wcześniej. Głos Ameryki zaraz po wojnie, trochę później radio Wolna Europa i inne, cały czas ogłupiały nas półprawdami i namawiały do zrywu przeciwko władzy z którą wcześniej uzgodniły podział świata. Dużo wcześniej nim powstała "Solidarność", którą zorganizowano i posłużono się nią poprzez zewnętrznych szefów "Komitetu Obrony Robotników" do destabilizacji Polski, a później przez trockistowsko-korowskich doradców solidarności wcielono to w życie. Nasuwa się pytanie, jakiej nacji byli ludzie którzy założyli KOR, działali tam i dlaczego?
W podanym tekście: "Mafia jest problemem międzynarodowym, ponieważ stała się już swego rodzaju międzynarodowym koncernem. Może ona swoim zasięgiem ogarnąć nawet całą Europę, gdyż oferujemy jej idealną pożywkę i podłoże. Mamy więc już w Niemczech - a zapewne można to w jakiejś mierze odnieść też do Polski – klasyczne struktury mafii włoskiej.” - niby prawda, ale nie do końca, ponieważ jest to problem nie tylko międzynarodowy, ale ogólnoświatowy.(NWO)
Zenek, zdajemy sobie sprawę kto przewodzi tej mafii światowej, również kto, po niby bezkrwawym przewrocie magdalenkowo-okrągłostołowym przejął władzę w Polsce. Podobnie zrobili "rewolucję", ale bardziej krwawo, widowiskowo i w bezczelny sposób na Ukrainie. Nie wiadomo co jeszcze będzie dalej. W każdym razie my jako naród i społeczeństwo na tym już straciliśmy, mimo że mamy jakby nieco większą wiedzę o świecie.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.30 o 14:42
Adam39 witaj.
Zgadzam się z Tobą Adam w pełni. Często jak wiesz o tym pisałem. Dzisiaj jest trudno ukryć cokolwiek. Dlatego ludzie nawet średnio interesujący się tymi tematami, nigdy nie zgodzą się z pasterzami brojlerów występujących - telewizję, radio, prasę a nawet książki. My wiemy o co chodzi. Ludzie sami już doszli do wiedzy dziejących się mordów na tzw majdanie. Podawał te filmy na Youtobe Hanys. Ukraina jako Ukraińcy przegrali wszystko, oni nawet nie grali. To grali podstawieni pachołki światowi. Dzisiaj widzimy samozwańcze "władze" z przedstawicielami żydowskimi, którzy już byli w poprzednich rządach. A więc to nie są wcale jacyś nowi odnowiciele. :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Hanys, 2014.03.27 o 20:40
Do obecnej Ukrainy równe prawa, co Wegrzy, Rumuni i Mołdawianie, teoretycznie mogą mieć także Turcy i Niemcy. A jeśli "Niemcy", to cała Europa, ponieważ dawniej "niemcy" znaczyło tyle co "nie my!", czyli ci, co mówią innym językiem niż my (Holendrzy, Niemcy, Francuzi itp.).
Także ukraiński bohater narodowy hetman Chmielnicki był prędzej rodowitym Ruskiem i wykonywał ich rozkazy, a nie "Ukraińcem", bo w tamtych czasach "okraina" prawdopodobnie znajdowała się aż za rzeką Odrą, tj. tam, gdzie obecni Łużyczanie! Wszystko zależy od punktu widzenia. A rację zawsze ma ten, kto jest silniejszy i sprytniejszy, a niekoniecznie ten, kto napisał lepsze bajki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Adam39, 2014.03.27 o 21:14
Hanys," A rację zawsze ma ten, kto jest silniejszy i sprytniejszy, a niekoniecznie ten, kto napisał lepsze bajki." - trafiłeś w samo sedno! Tak wygląda ta "prawdziwa prawda".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.27 o 21:25
Hanys.
Znalezione w sieci -
"~OUN do ~GOJ Z TALMUDU: W banderowskiej piwnicy
Tańcowali wspólnicy
Z USA pan rozkazał grać
I na kasę spozirać…

Głupki z Unii głupstwa pletli,
US-man rzęził na basetli:
- Znów będziemy Ruskich prać! -
Banderowców na to stać…

Budem rezat’ lachiv, żidiv,
Bo ich każdy nienawidzi.
Niech no Moskal pójdzie spać,
Będziem im do Wisły ssat’

Unia kasę na to daje,
US zachęcać nie przestaje.
Hulaj dusza, piekła nie ma -
Po San rzeźnię zrobić trzeba!

Wnet podjęły dzikie skoki
Jarosze i Tiahnyboki.
W ridnoj mowie budem kląć!
Kto nie zechce - będziem rżnąć
zwiń"
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Malawanda, 2014.03.28 o 19:31
Zenuś, Bracie, skąd te cudne, a świetne wiersze bierzesz,
zaś może sam je komponujesz? Zapraszam na czerwiec - od co najmniej 18 dnia czerwca! Powiedz pszczołom, żeby same o sobie myślały. Waść koniecznie przyjechać musisz! Czeka Ciebie wygodne łóżko oraz 100 innych dobrych wrażeń z przyjaciółmi Polakami. Zenuś, wszak nie wymigasz się? Że masz znowu inne zajęcia czerwcowe z artystami?
odpowiedz, bardzo Cię, Pane Wielki proszę...
Gorące serdeczności
mw
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.28 o 20:29
Malawanda.
Witaj Siostro. Wiersze - kiedyś nie zwracałem uwagi na takie głupoty jak wiersz. Po jakimś czasie człowiek inaczej widzi. Właśnie zrozumiałem siłę wiersza. Czyli wiersz jest dla mnie taką esencją - krótko i na temat. Oczywiście ja je czytam z zainteresowaniem, dlatego często cytuję. Nie, nie - wierszy to ja nie piszę, to robota innych internautów:-)))
W czerwcu mamy mieć wystawę, ale kiedy dokładnie to ..... muszę się zapytać. No i strasznie daleko mieszkasz:-)))Internet to wspaniały wynalazek - pstryk i już Ciebie i Rodzinkę pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Malawanda, 2014.03.28 o 21:11
Ach,boli mnie serce, jeśli, Bracie Drogi nie pozbierasz się, żeby do Kiec przyjechać. Ostatnio wystawę, a też i warsztaty - mieliście w lipcu, a nie w czerwcu. Teraz cały Świat nie jest duży :). Zaś przyjedziemy po Ciebie rankiem 18 czerwca. Ty zgodzisz się do samochodu wsiąść i do Kielc wtedy chcąc - nie chcąc, przyjedziesz( bo przywieziony przecież będziesz taki "raptus puer" Wybacz mi łacińskie, kardynalne błędy gramatyczne. Wszyscy Państwo też, mam nadzieję, spolegliwie wybaczą ? Tak? ( bo nie znalazłam na tej francowatej klawiaturze sposobu, żeby inaczej rzecz przeds. Gupia klawiatura nie posprzątanego domu :( Już sie pogubiłam. Zenuś, jutro napiszę do Ciebie ze swojego komputera, a nie z tego domowego :(. Żałuję, że ten erzac niechcący w domu otworzyłam. Przepraszam wszystkich, co to przeczytali kurna, wcześniej,. bo zaproszenie jest wprost i jednoznaczne!!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.28 o 21:17
Malawanda.
A gdzie ja pisałem, że nie przyjadę:-)))Już chyba widziałaś,. że potrafię numer wywinąć i nagle wpaść. Może wszystko będzie dobrze. Po pobycie u Ciebie "biorę" wszystkich gości do "kręcenia" miodu, bo sam nijak nie poradzę czterdziestu rodzinom pszczelim:-)))Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.29 o 20:17
„...Już starty z map wersalski bękart,

Już wolny Żyd i Białorusin,

Już nigdy polska ręka

Ich do niczego nie przymusi.

Nową wolność głosi Prawda,

Świat cały wieść obiega w lot,

Że jeden odtąd łączy sztandar gwiazdę,

Sierp hackenkreuz i młot !”… Utwór napisany przez Wandę Wasilewską i Jerzego Putramenta (przedwojennego agenta NKWD).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
MatiRani, 2014.03.30 o 03:54
Warto posluchac:
Podaje ponizej odnosnik do polskiego audio z angielskiego oryginalu. Kilka minut ale jak wazne dla wielu ktorzy jeszcze nie zdaja sobie sprawy z tego co i jak, miedzy innymi, dzieje sie na swiecie.
+www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.30 o 14:56
MatiRani witaj.
No cóż, zawsze mam to na uwadze pisząc na obojętnie jaki temat. Dlatego nawet pisząc o Putinie - zastrzegam, kim on jest? W co on gra? Kto nim gra? Czy gra sam sobą? Pamiętam mały szczegół który siedzi w głowie-KGB, kto i po co obsadził go po "rozgaworze" z Jelcynem? Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Adam39, 2014.03.30 o 16:06
Zenek, moim zdaniem ci co Putina obsadzili na miejsce Jelcyna, liczyli na jego spolegliwość. Myśleli, że obsadzili następną marionetkę którą będą w myśl swoich talmudycznych interesów manipulowali. Początkowo tak było, do czasu póki się nie umocnił. Wtedy zaczął realizować politykę zgodną z interesami Rosji. I pokazał, że Rosja nie da sobie grać na nosie.
Nie jest w ogóle polskim interesem to co robią oszukańczy rządziciele Polski, również w sprawie Ukrainy, jak w podgryzaniu Rosji. Uważam, naszym interesem jest prowadzenie z Rosją dobrosąsiedzkich a nawet przyjacielskich stosunków i przede wszystkim rozwijanie handlu. A prężenie nadymanych sztucznie muskułów i wyciąganie zardzewiałej szabelki, szkodzi naszym interesom.
Poniżej podaję link do artykułu p. t. "Czy Władimir Putin jest największym przywódcą naszych czasów?"
+marucha.wordpress.com
A tu jeszcze wystąpienie Michalkiewicza: "Putin był kreaturą oligarchów żydowskich w Rosji"
+www.youtube.com
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Piotr Świtecki, 2014.03.30 o 16:47
Ostatnio zdarza mi się czytać niektórych Kolegów - i nie wierzyć własnym oczom. "Przyjacielskie stosunki z Putinem"?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Adam39, 2014.03.30 o 20:05
A dlaczego nie?
Czy my Polacy mamy być papugami oszukańczych przebierańców nami rządzących, praktycznie z samonadania? Une mają jak na razie gdzie wybyć. Może mocodawcy te marionetki przyjmą? Natomiast my tu się urodziliśmy, mieszkamy i żyjemy tu z dziada pradziada i chociażby tylko ze względów czysto praktycznych z sąsiadami należy układać jak najlepsze stosunki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.30 o 17:37
Adam39
Jak raz Maruchy nie chce mi otworzyć, zapewne cenzura. Natomiast Michalkiewicza wysłuchałem. Znów miło robi się na sercu, jeśli słyszy potwierdzenie własnych racji. Jak może wiesz, pisałem, aby Ukraińcy nie schodzili z majdanu, bo będą zaraz protestować przeciw "nowym władzom". Tylko, że w tych protestach już nikt ich nie poprze:-))). Tak samo pisałem o rewolucji w Polsce!!! Dopóki na rynku nie ma masę broni do kupienia, doputy rewolucja w Polsce to lipa. Czyli broń muszą dostarczyć rewolucjoniści światowi. A dlaczego tego nie robią w Polsce obecnie??? Dlatego, że oni mają wszystko czego w Polsce potrzebowali. Nawet wciską ciemnotę dotychczas, że w Polsce jest demokracja:-)))))))) A, szkoda..... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
MatiRani, 2014.04.02 o 16:43
Paziwiom uwidim... innej drogi nie mamy, bo jesli Putin jest sterowany to Kossecki-bis czy ter o tym napisze dopiero za 100 lat.
Poszlaki sa zamglajace obraz, bo to ze inwestuje 50-50 z BP i z Total nowe szyby naftowe czy gazowe to moze znaczyc ze jest bystry i zachowuje 50% dla Rosji albo ze nie ma wyboru albo ze robi co mu nakazuja... trudno zadecydowac z info jaka mamy do dyspozycji
pozdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.30 o 19:20
"Ku pamięci"
"~8 do ~st: Kaczyński pod czerwono-czarną flagą UPA 2013-12-16


Komentarz, tym razem pióra Michała Soski z "Myśli Polskiej". Nie ze wszystkim się zgadzam, ale publikowanie podobnych krytyk w Internecie, to jedyna droga, aby do szefa PiS cokolwiek dotarło, przebijając się przez mur dworzan i klakierów.

-------------------Tego jeszcze nie było: Jarosław Kaczyński, do niedawna lider parlamentarnej opozycji wobec rządu i PO-rządków w III RP, chwalony jest dziś przez swych (do niedawna) największych wrogów. Donald Tusk Kaczyńskiemu dziękuje, Adam Michnik chwali i nazywa „prawdziwym patriotą”.

Czemu prezes PiS zawdzięcza taki nagły przypływ sympatii ze strony swych „politycznych przeciwników”?

Otóż zawdzięcza je swym zaangażowaniem w nową odsłonę tzw. pomarańczowej rewolucji na Ukrainie. Tam – na Ukrainie – Kaczyński wspiera tamtejszych „lemingów” i zaciekłych zwolenników integracji z UE. W tym zadziwiającym widowisku szef największej partii opozycyjnej przemawia jednym głosem i z PO, i z Aleksandrem Kwaśniewskim, i z mainstreamowymi mediami z TVN-em i „Gazetą Wyborczą” na czele.

PiS z godnymi lepszej sprawy entuzjazmem i energią wspiera bunt na nazwanym tam przez media „Euro-Majdanie”, zachowując się przy tym, jakby walczył nie tylko o polską rację stanu, ale i bronił naszej niepodległości, uważając wsparcie dla obozu antyprezydenckiego na Ukrainie za wyznacznik polskiego patriotyzmu i realizmu politycznego.

W tym karkołomnym sojuszu prezesa i jego partii z głównymi ośrodkami władzy i przekazu medialnego w Polsce najbardziej drażniącą kwestią jest przemilczany powszechnie u nas fakt, że główną siłą napędową tego buntu są środowiska skrajnie antypolskie, postbanderowskie, neonazistowskie i ksenofobiczno-nacjonalistyczne.

Oczywiście można się dziwić i zastanawiać, jak to jest, że mniej więcej 80% sztandarów i flag nad Majdanem to symbole i barwy UPA oraz nacjonalistycznej „Swobody” – przecież partia ta jedynie w obwodzie lwowskim i tarnopolskim w wyborach samorządowych 2010 zdobyła aż 25-35% głosów, a w całej Ukrainie środkowej i wschodniej w przedziale 0 do 3% (średnio w skali całego kraju: mniej niż 5%). Dlaczego więc na podstawie zdjęć i nagrań z Kijowa odnosimy wrażenie, że tłum na Majdanie tworzą niemalże wyłącznie zwolennicy „Swobody”, neobanderowcy i neonaziści spod znaku OUN-UPA i dywizji SS „Galicja”? Odpowiedzi mogą być co najmniej dwie. Pierwsza: obraz tłumu na Majdanie jest mylący, i oceniamy nastroje całego, 45-milionowego kraju na podstawie 100 tysięcy demonstrujących. Druga – zasłyszana od mieszkańca Kijowa: stawka dzienna za demonstrowanie pod flagami UE, „Udaru” pięściarza Kliczki czy „Swobody” wynosić ma 10 Euro…

Tak czy inaczej – zdjęcia nie kłamią. Ta „rewolucja” nie jest pomarańczowa, ona jest czerwono-czarna, czyli brunatna. Jej główną siłę tworzą neobanderowcy, zwolennicy „Swobody”, spadkobiercy Bandery i Konowalca, OUN i UPA, ideologiczni pogrobowcy sprawców Rzezi Wołyńskiej, ukraińskich ochotników z dywizji Waffen SS „Hałyczyna”, Legionu Ukraińskich Nacjonalistów (batalionów SS „Nachtigall” i „Roland”), licznych cywilnych ochotników, mordujących na Kresach Polaków, Żydów i radzieckich partyzantów, i innych nazistowskich kolaborantów. Słusznie stwierdził ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, że w tym roku nie pójdzie w marszu 13 grudnia razem z Jarosławem Kaczyńskim, ponieważ ten 11 lipca nie wziął udziału w marszu pamięci 11 lipca, zorganizowanym przez rodziny pomordowanych przez UPA i dywizję SS „Galizien”, a w podobny sposób zachowywał się śp. Prezydent Lech Kaczyński – obydwoje za to wspierali „pomarańczowego” prezydenta Ukrainy Juszczenkę, który krwawych zbrodniarzy Banderę i Szuchewycza ogłosił bohaterami Ukrainy, a innych kolaborantów i ludobójców udekorował orderami państwowymi.

Teraz w Kijowie Jarosław Kaczyński staje pod czerwono-czarnymi flagami UPA i u boku banderowcy i faszysty Oleha Tiahnyboka (lidera „Swobody”), który nie tylko hańbi pamięć o pomordowanych Polakach, Ormianach i Żydach, gloryfikuje pamięć o SS i Gestapo, ale i domaga się oderwania 19 południowo-wschodnich powiatów od Polski. Jeszcze w lipcu wydawało się, że PiS walczy o to, by zbrodnię wołyńską uznać za ludobójstwo – teraz jego prezes maszeruje ramię w ramię z szefem antypolskiej, antysemickiej, neonazistowskiej „Swobody” i przemawia pod flagami zbrodniarzy z UPA.

I dlatego właśnie tak bardzo boli entuzjazm, z jakim PiS i Jarosław Kaczyński starają się nam wmówić, że naszym patriotyzmem i honorem jest wspieranie „Euro-Majdanu”. Niby zgodnie z starym hasłem „Za wolność naszą i waszą”, tylko że nie o wolność tutaj chodzi, a o fałszywą ideologię polityczną, która dawno wzięła górę nad zdrowym rozsądkiem i realizmem, przybierając postać fanatycznego zacietrzewienia. Prezes PiS wyznaje tzw. ideę jagiellońską, albo raczej jej mutację, polegającą na założeniu, że należy za wszelką cenę osłabiać, rozbijać i odsuwać na wschód Rosję, by przeszkodzić jej rzekomym ambicjom imperialnym. Czyli – obrona poprzez atak (tę zasadę w odniesieniu do Rosji wyznawał także Marszałek Piłsudski). Żeby Rosję osłabić i odsunąć, potrzebny jest „kordon sanitarny” – łańcuch buforów, mających ochraniać Polskę od wschodu. To, czy te „bufory” chcą pełnić tą funkcję, i czy w ogóle pragną takiej „niepodległości”, pozostawało sprawą drugorzędną.

Historycznie ta koncepcja się nie sprawdziła – w latach międzywojennych wspierane przez Piłsudskiego siły polityczne na wschód od polskiej granicy nie cieszyły się ani wystarczającym poparciem społecznym wśród własnej ludności, ani nie posiadały wystarczających sił i środków, by stworzyć własne państwo. Potem okazało się jeszcze, że nastawieni „niepodległościowo” Ukraińcy czy Litwini przynajmniej tak samo mocno, jak Rosjan, nienawidzą Polaków, Żydów… Trudno na takim gruncie opierać sojusze polityczne – brutalnie pokazały to doświadczenia lat II wojny światowej, podczas której i Ukraińcy, i Litwini kolaborowali z nazistowskimi Niemcami, wykonując dla nich „brudną robotę”, barbarzyńsko wymordowując tysiące niewinnych Polaków, kobiet, dzieci, starców…

Ale o tym wszystkim Jarosław Kaczyński nie pamięta. On chce jednego: robić na złość Rosji, przeszkadzać jej, drażnić. Idąc taką drogą, może wspierać ukraińskich neonazistów i neobanderowców, wyrzekać się pamięci o pomordowanych na Kresach, zamykać oczy na kult i gloryfikację zbrodniarzy i ludobójców u swoich „sojuszników”. Może na siłę ciągnąć Ukrainę do UE, choć sam w Polsce prezentuje się jako eurosceptyk i obrońca polskiej suwerenności przed brukselsko-berlińskim superpaństwem, i choć sami Ukraińcy bynajmniej nie wybrali jednoznacznie swojej drogi i nikt im nie uświadomił, jak wygląda unijne dobrodziejstwo.

To jest nie tylko obłuda, ale i zdrada. Czyli polityczne szaleństwo, które mogłoby się szybko na prezesie zemścić, gdyby te siły polityczne, które teraz tak gorliwie wspiera, faktycznie zdobyły realną władzę na Ukrainie. Żal PiS-u jako środowiska o chyba jednak szerszych horyzontach, niż fanatyczny antyrusycyzm w wykonaniu „Gazety Polskiej” i redaktora Sakiewicza, nawołującego, by w imieniu „solidarności” z Ukraińcami… bojkotować rosyjskie produkty. Może jednak ta ochocza akcja Kaczyńskiego, ramię w ramię z premierem i prezydentem, Kwaśniewskim i Michnikiem, TVN-em i „Wyborczą”, u boku ukraińskich nacjonalistów i neonazistów, a w interesie Brukseli i Berlina, przekona choć część elektoratu Prawa i Sprawiedliwości, że coś tu nie gra, a prezes bynajmniej nie zawsze wierzy w to, co mówi, i nie robi tego, co dobre dla Polski." Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
MatiRani, 2014.04.02 o 16:38
"Za ostatnimi wydarzeniami w Ukrainie trzeba widzieć ukrytą rękę międzynardowego żydostwa. Nie wolno zapominać o tym, że Julia Tymoszenko, ulubienica z blond warkoczem tak wielu zachodnich Ukraińców, i była premier Ukrainy, znana była z bliskich powiązań biznesowych z głównym gangsterem Semionem Mogiliewiczem, szefem żydowskiej mafii rosyjskiej. (Napisałam o tej mrocznej postaci wcześniej, jako o "najbardziej niebezpiecznym człowieku na świecie).

Trzeba postawić pytanie: jak do tego doszło, że była premier Ukrainy była w spółce z szefem żydowskiej mafii rosyjskiej? Kto pomógł finansować Prawy Sektor? Czy izraelscy snajperzy, którzy jakimś cudem strzelali i zabijali po obu stronach w ostatnim konflikcie w Kijowie, byli zarówno protestującymi jak i ukraińskimi policjantami?

Na te pytania musi być odpowiedź."


+wolna-polska.pl


Pewne swiatlo na dzialalnosc mafii rosyjskich Zydow rzuca artykul Raphaela Johnsona pt. "Koszer Nostra"


+www.wicipolskie.org
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
Zenon Jaszczuk, 2014.04.03 o 23:31
MatiRani.
Właśnie jest zasadnicze pytanie. Kim jest Putin, w co i z kim gra??? Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Żyrinowski nam oddaje .......... 
MatiRani, 2014.04.04 o 15:38
No dokladnie.
Trudno dojsc do jednoznacznej opinii na temat Putina. Trzeba by sprawdzic szczególowo, jak sie zyje Rosjanom, czy ogranicza sie ich wolnosc, czy maja prawo do otwierania prywatnych firm, czy im rosnie VAT, czy wojsko maja dobrze wyszkolone i uzbrojony, czy sie ich podskuchuje, czy prawo broni normalnych ludzi...
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑