słowa kluczowe: Niemcy, Polska, Protasiewicz, UE, Unia Europejska, humor, media, piwo, satyra, wybory.
Linki, cytaty, nowiny2014.02.28 12:43

Blitzkrieg Protasiewicza

(poleca )

Stanislas Balcerac

 
Walka z faszyzmem trwa. Czołowy strateg Platformy, Jacek Protasiewicz, taktycznie wykorzystał zamieszanie na froncie wschodnim (Kijów, Krym) do chirurgicznego ataku na froncie zachodnim. Przy logistycznym wsparciu tylko kilku butelek wina.
 
Faszyści w Polsce zostali rozgromieni przez ministra Sienkiewicza ("idziemy po was!") ale jak wiemy od pana redaktora Michnika faszyzm w Europie nie śpi. Wyzwoleniem od faszyzmu ma być integracja europejska.

"To co się dzieje na obrzeżach UE, na Ukrainie czy na Balkanach tylko dowodzi jaką wartoscią jest integracja europejska i sama Unia" tak mówił parę dni temu dla niemieckiego portalu Onet.pl jeden z głównych mędrców PO i szyszka w Parlamencie Europejskim, Jacek Protasiewicz.

Widać, że po triumfalnym powrocie z Majdanu, gdzie Protasiewicz stał podobno niedaleko wielkich ludzi, ten czołowy strateg PO postanowił przypomnieć wartości europejskie naszym zachodnim sąsiadom, tak aby (parafrazując Stanisława Michalkiewicza) "wiedzieli skąd im nogi wyrastają".

Ciąg dalszy: +monsieurb.neon24.pl 

2886 odsłon średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑