słowa kluczowe: Polska, UE, mafia, zagłada, złodzieje, świat.
Polska2014.02.26 08:09

O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!!

 

Kto ukradł Polskę?!!

 
Pisał o tym w książkach pan Henryk Pająk. Jednak książkę jest ciężko przeczytać:-))). Tutaj mamy łatwiej - kto ukradł Polskę?!!
 

POLACY żądają od żydów zamieszkałych w POLSCE spłat szkód, jakich dopuścili się wobec NARODU POLSKIEGO, w okresie od rozpoczęcia II WŚ do nadal!! - 1 transza to ok. 2 tyś bilion (bn) zł + odsetki!

 

 

POLSKA najbogatszym krajem świata - mlekiem i miodem płynącym!??

Tak właśnie jest!! Ponieważ POLSKA ma 2 tyś bilionów (bn) zł do odebrania od żydów zamieszkałych w POLSCE i od IZRAELA!! Tylko taki drobiazg: POLACY muszą przejąć uprzednio rządy w POLSCE od żydów!! Tak nam POLAKOM, dopomóż BÓG!!

 Wyliczenia należności przysługujących NARODOWI POLSKIEMU od żydów, mam z Facebooka od znajomego, który je też ma od znajomych na FB: Maciej Stępień: Dzięki mojemu znajomemu z FB Jerzy Kowalski: „UDOSTĘPNIAM dzięki Pani Teresie Sikorze i dzięki mojemu znajomemu z FB”:

CZEMU BANDA ZDRAJCÓW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZAJMUJE SIĘ UKRAINĄ, NIOSĄC ZAGROŻNIE DLA POLSKI, KIEDY SAMA JEST ZANURZONA W SZAMBIE PO USZY!!! ZNOWU TROCHĘ CIEKAWYCH SPRAW:

 Afery, grabieże i straty Polski:

 

Grabież srebra i złota FONplus cztery miliony dolarów przywiezionych z Londynu do Polski przez gen. Tatara.Strata FON – 4 miliony złotych.


"Urwanie łba"195 wielkich afer dokonanych przez prominentów żydo-komuny (PRL). Dane w/g informacji prasowych lat 80-tych.Strata 12 bilionów złotych.


Grabież dobytku 300 rodzin tzw.,wrogów ludu z Krakowaoraz występujących w mniejszym zakresie na terenie całego kraju wysiedleń w okresie bitwy o handel. Polegało to na wytypowaniu właściciela bogatego domu lub mieszkania. Wtajemniczeni UB-ecy właściciela zabijali lub aresztowali a majątek ich był przechwytywany przez morderców z Bezpieki.Straty 1 bilion złotych.


Urwanie łba"sprawie "wystrzał"”(kradzież depozytów, wymuszanie okupu od cinkciarzy). Udziałowcami afery byli pułkownicy i generałowie MSW.Straty skarbu państwa - 2 biliony złotych.


Bitwa o handel z lat 1945-1950 pod nadzorem {Żyda-Minca}. Odebrano wówczas Polakom dorobek całego życia, dorobek wielu pokoleń polskich rodzin.Straty astronomiczne - 200 bilionów złotych.


Ograbienie Skarbu państwa w aferze alkoholowej, przechwycenie i zniszczenie Polskiego monopolu Spirytusowego i Tytoniowego. Straty astronomiczne -50 bilionów złotych.


Ograbienie, okpienie,"wystrychniecie na dudka"półtora miliona Polakówz tytułu przedpłat mieszkaniowych.Bezdomni po 20 latach nie mają ani mieszkań ani pieniędzy.Straty astronomiczne 100 bilionów złotych.


Afera nabranych naiwniaków nabezpieczna kase Grobelnego. Współudział ministra Krzaka.Straty - 3 biliony złotych.


Ograbienie8 milionów emerytów z 40% składek ZUS.Polacy w pocie czoła pracowali za głodowe pensje dla Judeopolonii i w dobrej wierze odkładali ze swego wynagrodzenia 40% dla ZUS. Oszczędności te zostały zagrabione, a obecnie biedne państwo nie posiada funduszy na wypłacenie emerytur.Straty 100 bilionów złotych.


Ograbienie Skarbu państwa i Polaków przeztworzenie uprzywilejowanych przedsiębiorstw i fundacji: żydowskie PAX, INKO, LIBELLA, Fundacja Nisenbauma, wszelkie inne Fundacje. Firmy te przez 47 lat nie płaciły i nadal nie płacą ceł i podatków.Straty 100 bilionów złotych.


Afera przemytnicza MSW żyda gen. Matejewskiego.18 tysięcy dukatów plus złoto.Aferze urwano "łeb" a złoto podzielono miedzy mafiosów MSW.Straty - 18 tys. dukatów.


Afera MSW gen. Milewskiego (żelazo - żądło).Napady, rabunki przemyt złota. Sprawie urwano "łeb" a walory dewizowe podzielono miedzy wtajemniczonych mafiosów MSW.Straty 5 bilionów złotych.


Afera FOZZ.Straty 10 bilionów złotych.


Afera rublowa, transfer z byłego ZSRR.Straty skarbu państwa 8 bilionów złotych.


Afera rublowa, transfer z b. NRD.Straty Skarbu państwa 12 bilionów złotych.


Afera Art-B w tym zniszczenie Ursusa.Straty 20 bilionów złotych.


Afera paszportowa, machloja polskich żydów MSW z angielskimi żydami.Wydmuchanie Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych.Straty Skarbu Państwa 16 milionów dolarów (US)


Afera z zakupem Bella. Machloja amerykańskich żydów z polskimi żydami.Za zniszczenie polskiego przemysłu lotniczego, nasi rodzimi targowiczanie pobrali 5 milionów dolarów łapówki. Z tego powodu 70 tysięcy polskich robotników (wysoko wykwalifikowanych) poszło na bruk. Zdolność obronna Polski została obniżona. Zniszczono fabryki przemysłu lotniczego i obronnego, które były wybudowane po 1918 roku z inicjatywy Kwiatkowskiego (COP) i wysiłkiem całego Narodu. Budowa COP-u miała na celu przygotowanie Polski przed agresja Hitlera i Stalina.Straty 100 bilionów złotych.


Ograbienie Polaków przez odebranie działek budowlanych, ziemi, lokali handlowych, placów prawowitym właścicielom. Tylko w Warszawie odebrano 20 tysięcy działek, które prawem Hazuka przydzielono oczywiście tylko żydom i masonom.Np., przy ul. Sobieskiego, Nowoursynowskiej, Wolicy i wielu dzielnicach Warszawy i kraju. Przy Al. Wilanowskiej w Warszawie na terenie odebranych bezprawnie działek nomenklatura PZPR wybudowała przepiękne wille o czerwonych dachach. Społeczeństwo Warszawy nazywa ten super ekskluzywny zakątek "Zatoka Czerwonych Świn".Należy do tego jeszcze dodać, że Kiszczak i jego kolesie żydowskiego pochodzenia (sama generalicja i pułkownicy), budowali wille siłami żołnierzy poborowych.Budynki te potem sprzedali po spekulacyjnych (przepraszam rynkowych) cenach, na czym zarobili po 100.000 dolarów.Straty w skali kraju 10 bilionów złotych.


Pozbawienie Polaków poszkodowanych przez Trzecią Rzeszę Niemiecką odszkodowań za roboty przymusowe i obozy pracy przymusowej w czasach okupacji.Straty 500 miliardów Marek zachodnioniemieckich.


Koszty stanu wojennego poniesione przez żydo - generalska mafie w obronie swych mafijnych interesów.Straty ekonomiczne 25 miliardów dolarów (US).


Koszty utrzymania mafijnego PRONU przez 10 lat10 bilionów złotych.


Machloje z przekształceniem 1600 największych fabryk polskich.Odebranie Narodowi i przekazanie obcym. Straty astronomiczne. Jest to powtórka bitwy o handel z czasów żyda Minca w latach 1945-1949.Straty 100 bilionów złotych.


Bizantyjska rozrzutność w kancelariach prezydenta i jego dworu. Rozpłyniecie się majątku po byłym PZPR. Około 100 zabytkowych pałaców i ukrytych pieniędzy na różnych kontach przepadło FON.Straty 10 bilionów złotych.


Zniszczenie ciężkiego przemysłu zbrojeniowego. Porwanie 6 handlowców w celu wyeliminowania Polski z arabskich rynków zbytu. Pozbawienie Polski taniej ropy z Iraku i eksportu budownictwa.Straty z tytułu utraty rynków arabskich – 10 miliardów dolarów.


Rakietowa machloja żydo-polskich generałów z żydo-sowieckimi generałami na zakup od sowietów przestarzałych rakiet na wyposażenie Wojska Polskiego. Fakty te opisywał i wyliczył straty płk. Rajski ("Nowy Świat" z 11.03.1992). Polska zapłaciła za złom rakiet.Strata 60 miliardów dolarów.


Grabież 6 ton złota plus monety o wartości numizmatycznej, znalezione zostały w 1982 roku w Lubiążu na Dolnym Śląsku.Poszukiwań dokonali saperzy WP oraz lotnictwo LWP za cenę ogromnych kosztów.Znaleziony skarb został przekazany do żydowskiego banku "Złoty Cielec" - jako własność "Sanhedrynu" (Tajny Rząd żydowski).Monetami srebrnymi i złotymi podzielili się wtajemniczeni mafiosi wybranego narodu "cyklistów": Jaruzelski, Poradko, Kiszczak, Barański, oficerowie SB: Siorek, Liwski i Zbigniew Dzięgielewski, gen. Bula.Resztki tego złota w ilości 2 kg odkryła przypadkowo służba porządkowa w piwnicach Belwederu, które zapomniał gen. Jaruzelski. Ciekawe? Który to Rasputin ukrył złoto? Fakty te opisał "Wprost" z 7.06.1993. Wojskowa Prokuratura w Warszawie na podstawie prawa Talmudu urwała "łeb" sprawie.Straty skarbu państwa - 6 ton złota plus monety złote i srebrne.


Na koszty kampanii wyborczej w wyborach 27 października 1991 roku - Komitety Wyborcze (te wtajemniczone) pobrały pożyczki w NBP w wysokości 6 bilionów złotych.Pieniędzy tych nie zwrócono do banków do dnia dzisiejszego. Na interpelacje poselska w tej sprawie Salcia Waltz wykręciła się tajemnicą bankową. Według Salci Waltz Polski Naród nie może dowiedzieć się prawdy o tym, jak jest okradany. Właśnie za te ukradzione Polakom pieniądze oplakatowano rabinami cala Polskę.Za te pieniądze wybraliśmy 70% "Knesetu" (parlament Izraela) a nie polski Sejm.


Afera Gawronika, który do spółki z płk. Grzybowskim z Wojsk Ochrony Pogranicza, w noc sylwestrowa 1988/89 rękami żołnierzy poborowych pobudowali 80 kantorów wymiany walut na granicach PRL. Wszystkie zezwolenia Gawronik załatwił o godz. 24 w nocy.Polski Kowalski na taka decyzje administracyjna czekałby miesiące a nawet cale lata. Afera Gawronika mogła być zrealizowana, bo była wykonywana w interesie "Złotego Cielca" i do Spółki z ówczesnym ministrem finansów, który uprzedził Gawronika o wprowadzeniu wolnej wymiany walut.Łącznie afery Gawronika Art-B, Ursus, kantory przekraczają sumę 5 bilionów złotych.


Afera dewizowa biznesmena z żelaza. Kazimierz Janosz do spółki z IDepartamentem MSW przywiózł z przemytu 200 kg złota. Złoto to rozpłynęło się w depozycie MSW. Zapytajcie Milczanowskiego jakie to krasnoludki ukradły omawiane złoto.Strata skarbu państwa wynosi – 200 kg złota.


Afera pomocy dla bezrobotnych? Polska otrzymała rzekomą
 pomoc dla bezrobotnych z banku "Złoty Cielec" w wysokości 100 milionów dolarów na lichwiarskie procenty.Z tej sumy aż 30 milionów (USD) wypłacono doradcom zachodnim.Polscy bezrobotni z tych pieniędzy nie otrzymali ani centa.Właśnie za pieniądze dla bezrobotnych bawią się zagraniczni doradcy w hotelu "Mariot". Miesięcznie ich wynagrodzenie wynosi 40 tys., dolarów.Fakty te omówił w "Listach o gospodarce" red. Bober w styczniu 1994 roku.Straty Skarbu Państwa wynoszą 100 milionów USD kredytu plus odsetki (lichwa) = 100 milionów USD.


Afera banku śląskiego. Dwaj żydzi Kowalec i Borowski rąbnęli z banku śląskiego 10 bilionów złotych.Nie podlegają sadowej odpowiedzialności, ponieważ jako wybrańcy narodu są wyjęci spod polskiego prawa. Podlegają pod prawo Mojżeszowe.Straty Skarbu Państwa - 10 bilionów złotych.

Razem straty Skarbu Państwa wynoszą: - 954 bilionów złotych, - 6 ton 200 kg złota, - 18 tysięcy dukatów, - 500 miliardów DM, - 95 miliardów 20 milionów US Dolarów do tego bilansu należałoby doliczyć nigdy nie wypłacone wielomiliardowe odszkodowania za agresje, zniszczeniawojenne, ludobójstwa od Niemiec, Rosji, Izraela, (żydostwo masowo brało udział po stronie hitlerowskich Niemiec i żydobolszewickiej sowieckiej Rosji w rzeziach ludobójczych dokonywanych na Polakach, a po wojnie w stalinowskim aparacie terroru)

Oblicza się, że straty Polski w wyniku niemieckiej agresji 1939 - 1945, wynosiły około 500 mld USD (można przyjąć, że przejęte przez ZSRR polskie ziemie z istniejącym na nich majątkiem stanowią stratę porównywalną), odszkodowania za zdradę i złamanie umów i paktów od USA i Anglii, oraz za zdradliwe oddanie Polski w niewolę Stalinowi i 45 lat żydokomunizmu.

W wyniku akcesji do UE Polska straciła (wg. różnych źródeł) od 600 mld USD do 2 bln USD.

W wyniku akcesji do UE i spłat długów Polska w latach 2004-2006, ponosi straty w wysokości ok. 80 mld USD rocznie. W tym strasznym rejestrze pogrzebana jest przyczyna polskiego kryzysu i luka w budżecie państwa. Wartość zagrabionych walorów dewizowych przekracza dwukrotnie roczny budżet państwa.

Gdyby rząd Polski powołał specjalne organa w tej sprawie i odzyskał zagrabione fundusze, to Polska stałaby się najbogatszym krajem świata - mlekiem i miodem płynącym. (przy jednoczesnym zreformowaniu systemu monetarnego likwidującego całkowicie żydowska lichwę).

Niestety! Żydzi są wszędzie, sędziowie, prokuratorzy, prawnicy, politycy urywają łeb lub nie wszczynają śledztwa w każdej sprawie, gdzie sprawcami są żydzi, bo prawo talmudu jest nadrzędnym prawem nad polskim prawem tubylczym.
Tagi: talmud wykaz kwot jakie żydzi zamieszkali w polsce m pierwsza transza spłat należnych polsce i pol.

Zapewne to nie wszystkie wyliczenia, ale dobre i to. Pozdrawiam

Za- http://trzcinska.neon24.pl/post/106528,polska-najbogatszym-krajem-swiata-mlekiem-i-miodem-plynacym

 
 
!!! 

12230 odsłon średnio 3,8 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.26 o 12:16
Zenon, to Żydzi, czy po prostu każdego cwaniaka i odnoszącego sukces nazywasz "żydem"?
I, przede wszystkim, CO Z TEGO WYNIKA, że "Żydzi"?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.26 o 12:46
Mufti witaj.
Ja nikogo nie nazywam, ten tekst jest zlinkowany z Neonu. Chyba tam miałeś robotę i nic nie kumasz?:-)))No, ale dzięki za stanie na baczności i wychwytywanie takich spraw.
W sumie to nie wiem dlaczego zadajesz pytania, a potem cię nie interesują odpowiedzi. Dla przykladu "
Re: Koniec rewolucji w Kijowie
Mufti Turbanator, 2014.02.23 o 14:20
Żydzi popierają faszystów. No proszę. A u nas odwrotnie. Bardzo elastyczni i pluralistyczni Żydzi.
odpowiedz zgłoś naruszenie

Re: Koniec rewolucji w Kijowie nowy
Zenon Jaszczuk, 2014.02.24 o 20:24
wolna-polska.pl Pozdrawiam "
A więc jeśli możesz to nie pytaj mnie więcej o takie sprawy. Bo jak wiesz samochód jest na benzynę itp i nigdy nie pojedzie na mydle. Dlaczego??? nie wiem. Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.26 o 12:59
Zenon. Pytam, co z tego, że Żydzi, a Ty wklejasz link, z którego wynika, że Żydzi. Czy to jest odpowiedź na zadane pytanie?

Co do reszty Twojego powyższego komentarza, to jest dla mnie niezrozumiały. Czy można prosić jaśniej?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.26 o 13:19
Mufti.
Nic jaśniej. Nie podejmuję z tobą polemiki na temat żydów, nie żydów, żZydów itp. Jak sam widzisz z tak dlugiego art. wyciągnąłeś jedno pytanie (zadawane już od roku, albo i dłużej)Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.26 o 13:25
Nie wiem czemu by to zaraz miała być "polemika"? No, ale ja w ogóle mało wiem.
Ten brak odpowiedzi to niestety też jest odpowiedź.
Kłaniam się.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.26 o 15:12
Mufti.
Oczywiście sam wiesz najlepiej, że jeszcze nikt nie opracował zadowalającej ciebie odpowiedzi. Więc ja w to wieczne twoje pytanie, nie wchodzę. Tylko tyle. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.26 o 16:06
Nie, Zenon. To nie jest problem z moim pytaniem. To problem z tym wszech-żydowskim objawieniem. Odbiera rozsądek i możliwość rozmowy. Przesłania wszystko.
A na to, że ośmiesza i skutecznie rozbraja temat, już uwagę zwracałem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.02.26 o 19:43
Do rzeczy:
Ci co okradli Polske to Zydzi cz nie?
Mufti na takie pytanie odpowie czy nie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.26 o 20:12
Żydzi, Żydzi. Sami Żydzi. Wszystko Żydzi! Bez nich nic!

Zgoda. Ja się przecież o to nie sprzeczam.

Ja tylko chcę zrozumieć, dlaczego to ma takie otchłanne znaczenie, że Żydzi? A nie np. ludzie bystrzy, inteligentni, bezwzględni, cwani, energiczni, ustosunkowani? Albo nawet dlaczego nie bruneci?

Dlaczego od tego wszystkiego ważniejsze jest, że "Żydzi"?

I czy z tego w końcu Panowie są w stanie wyciągnąć jakieś wnioski? Czy tylko zachłystywać się, że Żydzi - przy okazji ośmieszając temat?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Ci co okradli Polske to Zydzi cz nie? 
MatiRani, 2014.02.26 o 20:15
Ci co okradli Polske to Zydzi cz nie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ci co okradli Polske to Zydzi cz nie? 
Piotr Świtecki, 2014.02.26 o 21:02
Żydzi, Żydzi. Sami Żydzi.
I bruneci! Ja jednak uważam, że bruneci też maczali w tym chlebek.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ci co okradli Polske to Zydzi cz nie? 
MatiRani, 2014.02.28 o 16:15
Glupia odpowiedz szabesgoja
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ci co okradli Polske to Zydzi cz nie? 
Piotr Świtecki, 2014.02.28 o 17:09
Ot, i cała logika tropiciela Żydów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ci co okradli Polske to Zydzi cz nie? 
MatiRani, 2014.02.28 o 17:40
Nie tropiciela Zydów, tylko normalnego czlowieka przejetego idea samoobrony Polaków przed najazdeem koczowników. Bo ten najazd jest faktem, nieprawdaz?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.26 o 19:53
Mufti.
Jak już pisałem, trudno mi z tobą na te tematy rozmawiać. Może dlatego, że ten temat jest dla ciebie śmieszny.
może ci napiszę tak. Wyobraż sobie, że to wszystko działo się i dzieje w Izraelu a nie w Polsce. Jeśli nadal byś uważał, że to jest temat śmieszny to pewnie by cię zamknęli. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.26 o 20:08
Temat jest dla mnie śmieszny? Skąd ten wniosek?

Ale co mam sobie wyobrazić, że się dzieje w Izraelu? Że "za wszystkim stoją Żydzi"? Że Żydzi rządzą? Przecież tak jest, tego nie trzeba sobie wyobrażać :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.26 o 20:14
Mufti.
No nie tak, że rządzą żydzi. Pomyśl, że rządzą Polacy i wytłukli żydów itd. Taka mała zamiana ról i odezwu w świecie. Bo uwierzę, że Hitler i Stalin to ludzie święci. Przecież oni nikogo nie zamordowali. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.26 o 20:16
Nie rozumiem. Uważasz, że w Polsce rządzą Żydzi. Ok. Ja nie mówię, że nie. Ale dlaczego takie ważne jest, że akurat Żydzi, a nic innego już nieważne? Przecież nawet nie mogę się dopytać, kto to wg Ciebie Żyd. Coraz bardziej mi ten "genetyczny polski antysemityzm" wygląda na niewiele wnoszące do obrazu świata złudzenia. To "żydowanie" jest mniej-więcej tyle samo warte, co biegać i krzyczeć o odkryciu, że "bruneci rządzą światem!" A nawet gorzej - jeśli rzeczywiście coś jest na rzeczy, bo w ten sposób "spala" się temat i przeciętni ludzie już odruchowo pukają się w czoło.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.02.26 o 20:18
WIEDZIEC KTO JEST WROGIEM POMAGA WALCZYC!

Przy okazji:
+www.gloria.tv
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.26 o 20:38
Dzięki MatiRani za ten film. Podtrzymuje człowieka na duchu. Bo jak się pogada z Muftim to można mieć wątpliwości co do własnego rozumu. No i dla niego jest już istotne, że ci wrogowie wyśmiewają mnie, ciebie, że piszesz prawdę. Gdzie ty Mufti tej paszy się najadłeś:-)))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.26 o 21:02
Przykro mi rozczarować, ale i Pana, i Polskę najprawdopodobniej mają w...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.26 o 20:27
Mufti.
Zapisz sobie, abyś był pewien, bo za jakiś czas będzie inna prawda niż jest obecnie namacalna. Chodzi o Ukrainę. Zobacz tylko na gł. przewrotowców nam pokazywanych w telewizorniach , prasie, radio itp. Wynika z tego, że to trzej Ukraincy-Jaceniuk, Tchecoś tam i Klitscho. Jak zapewne wiesz to są żydzi. No a jeśli tak to czy tylko ci trzej, czy może czterech, czy to żydzi czy nie żydzi, czy ...... :-)))))))Przeciętni ludzie już reagują prawidłowo czyli zgodnie z podaną paszą. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.26 o 20:49
Mufti.
Wiadomość jeszcze gorąca. Żydek Jaceniuk został premierem Ukrainy:-))))))))))))Zapewne o innych cennych osobach dowiemy się od internautów zajmujących się tą tematyką.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.26 o 21:00
Na pewno.
Ale to było do przewidzenia. Przecież Żydzi rządzą światem. (A nie osoby obrotne, energiczne, bezwzględne, ..., ...)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
teli, 2014.02.26 o 21:50
oczywiście ściągnięte z ukraińskiej strony i przetłumaczone automatem


Dlaczego Żyd Jaceniuk przyznaje, że potomek słynnego tłumacza z Talmudu?
Arsenij Pietrowicz ... pamiętaj, dowcip o tym, że "piłka w twarz, a nie paszport." Nasuwa się pytanie: dlaczego jest oczywiste (od - oczy widoczny) Żyd Jaceniuk tak głupi i tak emocjonalnie obiektu, który nie wymaga dowodu?


Dlaczego Żyd Jaceniuk rozpaczliwie podkreśla, że ​​jest ukraiński w trzecim pokoleniu, jeśli najbliższy kolana ojca jest oczywiście żydowskiej. Ponadto Yatsenuk matka, której panieńskie nazwisko Buckeye, odnosi się do starożytnej żydowskiej rodziny, która jest znana na całym świecie przez autorytatywnego interpretatora Talmud - Rabbi Buckeye.

Maria G. z mężem Piotr Iwanowicz

Jak wiecie, narodowość Żydów decyduje matka. Dlaczego? Rzecz, która definiuje Halacha - tradycyjne prawo żydowskie jako zbiór praw i przepisów regulujących religijnej judaizmu, rodziny i życia społecznego wierzących Żydów (!). W wąskim znaczeniu, to Halacha -. Zbiór przepisów zawartych w Talmudzie
Najwyraźniej trzeba odróżnić Żydów "krwi" i Żydów "w duchu". Arsenij Jaceniuk obawiają P. zamiast przyznać swoją żydowskość w kategoriach etnicznych, jak starannie ukrywa jego judaistyczna filozofia i związane z nimi wytyczne moralne, które są tak jasne i tak łatwe do zrozumienia nawet Żydzi położył Senin przodka - słynny rabin Buckeye.
Poniżej cytaty yatsenyukovskoho dziadkowie (powołując się na źródła), wyraźnie wyjaśnia Żydom, jak powinni żyć, jak się zachowywać w stosunku do "gojów" (nie-Żydzi) i przewodnikiem chwilę. Celowo Mamy ekspozycję mentoringu wynikowej Buckeye bez komentarza. Wystarczy vchytaytesya w Yatsenuk duchowego dziedzictwa, które jest dla niego te same rzeczy dla każdej chrześcijańskiej Biblii:
"Hipokryzja jest dopuszczalne w tym sensie, że Żyd powinien pojawić uprzejmy dotyczące bezbożnych ich szanować i mówi:" Kocham cię. Jest to dozwolone tylko wtedy, gdy Żyd potrzebuje grzesznika lub ma powody, by go obawiać, w przeciwnym razie jest to grzech. " (Sefer Cadha-Kemach, Folio 30,)
"W celu lepszego oszukania goje, Żyd może nawet odwiedzić ich chorych, grzebanie zmarłych, robią dobry dla biednych, ale to musi być sprawy, aby być cichy, i do czynienia zła agresorów Żydów ". (Traite Gittin, Folio 61,)
"Tak jak można z czystym sumieniem zabijać dzikie zwierzęta i zawładnąć jego lasu i można zabić lub wypędzić goja i przejęcia jego majątku. Własność nie-Żyd, podobnie porzucone rzeczy jej prawdziwego właściciela Żyda, który łapie go w pierwszej kolejności. " (Baba Bathra, Folio 54, b; Choschen Michpot, 156, 1)
"Więc jeśli goj ukraść jeszcze mniej grosza, nawet umrzeć dla niego." (Traite Jebammot, Folio 47, B)
"Żyd jest dozwolone uchwycić, do woli, goj nieruchomości, bo tam, gdzie jest napisane:". Nie rób krzywdy bliźniego "nie mówi" nie rób szkody hoyu " (Traite Sanhedryn, Folio 57,)
"Jeżeli byk własnością Żydów, byk gore goja, Żyd nie jest odpowiedzialny za, a jeśli byka gojów uprzedzenia byka Żyda, Żyd goj musi zapłacić wszelkie odszkodowania, ponieważ Bóg podzielił ziemię i goje dał Izraelowi ". (Traite Baba Kamma, Folio 37, B)
"Bóg powiedział gojów dać pieniądze do kredytu, ale dać im żaden inny niż odsetki, w związku z tym, zamiast dostarczania tej pomocy, co musimy zrobić, im zaszkodzić, nawet jeśli ta osoba może być przydatne do nas natomiast wobec Żydów, nie powinniśmy robić. " (Maimonide, Sefer Mizv., Folio 73, 4)
"Oni <goys> życie Żyda w swoje ręce, tym bardziej ich pieniądze." (Explic. du Pentat., Folio 213, 4)
, że skrada się z faktu, że "z czystym sumieniem może zabić goja." W związku z tym dotyczy Ratushniak na "ofiary" życia apolohetky Yatsenuk z Użhorod są dość rozsądne. Dobrze zorganizowane ataki Arsenij Petrovich na własnym zasięgu w całym kraju - i na zwykłe drobnostki. Rzeczywiście, podczas Jaceniuk nie szkodzić bliźniemu, i wykorzystuje gojów jako zabitych zwierząt "być cicho, i przenieść żadnej krzywdy wyrządzone Żydom."
I nie zanieczyścić z "bezbożny", ci Żydzi powinni żenić tylko dla obecnych córek. W związku z tym, wybór Yatsenuk po prostu idealne. Prasa nazwany żona Arsenij Pietrowicz - Theresa Hur "chasydzkiego księżniczka", jak par jej mąż jest zbyt stara rasa żydowska.

Arsenij Jaceniuk z żoną Teresa V.

Teraz już wiesz, dlaczego tak uparcie Żyd Jaceniuk dowodzi jego "bycia ukraiński"? Problemem nie jest to, że Jaceniuk - Żyd z urodzenia. W tym nie ma nic złego. Ignorant będzie w 21 wieku nawet poruszyć temat. Ale to, co jest naprawdę niebezpieczne, jest fakt, że wierzy i co kieruje Arsenij Pietrowicz, bezwstydnie chowając się za jego rzekomo greckiego katolicyzmu.
prawda, "bezczelnie" wygląda dla nas nie-Żydów i gojów. I Yatsenuk, jak widzieliśmy, hipokryzja jest całkiem do przyjęcia, a nawet konieczne. Po tym wszystkim, co lepsze do nas oszukać, goje, może nawet odwiedzić chorych, pogrzebać naszych zmarłych, czynić dobro nasz biedny ...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.28 o 20:53
Tutaj masz inne wiadomości o braciach starszych. Jaceniuk piszesz to było wiadomo - mnie nie było wiadomo. Jak ci pisałem internauci podadzą inne nowinki. I proszę - (zapytaj Ukrainców, żydzi nie żydzi, dlaczego, srego i tamtego - Zamach na Ukrainę, kto za tym stoi i po co?-+talbot.nowyekran.pl.neon24.pl
Pozdrawiam
Ps.Lider Prawego Sektora spotkał się z ambasadorem Izraela - +konwent-narodowy-pol.neon24.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.28 o 21:00
No a czemu miał się nie spotkać? Przecież, jak to się popularnie mawia, "Żydzi rządzą światem". Kogo jak kogo, ale Ciebie to przecież nie powinno dziwić.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.02.28 o 21:26
Mufti, a kogo to może dziwić?
Uważam,że Zenek podał link w celu poznania ogólniejszej wiedzy o Majdanie i o działalności jego przywódców.
Natomiast wnioski każdy sam sobie wyciągnie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.28 o 21:53
A gdzie ja napisałem, że jestem zdziwiony. No przeca to jest oczywista oczywistośc. Dziwię się że rozumiesz. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.28 o 22:15
O "oczywistą oczywistość" nie ma się co spierać, dtaego czekam aż Panowie "antysemici", rozpoznawszy tę "oczywistą oczywistość", COŚ ZAPROPONUJĄ.
Bo zachłystywanie się "oczywistą oczywistością", że "wszystko Żydzi", można akceptować przez rok, może dwa - ale już najwyższy czas ochłonąć po tym objawieniu i WYCIĄGNĄC WNIOSKI.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.28 o 22:23
Ja wyciągam wnioski z Ukrainy. Śledzę tych rebeliantów, tych pacholków tam wysłanych, te partie tam protestujące, tych finansistów, tych snajperów co raz strzelają do policji a natychmiast do demonstrantów i oczywiście patrzę na pochodzenie. Dlatego, że to dzieje się zgodnie ze znaną mi historią a obecnie. Czyli na gorąco. Za kilka tygodni, nawet już jest chachmencenie w temaci. Po tym co widzę to tzw UE powińniśmy rozpierdolić już dziś, bo tam ani prawa, ani demokracji ani uczciwości ani nic solidnego. To są właśnie "Hitlerowcy" a na majdanie ich pachołki. pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.26 o 13:43
Jeżeli żydzi opanowali Polskę bez udziału Polaków, inaczej szabas gojów, to musieli mieć łeb na karku albo są takie cwane, a my pierdoły i nieudaczniki.

A może jednak ktoś im w tym dopomógł, pomagał, dlatego dzięki tym, co im pomagali kupili nasz kraj za bezcen, a na dodatek nasz kraj opanowali, no bo jeśli tak nie było, to z nas banda frajerów i nieudaczników... A jeśli nie to przynajmniej trzeba było w tym nie uczestniczyć, a dzisiaj nie pisać, że to tylko żydzi, żydzi też, ale nie sami żydzi...

Pan Pająk pisze o ważnych sprawach i w tym co pisze jest dużo prawdy, tylko że i jego nazwisko jakieś takie dziwne, a i w PZPR-e też swojego czasu bywał, a jak wiadomo PZPR i to co działo się w Polsce, to robota żydów, no to w takim razie chcąc nie chcąc musiał z nimi współdziałać i musiał z nimi, w taki czy inny sposób kolaborować.

Po pierwsze żydzi też, ale nie tylko żydzi, a po drugie, kartą żydowską jest bardzo łatwo szafować i ją obecnie można wykorzystywać w walce politycznej, przypisując komuś łatkę żydowskości, zwłaszcza wtedy gdy ktoś zaczyna się z kimś politycznie nie zgadzać.

Ci to co obecnie robią najczęściej byli byłymi komuchami, którzy byli sami w PZPR-e, albo w taki czy inny sposób byli związani z komuną w Polsce poprzez swoją rodzinę, mając na przykład swoich dziadków lub ojców w GL-AL, którą w większości stanowili żydzi i Polacy, polscy komuniści...

+www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.26 o 15:08
Paweł Tonderski.
Widzę,że jeszcze duch w narodzie istnieje - takich obronców .......... to chyba nawet Izrael nie posiada. Pozdrawiam panowie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.26 o 15:15
Nie no Zenek, to w Grunwaldzie, w PAX-e, PZPR-e, SD, ZSL byli sami żydzi? A w MO, SW, UB, SB, LWP, ORMO, KBW też sami żydzi? A kto wykonywał wyroki, kto stał w plutonach egzekucyjnych, też sami żydzi?

Kto wykonywał rozkazy żydów, też żydzi?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.26 o 15:28
Paweł Tonderski.
Nie, no Paweł!!! Oczywiście, że nie sami żydzi.Kto wykonywal rozkazy żydów?!!Jakich żydów Paweł:-))) Przecież wszyscy żydzi zostali wymordowani przez niemców i ......ow( dzisiaj żydzi nie wiedzą kto ich mordował)I tak możemy dyskutować do śmierci. Pozdrawiam
Pisałem już o tym. Dla przypomnienia. Mieszkałem turystycznie u Rosjanina w Kerczu (Ukraina). On mi opowiadał, że wyzwalał Polskę. Ja nie mogłem mu zarzucić, że kłamie. Musiałem mu długo tłumaczyć, że on zniewalał Polskę. Oczywiście dogadaliśmy się. Jednak dogadaliśmy się 50 lat po wojnie - on zrozumiał co ja mowię. A ja rozumię, że 50 lat wcześniej on Polskę wyzwalał, bo taką miał wiedzę. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.26 o 16:07
To już uzgodniliśmy dowodzili żydzi, to ja się pytam kto ich rozkazy wykonywał, a może oni wydawali rozkazy, aby potem je własnoręcznie wykonać?

To kto pilnował willi Bermana, kto pilnował cel w więzieniach, kto strzelał Polakom w tył głowy, kto doprowadzał polskich więźniów, też żydzi, kto potem martwe ciała Polaków zakopywał w bezimiennych mogiłach bez pogrzebu, dlaczego do dzisiaj nie wiemy, gdzie pochowani są ci ludzie, a może to wszystko czynili sami żydzi?

Normalnie jak ten Asterix i Obelix, abo Zosia samosia:)))) Kto zasiadał w sądach doraźnych i komunistycznych sądach? Sami żydzi? Kto zdradził Fieldorfa, a innych, kto donosił do UB i do MO, kto pisał te donosy? Może same się napisały, albo to żydzi, na pewno to oni wszystko sami uczynili...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.26 o 16:08
Żydzi Żydom zgotowali ten los! ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.02.26 o 19:53
Pawle, to moze podasz nam nazwiska tych licznych Polaków zdrajców oraz listy Zydów co to Polaków ratowali i Polske budowali?

Bo to ponizej napisane to jakies trolowanie sjonistyczne, nic innego. Tak pisac moze ktos bardzo niemadry albo dzialajacy na szkode Polski.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.27 o 09:59
Gomułka, Siwak, Jaroszewicz, Gierek, Kociołek, Kiszczak, Jaruzelski, Piotrowski i jego koledzy, to też żydzi?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.27 o 10:53
Żydzi, Żydzi. Wszyscy Żydzi! A jak nie Żydzi, to też Żydzi. Albo chociaż sajani, szabes-goje itp. Inaczej być nie może, bo się w głowie Kolegom nie zmieści.

Koledzy dorobili się mentalnego wytrychu, a raczej łomu, który tłumaczy wszystko, i za nic nie chcą go z ręki wypuścić. Tak są w niego zapatrzeni, że nie widzą zza niego świata.

A ten świat jest ciut bardziej złożony, niż myślą (i czasem groźniejszy).
Już lepiej popienić się na "Żydów". A jakie to patriotyczne i niezależne! Ho, ho!

Pozdrawiam, szczerze rozczarowany poziomem prezentowanego przez niektórych Kolegów "antysemityzmu".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.02.28 o 16:20
Gomulka mial zone Zydówke - Esterki wodza byle kogo za fiuta - Cipi Livni to przyznala a rabin Telavivu potwierdzil koszernosc takiego postepowania. Gomólka byl skazany na smierc za "dewiacje nacjonalistyczna propolska"

Siwak to porzadny Polak - dziwi mnie ze Pan go napisal na tej liscie!

Jaroszewicz nie by az takim zlym czlowiekiem - mordów na sumieniu nie ma - a zamordwowano go za posiadanie antyzydowskich dokumentów... byc moze.

Gierek - porzadny czlowiek zrobil duzo dobrego

Kociolek - zona zydówka

Kiszczak - szabes goj podejrzany... kochanke mial Esterke. I to nie jedna!

Jaruzelkiego - pierwsza zona byla zydówka, to ona go wyprowadzila na szerokie wody

Piotrowski - agent NKWD, po szkoleni, psychopata. Zdazaja sie w najlepszych rodzinach. Popieluszke torturowali ruscy specnazisci.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 17:10
No i co z tego, że Gomułka miał żonę żydówkę? Ale sam był Polakiem, nikt mu nie kazał brać za żony żydówki, to ci ludzie byli Polakami czy nie byli?

To jest zasadnicze pytanie. Działali na szkodę Polski, ponieważ wykonywali polecenia Rosji Sowieckiej, to jest najważniejsze, a nie to czy byli żydami czy nie byli i czy mieli za żony żydówki.

Polacy którzy służyli Sowietom...a to czy coś wybudowali czy nie wybudowali nie jest tutaj istotne, ponieważ jakby nie było okupacji sowieckiej w Polsce, to nasza ojczyzna wyglądałaby obecnie zupełnie inaczej...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.02.28 o 17:45
Ktos STERUJE, odgórnie.
Ktos wykonuje i daje sie sterowac.

Kto wieksza ma wine?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 17:57
No jak to Polak dał się sterować, taki porządny człowiek jak Gomułka wziął sobie za żonę żydówkę komunistkę?

Panie dla komunisty nie jest ważna narodowość czy wiara ale poglądy, które inna osoba wyznaje, a dzisiaj komuchy którzy kiedyś w nic nie wierzyli, oprócz partii i komunizmu, do dzisiaj tak z nimi jest, chcą się w ten sposób wybielić, i swoje zbrodnie i swoją zdradę Polski chcą w ten sposób zrzucić na żydów, też zdrajców i morderców Polaków.

Pan może manipulować swoimi dziećmi, albo takim idiotą jak Gomułka, ale nie mną. :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 17:52
Kto sterował odgórnie Gomułką, Jaruzelskim człowiekiem honoru oraz porządnym Jaroszewiczem i Gierkiem? Też żydzi?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.02.28 o 18:01
Dokladnie! Wreszcie Pan zlapal jakie sa mechanizmy sterowania.
;-)
Steruje Korporatokracja ( nalezaca do Bansterów ) uzywajac jewreji - pastuchów do kontrolowania goim - bydla.
Co do cytowanych osób, to:
Gomulka mial zone Zydówke - Esterki wodza byle kogo za fiuta - Cipi Livni to przyznala a rabin Telavivu potwierdzil koszernosc takiego postepowania. Gomólka byl skazany na smierc za "dewiacje nacjonalistyczna propolska"

Siwak to porzadny Polak - dziwi mnie ze Pan go napisal na tej liscie!

Jaroszewicz nie by az takim zlym czlowiekiem - mordów na sumieniu nie ma - a zamordwowano go za posiadanie antyzydowskich dokumentów... byc moze.

Gierek - porzadny czlowiek zrobil duzo dobrego dla Polski

Kociolek - zona zydówka

Jaruzelkiego - pierwsza zona byla zydówka, to ona go wyprowadzila na szerokie wody
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 18:10
Przepraszam, ale dla mnie jest pan po prostu kretynem, jeżeli wierzy pan w te brednie, które pan napisał. Nikt nie zostaje komunistą czy narodowym komunistą z powodu tego, że na niego wpływali żydzi, ale to, że tak został wychowany w swoim rodzinnym domu, szkole, środowisku, w którym przebywał.

Ponieważ żaden Polak wychowany w duchu polskości nie wstąpił by do PZPR-u lub PPR-u i nie ożeniłby się z żydówką komunistką. Do tego jest potrzebne coś więcej niż spisek żydowski, tym bardziej gdy już wiemy o tym, że żydzi i Polacy nie łączyli się ze sobą. To komunizm połączył to wszystko i zatarł te różnice, a nie sami żydzi.

To nie trzeba było zostawać komunistą, to wtedy nikt by nikim nie sterował, to proste.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.02.28 o 18:18
Malo Pan wiesz o ludziach... z czasem moze Pan dorosnie, ale bez uczenia sie to nic z tego:
Lobaczewski, Sutton, Quigley, Songbing, Mises, Tcherkasoff, Hazlitt, Huerta de Soto, Dmowski, Koneczny... trzeba ich przeczytac, trzeba.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 16:48
Porządny Polak i patriota nie należał do PZPR-u, jeżeli nie został do tego zmuszony, a już pewne jest to, że żaden porządny Polak nie szedł tam na ochotnika.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.02.28 o 17:44
Upraszcza Pan. Wielu partyjnych bylo bardzo porzadnymi ludzmi, dzialajacym dla dobra Narodu. Jak i wielu wspólpracowników Opus Dei nie nalezy do zbioru fanatyków religijnych ani jak wielu dobroczynców Caritas nie wierzy w Boga. Przynaleznosc partyjna ni osoadza czlowieka jak i bycie zydem nie skazuje go na potepienie.
Natomiast faktem jest, ze ogromna wiekszosc katów Narodu Polskiego po stronie sowieckiej byla pochodzenia zydowskiego i ze ich potomkowie panosza sie w Polsce na szkode Polaków.
Na przyklad: “Czytelnik może zapytać, co ma surowa i oschła nauczycielka do Ryszarda Moryca, komornika, o którym zrobiło się głośno, gdy zajął pewnej emerytce konto i zabrał jej 28 tys. złotych, oszczędności całego jej życia. Problem w tym, że dłużnikiem był ktoś o tym samym imieniu i nazwisku. Ryszard Moryc szybko przyznał się do błędu, ale pieniędzy nie oddał. Ów absolwent prawa uznał, że emerytka, którą okradł, może mu wytoczyć proces. Kobieta próbowała szukać sprawiedliwości w sądzie, ale tam, inna absolwentka prawa stwierdziła, że Ryszars Moryc nie miał złych intencji, ot, popełnił błąd, więc nie można go zmuszać do zwrócenia zagarniętych bezprawnie pieniędzych. Nie po raz pierwszy otwieram ze zdziwienia oczy słysząc werdykty wydawane przez sędziów czy opinie wyrażane przez prawników. Żyję na tyle długo, że doszło już do mnie, że w sądach prawo i sprawiedliwość, to dwie różne pary kaloszy. A jednak trudno pogodzić mi się z faktem, że owe jawnie niesprawiedliwe wyroki ferują ludzie opłacani z pieniędzy podatników, którzy utrzymują sądy po to, by móc w nich dochodzić sprawiedliwości i z pomocą prawa bronić się przed Ryszardami Morycami. Sławomir Sierakowski w GWnie z 20-21 kwietnia tak mówi o Ryszardzie Morycu: „Przez cały czas słyszał o konkurencji, a nie o współpracy. O inicjatywie, a nie o pomocy. O własnym interesie, a nie o zaletach sprawiedliwości. Czy on skrzywdził kogoś, kto jest w jego oczach poważny albo istotny? Nie. On skrzywdził ‘koszt transformacji’ – jakąś bezradną emerytkę. (…) Nie do takich ludzi szacunku go uczono na studiach. Miał szanować bisnesmena w krawacie, maklera i znanego aktora.””
+tinyurl.hu
“Niewiastę , którą okradli z pieniędzy to wyczyn adwokata wierzyciela do spółki z komornikiem. Duża tu wina sądu. Sąd wydając wyrok powinien podać nazwisko i imię osoby mającej być poddaną egzekucji komorniczej ale także co najmniej imię jej ojca, pesel i miejsce zamieszkanie. W tym wypadku adwokat i komornik zastosowali tzw. metodą na bliźniaka. Polega ona na wyszukaniu osoby , która ma na koncie pieniądze i o takim samym nazwisku i imieniu jak dłużnik objęty wyrokiem egzekucji, ustaleniu jej Nr Pesel np. za łapówke i zaniesienie do banku takiego wniosku o zajęcie konta. Tu, w tym przypadku Bank PKO dostał pełne dane czyli pesel, nazwisko i imie właścicielki konta. Dziwi tylko dupowatość Sądu , który orzekał w sprawie, że podaje tylko imię i nazwisko. No ale komornik to też pracownik Sądu. Należy zauważyć, że komornik akurat tę sprawę prowadzi razem a adwokatem od 11 lat i doskonale wie , że pieniądze zabrał osobie postronnej. Działał z premedytacją. I powinien być pozbawiony wykonywania fukcji komornika bo komornik jest osobą zaufania publicznego. A tu pokazał, że jest szumowiną.”
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 17:47
Nie to pan wszystko upraszcza.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.02.28 o 18:09
Wie Pan, z upraszczaniem czy z komplikowaniem nie jest latwo ciac brzytwa tak czy siak.
Jak pisalem, zródlem bliskim zla, za "GLÓWNIE" Zydzi. Choc nie wylaczenie. Ale, patrzac makroskopicznie, za zla zródlem podstawowym. Co nie usprawiedliwia nikogo innego.
Ale daje glówna linie oporu.
Wiadomo, ze zyd minister kultury da wszystki nagrody y stypendia tylko zydom. Wiec lepiej dla bydla by bylo, aby ministrem kultury byl cygan!
Wiadomo, ze finansista zydowski oszuka Polaka baz skrupólów, bo przeciez Swiat do Zydów nalezy a bydlo ( my) tylko uzurpujemy sobie posiadanie czegokolwiek... tymczasowo i prowizorycznie.
Sam Pan to wie...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 18:26
To jak Polacy wiedzą o tym, że żyd jest ministrem finansów lub kultury i sztuki, inaczej dziedzictwa narodowego, jeżeli wiedzą że Hanka to żydówka, to po co ona nich głosują i dlaczego ich popierają?

Analogicznie to wszystko dotyczy Polaków komunistów, jeżeli komunizm był wymysłem żydowskim, a NKWD, PPR, GL-AL to w większości żydzi, to jak uczciwy i porządny Polak, mógł do nich wstąpić na ochotnika? Jak Polacy mogli to własnoręcznie popierać, i jak dzisiaj nie bacząc na to wszystko nadal mogą wychwalać takich jak Gomułka, Gierek, Jaruzelski czy Siwak?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.28 o 18:44
Paweł Tonderski.
A kto ci powiedział, że Polacy ich popierają???Paweł nie Paweł szkoda mi ciebie. Dlaczego Polacy "wstępowali" do Solidaroności. To jest tak głupie pytanie, że aż nie ładnie tego pisać. Tak samo było z GL,AL itp a nawet NKWD.Z życia wzięte - trafił Polak wojskowy do NKWD i łaził z patrolem "sovieckim"po wsiach,ziemlankach (jak to mówił o jamach w ziemi) Ci "sovieci" śmiało rozmawiali bo myśleli, że on nic po góralsku nie rozumie. Napotykają chłopa ruskiego. Poczytaj nam co piszą w gazetu - czyta. Za mądry - bach i gościa niet. Stukają do innej jamy. Wyłazi starik. Ty komunista czy nie. Ja oczeń komunista. Wygląda wnuczek z jamy. Chodz no tutaj. Ty komunista. No da ja komunista. A dziadek mówi, że on nie komunista. Masz pistolet i go zastrzel, bo to wróg ludu. Bach nie ma dziadka. Cholera ten mały to durak - bach nie ma wnuczka. Ten człowiek, Polak nigdy nie doszedł do normalnego zdrowia psychicznego, całe życie się bał. Myślę, że znasz to z zachowań dzisiajszych wojskowych tzw Afgańców, wojennych z Wietnamu, Iraqu itp. Tylko po co ja ci to piszę. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 18:45
Czytam tutaj, że oni byli porządni i uczciwi, a mało tego, że oni uczynili dla Polski dużo dobrego.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.28 o 18:54
Paweł Tonderski.
Pisałem o tym wszystkim. Dobrze wiesz, że wybory w 1946 roku były całkowicie sfałszowane. I tak to trwa do dzisiaj. Chyba, że ty wiesz co innego. Pisałem i o tym, że moim zdaniem Polacy dostali zadanie odbudowanie Polski za miskę zupy. Tylko po to, Aby panowie po 50 latach ją nam ukradli a nas zniszczyli. Po co komu były ruiny. Tylko, że w ten sposób możemy myśleć dzisiaj a nie w danej chwili odbudowy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 18:57
Ktoś tych ludzi wybiera w Polsce, to na Hankę i Zdrojewskiego też głosują sami żydzi?

Ostatnio Krzysztof Wojtas napisał na tym portalu, że ta nowa minister w rządzie PO i Tuska to fajna babka, łebska, dla mnie to zwykła karierowiczka kobieta, na którą nie warto nawet spojrzeć. Ktoś kto obecnie jest w rządzie PO i PSL-u to zdrajca Polski i tyle.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.28 o 19:02
Paweł Tonderski.
Raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy. Czy myślisz, że nawet taka błachostka jak tzw pożyczka soviecka dla Milera w chwili "upadku" komuny była przeznaczona na stracenie. Jak wiesz żydokomuna miała i ma się dobrze. A tzwPaństwowa komisja wyborcza pobiera nauki u sovieta nadal. Dzisiaj nie musi głosować p
Polak, ani żyd. Dzisiaj głosują komputery. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.26 o 20:02
Paweł Tonderski.
Kto?:-)))Dobry zestaw pytań, tylko nie do mnie. Zapytaj może premiera, prezydenta itp. Oni napewno wiedzą, muszą wiedzieć. Ja nie jestem kompetentny w tych sprawach, nie mam papierów i nikt mi ich nie udostępni. A przecież mamy demokrację. Nawet więcej, demokrację wprowadzamy na Ukrainie w Iraku, Jugosławii itd,itp. Jednak ty i Mufti nic z tego nie rozumiecie. A jeśli rozumiecie to dlaczego na to wszystko pozwalacie. Bo to w/g waszego rozumowania to ty i ty strzelasz, mordujesz, kłamiesz, oszuku8jesz właśnie w w/w panstwach i Polsce. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Leszek, 2014.02.26 o 22:13
A po cóż wy się tak kłócicie? Nie znam intencji Muftiego ale założe się, że jego pytanie jest po to by zrozumieć, że to właśnie żydzi tyle mogą bo X, Y, Z, tak Mufti?
X- dlatego, że trzymają się razem. Jedźmy do Chicago a tam Polak na Polaka tak donosi, że policja przychodzi na msze w polskim kościele i apeluje by tego nie robić bo oni nie mają fizycznych możliwości by te donosy sprawdzać.
Y dlatego, że mają obłędną ale skuteczną ideologię, wedle której oni są bogami a my zwierzętami. Wcale nie musimy ich naśladować, ale jeśli wiesz, że jesteś obiektem ataku to się broń chłopie i trzymaj z innymi! A u nas ochlejstwo, obmowa sąsiada i dowartościowywanie się: ukraińcy-dzicz, Ruskie k...y, jak twój tata z Białorusi to wpierdol na imprezie (o, właśnie mi syn opowiadał) itp itd etc.
Z bo ich elity wtłaczają im do głów dyscyplinę, a u nas swawola, anarchia, uniki
Ź bo oni się potrafią postawić, narazić i walczyć w imię określonego celu, potrafią planować na lata. A u nas z dnia na dzień, słomiany zapał i po nas choćby potop.
Ż bo ich przywództwo duchowe ich cały czas mobilizuje, bo renegatów się ostracyzuje, a u nas duchowość rozmiękczająca i podziw dla sprytnych egoistów

Wcale nie twerdzę, że mamy być tacy jak oni bo byśmy zaprzeczyli swojemu powołaniu i misji cywilizacyjnej, podstawom naszych przekonań. Ale bądźmy na miły Bóg przynajmniej przekonujący, mądrzy, dobrze, solidarni, konsekwentni, odważni, życzliwi. I też nie będzie nam źle. Naród mamy taki, że chyba musi przyjść jakaś katastrofa by się opamiętał.

Zenek. Ło matko, no może jak zajrzeć w spodnie Jaceniukowi to coś tam byś zobaczył bo rodzice wykształceni i na uczelni w Południowej Ukrainie i nzawisko jak Icek, ale podaje się za grekokatolika, na żyda nie wygląda i trzyma z nacjonalistami. A Kliczko? To już lepiej szukajmy tego co łączy ich z Polską, gdzie trenowali z bratem, wyrośli na kogoś i uprawiają niezbyt typowo żydowski styl życia. To Tiachnybok też żyd? Tak nikogo nie przekonasz. Efekt będzie odwrotny. Już prędzej żydzi tam rządzili za Janukowycza. Jego wnuk ma na imię Ilia. Wiedziałeś? A podobno taki Polak z Białorusi. Najbogatsi oligarchowie pod nim to Abramow i Pińczuk (no i Tatar Achmetow)

Apeluję o rozsądek w dyskusji.
a propos, tak, tak, mojego dziadka w AK zdradził Polak (nazwisko mi wypadło ale spytam Mamy), a krewniaka w WiN też Polak, niejaki Sieńko. Top tak dla Matiego, dla porządku.

Nasze nieszczęście zapewne jest winą także innych, ale tego nie zmienimy dopóki nie zmienimy siebie. Jak będziemy mądrzy, konsekwentni, odważni i silni, to się zesrają a nic nam nie zrobią. Ale jest inaczej
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.26 o 22:23
Leszek.
Dlatego nie podejmuję tematu z Muftim, aby się nie kłócić. W zasadzie to nie potrzebnie przelinkowałem ten art. Stalo się. Już milczę i będzie znów fajnie, miło i wkoło wesoło. Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Leszek, 2014.02.26 o 22:41
Dlaczego, artykuł przydatny, tylko nie warto się zagalopowywać w doszukiwaniu się wszędzie żydów, bo to nas zwalnia z myślenia co MY robimy nie tak. Poza tym, pamiętam jak kiedyś skomentowałeś Gabriela Janowskiego ze zdjęciem z tym swoim nochalem. Że niby żyd. To jest przesada. Ja rozumiem jakieś rosyjskie służby rzucające podejrzenia na prawo i lewo, żeby skłócać polityków w kraju dla nich konkurencyjnym w Europie Środkowej, ale my nie powinniśmy takich rzeczy robić. Nasze środowiska węszą wszędzie żyda a PiSowcy węszą wszędzie WSI, a zwłaszcza wśród takich jak my. Nie sądzę, że wszyscy co to robią są agentami. Tu są pewnie szczytne chęci ale efekt jest taki, że się szarpiemy po nogawkach i przy takim kolosalnym braku zaufania, czy może dawania kredytu zaufania (niech się w działaniu wykazuje taki czy inny) to u nas chocholi taniec a czas i możliwości uciekają. Widzisz Zenek mnie ten temat osobiście denerwuje bo jak wiesz mam duży nos i zielone oczy. I jakoś nie wiem czemu co próbuję zrobić w polityce to mogę liczyć raptem na kilku ludzi, a potem się dowiaduję rykoszetem, że latają plotki takie czy inne. A szkoda, bo mam olej w głowie i naprawdę dobre chęci a także rodzinną tradycję angażowania się w działania dla Polski. Pal licho mnie, ja się mogę spełniać jako nauczyciel, jaki blogger czy tatuś, tylko u nas niestety takie piekiełko, że jak ktoś choć trochę wyrasta ponad przeciętną to się go ściąga w dół, niestety ze szkodą dla, tak, tak, ogółu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.26 o 23:31
Leszek witaj.
Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego tak bronicie żydów. Ja nic o nich nie pisałem. Podałem tekst o rozgrabieniu Polski. A wy jak jakaś mantra cały czas o obronie żydów. A ja nawet nie mam zamiaru ich winić czy bronić. Jak jest to chyba wszyscy widzą. A więc po co mi dziecinada, zabawa w udawadnianie kto i dlaczego, czy napewno jest żydem i grabił Polskę. To jest bardziej niż śmieszne. Jak chcecie to zajmujcie się tymi sprawami. Mnie wystarczą opisy innych ludzi, ktorzy te tematy badali i opisali.
Co ja mogę odpowiedzieć Pawłowi, że Henryk Pająk nie był w parti. Ja wiem, że był. Rozmawiałem z nim osobiście, mam jego autografy .
Tutaj jest podany tekst z pewną wiedzą. Wystarczy poczytać opracowania innych autorów, w tym i Pająka i wyrobić sobie własne zdanie. Jednak lepiej jest klepać bzdury-skąd wiesz, a żyd może nie żyd itp pierdoły. Ja wiem, co wiem, bo przeczytałem w kilku miejscach.
Piszesz o sł.sovieckich. Właśnie tego nie wiem czy sovieckie czy rosyjskie. Może waszmościowie mnie oświecą w tym temacie. Oczywiście mam jakieś własne zdanie na ten temat. Jednak mam wiele niewiadomych. Weżmy tylko jeden przykład Stolzmana. Wyszkolony w "Moskwie", w kieszeni u Pińczuka, wyciąga Julię od Janukowicza, reprezentuje UE, oszust z Jedwabnego i nie tylko. Z kim ma go "Putin" skłócać, on go ma w jednym palcu. A wygląda, że Stolzman się urwał sovietom?!!! Eeeeee panowie, to za proste Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.27 o 00:01
Bronimy Żydów? Coś tu Zenon "stwarzasz".

Przecież nawet nie bardzo wiadomo, co to znaczy "Żyd" - prawda? To jak mogę nie-wiadomo-kogo bronić?

Ja chcę dogrzebać się odrobiny sensu w tym nie prowadzącym donikąd jojczeniu na Żydów.
Ale coś nie bardzo się udaje, chociaż próbuję na różne strony, zadaję pomocnicze pytania.
"Co z tego wynika, że Żydzi?"
"A może znaczenie ma, że cwani, bystrzy, ustosunkowani, a nie, że Żydzi?"
"Czy podstawienie pod Żydów BRUNETÓW coś zmienia?" (Ja nie widzę, żebyby cokolwiek zmieniało - więc ta wszechżydowska teoria jest do luftu, nic nie daje poznawczo.)

Jak napisała Lona, tylko nerwicy żołądka można dostać od tego żydzenia. Nic z niego nie wynika. Nawet mniej, niż nic, bo robicie z tematu groteskę.

Ale Wasza wolna wola.

Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Leszek, 2014.02.27 o 16:10
Zenek, widzę, że zlekceważyłeś mój post do Ciebie skoro twierdzisz, że jego tematem jest obrona żydów. Bo to, że Pińczuk czy Abramow są żydami to wiemy, ale największym oligarchą na Ukrainie jest Tatar -- Achmatow. A prezydentem chroniącym te interesy był podobno Polak. Tam to nie idzie tylko po linii etnicznej tylko po linii mafijnej. Akurat tacy ludzie stali wysoko w jakichś służbach. Czemu tacy? Może akurat tamtym służbom było łatwo pozyskiwać ludzi z mniejszości. Bo chyba nie twierdzisz, że od czasów Stalina, ZSRR rządzili żydzi? O ile mi wiadomo, rządzili do II wojny.

Oczywiście, dla Żyda Pińczuka najpewniejszym kompanem w Polsce jest żyd Kwaśniewski. Nikt nie twierdzi, że Żydzi nie mają smykałki do wślizgiwania się tam gdzie jest władza i pieniądze. Jeśli tak jest, to może należy się zastanowić co robić aby nie dać się doić ludziom obcym, ale i swoim też (z ich działań wyjdzie czy poczuwają się do wspólnoty), ale żeby się nie dać, trzeba stworzyć silne struktury polityczne i mieć zorganizowany i świadomy naród. Zenek, nie stworzysz takich jeśli nasza strona polityczna będzie się realizowała w węszeniu żyda, bo to prowadzi do paranoi ciągłych podejrzeń, czyli do paraliżu działalności. Siedzę w ruchu narodowym od prawie ćwierćwiecza i co ten ruch osiągnął? A miał swój czas, i to nie raz. tyle warte to ciągłe demaskowanie. Dałem Ci kilka przykładów bezsensownego doszukiwania się żydowskości. Ty myślisz, że jakby Tiachnybok był żydem to ukraińscy faszyści by go wybrali na lidera? Z opowieści rodzinnych wiem, że sto lat temu ludzie w kresowych miasteczkach dobrze ze sobą żyli i pomagali sobie nawzajem. A było tak dopóki nie pojawili się ideowcy widzący w Polakach i Żydach samo zło. I zaczęły się jatki: podpalenia polskich dworów i pogromy na żydach. W jednym Płoskirowie w jedną noc wymordowali ci petlurowcy prawie 2 tysiące cywili. No i co, poczyścili sobie teren i było im lepiej? Albo taki Jaceniuk. Nawet jeśli jest żydem, to ważniejsze jest pytanie dlaczego Majdan go forsuje. Może oni wiedzą, że bez USA nie będzie im łatwo. Ale zaraz, to ci, którzy poszli się bić z żydowską oligarchią np. ten Prawy Sektor to też żydzi? To już byłąby ciekawa teza, bo znaczyłąby, że tylko żydzi mają jaja a reszta potrafi tylko węszyć żyda i pisać napisy w kiblach. A juz najlepszy numer był z Kliczką. Taa, typowy żyd, bokser od małego. I pewnie leje wszystkich bo jak im pokazuje obrzezanego to oni mdleją z wrażenia? Dałem Ci przykłąd z Janowskim. No rzeczywiście typowy żyd, walczący o polską wieś, któremu wredni żydzi Kwaśniweskiego i Sikorskiego dosypują narkotyków a ten potem lata po mównicy.

A tak kładąc kawę na ławę, każdy głupi widzi, że żydzi mają łeb, są solidarni i lubią włądzę i pieniądze. Ale po pierwsze, nie tylko oni. Po drugie, to że w Polsce jest jak jest zawdzięczamy nie tylko Żydom z Partii i Solidarności, ale także Polakom z Partii i Solidarności, Polakom z Kościoła i Polakom na co dzień dymającym jeden drugiego by się pokazać, mieć więcej niż sąsiad i tym Polakom, którzy wciąż sieją destrukcję bezsensownymi podejrzeniami, przez które nie da się nic konstruktywnego zrobić, co by tą nadreprezentację Żydów we władzy i pieniądzach mogło zniwelować. Po trzecie, Żydzi nie są monolitem. Gdyby byli to nie dopuszczonoby do Holokaustu. Do tej pory różne nielubiące się kraje mają swoich żydów, ale jest też mnóstwo żydów, którzy nic ze swego obrzezania nie mają. Uczeń opowiadał mi o Żydzie z Kijowa, który jedyne co miał to mieszkanie w bloku a jak ok. 1990 otworzyli dla nich granice i dali paszpotrty, to czmychnął jak stał, więc wcześniej za dobrze chyba nie miał. A uczeń znał sprawę dobrze, bo wynajmował to mieszkanie latem i rozmawiał z córką. No więc masz żydów biznesmenów i masz żydów biednych. To co się u nich może podobać to to, że oni tym biednym potrafią pomagać. My nie za bardzo. Nasi bogacze nie lubią się dzielić, za to lubią swych polskich pracowników wykorzystywać i się na nich wyżywać.

Samym tylko doszukiwaniem się żyda w każdym u władzy i przy kasie Polski nie zmienimy, więc warto jest pisać prawdę, ale szczucie na żydów może tylko, w najlepszym razie przynieść nienawiść wobec żydów czy żydw domniemanych. Czy Hitler swą polityką coś zmienił na lepsze? Pomordował masy ludzi a banki jak rządziły tak rządzą. Bo ci bogaci, czy żydzi czy nie, zawsze sobie poradzą, a biednemu wiatr w oczy.
pozdrawiam
ps. chyba już w tej sprawie powiedziałem wszystko, więc ze swej strony kończę temat.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.02.27 o 22:52
Leszek, odnośnie twojej wypowiedzi dla Zenka:
„Bo chyba nie twierdzisz, że od czasów Stalina, ZSRR rządzili żydzi? O ile mi wiadomo, rządzili do II wojny.” Nie prawda. Rządzili do końca ZSRR – Andropow, następnie Gorbi a później w Rosji za Jelcyna, kiedy całkowicie się rozpanoszyli zbijając niewyobrażalne fortuny, nie licząc się zupełnie z narodem rosyjskim i kosztem jego eksterminacji a jeszcze jakiś czas również za panowania Putina. Obecnie wpływy ich zmalały i stąd ta do niego nienawiść. (Zmusił oligarchów rosyjskich – praktycznie wszyscy są żydami - do płacenia podatków i ograniczył zewnętrzne wpływy usraela w Rosji)
„ale żeby się nie dać, trzeba stworzyć silne struktury polityczne i mieć zorganizowany i świadomy naród.” – Przyznaję w stu procentach rację! Tylko jednocześnie nasuwa się pytanie, jak to zrobić by stworzyć silne struktury polityczne nie mając na to niezbędnych środków(czyli kasy), a więc by Polacy byli zorganizowani. Jak może być świadomy naród w swojej masie, bez możliwości oddziaływania na jego świadomość poprzez szkołę i środki masowego przekazu, nie mówiąc o Kościele. Porusza to zresztą Krzysztof J.Wojtas w swoich przemyśleniach.
„Ty myślisz, że jakby Tiachnybok był żydem to ukraińscy faszyści by go wybrali na lidera?” – Oczywiście że tak, zależy tylko kto pomógł w ustanowieniu go liderem i dzięki czyim wpływom. Poczytaj kto finansuje ośrodki pro banderowskie w USA i gdzieś indziej:
„Nawet jeśli jest żydem, to ważniejsze jest pytanie dlaczego Majdan go forsuje.” – To jest ważne pytanie, tylko ja bym zadał następne, a kto forsuje Majdan?
+konwentnarodowypolski.wordpress.com
+konwentnarodowypolski.wordpress.com
Jak będę miał trochę czasu, to rozwinę dalej swoje zdanie w materii tego zupełnie nie potrzebnego samobiczowania się Polaków przed Żydami. Bo nie my im, tylko oni nam zrobili i robią krzywdę. A szczególnie wtedy kiedy nami rządzą i ustanawiają prawa, które pomagają nas niewolić. Szmalcownicy znajdują się w każdym narodzie, myślę że u nas nie więcej procentowo niż w innych, nie mówiąc już o Żydach.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.02.28 o 17:58
Madrze piszesz , Adamie:
Bo nie my im, tylko oni nam zrobili i robią krzywdę. A szczególnie wtedy kiedy nami rządzą i ustanawiają prawa, które pomagają nas niewolić.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.02.28 o 18:38
Dziękuję Mati.
Sam wiesz jak trudno rozmawia się ludźmi uważającymi się za demiurgów mądrości i polskości. A najtrudniej z nawiedzonymi, których jedyną racją jest ich własna zakonotowana w ich zwichniętej(jeżeli w dobrej wierze) wyobraźni. Zachowanie ich, choć tylko w pisaniu, podobne jest do tych z żydowskich trojek w porewolucyjnej sowieckiej Rosji.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Leszek, 2014.02.28 o 21:41
Adam,
Sowieci padli z różnych powodów. Może był tam pomysł na przejęcie kraju a może rządzący układ wykonał ileśtam gestów wobec USA, w tym paszporty dla Żydów i wystawienie sporej ilości żydowskich twarzy w biznesie, by Ameryka nie myślała dobijać tego kraju. Zauważ, że jak tylko USA zajęła się innymi sprawami i dała spokój Rosji, KGB chwyciło tych różnych żydowskich cwaniaczków za twarz i już czask prask, nie ma problema. Ich tam zawsze było dużo i zawsze byli w partii, ale od czasu skeirowania się Izraela w stronę USA, żydzi w Sowietach przestali wiele znaczyć.
Tiachnybok
+en.wikipedia.org
ja wiem, że wygląd nie świadczy, więc nie do wyglądu, ale warto się zastanowić, czy tak antysemicka organizacja jak neobanderowcy poszliby na to by rządził nimi żyd. No jeśli tak, to na tym świecie nie ma nic pewnego. Wiesz, ja wiem jak to jest bo znam takich narodowców w Polsce co zapałali nagłą sympatią do Bandery. Pewnie są w tym inspiracje amerykańskie ale ani oni ani Tiachnybok nie muszą do tego być żydami. Przecież od razu straciliby wiarygodność. Wiesz, Adam, prosta kalkulacja: są ludzie, którym on nie pasuje (ja tam go nie lubię i sam chętnie zrobiłbym z niego żyda, tylko to niewykonalne), więc puszczają takie ploty. A my to powtarzamy chyba tylko po to, żeby ludzie pukali się w głowę i pytali czy świstak zawija w sreberka :-)
No wiesz, że ktoś forsuje Majdan to każdy wie. Może nawet i Amerykanie. I co z tego> To od razu antysemitom podstawialiby ewidentnych żydów? Obrażasz inteligencję obu narodów...
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.02.28 o 22:12
Leszek,
Z wieloma twoimi poglądami się zgadzam. Z innymi nie.
Lubię mieć do czynienia z inteligentnymi ludźmi.
Zważ, z czyjej inspiracji była rewolucja francuska. A daleko później październikowa. Przeciw komu(właśnie, komu)posługując się szczytnymi hasłami ją wywołano. Kto na tym zyskał a kto stracił?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 22:22
Panie Adamie ale my o tym doskonale wiemy, tym bardziej dziwię się tym, że tutaj broni się polskich komunistów. :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.28 o 22:29
Panie Pawle nie wal pan głupa. Nikt nie broni komunistów. Jak jest przykładowo rewolocja to ludzie idą jak w ogiań. Są piękne hasła, piękna walka i potem wszystko to g... prawda. Masę ludzi jest w to uwikłanych bez własnej wiedzy. Kiedy się dowiedzą, albo i nie to już jest za póżno. Oni już siedzą w szambie. Pozdrawiam
Przyczepiliście się ostrza szabli a nie kto nią siecze.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.02.28 o 22:38
Panie Tonderski, przyznam, pan mnie czasami zadziwia. Pana sposób rozumowania, moim zdaniem, jest jakby bardzo podobny, nie powiem jednoznaczny, z żydowską sowiecką rewolucyjną trojką.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.28 o 22:45
A nie mówiłem :-D
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.02.28 o 22:48
Mufti, podziwiam szybką reakcję.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.28 o 22:50
Wiadomo - żydowski spisek ;-) Oczywiście z mojej, nie Pana strony. Wprawdzie Pan był kilka minut szybszy, ale furda rzeczywistość, skoro mamy Żydów!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.02.28 o 23:03
A co pan proponujesz? Może patrzenie jak szpak w lustro i samouwielbienie jakby patriotyczne, przynajmniej w przekazie? Problemu niema. Winni Polacy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Wiadomo - żydowski spisek 
MatiRani, 2014.03.01 o 14:26
To ze spisek, to FAKT.
Teraz, kto jest w spisku spiskowcem a kto ofiara?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.03.01 o 11:54
Bo ja żyd z pokolenia na pokolenie panie Adamie, a pan narodowy komunista, nie wiem co gorsze. :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.03.01 o 13:20
Panie Tonderski, odnośnie swojej osoby złożyłeś pan właśnie deklarację. Natomiast co dotyczy mojej, trafiłeś jak kulą w płot. Ale to często się panu zdarza i wcale już dla mnie nie jest dziwne.
Czytając pańskie wynurzenia, przypomniało mi się jak kiedyś, moja dobra s.p. koleżanka, inteligentna i wykształcona, żydówka zresztą, nie lubiąca podlizywających się maślaków, pewnemu nadgorliwemu ale niezbyt inteligentnemu szabesgoiowi zaśpiewała taką oto dumkę:
A na próżno Wania chodzisz i na próżno sliozy liosz.
oficera nie pauczysz, durakom wierniosz damoj.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.03.01 o 14:00
Myślałem, że z racji pana wieku jest pan bardziej rozumny, niestety bardzo się w ocenie pana pomyliłem.

Trzeba było nie kolaborować z żydokomuną to teraz pan by nie musiał tak swoich towarzyszy komunistów bronić.

Trzeba się jednak z tym pogodzić, że w tzw. środowisku narodowców jest sporo narodowych komunistów i trzeba z tym jakoś żyć.

ps

Co pan sądzi na temat Tejkowskiego, ponieważ już dowiedziałem się od pana, co pan sądzi na temat innych "narodowców", i że dla pana Poręba i Siwak to polscy patrioci i bohaterowie.

Śmierć wrogom Ojczyzny, żydokomunistom i innym zdrajcom Polski polskim komunistom!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.01 o 14:16
Paweł Tonderski.
Wiecie rozumiecie..... rozumię, ale ten tekst do Adama39 "Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!!
Paweł Tonderski, 2014.03.01 o 14:00
Myślałem, że z racji pana wieku jest pan bardziej rozumny, niestety bardzo się w ocenie pana pomyliłem." Psychiatra się znalazł. Jakoś tak to ująłeś jak gówniarz do co by nie mówić gościa z 1939r. A może nie nadążam za modą. pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.03.01 o 14:24
Do wszystkich Polaków? Rozumiem Zenek że dla ciebie Polacy komuchy zasługują na jakieś specjalne względy?

Z komuchów tacy Polacy, jak ci żydzi co Polakom strzelali w tył głowy. Przestań Zenek pisać bajki, jak z komuchami Polakami i żydami nie chcę mieć nic wspólnego, a już z takimi, którzy wychwalają Siwaków zwykłe kanalie i Poręby, które się sprzedali komunie na pewno nie chcę mieć nic do czynienia.

Nie zamierzam z tymi ludźmi budować nowej Polski, niech sobie sami ją budują...

Z kuchami można rozmawiać ale trzymając ich na muszce karabinu, bo oni nie wybaczają, a mówienie dzisiaj, że to nie oni, to żydzi mordowali Polaków, i że to żydzi, tylko żydzi sprzedali Polskę, jest obrazą tych, którzy do dzisiaj leżą w bezimiennych mogiłach, jest to również obraza mojej inteligencji i pojmowania przez mnie polskości.

Te komunistyczne agitki możecie pisać komuś innemu, ale nie mnie. Na przykład tej czarnej śniadej młodej dziewuszce, co się produkuje na kilku portalach, ale nie mnie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.01 o 14:55
Paweł Tonderski.
Szkoda, że nie czytacie co się pisze tylko osądzacie. Ja nigdzie komuchów nie chwalę. A jeśli ktoś inny chwali jakieś konkretne osoby, to może coś wie więcej niż ja na ten temat. Ja staram się rozumieć ludzi a nie ich szkalować. Nie wiem jak ci "udowodnić", że dużo prostych ludzi zaufało powstającej partii. Czy ty myślisz, że oni mieli taką samą wiedzę jak ty dzisiaJ NA ten temat. Po walkach społeczeństwa na czele z AK przeciw Sovietom przywiezionym na czołgach, przegraliśmy. Przegrała AK przegrało społeczenstwo z mordercami światowymi czyli Ameryką, Anglią, niemcami, przegraliśmy z pseudocywilizacją. Pewnie mogli Polacy walczyć do ostatniego Polaka!!! Tylko i dzisiaj czytam, że tak postępuje tylko idiota!!!. Dzięki temu, że ludzie "rozeszli " się wszędzie, przetrwaliśmy. Nie zwyciężyliśmy, tylko przetrwaliśmy. Dlaczego - a bo gdybyśmy zwyciężyli, byłoby nas dzisiaj 50-60 milionów Polaków mieszkających w Bogatej Polsce. A nas dzisiaj jest mniej niż było przed IIwś- dlatego piszę, że przetrwaliśmy. Pomimo, że jesteśmy niszczeni, mordowani nadal. Dlaczego nic nie robisz aby było inaczej, tylko zajmujesz się bzdetami typu żyd czy nie żyd. Jeśli nazywasz tamtych ludzi ..... to kim ty jesteś mając więhszą śawiadomośc a mimo to gnijesz razem ze wszystkimi Polakami!!! Bohaterzay z flukiem w nosie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.01 o 15:46
Zenku, mamy klopot.
Albo nie czytaja, wiec nie da sie podyskutowac.
Albo nie rozumieja tego, co czytaja, wiec nie da sie podyskutowac
Albo maja zadania do wykonania, wiec idem...
CBDU
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.01 o 16:05
MatiRani.
Ja widzę, że nie czytają. A jeśli już to GWybiórczą. To co im pasuje. Na temat zagłady Polski i Polaków jest sporo opracowan kilku autorów. jeśli jednak ktoś ogląda TV to nic nie poradzisz. Można powiedzieć- czyste michnikoidy czy grossy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.03.01 o 16:02
A co robisz, to po co ta cała dyskusja?

I pisanie, że Poręba lub Siwak to uczciwi i porządni Polacy, albo że Gierek i Jaroszewicz zrobili dużo dobrego dla Polski?

Gierek i Jaroszewicz też pożyczali kasę od żydów, od Banku Światowego i Funduszu Walutowego, a może o tym nie wicie?

Gdy normalni Polacy gnieździli się w klitkach po 20 metrów oni jeździli na Zachód i kupowali sobie najnowsze samochody za pożyczone pieniądze, tacy z nich byli wspaniali Polacy i patrioci, natomiast Poręba za komuny chyba głodem nie przymierał i nie gryzł pomarańczy, ponieważ nie wiedział, że trzeba z nich najpierw obrać skórkę.

Zenek jedni jeździli na kontrakty do Iraku z komunistycznych firm handlu zagranicznego, przykrywkach komunistycznego wywiadu, a inni Polacy w tym czasie żyli od pierwszego do pierwszego, utrzymując się ledwie na powierzchni...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.01 o 16:20
Paweł Tonderski.
"I pisanie, że Poręba lub Siwak to uczciwi i porządni Polacy, albo że Gierek i Jaroszewicz zrobili dużo dobrego dla Polski?" - podaj cytat gdzie ja o tym piszę!!!Doprawdy panowie - szkoda mi was. nie ośmieszajcie się. Już jak coś podajesz to sprawdz.
Byłem raz (bo to do mnie) jako zwykły robotnik-elektryk na kontrakcie w IraQu. cieszę się z tego wyjazdu do dzisiaj. Mam co wspominać. Mogę ci tylko napisać, że nikt, nigdy mnie nie agitował w związku z wyjazdem, czy powrotem z IraQu. Może zapytaj innych co byli na kontraktach. Kwitu na to nie mam, a dla was jest potrzebny na wszystko kwit. Czyli podstawowy błąd w rozumowaniu, że agentura na pewnym poziomie kwitów nie daje nikomu na nic. Jeśli chodzi o filmy Poręby to wolę ich sto razy niż filmy lizusa faidy. Wydaje mi się, że tutaj nie potrzeba mieć wiedzy, to widać i czuć. No, ale kwitów też na to nie posiadam który był lepiej nastawiony do Polski. pozdrawiam
Ps. Wiem napewno, że ford odebrał sobie życie tak samo jak bajkopisarz kosiński. Jak to ja mówię, chleb Polski upomniał się o uczciwośc wobec Polsaki. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.03.01 o 14:04
Wicie rozumicie towarzyszki i towarzysze, jak to powiedział kiedyś wujek Wania pocałujcie mnie w d..ę!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.01 o 14:27
Cham wychodzi z Pana... spoko..
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.03.01 o 14:38
Zbanujcie mnie, ale wyrzućcie, za to że jestem anty Polakiem i żydem, według waszej komunistycznej terminologii, będziecie dalej pisali jacy to źli żydzi a wy dawne komuchy jesteście i byliście cacy. Wy nie kupczyliście Polską, to żydzi, wy nic złego nie uczyniliście, to rozsądek wam nakazywał wstępować do partii. :) Ech wy Polacy, kulturą i to wysoką jest pisanie o kimś, że jest żydem, gdy ten pisze że komuniści Polacy ponoszą za obecną sytuację Polski taką samą odpowiedzialność jak żydzi komuniści, to jest ten powód i wielka kultura?

No i Kościół też zły, ale Siwaki i Jaruzelskie bohaterstwie, Jaruzelski był bohaterem gdy strzelał do Polaków, gdy współdziałał ze śmierszą, gdy był w grupach operacyjnych, w tzw. utrwalaczach władzy ludowej? To jest wasz bohater i prawdziwy Polak?

Nie wiem jak możecie podpisywać się pod czyn zbrojny NSZ, gdy oni z komuchami walczyli, na śmierć i życie? Waszymi bohaterami powinni pozostać Marchlewski, Dzierżyński, Siwak i Poręba, a nie ci co leżą w bezimiennych mogiłach...

Zresztą to można przeczytać w waszych komentarzach, Siwak i Poręba to nadal wasi bohaterowie i polscy patrioci, może dla was, dla mnie nie...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.01 o 14:41
Troll z turbane, Wacpana nie zbanuje a my nie mamy powodu.
Argumety w dyskusji sie licza a nie inwektywy.
JAk Panu pisalem, krajami sie steruje w celach powiekszania zysków korporatokracji i banksterów. W celu powiekszania wladzy nad bydelkiem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.03.01 o 14:41
Nie, żyda nie zbanujecie a to czemu?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.01 o 14:48
Pan usiluje spasc do poziomu Muftiego w dyskusji?
Spoko, to sie Panu uda.

Spadac zawsze latwo.
pozdrawiam
Macko
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.03.01 o 14:57
Próbuję dorównać poziomowi w dyskusji, który reprezentuje pan i pan Adam, nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się do tego dorównać, ale obiecuję, że będę próbował. Nie wiem również tego, czy nie powinienem używać względem panów w naszych dyskusjach zwrotu towarzysze, być może pan to dla panów obraźliwe określenie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.03.01 o 15:26
Z pyskówki niezwykle "inteligentnego oratora" ja się wycofuję. Najwyżej poczytam sobie, wcale nie z zadowoleniem, jak coraz bardziej pogrąża się w swojej bezmyślnej pysze, ten najprawdziwszy z najprawdziwszych - narodowiec.
Boże chroń mnie od nawiedzonych głupców.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.01 o 15:58
Mlody. Alba nie dostal od zycia w d...e i nie rozumie. Czas i doswiadczenie to moze wylecza.
Jasne, ze sa tacy, którzy widza ludzi sercem od urodzenia, ale nawet psychopaci po 40tce ucza sie jak byc normalnym czlowiekiem.
;-)
Ma racje, ze nie trzeba kolaborowac. Ale nie rozumie, ze ludzie sa bardzo rózni. Od bohatera do zdrjacy jest absolutnie ciagle spektrum charakterów. I normalni ludzie to wiedza, to widza i z tym zyja.
uklony
Macko
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.03.01 o 16:05
Tępym psychopatą to chyba ty jesteś komuchu, razem z tym od Siwaka i Poręby, co udaje starego narodowca, która za młodu właśnie tym narodowcom, za którymi dzisiaj się kryjecie mógł strzelać w głowy.

Jak myślicie, że na plecach młodych narodowców coś zrobicie, to się grubo pomyliliście. :))) To już nie czasy towarzysza żyda Tejkowskiego.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.03.02 o 10:42
Młodego to sobie poszukaj w rodzinie, kulturalny człowieku, a po dupie to się sam lej... I przestań powoływać się na Dmowskiego i Konecznego, lepiej zajrzyj do prac Marksa, Engelsa i Lenina.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć   zgłoszony
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.02 o 01:05
hadko czytac
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.28 o 15:43
Leszek witaj.
Oczywiście nie jestem w stanie odpowiedzieć ci na wszystkie poruszone przez ciebie tematy. Trudno mi udowadniać ci wszystko po kolei. Po pierwsze, że jest to niemożliwe po drugie napisałeś sobie te tematy ot tak lekko i oczywiście wszystkie są prawdziwe. Można i tak. Podam ci przykład twojej fałszywej interpretacji żyda Janowskiego. Nigdy nigdzie nie pisałem, że jest żydem bo ma ...nos:-))) A już stwierdzenie przez ciebie, że też masz ...nos. jest dla mnie śmieszne. Pisałem o Janowskim i nie tylko tak a nie inaczej po przeczytaniu wielu opracowań.....może o nos też:-)))
Żydzi mają cacy bo są jednością?!! :-)))Nawet nie mam chęci następny raz dyskutować na tak postawione tematy. Może zadam ci tylko jedno pytanie. Jeśli są taką jednośćią to kim był Hitler, kto go finansował,ilu żydów uratowali żydzi napadający na Polskę z Hitlerem w sile co najmniej 150 000 żołnierzy żydowskich w niemieckich mundurach. Nauczyciel nie powinien zajmować się bajkopisarstwem.
Możesz już nie odpisywać. I tak ani ty ani ja nie zakończymy tematu bo tego zakonczyć się nie da.
Jak widzisz ja w tym art nigdzie niedoszukiwałem się żydów, bo to jest art. z linku. Oczywiście zamieściłem go, bo się z nim w większości zgadzam. Pozdrawiam
Ps. Dopisek po przeczytaniu art. podanego przez Muftiego -+polacy.eu.org
Jeśli nie Rosjanie to zapewne Polacy wyzbyli się wszystkiego co POLSAKIE!!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 17:08
To żyd nie może czuć się Niemcem albo Polakiem, nie może służyć swojej ojczyźnie, walcząc o nią i tylko za nią, nie może z tego powodu przelewać swojej krwi, nie może za nią poświęcić życia i mienia, nie może być dobrym, uczciwym obywatelem danego kraju będąc wiernym tylko i wyłącznie temu krajowi? To na czym Twoim zdaniem polega polonizowanie tych żydów i innych nacji, którzy się całkowicie na przestrzeni pokolenia lub kilku pokoleń z Polską zaczęli całkowicie identyfikować i są obecnie całkowicie oddani Polsce?

Takich nie ma, nie było? Wszyscy żydzi to zdrajcy i wrogowie Polaków, a Polacy niewinni, wszyscy cudowni i bez skazy?


Szukanie o kogoś żydowskich przodków w siódmym czy ósmym pokoleniu wstecz i wyciąganie z tego wniosku, że ktoś z tego powodu obecnie działa na szkodę Polaków i Polski, bo jest nadal bardziej żydem niż Polakiem, jest delikatnie pisząc wariactwem.

To w takim razie, dlaczego ci uczciwi Polacy patrioci z PZPR-u, którzy tak kochali Polskę brali sobie za żony żydówki, albo dlaczego kolegowali się w tej partii z żydami, którzy mordowali Polaków?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.28 o 17:10
Na pewno za tym też stali Żydzi ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.28 o 17:33
Paweł Tonderski.
Potwierdz, że to ty pisałeś:-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 17:45
Tak to ja, ciągłe doszukiwanie się u innych żydowskości jest nie tylko głupie, ale bardzo szkodliwe, trzeba wtedy pisać o żydach, gdy to czynią żydzi, a nie doszukiwać się u kogoś żydowskości, gdy samemu nie jest się do końca uczciwym i porządnym Polakiem, a już niedopuszczalne jest to, gdy koś był kiedyś komuchem, zdrajcą Polski a dzisiaj całą winę za sytuację, którą mamy obecnie w Polsce chce zrzucić na żydów.

Tak jak ci, którzy nie są katolikami, nie chodzą do Kościoła, nie wierzą w Boga i Jezusa Chrystusa, a chcą naprawiać Kościół, ciągle ten Kościół krytykując, a nie dosyć tego chcą ten Kościół zniszczyć, a kiedyś jako komuniści z tym Kościołem walczyli.

Ci ludzie nie mają moralnego prawa do tego, aby innych nazywać zdrajcami sami będąc tymi zdrajcami Polski.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.02.28 o 17:50
Zapomina Pan o wspólnocie plemiennej koczowników.
O Pasozydów podejsciu go gojów, jak do bydla.

Pan nam szkodzi swoja naiwnoscia, myslac, ze dany pasozyd dziala tylko jako osoba niezalezna, bo przymierza Pan swoje, slowianksie kryteria uczciwosci. Oni dzialaja jak kolonia psozytnicza na zdrowym ciele, wspomagajac sie iedzy soba , zawsze na szkode nasza.

Zapomina Pan zupelnie o podstwach cywilizacji koczowników: PRAWDA JEST TO CO MI SLUZY.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 17:54
To szkoda, że tej samej plemiennej wspólnoty nie było u Polaków, w zamian tego poszli służyć mordercom Polaków żydom, którzy tak jak to pan pisze sterowali tym wszystkim odgórnie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.02.28 o 18:03
No szkoda. Zgoda. Ale nie wszyscy sa odwazni i niezalezni. Slabszymi duchem i psychopatami sie posluguja sterujacy.
Bardzo bym polecal Pan ksiazke Andrzeja Lobaczewskiego - Ponerologia Polityczna. Ta sama która nam obzydzal "dyzurny" - jest bardzo neutralna rasowo, ale konieczna do zrozumienia ludzi dookola nas.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Hindukusz-Milena, 2014.02.28 o 18:15
Zenon Jaszczuk,
Wpadłam na chwilę, czytam i oczy przecieram głównie z powodu wolty Pawła Tonderskiego.Teksty jakby pisane przez kogoś innego.
Kiedyś tak zaskoczył wszystkich niejaki FYM, słynny w prawicowej blogosferze twórca teorii"maskirowki".
Mam nadzieję, że z Panem Pawłem wszystko dobrze...a,że zmienił zdanie w temacie? Podobno "tylko krowa nie zmienia poglądów".
Brr, nie cierpię tego powiedzonka, ale akurat mi tu pasowało.
Pozdrowienia
Milena
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.28 o 18:25
Hindukusz-Milena witam.
Dlatego zapytałem czy to napewno on napisał. Mufti już wszystkich niewygodnych powyrzucał, widocznie czas na mnie.
Zapytam jednak czy aby napewno nie przeszli specjalnego szkolenia??? Brrrrrr. Odbieram to jak atak brygady mossadu:-)))). Teraz to się zacznie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 18:30
To nie jest żadna volta, co pani na co dzień robi, aby Polską nie rządzili żydzi? Wstępuje pani do PO czy do PiS-u, a może do Palikota albo do SLD albo do PSL-u?

Jak Polak patriota mógł być w PZPR-e, a dzisiaj z siebie robi szlachetnego i uczciwego Polaka, patriotę, i wszystko co złe chce zrzucić na żydów?

To jest polskie, to jest polskość, to jest to o co chcemy walczyć? Na czym chcecie odbudować Polskę na komunizmie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.02.28 o 20:23
Dziwne, nieprawdaz? Ze tak pisze.. moze mu przejdzie.
Sam tez mam okresy zlosci na to, ze pasoszyty sa wybierani przez normalnych ludzi, ale potega masmeNdiów i finansów jakimi oni dysponuja jest ogromna, taka ze madrzy, z pozoru, ludzie czytaja GWno, Jesweeka czy Polityke i tyle wiedza, ile im Springera czy Murdocha agent napisze. A w szkole ich nauczono cytowania, powtarzania i niemyslenia
uklony
Macko
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.28 o 18:00
Paweł Tonderski.
Nie rozumię dlaczego się denerwujesz. Wymień tych uczciwych żydów i ci "moi" zginą w przepaści twoich dobrych. Zasada jest prosta - wszędzie są czarne owce. Dawaj tych twoich oddanych Polsce. Wydaje mi się, że przed chwilą czytałem art. wkleiony przez telego. Poczytaj. A tak na marginesie to Fieldorfa zdradzili i zamordowali Polacy???!!! Widocznie nawet jego matka jest w błędzie. Powinna się uczyć od ciebie:-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.28 o 18:03
Rossman, Baczyński, jest jeszcze kilku innych, jednak ty jesteś po prostu zwyczajnym szowinistą, i tak to do ciebie nie dotrze, że Polak to coś więcej niż miejsce urodzenia i krew, która płynie w naszych żyłach.

Czy Polak narodowy komunista jest Polakiem, lepszym od nazisty Niemca lub żyda, albo żyda komunisty lub syjonisty?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.28 o 18:19
Paweł Tonderski.
Brawo, można już ich obsadzić w ramki.Tylko coś mi się zdaje, że oni i gdyby chcieli rozkradać Polskę po 1989 roku to by nie mogli. Ja jestem szowinistą? Zastanawiam się co się z wami stało?
Pisałem chyba do Adama, że nie piszę bo..... taki tutaj piękny spokój , cisza, całowanie rączek i jedzenie z dziobków.
Pech chciał, że wlepiłem jeden art. dotyczący zagłady Polski i Polaków. Okazał się kijem w mrowisko - i dobrze. A, że przewraca to wasze całowanie rączek - tym lepiej. Bo jeśli czytali to kiedyś młodzi ludzie i czytają dzisiaj - to szkoda mi ich.
Jeśli Polak jest zdrajcą Ojczyzny to chyba były odpowiednie paragrafy. Zresztą robili to z powodzeniem AKowcy. Trudno i g upio mi teraz ci udowadniać, że to ci Polscy walczyli o tą prawdziwą Polskę. Niestety przegrali. Kto opanował tzw władzę i dzięki komu-przecież wiesz. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Hanys, 2014.02.28 o 20:52
Szanowni Państwo
Mam wrażenie, że wielu adwersarzy tutaj ma prawie to samo na myśli, ale każdy z nich inaczej to ubiera w słowa. W chwili obecnej jesteśmy okradani przez Żydów, którzy są w mniejszości, i przez własnych rodaków - zdrajców i sprzedawczyków, a ci są w większości. Obecna ekonomia to dziedzina prosta jak budowa cepa, a zarazem pułapka bez wyjścia.

Proszę zajrzeć do 35 dziesięciominutowych filmów Daniela Konrada, młodego ekonomisty, który się zbuntował przeciwko wszechobecnej obłudzie i hipokryzji:
+www.youtube.com

Żydzi opanowali media, banki i giełdy - to prawda - ale czy oni na przykład opanowali także astronomię?
A jeżeli nie, to dlaczego w sprawach astronomii, podbojów kosmosu, satelitów itp. też jesteśmy oszukiwani i wykorzystywani na maksa?

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.28 o 20:54
Szanowny Hanysie, obawiam się, że nie doceniasz naszych "antysemitów". Na pewno jest wytłumaczenie (z Żydami w roli głównej, choć być może drugoplanowej).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.28 o 20:58
Hanys witaj.
Wybacz, że (jak pisałem)nie interesują mnie przepychanki żydowskie ani dyskusja na ten temat. Mufti ci wszystko wytłumaczy, on jest bardzo ścisły w tym temacie. Dla przykładu skąd wiesz, że żydzi a może żŻydzi, a może.... Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Hanys, 2014.02.28 o 21:16
Witam
Ja widzę, a przynajmniej tak mi się wydaje, że wszyscy tutaj, mają dobre intencje. Jednak każdy inaczej formułuje swoje poglądy. Niepotrzebne są tutaj tylko te wszystkie epitety, że Mufti to ten, Tonderski to tamten, a jeszcze ktoś inny itd. itp.

Podsumowując: gorąco polecam zestaw filmów do obejrzenia, jak wyżej. Dzisiaj je odkryłem i do tej pory mam rozdziawioną gębę ze zdziwienia, jakie to wszystko w rzeczywistości jest proste...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Leszek, 2014.02.28 o 21:52
Zenek, piszesz, że nie jesteś w stanie odpowiedzieć na moje uwagi, to po co odpisujesz? Żeby nazwać mnie bajkopisarzem? W Twoich ustach to stawia mnie na równi z J.T. Grossem i innymi szujami. No ostro pojechałeś. Może dlatego, że nie rozumiesz chyba pojęcia samobiczowanie się, które wkładasz mi w usta. A teraz przeczytaj moje posty. I faktycznie nie musisz odpisywać. Moja pretensja do Ciebie jest generalnie o to, że propagujesz mówienie prawdy przerysowanej do tego stopnia, że sami odcinamy się na własne życzenie od zaplecza innego niż ludzie totalnie sfrustrowani, którymi można łatwo manipulować. I stąd moje pytanie o to co osiągnął Hitler? Bo co osiągnęli np. petlurowcy ich polityką szczucia na żydów w skrajnie prymitywny sposób to już wiemy. Zrobili dzięki temu skutecznie kilkaset pogromów, zabili kilkadziesiąt-kilkaset tysięcy ludzi, g...o osiągnęli, a w podzięce zafundowano im Hołodomor i 8 (?) mln trupów w tym wielu zjedzonych.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.28 o 22:16
Leszek.
Jeśli piszesz, że "rosją" rządzili żydzi tylko do IIwś to kto osadzal żydostwo w Polsce. Dlatego napisałem, że jesteś bajkopisarzem. Wiem, że w moich ustach.... masz rację. Jednak z tego względu, że jakoś tam się poznaliśmy, dlatego potraktuj to tak jak ja - czyli z humorem. Chyba nie muszę ci dowodzic, że grossowi do pięt byś nie dorósł;-))). A więc nie bierz tak wszystkiego dosłownie.
Ludzie całe lata, dziesiątki lat a może i setki knują w tym samym temacie. Dzisiaj kłócenie się czy Achmatow jest Tatarem, Jaceniuk żydem czy nie żydem a prawy sektor to żydy, soviety, ukrińcy. Tego my nie wiemy, jesteśmy neptkami aby o tym rozsądzać. możemy gdybać spokojnie. Dlatego kłótnia to idiotyzm. Pytasz o Hitlera. Jak wiesz pisałem dawno temu, że II wś trwa do dnia dzisiejszego. O dziwo kilka dni temu czytam , że Opara pisze art. IIwś trwa. To dla mnie jest satysfakcja, głupia, bo głupia, ale jednak. Moim zdaniem Hitler to był marionetka i przy tym pozostaję. Pozdrawiam
Ps Leszek a zobacz na zdjęcie tych trzech. Ładnie wyglądają ci 'polacy"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.05 o 20:22
Jeżeli żydzi opanowali Polskę bez udziału Polaków.... no z udzialem, nikt temu nie przeczy.
Mieli / pasozydzi ) pieniadze, bron, strukture, srodki massmendialne... mieli okrucienstwo, bestialstwo, brak sumienia i pogarde.
Bez 2 zdan udalo im sie podbic Polske i zrujnowac Naród doprowadzajac jego 99% czlonków do stanu marazmu i upodlenia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.03.05 o 20:28
Niektórzy jak widać do dnia dzisiejszego nie zdołali się podnieść ze swoich kolan i nie mogą żyć bez upodlenia, dalej popierają w Polszy komuchów i dalej propagują komunizm, który wymyślili żydzi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.05 o 20:31
Niektórzy zapewnie tak. Ja - nie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.02.26 o 22:48
Zenek, dałem pięć za poruszenie bardzo ważnego tematu, okradania Polaków przez żydowskich hochsztaplerów udających Polaków. Une nie tylko okradali i okradają, ale jeszcze z tego tytułu żądają odszkodowań. I taka jest prawda.
Nas Polaków, żydzi trzymając władzę w Polsce po II wojnie światowej demoralizowali na różne sposoby,(długo by o tym pisać), i nie udało im się całkowicie a pranie mózgów odbywa się cały czas. Z różnym natężeniem. Jeżeli się poddamy i margines społeczny, zjawiska marginalne będziemy eksponować jako dominujące, co poniektórzy bywalcy tego portalu robią, to już przegraliśmy sprawę polską. Idziemy naszym wrogom na rękę. Takich une szabesgoimów potrzebują. I może im się une odwdzięczą, co też nie jest wcale takie pewne.
Pozdrawiam i trzymaj się przyjacielu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.26 o 23:42
Adam39.
Wiesz jak dużo pisałem na te tematy. Jakoś to szło rok, może dwa. Potem ktoś,coś mi,nam podmienił Muftiego. Od tej pory zadaje to samo pytanie. Przestałem pisać, bo po co? Po to, aby się kłócić między sobą -wydawało się, że jesteśmy tzw jedno, pomyliłem się. Dlatego nie piszę. Jak można rozmawiać w jednolitym środowisku jeśli jeden mówi masz jedynkę a inny piątkę. To oczywiście nie mój tekst i nie chodzi mi o ocenianie mnie, tylko podanej wiedzy. Aby, aż tak się różnić - nijak nie mogę tego uzasadnić logicznie. No chyba, że ktoś jest chinczykiem i nie zna jęzayka polskiego. Pozdrawiam serdecznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Jacek, 2014.02.28 o 22:34
Proponuję inne rozwiązanie.
Proste, nikogo nie dyskryminujące, nieszkodliwe.
Od dziś nie używać słowa ..d. Po co robić im reklamę, zaśmiecać umysły, sieć, dawać pracę ADL?
Od dziś używamy słowo cwaniak (Muftiego pomysł)
Będzie elegancko, z kulturą i wszyscy wiemy o co chodzi. Zgoda?
A cwaniak to taki człowiek który nas przechytrzył, okradł, oszukał, wyprowadził w pole.
Na miejsce polemiki o cwaniakach proponuję jednak robić swoje. Jak i co zrobić by Polska
nie zginęła?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.02.28 o 22:48
Panie Jacku, jestem za! Pan to ładnie wyłożył, a mi już brak cierpliwości i słów.
Ale wie Pan co? To się nie uda. Nie po to ktoś sobie ułożył cały światopogląd pod Żydów, żeby teraz nie nazywać rzeczy po imieniu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.02.28 o 22:51
Panie Jacku, a czy to coś zmieni? Mam na myśli nazewnictwo.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Jacek, 2014.02.28 o 23:00
Znikną ..dzi, zostaną cwaniacy których wszędzie pełno. Zniknie fala na której płyną.
Odpoczniemy trochę.
To czysta algebra: zamiast cyfry podstawiamy literkę. Sens ten sam ale przekaz neutralny.
Pozdrawiam Wszystkich.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.02.28 o 23:06
Jacku, wiem do czego zmierzasz. Również jestem za.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Hindukusz-Milena, 2014.03.01 o 17:09
Adam39,
Czyżbyście sądzili, że w ten prosty sposób zniknie "antysemityzm" bez którego "cwaniacy" nie mogą istnieć?
Coś w tym jest.
Jednak czy nie wydaje się niestosowne stwierdzenie, że wyroki na Żołnierzy Podziemia Niepodległościowego wydawali "cwaniacy"?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.03.01 o 18:43
Hindukusz-Milena, nigdy nie twierdziłem i nie twierdzę, że wyroki na Żołnierzy Podziemia Niepodległościowego wydawali cwaniacy. Mając jakąś tam wiedzę, uważam iż wyroki na nich, wydawali bezduszni przestępcy, żydzi będący sędziami w tych sfingowanych, najczęściej pokazowych procesach. Oskarżali prokuratorzy, również będący żydami. Przesłuchiwali śledczy, najczęściej też tej samej nacji. Może tylko klawisze byli Polakami, tego też nie jestem pewien czy wszyscy.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.03.01 o 21:40
Jakie z tego płyną wnioski dla teraźniejszości?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.03.01 o 21:51
Takie, że trzeba o tym pamiętać i wiedzieć skąd wyrastają korzenie obecnych rządzicieli. Aby z nimi walczyć o Polskę polską, trzeba poznać ich mentalność. A tego jak na razie brakuje naszemu narodowi. Nawet na tym portalu daje się to zauważyć.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Jacek, 2014.03.06 o 21:22
Niestety , w życiu tak jest że w tym przypadku musimy z przykrością użyć słowa kaci (przestępcy, zbrodniarze) ale tylko w udokumentowanych i stwierdzonych przez sąd przypadkach.
I to wszystko. CWP!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.05 o 20:49
A jak Pan odróżni cwaniaka szefa od cwaniaka wykonawcy?
Cwaniaka z wygody od cwaniaka wykonywującego polecenia Sorosa?
Małego cwaniaka od dużego cwaniaka?
Jesli wszyscy cwaniacy sterujący sa cwaniakami sefardyjskimi?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.01 o 13:52
Leszek witaj.
Ja oczywiście się nie zgadzam. Z prostej przyczyny. Żydzi mogą czuc się dyskryminowani nazwą zastępczą. No i cwaniak to może być Polak, niemiec, Rosjanin, Francuzik itd A więc panowie, to jest kula w plot. Ja też nie chcę być cwaniakiem tylko Polakiem!!! Jeśli waszmościów taka cwaniacka wola - wasza sprawa cwaniacy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Malawanda, 2014.02.28 o 23:29
Zenuś, kij w mrowisko wetknąłeś. Tak powiedziałeś i prawda jest! Zaś w Twoim tekście najważniejszym było, czego nam w sumie ubyło.Co rozkradzione i dalej rozkradane. Jakoś nikt z komentujących Twój wpis nie kwestionuje poniesionych mega strat - wg wyliczeń TU przedstawionych. Znaczy, że Wszyscy zgadzają się z wyliczeniami dramatycznego uszczerbku naszych polskich dóbr? Tak? Nikogo nie obchodzi, jak bardzo jesteśmy stratni, a jedynie szarpią się o ustalenie autorstwa tej grabieży? Czy ktoś z Państwa wyliczenia Zenka kwestionuje?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.03.01 o 00:02
No bo to nie o to chodzi, tylko o to, że Żydzi.

Raczej uważam te liczby za wzięte z sufitu. A nawet jeśli jakoś wyliczane, to na 100% mocno dyskusyjne. W każdym razie poza moją kompetencją, ale uważam, że poza kompetencją autora też - więc jak tu się odnosić, do czego?

Ukłony!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.02 o 00:57
No to niech nam teraz dyzurny troll pokaze, ze cwaniacy wcale Polski nie okradli, ze w Polsce dzieje sie i zyje Polakom dobrze.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.01 o 13:59
Malawanda.
Aż miło Cię poczytać. Aż chcę Ci powiedzieć, witaj siostro. W jednym z moich komentów pod tym art. pisałem o tym, że ślepcy widzą to co chcą widzieć a nie sedno sprawy. Może to i dobrze Malawando, bo tak daliby po jednym komencie, albo nie i po sprawie. A tak żyd- dał im :-))))))))))))))))))) komputera zabraknie. Mogę mieć nadzieję, że nie wszyscy jeszcze są brojlerami. Pozdrawiam Cię serdecznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Malawanda, 2014.03.06 o 18:26
Zenuś, witaj Bracie! i zaraz nam wytkną, że pozdrawiamy się jak masoni. Bo Owe też się braćmi i siostrami określają. A niechby :), bo w końcu co. Wszak w Patrii jesteśmy rodziną ojczyźnianą. Tu dla nowych gości słówko podpowiedzi.+pl.wikipedia.org
Proszę się nie obrażać, jeśli terminy - znaczy nazwy, określenia już braciom Polakom dobrze znane.
Dobra i ad rem- np. w postępowaniu sądowym jest tak, że chcący czegoś musi swe roszczenie udowodnić. Zenuś powołał źródła swoje wiedzy w temacie, a tu włącznie z sumą strat Polski - kwotowo. Kto temu przeczy - niech poda źródła swojej racji - swojego stanowiska. Wtedy dyskusja będzie merytoryczna :)
Gorące serdeczności, Zenuś. Zapraszam w czerwcu do siebie. Planuję co najmniej trzydniowe nasze siostrzano - bratctwowe spotkanie. Terminy uzgodnimy, żeby wszystkim przypasowało
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.03.06 o 18:30
W tym wszystkim nie chodziło o liczby, tylko o to, że "Żydzi".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Malawanda, 2014.03.06 o 18:54
Owszem, że nie, co do Żydów - Maestro, wszak Mistrz, Waćpanie nigdy się słów swoich nie wypiera. Proszę sobie przypomnieć:
Raczej uważam te liczby za wzięte z sufitu. A nawet jeśli jakoś wyliczane, to na 100% mocno dyskusyjne. W każdym razie poza moją kompetencją, ale uważam, że poza kompetencją autora też - więc jak tu się odnosić, do czego? . Tak Waszmość powiedział. Zatem o liczby poszło. Zaś nie wiemy czy rzetelne, ewentualnie może z "sufitu".
Nie zarzucajmy się hipotezami, teoriami spiskowymi i bolączkami naszych obaw. To mówię ja, prosta niewiasta prowincjonalna.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.03.06 o 21:00
W kwestii liczb są dwie rzeczy: mianowicie sama wartość liczbowa, oraz określenie, czego dotyczy. No bo cóż to konkretnie jest na przykład "Afera paszportowa, machloja polskich żydów MSW z angielskimi żydami" oraz "Wydmuchanie Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych"?

Co do samej wartości liczbowej, to w jakich złotówkach została wyrażona? Prócz zmian wartości, w omawianych latach mieliśmy wymiany pieniędzy i obcinanie zer...

A, i jeszcze kwiatek: Ursus i Art-B są wspomniane dwukrotnie, ale podane kwoty się ze sobą nie zgadzają.

Generalnie, wiadomo z tego tekstu jedno: Żydzi-Żydzi-Żydzi! I jakoś jestem przekonany, że autor wcale by się nie obraził za takie odczytanie. ;)

Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.06 o 21:13
@Ptasznik z Trotylu 11:23:54
Wystarczy popatrzeć na fizys "premiera" Jaceniuka
I na buźki oligarchów którzy przez nowy "rząd" są mianowani gubernatorami prowincji (muszą odebrać to co zainwestowali w Majdan).

>>> Racja Ptaszniku
Same antysemity:-)))
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.03.06 o 21:24
Wystarczy popatrzeć na głowę "premiera" Jaceniuka i oligarchów - prawie sami bruneci! "Widzicie to??? Widzicie??!" - jak pisywała pewna POwczynka z Południa.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.03.06 o 18:36
Weźmy pierwszy akapit, jeszcze nie przechodząc do liczb:

"POLACY żądają od żydów zamieszkałych w POLSCE spłat szkód, jakich dopuścili się wobec NARODU POLSKIEGO, w okresie od rozpoczęcia II WŚ do nadal!! - 1 transza to ok. 2 tyś bilion (bn) zł + odsetki!"

Przecież to brednia. Weźmy sam początek: "POLACY żądają od żydów" - właściwie z jakiej racji? "Bo tak"? Bo ktoś jest "żydem"? A bynajmniej nie dlatego, że zabrał, zniszczył, oszukał? (Przy czym Koledzy mają spore problemy ze obektywnym i jednoznacznym określeniem, kogo zaliczają do "żydów").
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Malawanda, 2014.03.06 o 19:04
Piotro, muszę iść spać. Jutro się z Tobą pokłócę, dobrze?
Serdeczności,
dobrej nocy dla Ciebie i Wszystkich, co TU zaglądają

Dobranoc, Bracia i Siostry
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.03.06 o 19:27
Do usług :) Chociaż ostatnio jakoś sucho w głowie i w sercu, bez polotu. Ale za to wiosna idzie słoneczna, weselej i energiczniej się robi :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.06 o 23:46
Prponuje odebrac od Zydów przez Zydów nam skradzione, a od Niemców to Niemcy nam nakradli, itd... ok?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.06 o 20:54
Malawanda- witaj siostro.
Nie mogę się już doczekać jakiegoś konkretnego spotkania. Smutno mi Panie, bo nikt mnie nie odwiedza ostatnio./ Może przez ten mój język i oczywiście "żydów" :-))). Mam jednak nadzieję, że pomimo częstej zawieruchy spotkania utrzymamy. Może w ramach braterstwa, bo reszta jest niczym. Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.02 o 00:57
Rozkradli nam "cwaniacy" Polske i wywiezli do Izrahella.
Cwaniacy innego niz polskie pochodzenia pomagaja sobie samym, dziela sie wladza miedzy cwaniakami a Polaków od wladzy, honorów, zaszczytów i nagród odsuwaja.

No to niech nam teraz dyzurny troll pokaze, ze cwaniacy wcale Polski nie okradli, ze w Polsce dzieje sie i zyje Polakom dobrze.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: 
MatiRani, 2014.03.02 o 02:01
+niezaleznatelewizja.pl

Mozna zauwazyc, ze lichwa miedzynarodowa nalezy do miedzynarodowych cwaniaków pochodzenie zydowskiego, jak i ze IIWS byla finansowana przez podobnych cwaniaków pochodzenia zydowskiego.

Znaczy sie nawet ci, co nie czytaja, moga sobie posluchac i dowiedziec sie co i jak w trawie piszczy.
No chyba ze glusi... albo maja esterke pod pierzyna, która im dyktuje jak maja myslec i co pisac...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: 
Malawanda, 2014.03.06 o 18:34
Mati, wszystko racja, zaś nie masz polskiej klawiatury?
Moje przyjaciółki, na przykład, uwielbiają czytać Polaków, broń Boże zalogować się - z nieśmiałości się wstydzą i nie odważą. Natomiast boli je Twoje lekceważenie naszych znaków polskich. nie obrażaj się za słowo "lekceważenie", wiem,że w sumie to nie istotne. Ale staranność wpisu to wyraz szacunku dla czytelników, bardzo ex post i zawsze doceniany. Prawda?
Pozdrowienia przedwiosenne
mw
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: 
MatiRani, 2014.03.06 o 23:25
NO NIE MAM!
Taki los emigrantów. Ó kreskowane, które moge zrobic jako akcent, to wstawiam zawsze, jak moze zauwazylas. ;-)
Jak juz wiele razy pisalem ( od 20 prawie lat na listach polskich ) nikomu tak na prawde nie przeszkadza brak polskich znaków... ciemnogród, naszapolska, polandel, Gajówka - wszedzie TRESC przewaza nad forma. Ludzie inteligentni czytaja na wspak i do góry nogami bez klopotów, wiec nikomu to nie przeszkadza... nieprawdaz?
:-(((
Wiec nie lekcewazenie, tylko brak czasu i brak mozliwosci - z 4 puterów jakie uzywam na codzieñ, tylko jeden robi polskie znaki i to bez "esi".. jak spiewak czy sredni.
serdecznosci z odleglosci
Macko
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: 
Piotr Świtecki, 2014.03.07 o 01:25
Mamy drugą dekadę XXI wieku, brak polskich liter świadczy wyłącznie o lenistwie użytkownika.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: ZERO 
MatiRani, 2014.03.07 o 04:07
jak nie ma nic do powiedzenia to d.... sie czepia formy....
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: 
MatiRani, 2014.03.06 o 23:43
Przyjaciólki Twoje i Ciebie bardzo przepraszam i obiecuje, ze na jedynym 'puterze, który ma polskie znaki, je wlaczac bede!
I tak mi dopomóz..
Macko z .. ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: 
Malawanda, 2014.03.08 o 18:01
Mati, luzujemy, to ja przepraszam za czepiankę w przedmiocie polskich znaków. Wszystko jasne - miałbyś polską klawiaturę, to byś jej używał. Nie ogarniam australijskich realiów. Podobno tam jest okropnie, beznadziejnie źle. Dobrze, że chociaż TY masz na czym pisać. I że Ci się chce!
Co do formy i treści - te cechy korespondencji, wpisów, notek - zdają się być równoważne :). Zatem nie tylko co, ale i jak - piszesz.
Odnośnie formy, tu już poza kwestię klawiatury wybiegając, to powodzenie i akceptacja treści tłumaczonych na język polski zależy przede wszystkim od formy ( formuły tłumaczenia), a nie istoty( treści rzeczowej) dzieła.Prawda?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: 
MatiRani, 2014.03.08 o 18:17
Ehhh.... ja wiejski chlopek roztropek i laciata albo daje mliko albo nie i z tego mlika jest dobre i obfite maslo albo nie.
Wiec albo cos ma tresc albo jest to funta klaków warte!
Zero przywiazania mam do formy jesli dojciemy do szpiku kosci...

Jasne ze jest milej jak jest ladniej, ale ... lepiej znac brzydka prawde niz ladna oblude.
Macko
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: 
Malawanda, 2014.03.08 o 18:38
A co Waść tak "ogródkami" piszesz? My też - maławnada- z córką, ze wsi prawie są. No, z prowincji głębokiej. Zaś nie analfabetki i czytać, można rzec, umiemy. W szkole nas nauczono. Uczyli też formy, czyli jak treść najlepiej przedstawić. Nie chodzi o to żeby było miło i ładnie. Ważne, żeby było prosto i czytelnie. Jeśli dla wielu czytelników - to bez domyślnych treści - czyli "kawa na ławę". Tu waży również forma! Tak! Chcesz być czytany? Staraj się, zabiegając o względy czytelników również formą swoich wypowiedzi.
Ale się wymądrzam!! Wybacz drogi Bracie, jeśli uznasz pierwszeństwo braterstwa nad niedostatkiem możliwości chlastania się tutaj.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: 
MatiRani, 2014.03.08 o 22:29
No wymadrzasz sie, wymadrzasz... ale kim ja jestem aby Ci to wypominac!!?? HAHAHAHA! Ja! Madrala nadworny!
Hmm... i ze Stanczyków ja ci pochodze, moze z tych wlasnie?
Ok, zdaje sobie sprawe, ze bywam hermetyczny, ale cóz, czasam sie pisze dla kumatych tylko, czasami nie ma czasu na szerzej i popularniej a moze i tak byc, ze lakonicznoscia pobudzi sie kogos do grzebania w zródlach i zrozumienia?
Stymulacja ciekawosci swiata moze byc pobudzana i kawa i niedopowiedzeniami czy aluzjami, których czlek nie zrazu ponial, ale które swiezbia i drecza... ciekawosc, znaczy sie... ;-)

Np. u nas na wsi mieszka sobie jakies 6 milionów "wiesniaków" - ot wiocha ci spora... ale co z tego ze spora, jak znasz tylko tych, co to zagrody maja obok?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: 
Piwowar, 2014.03.09 o 01:22
O ile sie orientuje to jest bardzo piękna wieś, tylko cholewa drogo w niej mieszkać.

Okolice za to zacne.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: 
MatiRani, 2014.03.10 o 00:59
Drogo czy tanio to pojecia wzgledne.
Ile kosztuje mieszkania a ile leczenie na raka?
Ile pozwala zaoszczedzic na lekach jedzenie produktów z nieskazonych chemia pól, ryby z oceanu czy picie wody z gór?
Ile kosztuje woda, gaz, elektrycznosc, ogrzewanie, podatek taki czy siaki... u mnie na wsi, np. ludzie zarabiajacy do 2000 zlotych netto nie placa zadnego podatku dochodowego, bo sa na to za biedni, wedlug rzadu... a potem placa od grosza wzwyz do 40% osiagnietych realnie dopiero przy zarobkach powyzej 100000 zl miesiecznie?
Poza tym sa dookola inne wioski, duzo tansze i zdrowsze niz ta duza..
;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: 
Piwowar, 2014.03.10 o 02:51
Właśnie. Kuzyn często jeździ tam na projekty i ubolewa, że nie może zabrać na samolot swego roweru. Pożyczył jakiś na miejscu I poszalał po górach, ale powiada, że to nie to.

W wieku lat 61 to sobie można szalec...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: 
MatiRani, 2014.03.10 o 03:45
????
1. Mozna przewiezc rowery samolotami, mielismy juz paru rowerzysów, ba! nawet 2 milych sie teraz wlóczy po Stopagonii
2. Moge mu pozyczyc mój
3. W kazdym miescie sprzedaja rowery... nowy nawet za 200 greens wytrzyma pare zjazdów..
;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polacy muszą wiedzieć, nawet ci co nie czytaja: 
Piwowar, 2014.03.10 o 16:54
Wszystko można, jak się ma.

Moje Dziecko chciało raz przewieźć do Kolorado deske do jazdy po śniegu. Zaśpiewali mu tyle, że taniej mu było pojechac do chicagowa, a dalej pociągiem.

Polak liczy każdego centawosa (czy jak tam się te Wasze kopiejki nazywają) i nie będzie płacić podwójnie za bilet, a firma nie pokryje kosztów wysyłki roweru.

I tu leży sęk pochowany.

A jak następnym razem będzie w Waszej pieknej krainie, pozwole sobie uczynic kontakt.

Pozdr.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.15 o 22:33
+wolna-polska.pl

Nie zaczęliście doceniać prawdziwej głębi naszej winy. Jesteśmy intruzami. Jesteśmy wichrzycielami. Jesteśmy burzycielami porządku publicznego. Przejęliśmy wasz świat przyrody, wasze ideały, wasz los, zniszczyliśmy je. Byliśmy na samym dnie nie tylko ostatniej wielkiej wojny, ale prawie wszystkich waszych wojen, oraz nie tylko rosyjskiej, ale każdej innej wielkiej rewolucji w historii. Wprowadziliśmy niezgodę i nieporozumienia i frustracje w wasze życie osobiste i publiczne. I robimy to nadal. Nikt nie może powiedzieć, jak długo będziemy to robić.

Zanim jakis troll zacznie chromolic, niech przeczyta CALY tekst.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Jacek, 2014.03.16 o 12:25
Czy rojenia jednego człowieka mogą przewrócić cały świat do góry nogami?
Tak, jeśli cały świat w nie uwierzy.
Nie bądźmy naiwni i nie wywracajmy świata na opak.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.16 o 12:59
MatiRani witaj.
Gdzieś ten tekst już czytałem. Oczywiście zgadzam się z tobą w tej sprawie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.16 o 00:15
+gazetawarszawska.com

Prof. Wolniewicz o pachołkach Żydów, którzy zdradzili Polskę
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.16 o 13:17
MatiRani.
Znam wypowiedzi tego wspaniałego człowieka . Dlatego pisałem zdziwiony, że znależli się świętsi od papieża na naszym portalu. Prześcignęli żydów w obronie żydów:-)))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.03.16 o 17:51
Witaj Zenek, wczoraj poczytałem sobie starsze wpisy na tym portalu, szczególnie jednego z tych "naj-najprawdziwszych narodowców, czyli takiego kogoś strojącego się w te narodowe piórka". Chciałem coś napisać na tan temat. Ale jak przeczytałem twoją wypowiedź "że znaleźli się świętsi od papieża na naszym portalu. Prześcignęli żydów w obronie żydów", jet to w krótkich słowach kwintesencja tego co miałem napisać.
I oto pękła nie po raz pierwszy nadymana przez nich mydlana bańka dotycząca tych pseudo narodowców wychwalająch żydów. To się daje zauważyć nie tylko przeze mnie, wcześniej czy później prawda wychodzi na jaw.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.16 o 20:05
Adam39.
Zbieram się napisać jeszcze raz o tym majdanie i jego żniwach. Jak wiesz w tzw uczciwe wybory w Polsce nie wierzę. Wiem, że żydostwo światowe opanowało i niszczy Polskę. Może tylko przypomnę takiego mośka tzw niemieckiego żyda. Cytuję
"~Akta _PL do ~ALARM !!!: POLACY WYBRALI "NIEMCA" NA PREMIERA POLSKI, A SKUTKI SĄ TRAGICZNE

Książka Sławomira Grabiasa "Donald Tusk. Pierwsza niezależna biografia" (wyd. Signum Temporis, 2011) umożliwia czytelnikowi zrozumienie wielu "niepojętych rzeczy", jakie wyprawia obecny "władca Polski", rzeczy które "nie mieszczą się Polakom w głowach".

Bo też faktycznie to, co wyprawia Tusk można tylko zrozumieć tylko poprzez zaszczepioną mu nienawiść do polskości z jednoczesnym teatralnym zakładaniem maski Polaka i patrioty. Jak tragiczne są tego skutki dla Polski, miliony Polaków odczuły już na własnej skórze.

A prawda jest szokująca i jest przeciwieństwem tego teatru, który odstawia:

Dziadek Tuska ze strony ojca był ochotniczo w hitlerowskim wehrmachcie.
Brat dziadka ze strony matki, również służył w wehrmachcie.
Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była rodowitą Niemką.
Męska część rodziny zginęła w Rosji, na frontach I i II wojny światowej.
Ciotka matki Donalda Tuska zginęła wraz z czwórką dzieci podczas
ucieczki w styczniu 1945 r. na pokładzie słynnego "Wilhelma Gustloffa", storpedowanego przez Rosjan. Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec, bo "w końcu były Niemkami" (Donald Tusk. Pierwsza niezależna biografia" Sławomir Grabias, Wyd. Signum Temporis, 2011).

Babka Tuska, salowa, musiała odejść z pracy w szpitalu, bo była szykanowana ze względu na jej silny niemiecki akcent. To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą (Grabias, str. 26).

Tusk zdawał sobie sprawę z problemów z tożsamością narodową swojej rodziny. Miał od dzieciństwa zaszczepioną nienawiść do Polski, próbował też wypierać swoją niemieckość i szczerze nienawidził Polaków, bo był jako dzieciak wyzywany od hitlerowców na podwórku i w szkole.

Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do polskości oraz wypieranie się własnego pochodzenia, wypieranie się swoich dziadków, udawanie, że jest kimś innym, niż jest naprawdę! Ten stres z zapierania siebie samego uformował psychopatyczną, bezwzględną psychikę Tuska, który nigdy nie waha się rozpowszechniać obrzydliwych kłamstw na przeciwników politycznych czy też wyrzucać oddanych mu pracowników jedynie dla własnej kariery i stołków. Dlatego my Polacy jako obywatele powinniśmy dokładnie wiedzieć, kogo wybieramy na premiera czy na prezydenta i jakie jest jego pochodzenie. To jest normalnym prawem każdego narodu wybierającego swoich przywódców w USA, W.Bryt, czy Francji.

Tusk doskonale wiedział, kim była jego rodzina, ale kalkulując, że może mu ona zaszkodzić, wolał wypierać się i kłamać. Dlaczego więc kłamcy i oszustowi powierzono sprawować w Polsce tak wysoki urząd?

Dlaczego dopuszczono, żeby wyrządził tyle straszliwych szkód Polakom i Państwu Polskiemu? Kto za tym stał i stoi? zwiń "
To oczywiście nie wina Polaków, że tak "wybierają"..... :-)))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.16 o 21:29
Adam39 witaj jeszcze raz.
Jak to ja mówię, Bozia podsuwa gotowe odpowiedzi. Oto znaleziona w tej chwili - ODDALIŚCIE POLSKĘ ŻYDOM -PRZEWODNICZĄCA POLISH AMERICAN PUBLIC RELATIONS DANA ALVI:-
+aleszuma.neon24.pl
Adam tutaj znów wpisuje mi się ten art. jako gotowiec w tym co chciałem napisać. A mianowicie, że w Polsce mają rządy niemcy, mają soviety, mają żydzi (może to trzy w jednym) tylko nie mają POLACY!!!! Ach..... Pozdrawiam - przeczytaj.
Ps A nawet banderowcy!!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Adam39, 2014.03.17 o 00:50
Zenek, artykuł mocny i bardzo pouczający, szczególnie dla co poniektórych "prożydowskich obrońców produkujących się na tym portalu". Może nawet było by lepiej, gdyby ukazał się również na Polakach w zakładce "linki, cytaty, nowiny".
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.03.17 o 08:25
Pani Dana Alvi, o ile wiem, przez wiele lat robiła ogromną, konkretną pracę broniąc Polski przed niechętnymi jej środowiskami żydowskimi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Jacek, 2014.03.17 o 09:14
Panowie, nie tędy droga.
W moich uwagach nie chodziło oo obronę cwaniaków ale o podkreślenie wywrotowej roboty Ravaga.
Przedstawia on całe chrześcijaństwo jako ich spiseki, totalnie dyskredytuje, co jest wierutną brednią.
Zresztą na początku art. jest dopisek:
Bądźmy czujni i odporni na jad zawarty w słowach M.E. Ravage'a, nie zapominajmy,że wyszły one spod chazarskiego pióra (mistrza kłamstwa)
Chodzi mi głównie o obronę naszej wiary a nie jak mylnie zauważyliście obronę cwaniaków.
Szkoda,że nikt z pozostałych tego też nie zauważył.
Jak napisła p.Dana Alvi, mamy pewne cechy które nam przeszkadzają: kłótliwość,nieszczerość, arogancja, brak zaufania.
Ze swojej strony dodam,że wiele działań nawet dobrych paraliżowanych jest przez pomówienia, oskarżenia, plotki, porywczość, nieznajomośc zagadnienia.
To nie pierwszy raz pomawiany jest tu kóryś z nas o hasbarę czyli sprzyjanie cwaniakom.
Jest to tak głupie,że aż wstyd pisać o tym.
Teraz są wybory. Każdy niby popiera RN , chodzi na Marsz Niepodległości.
Teraz gdy trzeba ten ruch poprzeć to cisza.
Zadziwiające. A może wystarczyło krzyknąć -hasbara! i paraliż kompletny?
Taka smutna rzeczywistość.
Trzymajmu się razem i działajmy razem a nie przeciw sobie. Zły tyko na to czeka.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Piotr Świtecki, 2014.03.17 o 09:36
Panie Jacku, wyraźnie widać, że wystarczy krzyknąć "Hajże na Żyda!" i część Polaków (tych "najprawdziwszych") widzi już tylko owego "Żyda", na którego "hajże". Furda reszta rzeczywistości!

Druga sprawa, to mam wrażenie z pobieżnego, ale regularnego przeglądania części blogosfery, że coraz wyraźniej oddziela się ziarno od plew. Ci, którzy plują na Kościół, zwykle pod płaszczykiem niechęci do "zgniłego Zachodu" pragną (za przeproszeniem) zbliżenia z Rosją. Albo innej pansłowiańszczyzny.
Choćby tutaj popis panów z WPS i w większości zdrowe reakcje w komentarzech: +wiernipolsce.wordpress.com

Dobrze, że to się robi coraz wyraźniejsze. Choć bezmiar ludzkich wad może przerażać.

Źle, że ciągle brak wytyczenia pozytywnej propozycji, celu i drogi. Jest tylko wykazywanie zła i jojczenie.

Ruch Narodowy to moim zdaniem karierowicze. Zmiana przy korycie. Czy pojadą do Brukseli, czy będą nadal na miejscu pokrzykiwać na "komucha", ani mnie ziębi, ani grzeje. Czekam na silne intelektualnie i moralnie środowisko, które się będzie zajmować "pracą u podstaw". Tylko to może przynieść prawdziwą zmianę.

Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! HANYS TEZ! 
MatiRani, 2014.03.18 o 20:39
+rafzen.wordpress.com
11 sierpnia1937 r. Jeżow podpisał rozkaz operacyjny nr 00485, który zapewniał, m.in. "całkowitą likwidację (...) podstawowych zasobów ludzkich polskiego wywiadu w ZSRR". "Polska operacja", określana;" na 3 miesiące", była parokrotnie przedłużana i zakończyła się decyzją NKWD i Rady Komisarzy Ludowych z 15 listopada 1938 r. Przez parę miesięcy trwało też "czyszczenie" wśród tych enkawudzistów, którzy brali udział w operacji. Represje wobec Polaków objęły zarówno czołówkę
działaczy komunistycznych (m.in. stracono 46 członków i 24 zastępców członków KC), jak i "zwykłych obywateli"; zarówno robotników, jak i - przede wszystkim - chłopów. Według sprawozdania NKWD z 10 lipca1938 r., aresztowano łącznie 134 519 Polaków - ok. 53 proc. na Białorusi i Ukrainie, z których większość trzymano w obozach NKWD. Do chwili podjęcia decyzji z 15 listopada1938 r. liczba aresztowanych wynosiła ok. 150 tys. Szacuje się, że 40-50 proc. Czyli ok. 75 tys. zostało rozstrzelanych.
Pozostałych deportowano do Kazachstanu lub osadzono w obozach NKWD.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! HANYS TEZ! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.18 o 21:31
MatiRani.
Smutna, ale prawdziwe. To samo dotyczy bestialstwa UPA niespotykanego na świecie, przeprowadzonego na Polskich Dzieciach, Kobietach, Starcach. Dzisiaj nadal tych faszystów których widzieliśmy na tzw majdanie popierają niemcy, żydowscy okupanci Polski i tzw "cywilizowany" świat.
Mówi się nam, że musimy popierać tych faszystowskich bandytów. Banda światowa razem z faszystami UPA "przegrała" Krym na rzecz Putina. Pomimo złej historii między Polską a Sovietami, Rosją - mówię brawo Putin. Szkoda tylko, że to wszystko za zezwoleniem tzw niemiec, a być może nie tylko. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.18 o 21:48
Żyrinowski proponuje Polsce udział w rozbiorze Ukrainy-+wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.03.19 o 13:45
Przecież Żyrinowski to żyd i komunista, ale kocha Rosję i czuje się Rosjaninem. W odróżnieniu od "naszych" polskich żydów.:)

Czy to przystoi prawdziwemu Polakowi cytować żyda na naszym portalu?

Ty chyba Zenek masz jakieś kontakty z żydami, musisz być bardziej czujny.

+www.youtube.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.19 o 14:04
Czy on kocha Rosje czy tez tylko udaje patriotyzm?
Tego nie da sie tak latwo udowodnic.
FarMafia wszak robi trujace i nieskuteczne szczepionki "dla dobra Ludzkosci".
Absolutnie nie mozna wierzyc w publiczne wypowiedzi bez wielokierunkowego sprawdzania ich wiarygodnosci.
Jak pisza cybernetycy, wypowiedzi polityków to sa tylko komunikaty, w zadnym przypadku informacja,
M
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.03.19 o 14:06
Jak żyd to na pewno udaje. :)))) Ale żyd przechrzta czy Hazar, w sumie też przechrzta?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.19 o 14:15
Drugi 1/2glówek... Pan przekaze jakis chocby komunikat, ok? Albo i informacje... bo to powyzej to jest NIC, ZERO.
Aby odgupic wpis, troche info:
W Polsce 1 urzędnik przypada na 1 milion euro unijnych funduszy, tymczasem UE zaleca, by na każdy milion przypadało 2,5 urzędnika. MRR przyjęło plan znacznego zwiększenia liczby urzędników, szkoleń oraz wynagrodzeń dla urzędników zajmujących się dotacjami. Chce zwiększyć zatrudnienie w urzędach wojewódzkich – z obecnych 1812 osób dziś obsługujących projekty unijne do ok. 2700 osób w 2008 r. oraz w urzędach marszałkowskich – z obecnych 1242 do ok. 4300 osób, czyli wzrost zatrudnienia o 130% (3054 → 7000). Np. Departament Funduszy Strukturalnych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zatrudnia 47 osób.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Paweł Tonderski, 2014.03.19 o 14:20
Jaki związek ma pana komentarz z Żyrinowskim?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.19 o 20:34
Paweł Tonderski.
Zapamiętałem ten link, bo jest bardzo ciekawy. Może zginąć w przepastnej sieci. Nawet tego nie komentowałem.
Wiem oczywiście kim jest Żyrinowski.Można by podyskutować nad tym co on powiedział. Czy - " Czy to przystoi prawdziwemu Polakowi cytować żyda na naszym portalu?"- tego nie wiem. Mnie osobiście przystoi. Gdybyś czytał wszystkie moje teksty......no, ale ty się poddałeś jakiejś tutaj nagonce na piszących o żydach. Ja osobiście wiele razy cytowałem żydów, pisałem o pożądnych żydach. Podawałem książki pisane przez żydów...... Co ja zrobię, że nie widziosz tego co napisałem tylko widzisz jakieś majaki. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.19 o 17:32
Aaron Buchholz vel Leszek Balcerowicz jest zaniepokojony anty-demokratyczną polityką Putina...

Aaron Buchholz vel Leszek Balcerowicz

no comment
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.19 o 20:38
MatiRani.
Żydokomunofaszyści są zawsze czymś zaniepokojeni. To w/g zasady, na złodzieju czapka gore:-)))Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.19 o 21:07
Tusk: nie akceptujemy agresywnej polityki Moskwy-+wiadomosci.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.03.31 o 13:07
Według znanego badacza judaizmu D. Reed, początek historii transformacji Żydów w zakładników bogoburczego, nienawistnego wobec ludzkości systemu powinien być liczony od VI wieku a.Chr.n,, kiedy małe plemię palestyńskich Żydów (na krótko przed tym odrzucone przez Izraelczyków) zadeklarowało swoją doktrynę rasową. Według niej Żydzi ogłosili się narodem „wybranym", którzy prędzej czy później przeznaczony jest do osiągnięcia panowania nad całą ludzkością. Teoria dominującej rasy została potwierdzona przez prawo żydowskie, a szczegółowo opracowana w licznych księgach Talmudu. „Sekta, zniewoliwszy plemiona żydowskie, przyjęła dla siebie koncepcję jednolitego i uniwersalnego Boga, wnosząc ją do Pisma Świętego, tylko po to aby go zniszczyć, głosząc nową wiarę na podstawie jej odmowy. Mimo, że ta odmowa odbywa się ostrożnie, ale to zaprzeczenie jest pełne pogardy. Dla doktryny dominującej rasy ta odmowa była konieczna i nieunikniona: jeśli jest rasa panująca, to ona sama staje się – Bogiem". (Douglas Reed - „Kontrowersje Syjonu”. Moskwa, 1993, str. 6 - 7)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O tym wszyscy Polacy muszą wiedzieć!!! 
MatiRani, 2014.08.16 o 04:09
+forumemjot.wordpress.com
Mało kto dzisiaj pamięta, że żydowski holocaust praktycznie nie istniał w me diach przed 1967 rokiem. Rodzić zaczął się dopiero po sześciodniowej wojnie izraelsko arabskiej. Trzeba było ponad 40 lat, żeby urósł do dzisiejszych roz- miarów. Do 1962 roku sprawa zbrodni dokonanych na Żydach była jasna: winni są Niemcy; naród niemiecki. Ponad 90 procent Niemców głosowało na partię Hitlera i na niego samego, tym samym na jego program i idee zawarte w „Mein Kampf”. Nikt o zdrowych zmysłach tych prawd nie kwestionował. Do pewnego czasu.

W miarę wzrostu wypłat odszkodowawczych i pomocy materialno-militarnej, wzrastała sympatia do Niemców. (Proporcjonalnie malała do Polaków).

„Stosunek naszego rządu – pisał izraelski dziennik „Haolam Haze” z 1965 roku – do rządu Adenauera oparty jest na cynicznej transakcji, może najbardziej cynicznej od chwili, gdy Adolf Hitler proponował Bran dtowi transakcję towarów za krew. Otrzymaliśmy pieniądze.

Otrzymaliśmy pomoc. Sprzedaliśmy N.R.F.-owi świadectwo moralności nastę pującej treści:

My państwo Izrael, ofiary nazizmu, uratowani z Oświęcimia, dyplomo- wany symbol postępu i socjalizmu w świecie, potwierdzamy niniejszym, że posiadacz tego świadectwa nie jest już faszystą, lecz całkiem nowym Niemcem, który ma prawo być przyjęty do każdego grona”. (Za S.Nowi- cki, str. 13).

Dlaczego cofnąłem się tak daleko w czasie? Odpowiadam: dlatego, że głupia, oszczercza i dzika propaganda żydowska, skierowana swym ostrzem przeciw Polakom i Polsce, trwa z różnym natężeniem od 40-stu (słownie: od czterdzie stu) lat. A Polacy, zahukani i zaszachowani m.in. przez bardzo wpływowe lo- bby żydowskie w Polsce, nie wiedzą, jak się bronić przed tą nachalną i wrzask liwą propagandą żydowską. Ale o tym przy innej okazji.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑