słowa kluczowe: 2014, PiS, Samoobrona, program, program wyborczy, wybory.
Linki, cytaty, nowiny2014.02.23 13:58

PIS „po prośbie” u SAMOOBRONY

(poleca )

Dariusz Grudziecki

 
...to, czego właśnie w "programie" PIS-u nie ma, jest kluczowe, jeżeli rozpatrujemy ten "program" pod kątem możliwości wyeliminowania obecnych patologii w państwie.
 
Program (wyborczy) PIS-u na 2014 rok reklamowany jest za "ciężkie pieniądze" w telewizji hasłami "Zdrowie-Rodzina-Praca".

[...]

Po zestawieniu "programu" PIS-u z "Programem zmian społeczno-ekonomicznych" SAMOOBRONY, tym bardziej widoczne jest to, co zostało zapisane wcześniej - obawa PIS-u przed naruszeniem interesów ekonomicznych władców kraju.

[...]

"Programu zmian ustrojowych..." SAMOBRONY nie ma z czym porównywać, bo takiego programu w tekście PIS-u nie ma. I to, czego właśnie w "programie" PIS-u nie ma, jest kluczowe, jeżeli rozpatrujemy ten "program" pod kątem możliwości wyeliminowania obecnych patologii w państwie.


Całość: +www.samoobrona.info.pl 

1852 odsłony średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: PIS „po prośbie” u SAMOOBRONY 
Paweł Tonderski, 2014.02.24 o 17:59
PiS w czasie swoich rządów wiele pomysłów ściągnął od LPR-u teraz sięgają do pomysłów Samoobrony? To już musi być z nimi bardzo źle. :)))))

Zielonej wyspy nam już nie mogą obiecać, 300 milionów nowych mieszkań też nie, może nowe miejsca pracy, może zamierzają w Polsce postawić jeszcze więcej hipermarketów i siedzib banków, a może stworzą jeszcze kilka ministerstw i zaciągną jeszcze więcej Polaków do pracy w Policji i w polskim wojsku?

A przecież mają zlikwidować kilka ministerstw i NFZ oraz mają zmniejszyć VAT?

Może obiecają Polakom komputer dla każdego polskiego dziecka, ale to też już było, to co? Trzecia Japonia, Irlandia może Hiszpania?

Może wyjście z Unii oraz ograniczenie w Polsce działalności takich organizacji finansowych, jak Bank Światowy i Fundusz Walutowy?

A może likwidację i zmianę polskiej ordynacji wyborczej, konstytucji, a może obiecają unieważnienie dekretów stalinowskich, które do tej pory w Polsce są obowiązujące i nie będą wypłacać odszkodowań gminom żydowskim za ich jakoby mienie, które pozostawili w granicach obecnej Polski? A może wreszcie przeprowadzą w polskiej polityce i wymiarze sprawiedliwości prawdziwą dekomunizację i dezubekizację, ale już nie taką na niby?

A może PiS upomni się o odszkodowania dla Polski od Niemców, Rosjan, Szwedów i Ukrainy? To na początek?

Może Amerykanie i Anglicy zwrócą Polsce nasze złoto, które do tej pory jest zdeponowane w ich bankach?

Ukraińcy o ich złoto się upomnieli. A my co będziemy walczyli z pijanymi rowerzystami czy Trynkiewiczem, jako wrogiem publicznym nr jeden, cały wymiar sprawiedliwości, służby wywiad i kontrwywiad i Policja będzie uważała na jednego człowieka?

Przecież przy innych okazjach wchodzicie do mieszkań młodych Polaków oskarżając ich o propagowanie symboli faszystowski i nazistowskich, a tutaj z jednym morderca nie możecie sobie dać rady i to przez 25 lat?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑