słowa kluczowe: FB, LGBT, LGBTQ, facebook, gender, internet, pejsbók, poprawność polityczna, płeć, sex.
Linki, cytaty, nowiny2014.02.18 14:13

Facebook promuje gender. Wprowadza do wyboru 56 płci

(poleca )
 
Każdy użytkownik Facbooka będzie miał do wyboru jedną z 56 płci, a także będzie miał możliwość dodania odpowiedniego zaimka, który powinien być stosowany w danym przypadku.
 
Obecnie funkcja wyboru płci z pośród 56 propozycji istnieje jedynie dla użytkowników anglojęzycznych, ale zmieniając w ustawieniach język profilu na angielski [U.S], otrzymujemy dostęp do nowej listy płci opracowanej przez Facebook wespół z organizacjami LGBTQ.

Całość: +www.pch24.pl 

2596 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Facebook promuje gender. Wprowadza do wyboru 56 płci 
Malawanda, 2014.02.18 o 16:58
Niestety, podany adres nijak nie chce się otworzyć. Coraz wyskakuje napis " Nie odnaleziono serwera", z konsekwencją info: "Błąd wczytywania strony". Takie buty :-).
Trudno, co robić. Dlatego, pod wpływem Chochlika przekory ( taki tam krasnal :)) proponuję numerologię zastosować: 56 płci - dodaj 5 i 6> Równa się 11. Dodaj jeden do jeden i masz 2 ( słownie dwa) czyli dwie płcie, a nie 56 czegoś tam? Są dwie płci - Wasza i nasza. Koniec! :-)
Na marginesie - ficbók manipuluje swoją społecznością, że ho, ho, niestety. Ostatnio dowiedziałam się, iż są na Facbooku filmiki o piciu alkoholu. To bardzo niebezpieczna zabawa, słyszałeś ( czytałeś) o niej? masz dostęp do wiedzy o owej zabawie, ze znajomych przecież. To dramat jest, najbardziej aktualny
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑