słowa kluczowe: Palikot, Polacy, Polska, dewianci, faszyzm, gender, komunistyczni mordercy, komunizm, zboczenia.
Polska2014.02.08 13:07 13:46

Jak to "polscy faszyści" zaganiali Palikota do getta.

 
 

Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze stanowi jej istotę.

Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i od Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu.

Źródło: Kościół, naród i państwo, 1927 - Roman Dmowski


 

Polscy nieistniejący faszyści oraz pozostała postępowa mniejszość, którą ktoś w naszym kraju spycha do gett.

Komuniści w Polsce to dopiero walczyli z głodem i biedą, nadal walczą, dlatego tam gdzie się pojawiają albo pojawiali jest nędza i głód, co staje się przy ich rządach zupełnie czymś normalnym. Dochodziło do tego, że  ludzie pod ich światłymi rządami z tego powodu umierali milionami, no oprócz tych, co zasiadali w komitecie centralnym i w partii albo w UB i SB.

Natomiast, dzisiejsi polscy komuniści, zamiast walczyć o prawa robotników i chłopów albo o prawa zwykłych ludzi, zajęli się propagowaniem zboczeń, dewiacji i walką z Kościołem katolickim. A i Che to nadal ich idol, oni mają właśnie takich idoli, którzy byli pospolitymi mordercami, ludobójcami i bandytami oraz złodziejami, którzy innym ludziom własnoręcznie strzelali w tył głowy, tylko za to, że ci umieli czytać.

Nasi rodzimi komuniści obecnie nie cierpią na głód i na niedostatek, wręcz przeciwnie należą do najbogatszych ludzi w Polsce, jednak nadal udają, że walczą z nierównościami społecznymi, biedą, głodem i z burżujami, którymi tak naprawdę są oni sami.

Palikot ostatnio nawet powiedział, że faszyści w Polsce zaganiają jego i jego ludzi do gett. To taki żart, może jakiś człowiek pozbawiony mózgu da się na te słowa nabrać? Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce jest zaganiany do gett przez jakoby faszystów i reakcjonistów.  Poseł, polityk, który popiera bandy od Tarasa, aby ci bezcześcili Święty Krzyż, i to w miejscach publicznych a czynili to zupełnie bezkarnie. Natomiast jak dotąd nie ma kary na tych, co to finansowali i inicjowali, jednak ci sami ludzie podżegają do siłowej rozprawy z polskimi faszystami.

Wicie rozumicie towarzysze i towarzyszki, oni w Polsce przez "faszystów" są zaganiani do gett.

Autorytetami dla wielu lewaków i anarchistów są tacy ludzie, jak Palikot i ten co chodzi w czerwonej koszuli Ikonowicz, Szczuka, Grodzki, Biedroń i Jacyków, którzy łażą na lewackie i anarchistyczne pikiety i demonstracje bić i rozprawiać się z "polskimi faszystami". Ci to dopiero walczą w Polsce z niesprawiedliwością, biedą i głodem, a w tym samym czasie robią kariery, zarabiają krocie i są medialnymi gwiazdami TVN-u oraz Polskiej Telewizji Publicznej. Wielu z nich ma, jednak właściwe etniczne pochodzenie i znajomości wywodzące się prosto z Polski opanowanej przez czerwoną zarazę. I chyba oni wszyscy  z tego powodu nie cierpią na głód,  i chyba ich nikt nie prześladuje?

Jest zupełnie na odwrót, to oni ciągle piszą i mówią o zamykaniu do więzień, jakiś nieistniejących polskich faszystów i do siłowego rozprawienia się z nimi przez Polskie Państwo, a nie ci którzy przychodzą na ich spotkania po to, aby zaprotestować przeciwko temu co oni czynią i propagują, wykorzystując do tego na przykład Polską Telewizję Publiczną, która jest opłacana z naszych pieniędzy i ma być jakoby misyjna.

Czy w takim razie misją Polskiej Telewizji Publicznej jest propagowanie dewiacji seksualnych i zboczeń?

A to oni chcą karać ludzi zwyczajnych Polaków, którzy przychodzą zaprotestować przeciwko takim spotkaniom, na których propaguje się dewiacje seksualne i zboczenia, co ma spowodować to, że tego typu dewiacje i zboczenia seksualne będą przez młodych Polaków traktowane, jak coś zupełnie normalnego i przypisanego ludziom już przy ich narodzeniu. Nie wiem, może właśnie z tego powodu można, im pozwalać na więcej niż tym, którzy żyją w normalnych związkach kobiet i mężczyzn, jak im to Bóg przykazał i podpowiada natura?

Czy dla komuchów w Polsce ludzie, których wymieniałem powyżej to burżuje, czy ci akurat nie są już burżujami, i dlatego też z tego powodu nie są do ruszenia? A przede wszystkim, kto ich zapędza do tych gett?

ps

  Na deser pozostały komentarze pisowskich patriotów, którzy za kilka dolców sprzedali, by żydkom i syjonistom z Izraela i Ameryki nie tylko całą Polskę, ale i swoją własną rodzinę.

No bo jak to ma zaszkodzić Ruskim, to czemu nie? Nie ważne, że Polsce to zaszkodzi jeszcze bardziej. Ot, polski pisiacki patriotyzm, dla którego Reagan i Kukliński to polscy patrioci i nasi wielcy polscy bohaterowie narodowi...

Panie i Panowie tłumaczę wam jeszcze raz to samo, swastyka to nie jest tylko symbol nazistów, nie mylić z FASZYSTAMI. Na portalach zajmujących się polską i międzynarodową polityką elektorat pisowski bardzo często przyjmuje sobie za swoje nicki angielskie nazwy, to też taki swoisty żart z ich strony, i to tym ludziom w ogóle nie przeszkadza, przeszkadzają im polskie swastyki, tak jak i polskim komuchom...

Jak Polacy, w tym polscy Górale mają walczyć z polską i słowiańską swastyką, jeżeli ta swastyka to jeden z symboli Polaków używany przez polskich żołnierzy PODHALAŃCZYKÓW, ale nie tylko, między innymi przez Strzelców Piłsudskiego oraz przez polskich lotników wojskowych i przeróżne organizacje pozarządowe, które istniały w II RP? Ta sama polska swastyka, która nam Polakom została ukradziona, a potem zawłaszczona przez niemieckich narodowych socjalistów, inaczej nazistów, a nie faszystów.

pps

Koledzy z Podhala, proszę nie przejmować się komentarzami komunistów i zajadłych lewackich antyklerykałów oraz pisiackiego elektoratu, którzy na tym portalu wiodą prym, jednak ich wszystkich, tak jak i Palikota ktoś ciągle prześladuje i spycha do medialnych gett...

 

ppps

Tekst powstał po tym gdy przeczytałem komentarze pod felietonem zatytułowanym 

Precz z komunistyczną symboliką na Krupówkach!

zamieszczonym na portalu NEON24.pl przez Brygadę ONR-u z Podhala.

żródło

 
 

Ptaku - Delegalizacja, gość Basti, muz. Tobellus

 

3071 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Jak to "polscy faszyści" zaganiali Palikota do getta. 
Hanys, 2014.02.08 o 13:48
Nie sądzę, by "polska" swastyka została nam zawłaszczona przez innych. Takie twierdzenie to, sorry, ale duża przesada. To, że swastyka/swarożyc była kiedyś symbolem polskich oddziałów wojskowych, o niczym jeszcze nie świadczy. Swastyka, półksięzyc, krzyż, gwiazda Dawida itp. kilkaset lat temu były symbolami, można by powiedzieć, religijnymi. Wrawdzie niektórzy ludzie za te symbole dali by się posiekać na kawałki, ale to jeszcze wcale nie znaczy, że te symbole należały od wieków wyłącznie do nich. Symbole, podobnie jak nazwy geograficzne, zawsze się zmieniały, nabierały innego sensu...
Ja za swastykę czy orła jednogłowego nie dał bym się posiekać, ale za swój dom, rodzinę i przyjaciół to na pewno.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak to "polscy faszyści" zaganiali Palikota do getta. 
Paweł Tonderski, 2014.02.08 o 13:51
Chodzi o to, żeby swastyki nie utożsamiać tylko z nazizmem lub z faszyzmem.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak to "polscy faszyści" zaganiali Palikota do getta. 
Piotr Świtecki, 2014.02.08 o 13:56
Swastyka jest spotykana od prehistorii, pod wszystkimi szerokościami geograficznymi. Współcześnie jest żywym symbolem w Azji. Paweł odnosi się raczej do zafałszowania historii najnowszej.
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑