słowa kluczowe: 2013, Marsz, Marsz Niepodległości, Partnerstwo Wschodnie, Polska, RN, Ruch Narodowy, geopolityka.
Linki, cytaty, nowiny2013.11.12 21:43

Marsz Niepodległości, Partnerstwo Wschodnie i pytania bez odpowiedzi

(poleca )

Maciej Rosiński

 
W czyim interesie na dwa tygodnie przez szczytem Partnerstwa Wschodniego w Wilnie dochodzi do spięcia dyplomatycznego na linii Warszawa-Moskwa?
 
Na to pytanie nie znajdziesz tu czytelniku odpowiedzi. Postawię zamiast tego kilka innych pytań. W trosce o bezpieczeństwo. By żyło się lepiej. Wszystkim.

Zagrożenie narasta

Brak jakiejkolwiek ochrony ambasady Federacji Rosyjskiej w Warszawie, którą dzieli od pomnika Romana Dmowskiego niecały kilometr (mniej niż 10 minut spokojnym marszem) każe postawić pierwsze pytanie: czy w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM Warszawy, Komendzie Stołecznej Policji, ABW i MSW, pracują kompletni dyletanci? Jeśli tak, to może warto dokonać zmian personalnych? Albo odwrotnie, podtrzymując tradycję, dokonać awansów?

Pytając dalej, może ktoś zapomniał postawić barierki? Ot, ludzka rzecz zapomnieć. A może czystym przypadkiem „nieznani sprawcy” doprowadzili do międzynarodowego skandalu? Tyle ostatnio media donoszą o narastającej agresji i rozmaitych zagrożeniach. Masowe alarmy bombowe w całej Polsce w czerwcu i  wrześniu br., sprawa Brunona K., atak na polskiego prezydenta na Ukrainie (lipiec br.), podpalenie przez „nieznanych sprawców” meczetu w Gdańsku (październik br.), medialne doniesienia o szkoleniu straży marszu przez byłych żołnierzy GROM, a nawet – o zgrozo – formowanie swojego „wywiadu” przez radykalne organizacje.

Normalnie mamy, psia kość, do czynienia z narastającą „falą brunatnego zagrożenia”. Co tu począć? Oczywiście koniecznie zwiększyć uprawnienia służb bezpieczeństwa. A już broń Boże nie dokonywać żadnych reform w służbach. Służby są potrzebne. „Wróg u bram”.

Ciąg dalszy: +geopolityka.net 

2251 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Marsz Niepodległości, Partnerstwo Wschodnie i pytania bez odpowiedzi 
Adam39, 2013.11.13 o 05:21
Mufti, dobrze że dałeś link do artykułu Macieja Rosińskiego, mądrego i nietuzinkowego człowieka.
Tak wygląda nasza rzeczywistość. Uzurpatorzy zabezpieczą się prawnie, mając całe uzbrojone służby wojskowe, policyjne i specjalne w swoich rękach. Przy ich pomocy starają się niszczyć Polaków potrafiących myśleć i patrzyć im na ręce. Robią to w różny sposób, n.p. poprzez wyraźne i chamskie prowokacje szczególnie na Marszach Niepodległości, albo w nowy/stary sposób dla nich bardziej bezpieczny - zamykanie w szpitalach psychiatrycznych na dowolny okres i niszczenie po cichu ludzi im niewygodnych, za pomocą bezprawia przez siebie ustanowionego.
Mam nadzieję, że sami się zapętlą w tę swoją pajęczynę.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑