słowa kluczowe: Kościół, LGBT, Michalik, abp Józef Michalik, feminazizm, feminizm, gender, homopropaganda, lewactwo, pedofilia, postęp, seks, sex, sąd, wymiar sprawiedliwości.
Linki, cytaty, nowiny2013.11.04 22:35

Abp Michalik pozwany za słowa o pedofilii

(poleca )
 
Przeciwko przewodniczącemu Komisji Episkopatu Polski, arcybiskupowi Józefowi Michalikowi skierowany został do sądu akt oskarżenia za słowa o pedofilii.
 
"Jako pokrzywdzona, oskarżam abp. Józefa Michalika (...) o to, że pomówił mnie jako przedstawicielkę ruchu feministycznego oraz osobę po rozwodzie, wychowującą dziecko w niepełnej rodzinie o takie postępowanie, które poniża mnie w opinii publicznej i naraża na utratę zaufania potrzebnego działalności społecznej" - argumentuje w pozwie Małgorzata Marenin, feministka, samotna matka i prezes stowarzyszenia Stop Stereotypom.

Pismo zostało skierowane do wrocławskiego sądu.

Całość: +www.wprost.pl
[Absurd absurdem, ale to się dzieje naprawdę... MT] 

2946 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Abp Michalik pozwany za słowa o pedofilii   
Lona, 2013.11.04 o 22:48
Rodzina, Kościół, naród zgodnie z lewackimi ideologiami (w tym punkcie wszystkie one są zgodne) muszą być zniszczone. I to się dzieje naprawdę ...od wielu lat.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Abp Michalik pozwany za słowa o pedofilii 
Piotr Świtecki, 2013.11.04 o 22:56
No ba. Przecież z Kościoła się bierze pedofilia i opór przed postępem, z rodziny nietolerancja i opresja kobiet, a z narodu wojny i antysemityzm!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Abp Michalik pozwany za słowa o pedofilii   
Lona, 2013.11.04 o 23:04
Tak sobie próbuje przypomnieć czy Kościół w Polsce przechodził już kiedyś tak trudny czas jak teraz, w ostatnim 20-leciu. Chyba nie. Zawsze to On był podporą i wychowawca tego narodu. Dziś sam potrzebuje wsparcia. Otrzyma go od narodu? Zdecydowanie nie, nazbyt ten lud zlewaczały.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑