słowa kluczowe: Ojciec Dyrektor, Polska, Radio Maryja, Rydzyk, TV Trwam, media.
Linki, cytaty, nowiny2013.10.09 09:45

Totalitaryzm w mediach!

(poleca )
 
Sytuacja jest taka, że zamyka się system lewicowo-liberalny w mediach. Wszystkie miejsca na multipleksie, a ma być ich 56, są w rękach liberalno- lewicowych.
 
Kto ma media, może robić to, co chce. Może mówić prawdę, ale może kłamać! [...] Popatrzmy na sprawę atakowania Kościoła. [...] W normalnym kraju są sądy, w których pracują uczciwi adwokaci i jest domniemanie niewinności. Najpierw trzeba udowodnić. A oni co robią? My nie mamy możliwości wypowiedzenia własnej opinii. Popatrzcie, jacy dziennikarze się tym zajmują – wystarczy spojrzeć na ich rodziców, jakimi byli funkcjonariuszami w komunizmie – i już jest jasne. Nie wolno zapominać o przeszłości, jeżeli myślimy o przyszłości.

Całość: +www.radiomaryja.pl 

2794 odsłony średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Totalitaryzm w mediach! 
w.red, 2013.10.09 o 10:48
Lata tolerowania takiego stanu doprowadziły do zlewaczenia dużej grupy osób. Winę za to ponoszą sami purpuraci swoją spolegliwością ocierającą się o kunktatorstwo.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Totalitaryzm w mediach! 
Paweł Tonderski, 2013.10.09 o 11:53
Nie było wyczyszczenia szeregów hierarchii kościelnej z ubeków, tajnych współpracowników i ludzi, którzy tam poszli nie mając w sobie, ani poczucia, że pełniąc tę służbę w Kościele, jednocześnie pełnią misję, znaleźli się tam ludzie nie czujący powołania, tylko uczynili to dla kariery.

Potem podpisanie konkordatu z byłymi komuchami, dzisiaj to co się dziej, to ziarno które sami posiali, które nasz kler obecnie zbiera owoce tego zasiewu. Zapomnieli czym są, jaką pełnią rolę i czemu, to co czynią ma służyć. Zapomnieli o tym, że są elitą polskiego narodu, który powinna stać po stronie narodu, a nie po stronie mamony i złotego cielca.

A polskie media? To co nasz polski kler nie wiedział o tym, że media to w dzisiejszym świecie w zasadzie pierwsza władza, która wiele w świadomości narodów kreuje?

To po co na nasze polskie uniwersytety i to na dodatek katolickie wpuszczały takich ludzi, jak Szczuki czy Harmanów?! Kto wykształcił i edukował nasze tzw. dzisiejsze polskojęzyczne elity?!

Takie pytania mógłbym mnożyć, tylko po co, żeby ktoś mógł mnie nazwać wrogiem tego Kościoła?!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Totalitaryzm w mediach! 
Piotr Świtecki, 2013.10.09 o 12:10
Owszem, bo nie należy zapominać o PROPORCJACH. Kościół był najczystszy, ale wyszukuje się czarne owce i przedstawia jako regułę.

Jak jest na uniwersytetach? Czy wymieniono kadry? (zwraca na to uwagę doc. Kossecki)

Jak w służbach? (To, co nawyczyniał Macierewicz, to bardziej czyszczenie pola dla obcych służb, niż naszej stajni Augiasza)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Totalitaryzm w mediach! 
Jacek, 2013.10.09 o 13:07
Nie wnikając w szczegóły.
Zostaliśmy sami na polu walki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑