słowa kluczowe: 2013, Polacy.eu.org, RN, Robert Winnicki, Ruch Narodowy, Spotkanie, spotkanie.
Informacje redakcyjne2013.10.09 10:08 16:13

Robert Winnicki wśród Polaków

 
 
Szanowni Państwo! Za kilka dni spotkamy się z p. Robertem Winnickim. Spotkanie będzie podwójnie cenne ze względu na półprywatną formułę. Pozostaje mieć nadzieję, że dla naszego Gościa równie cenna będzie specyfika Polaków(.eu.org)
 
Nie od rzeczy będzie w kilku zdaniach ową specyfikę naszkicować.

Portal powstał trzy lata temu. Grupka osób, świadomych znaczenia otwartej i wolnej od manipulacji dyskusji, zdała sobie sprawę, że dla takiej dyskusji nie może znaleźć w sieci miejsca.

Tę niewielką grupkę tworzyły osoby pod wszelkimi względami różne. Wspólne było tylko dojmujące pragnienie prawdy i nieobojętność na Polskę.

Serwis internetowy Polacy.eu.org powstał właśnie po to, by można było pytać, wypowiadać się i dyskutować każdą kwestię, którą uzna się za ważną.

Portal nie ma profilu ideowego, nie ma też na nim zagadnień-tabu. Dominujące na stronach tendencje są wynikiem bieżących starć idei, oraz temperamentów i osobowości użytkowników.

Co do użytkowników - cóż. Nie święci garnki lepią. Gdy drwa rąbią, to wióry lecą. Gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania...

Na Polakach.eu.org w razie konfliktu między komunikatywnością a uprzejmością ta druga zwykle ustępuje pola. Ale nawet jeśli nasz serwis przypomina czasem skrzyżowanie magla, karczmy i gabinetu psychiatry, to właśnie dlatego, że jest miejscem, gdzie można być sobą.
(To niekoniecznie komplement dla osób, ale dla serwisu - owszem.)

W epoce informacyjnej nie będzie miał racji ten, kto się wycofa, zmilczy lub schowa głowę w piasek. Niezależnie od tego, czy Ruch Narodowy budzi naszą sympatię czy wątpliwości, należy z życzliwej obecności pana Winnickiego skorzystać. Jest to okazja do wykonania, jeśli tak można powiedzieć, informacyjnej przepierki u samego źródła.

Do zobaczenia w sobotę.

* * *

Kwestie organizacyjne i podziękowania:

- Spotkanie odbędzie się 12 października po południu, w Warszawie. Po szczegółowe informacje należy zwracać się do opiekunów portalu.

- Podziękowania należą się Christo za pomysł i doprowadzenie do spotkania. Należą się także naszemu Gościowi, za gotowość oddania swojego czasu i uwagi do naszej dyspozycji.

- Dziękuję też Pięknym Paniom: Anastazji, Espe i Malawandzi (w kolejności alfabetycznej). Okazały się solidnym oparciem w zawirowaniu związanym z poszukiwaniem optymalnego lokum. 

2431 odsłon średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Robert Winnicki wśród Polaków 
Paweł Tonderski, 2013.10.09 o 20:32
W sobotę, ale dokładnie gdzie, i o której godzinie mam się stawić?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑