słowa kluczowe: Czesław Bielecki, Gliński, Guział, HGW, Polacy, Polska, Warszawa, inne partie polityczne, referendum.
Polska2013.09.10 22:47

Warszawiacy nie chcą ani Hanki, ani Guziała, ani pisowskich wyjadaczy.

 

MY w Warszawie chcemy widzieć na urzędzie prezydenta tego miasta Polaka kochającego Polskę.

 
Polacy nie chcą PO, PIS-u (Bieleckiego czy Glińskiego!), liberałów, SLD i jego klonów, ani syjonistów, a tym bardziej żydokomunistów i antypolskiej Palikociarni. Polacy i warszawiacy marzą o tym, aby ich miastem rządził człowiek całkowicie oddany Warszawie, Polsce i Polakom!
 

Pragniemy człowieka oddanego idei Wielkiej Polski oraz idei Narodowej Demokracji!

Czy jak pan Guział już się dorwie do władzy w Warszawie, to czy nad warszawskim ratuszem wywiesi od razu flagę dewiantów seksualnych, czy będzie ją wywieszał tylko przy okazji polskich świąt narodowych?

Najpierw byli tzw. "Oburzeni" od Palikota, którzy mieli spowodować rewolucję w Polsce, teraz mamy Guziała, wojownika o wolność i demokrację, dla siebie i swoich przybocznych lewaków i byłych pezetpeerowców?!

Pan Guział to tolerancyjny lewak jakich mało, albo tylko mały karierowicz.

   Pani prezydent Warszawy Hanka buduje, ale za to co do tej pory wybudowała w moim mieście mogłaby obok obecnej Warszawy wybudować drugą... I dlatego powinniśmy ją odwołać z zajmowanego przez nią stanowiska prezydenta m. st. Warszawy, odwołamy ją symbolicznie, ponieważ już teraz Tusk zapowiedział, że pani Hanka zostanie komisarzem w Warszawie, nawet wtedy gdy ją warszawiacy odwołają w zbliżającym się referendum.

   To jest dopiero postawa obywatelska, nie mówiąc o tym, że pan Tusk i prezydent RP nawołują Polaków do tego, aby zbojkotowali to referendum. To jest dopiero postawa godna Platformy Obywatelskiej, która kieruje się demokratycznymi wyborami i wolą większości Narodu wyrażaną przez niego w wolnych, większościowych wyborach politycznych, ale także w referendach, które pan prezydent Polski Komorowski chce Polakom ograniczyć, w imię zgody narodowej i większościowej demokracji...

   Jednak chyba ustawowo Tusk powinien zorganizować w Warszawie przedwczesne wybory na urząd prezydenta Warszawy? To chyba zapewnia nam nasza polska konstytucja?

   To dziwne, ponieważ ja również od urodzenia mieszkam w Warszawie, i jakoś nie dostrzegam tych zmian na lepsze, w odróznieniu od tych, którzy popierają panią prezydent mojego miasta?

To odwołanie do tego, co portalu Neon24,pl wypisuje niejaki bloger "Zawisza Niebieski".

   Podczas rządów pani Hanki widziałem wiele zła. A dokładnie widzę, jak się buduje coś za grube miliony, co mogłoby powstać za mniejsze nakłady finansowe. Widzę nepotyzm, bezideowość i karierowiczostwo, widzę walkę z Polakami, widzę banki i ich filie na prawie każdej ulicy w Warszawie, tak jakby Polacy żyli na takiej samej stopie życiowej jak Szwajcarzy.

   Widzę, jak pani Hanka świętuje na głównym placu w Warszawie żydowskie święta, między innymi Chanukę, a walczy z polskim Świętym Krzyżem.

   Widziałem na własne oczy, co pani Hanka uczyniła w czasie mistrzostw Europy w piłce nożnej, widziałem co zrobiła na Marszu Niepodległości, widzę komu są zwracane nieruchomości warszawskie, i to na pewno nie są Polacy i ludzie żyjący w tym mieście od pokoleń, których rodziny przetrwały w tym mieście tylko cudem i przy opatrzności bożej.

   Widziałem co Hanka z Warszawy uczyniła z metrem warszawskim, co uczyniła ze Stadionem Narodowym oraz ze stadionem piłkarskim warszawskiej Legii, widzę co robi z obwodnicą warszawską, widzę co uczyniła z ustawą śmieciową i ze SPEC-em itd. itp.

  Widziałem co Hanka z Warszawy czyniła będąc prezesem NBP!!!

  A ludzie popierający panią Hannę Gronkiewicz Waltz tego nie dostrzegają i nadal tego wszystkiego nie widzą?

   I jeszcze jedno państwo nie widzieli, jak pani Hanka z Warszawy pozwalała antychrześcijańskim, lewackim, antyklerykalnym bandom Tarasa na bezkarne opluwanie Krzyża Świętego pod Pałacem Namiestnikowskim, państwo nie widzieli, jak za nasze pieniądze wykorzystuje warszawską Straż Miejską do walki z Polakami, jak usuwała znicze, jak walczyła z katolikami Polakami, a jednocześnie, jak wspierała Antifę i inne antypolskie organizacje polityczne i publiczne, kulturalne, w tym "Nigdy Więcej", organizacje dewiantów seksualnych i zboczeńców, Krytykę Polityczną wynajmując jej lokal w jednym z najlepszych miejsc w Warszawie i to za grosze?

   Nie widzieli państwo tego, jak lekką ręką wydała setki milionów złotych na muzeum narodu żydowskiego, który żył setki lat obok Polaków nie utożsamiając się ani z Polską i z Polakami, działając w tym czasie przeciwko polskiej państwowości, a w tym samym czasie prezydent Warszawy nie pozwalała, utrudniała stworzenie pomnika KL Warschau?

   A pozwala na wybudowanie salonu samochodowego w miejscu niemieckiej kaźni ponad 12 tysięcy warszawiaków, na miejscu uświęconej krwią tysięcy Polaków, które miało miejsce na warszawskiej Woli, gdy trwało powstanie warszawskie?

   Niech wybuduje taki sam salon samochodowy na żydowskim kirkucie albo w miejscu, gdzie w czasie niemieckiej okupacji Warszawy znajdowało się żydowskie getto.

p.s.

   Czy ci wszyscy ludzie, którzy na blogach i portalach społecznościowych popierający panią prezydent Warszawy pracują dla pani Hanki z Warszawy, są Państwo jej pracownikami, należą do jej administracji?

   Pani Hanka niech najpierw odda w Warszawie to, co się należy warszawskim dekretowcom i to w 100 %, to niech na początek uczyni. Niech zaprzestanie nadużywać swojej władzy do walki z Polakami i rodowitymi warszawiakami mieszkającymi i utożsamiającymi się z tym miastem od pokoleń...

OBŁĘD - Nasza Pieśń.

 
 

FORTECA - Obrońcy spod Wizny

 

2442 odsłony średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Warszawiacy nie chcą ani Hanki, ani Guziała, ani pisowskich wyjadaczy. 
Marek Stefan Szmidt, 2013.09.17 o 13:29
Szanowny Panie Pawle,
5 pkt za otwarte postawienie problemu.
Dodam tylko, iż spełnienie Pańskiego postulatu, aby "rządził człowiek całkowicie oddany Warszawie, Polsce i Polakom!" zaskutkuje pierwszym mordem politycznym na prezydencie stolicy (zbrodni na St. Starzyńskim nie liczę).

Co do kwestii finansowania muzeum żydowskiego, to Konserwatysta nie wyraża obiekcji, jeżeli inne, ważne potrzeby Miasta i jego Obywateli, zostały wpierw zaspokojone :-)

pozdrawiam Pana serdecznie
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑