słowa kluczowe: Izrael, Kaczyński, PiS, Polska, manipulacje, ubój rytualny, ściema, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2013-07-19 19:40

Koszerny kebab

(poleca )

Konrad Rękas | Prawica.net

 
...dzięki wsparciu światowego żydostwa oraz naczelnego rabina Polski – Kaczyński się wywinął. Nagłe podniesienie sztandaru suwerenności i uczynienie z niekoszernej wołowiny symbolu godności narodowej – wywołało ślepy zachwyt elektoratu.
 
W stosunkach polsko-żydowskich i polsko-izraelskich jest sporo problemów realnych. Roszczenia majątkowe, żądania faktycznej eksterytorialności terenów dawnych niemieckich obozów koncentracyjnych, obciążenia dla strony polskiej związane z „marszami pamięci” i innymi objawami izraelskiej polityki historycznej, wreszcie bezwarunkowy udział Polski w akcjach zbrojnych USA/NATO, związanych niemal wyłącznie z obroną strategicznych interesów Tel Awiwu – to wszystko są kwestie istotne, o które można by i należałoby kruszyć kopię, nawet narażając się na międzynarodowe reperkusje.

Tymczasem PiS umiejętnie omija wszystkie te problemy. Ba, w kluczowych z nich – związanych z polityką wojskową – domaga się wręcz jeszcze większej zbieżności z izraelskimi wytycznymi realizowanymi przez Waszyngton. A zamiast tego prowadzi walkę o kotlecik, żeby głupi goje w Polsce też mieli trochę radochy.


Całość: +prawica.net 

3051 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Koszerny kebab 
Paweł Tonderski, 2013.07.19 o 20:24
Bardzo mnie się nie podoba ten artykuł, być może dlatego, że pan Rękas do apologeta Moczara, Jaruzelskiego, Świerczewskiego, nie lubi naszej walki po 1944 roku z komunistami, krytykuje Andersa i walki o Monte Casino, w ogóle wyjście z ZSRR Armii Andersa, a dodatkowo uwielbia liberałów od Korwina i UPR-u.

Dziwny facet.

To taka krótka charakterystyka pana Rękasa, z którym nie ukrywam, że czasem się zgadzam, ale całość jego poglądów nie jest dla mnie do przyjęcia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Koszerny kebab 
Piotr Świtecki, 2013.07.19 o 21:58
Pawle, dla mnie też ten artykuł jest przy uważniejszym przyjrzeniu się mocno niejasny. Niestety nie dam rady z przyczyn obiektywnych konkretniej tego ująć. Ale cieszę się, że to zauważyłeś. Czuj duch! :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑