słowa kluczowe: Bauman, Polska, RN, Robert Winnicki, Rosja, Ruch Narodowy, Winnicki, lewactwo, słabość Polski, uniwersytet, wywiad, zlewaczenie.
Linki, cytaty, nowiny2013.07.02 14:07

Robert Winnicki - nasz wywiad (Rosja, Bauman, media)

(poleca )
 
Gdy lewacy zaczynali swoją rewolucję w 68 roku na Zachodzie, robili dokładnie takie same akcje, „normalsi” również byli oburzeni, ale to maoista Jose Manuel Barroso stoi dziś na czele Komisji Europejskiej.
 
[...] to nie Rosja jest źródłem naszej słabości. Rosja wykorzystuje naszą słabość. My wskazujemy rdzeniowe problemy związane z naszą słabością; obok postkomunizmu są to sprawy kulturowo- mentalne. Tutaj głównym rozsadnikiem jest ta fala lewackiej rewolucji idąca z Zachodu. Środowiska związane z PiSem uważają Moskwę za jądro ciemności i krucjata przeciwko Moskwie jest ich naczelnym hasłem politycznym. My postrzegamy Moskwę jako jedną ze stolic zainteresowanych słabą Polską.

[...]

To co się stało na Uniwersytecie [...], to niewątpliwie skandal. Skandalem jest, że na polskie uniwersytety zapraszana jest taka czerwona kanalia w roli autorytetu. [...] Do opinii publicznej przede wszystkim dochodzi przekaz, że ktoś radykalnie nie zgadza się na taką wizję polityki historycznej i na taką wizję uniwersytetu. Oczywiście przez media mainstreamowe dyskusja na tan temat jest moderowana tak, że większość „normalsów” pewnie się oburzy na to, że kibice i narodowcy pokrzyczeli, ale w dłuższej perspektywie to nie ma znaczenia.

[...]

Ja myślę, że Dutkiewicz jest w stanie odsłonić pomnik ku czci Rotmistrza Pileckiego, myślę że jest w stanie iść w procesji Bożego Ciała i jednocześnie popierać homo- parady oraz wprowadzać na uniwersytet stalinistę Baumana. Dutkiewicz reprezentuje bardzo szeroką paletę ludzi, niestety, najczęściej z obozu postsolidarnościowego, którzy nie mają żadnych poglądów, którzy są totalnie nijacy i będą chcieli zrobić każdemu dobrze.

Całość pierwszej części wywiadu: +www.obiektywnie.com.pl 

3158 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Robert Winnicki - nasz wywiad (Rosja, Bauman, media) 
w.red, 2013.07.02 o 17:11
przeczytałem z uwagą i nie wiem co można było by dodać lub czego się "czepić". Brakuje mi jedynie jasnych deklaracji co do upodmiotowienia ludzi (referenda) i zmian w Konstytucji. Bez tego to moim zdaniem rozwinięcie RN dużo traci oddając broń dotychczasowym "politykom".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Robert Winnicki - nasz wywiad (Rosja, Bauman, media) 
Christophoros Scholastikos, 2013.07.02 o 17:55
Tak jakby coraz więcej konkretów dla spragnionych konkretów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Robert Winnicki - nasz wywiad (Rosja, Bauman, media)   
Lona, 2013.07.02 o 19:33
"Na koncie mam pierwszy wyrok skazujący. Powód: organizacja nielegalnego zgromadzenia przed komendą stołeczną policji 12 listopada 2012 r. Zostałem skazany zaocznie." Robert Winnicki

no to fest...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑