słowa kluczowe: Bauman, Dutkiewicz, IIwś, Polska, Żydokomunofaszyści.
Humor, satyra2013.06.24 23:58

Baumanowe Dutkiewicze.

 

Ilu ich jest w Polsce od 1939 roku?

 
Jak często pisałem żydokomunofaszyzm ma się jak w jajku. II ga wojna światowa trwa w pełni pomimo odgwizdania o jej zakończeniu. Proszę prześledzić ten skrót - żydokomunofaszyści- od 1939 roku do dnia dzisiejszego. Tak jak pisałem, zadania zadane Hitlerowi, niemcom , sovietom są realizowane do dnia dzisiejszego włącznie
 

Nie będę opisywał wszystkich faktów to potwierdzających bo zabraknie stron w internecie. Wznawiam temat i liczę, że państwo przemyślicie to sami. Ot podam kilka przykładów.

Nie musicie się państwo ze mną zgadzać, ale podtrzymuję to co pisałem dawno temu. A więc międzynarodówka dała rozkazy, plany do wykonania Hitlerowi. Plany te mieli wykonać niemcy i tzw żydzi niemieccy wspólnie z sovietami (soviet to kachał żydowski w Rosji czy ZSRR). Dlaczego niemcy? Międzynarodówka wiedziała, że oni to wykonają. No i oczywiście leżą w tzw centralnej europie. Dobry punkt startu do wymordowania Polaków, biedoty żydowskiej, Rosjan itd. Czyli Słowian i biedoty żydowskiej której nie chciał tzw cywilizowany Zachód. Dla Zachodu były potrzebne ziemie i bogactwa Polski, Rosji....... . Co ciekawe dla Ameryki i powstającego Izraela byli zbyteczni biedni żydzi - tzw hałatowi. Marek Rigg w książce " Żydowsy żołnierze Hitlera" pyta tzw niemieckiego żyda po wojnie, dlaczego mordowaliście żydów. Odpowiedz oczywista - my żydów wschodnich nienawidziliśmy. Wiadomo, żyd niemiecki to pan, a żyd wschodni, biedny hałatowy to wstyd dla całej "rasy" panów. Tych nie chcą niemcy, Amerykańscy żydzi ani Izraelscy, ani........ nikt.

Ponad stupięćdziesięcio tysięczna armia żydów niemieckich napada na Polskę z Hitlerem, z niemcami. A więc żydzi niemieccy razem z niemcami mordóją Polaków i żydów w Polsce. Te dane są oficjakne, do znalezienia w intrnecie, książkach j/w.

Kto rządził i rządzi w Polsce od 1939 roku - a no żydokomunofaszyści. Dzisiaj jest taka niby moda, że żydzi z niemcami atakują Polskę i Polaków na wszystkich frontach, we wszystkich dziedzinach. Aż chciałoby się zapytać dlaczego, jak to możliwe - żydzi??? mordowani przez niemców. A no nie tylko przez niemców j/w tylko i przez żydów. A więc ta przedwojenna, wojenna i powojenna sztama trwa.

Gdyby było inaczej, wszyscy znamy tzw siłę żydostwa światowego. Oni w ciągu roku zniszczyliby niemców doszczętnie. Jak państwo widzicie, żydostwo nie protestuje przeciw kłamstwom niemieckim, a wręcz przeciwnie. Wspiera, popiera, organizuje.

Mordercy światowi nie bedą opisywać własnych zbrodni, a więc znależli sobie Polaków jako głównych morderców żydów i niemców.

A żydzi mają najlepszych bajkopisarzy na świecie, ponieważ oni nie uznają prawdy. Zastanawiam się czy jeszcze jest jakiś niemiecki niemiec w niemczech czy to wszystko tzw światowcy. Przecież wiemy, że kultura niemiecka nie ma sobie równej w swiecie, osz a jaka cywilizacja!!! Dlatego, gdyby był chociaż jeden niemiecki niemiec to by powiedział, że to my niemcy razem z żydami morowaliśmy Polaków, żydów itd... Mógłby nawet powiedzieć, że mu przykro, ale takie są fakty.

A więc jak pisałem, dzisiaj na Polsce i Polakach jest nadal wykonywany plan zadany Hitlerowi. A podobno Hitlera już nie ma???Myślę, że jest to kara za pokrzyżowanie planów zadanych Hitlerowi przez międzynarodówkę. Polska jako pierwsza stawiła opór tym mordercom światowym, co opóżniło o kilkadziesiąt lat wykonanie tych planów. A to się międzynarodówce nie podoba.

Macie państwo możliwość codziennie zobaczyć tych błaznów w Tv, prasie, radio. Można by sądzić, że to są Polacy pozbawieni rozumu, mózgu, kultury.... wstydu. Jeden stawia pomniki mordercom sovieckim, drugi stawia pomniki mordercom niemieckim, trzeci mordercom żydowskim .........

Jeden zaprasza katów Polaków do najwyższych odznaczeń ( oczywiście dla nas bez znaczenia), drugi zaprasza i wozi po całej Polsce jako autorytety, trzeci zaprasza Baumana. A wszyscy razem już zlikwidowali Polskę zgodnie z rozkazami zadanymi Hitlerowi.

No, ale oczywiście teraz wygra PiS i wszystko ......... potoczy się dalej w/g rozkazów:-)))  Co ja bedę pisał i tak bydłoszewski wszystko wszyskim wyjaśni. A więc proszę panstwa wojna trwa............Żydać się chce a nie pisać na to badziewie........

Pozdrawiam państwa.

 
 
!!! 

3215 odsłon średnio 4,8 (8 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Baumanowe Dutkiewicze. 
w.red, 2013.06.25 o 08:09
jak dalece jest to prawdziwe wystarczy spojrzeć, szczególnie pod kątem powtórek z "rozrywki".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Baumanowe Dutkiewicze. 
Zenon Jaszczuk, 2013.06.26 o 18:56
w.red witaj.
Dopiero wróciłem od prac pszczelarskich. Szkoda, że tak mało ludzi chce patrzeć a już nie mówiąc widzieć:-))) Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Baumanowe Dutkiewicze. 
Piotr Świtecki, 2013.06.25 o 14:00
Zenon. Czy mógłbyś pokusić się o skonkretyzowanie: co jest czyim planem, a co dzieje się bez precyzyjnego planowania, spontanicznie?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Baumanowe Dutkiewicze. 
Zenon Jaszczuk, 2013.06.26 o 19:25
Mufti witaj.
Myślę, że spontanicznie to ja żyję. To tak jak z tym bąkiem, gdzie naukowcy wyliczyli, że nie powinien latać. Jednak bąk nic o wyliczeniach nie wie i lata sobie nadal. Ja jako człowiek pozbawiony wszelkich wynagrodzeń (bezrobotny) powinienem już nie żyć. Jednak ja o tym nic nie wiem , no i ten dziki nasz zaczarowany ogród. Nie bardzo wiem czego oczekujesz. Zapewne planów na piśmie. Już Ci daję - Jaruzelski, Kiszczak, Miller, Kwaśniewski......niewinni. Planów nie znaleziono:-)))Tak zapewne uzasadnił sąd. A bandycki stan wojenny był, czy nie. Ja już nie wiem, może nie było. Trzy wojny światowe były zaplanowane, trzecia podobno trwa. Ja na Polsce i Polakach piszę, że to kontynuacja IIwś. Możesz uznać, że to trzecia. Ta wojna to tak samo jak ogłoszono wszem i wobec, że PRL się skończył:-))) A on trwa w najgorszym wydaniu. Gdzieś czytałem, że to Miller "zorganizował" tych antyterrorystów na Wrocław. Z góry zaplanowana i wykonana jeszcze jedna hucpa. Jak mam Ci to udowodnić. Miller spłaca i będzie spłacał tzw pożyczkę soviecką do śmierci.
To oni budowali komunę a obecnie "budują" ....kontynuują. Bo o tym, że Polska została sprzedana jeszcze przed wojną zapewne wiesz. Plany powojenne podziału europy ukazały się w USA już w 1939/1940 roku. A potem tylko formalność-Jałta,Teheran, marsz zwycięstwa w Anglii i żydokomunofaszyzm. Napisałem co napisałem i oczywiście jako realista dyskusji pod tym art. nie oczekiwałem:-)))
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Baumanowe Dutkiewicze. 
Piotr Świtecki, 2013.06.26 o 20:30
Zenon, bo piszesz tak: dzisiaj na Polsce i Polakach jest nadal wykonywany plan zadany Hitlerowi.

"Plan" to znaczy czyjeś zastanowienie się, świadome, logiczne, uporządkowane. Mające na celu zmianę naturalnego (bez takiej ingerencji) biegu rzeczy.
Natępnie przekazanie planu do realizacji. Czasem przekłamania na linii.
Następnie realizacja. Czasem potknięcia.

Czy to, że Twoje pszczoły żyją w uporządkowanym ulu i robią miód, to też jest czyjś tajny-jawny PLAN? A przecież w tym też dostrzega się porządek i celowość.

Jeśli piszesz o planie, a nie o naturalnych mechanizmach, to proszę jakoś to uzasadnij. Jeśli opierasz się tylko na własnej intuicji, to też w porządku, ale chciałbym wiedzieć.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Baumanowe Dutkiewicze. 
Zenon Jaszczuk, 2013.06.26 o 21:00
Mufti.
Sorki, ale klaweiatura cođ mi ynw nawala. Opieram to wsyzstko na moich obserwacjach, na wzcyztanej wiedyz, na intuicji, na po cyznach ich poynacie itd Poydrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Baumanowe Dutkiewicze. 
MatiRani, 2013.08.25 o 07:21
Dobrze widzisz Zenku, ale nie kazdego przekonasz. Dla niektórych to jest za trudne, za odlegle, inni wola nie myslec, nie widziec, nie odbserwowac, a wreszcie inni wykonuja zadania. Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Baumanowe Dutkiewicze. 
Zenon Jaszczuk, 2013.08.24 o 21:37
+mipan.nowyekran.net
Proszę zobaczyć filmy o Zaporze podane w komentach przez Andy-aandy. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Baumanowe Dutkiewicze. 
Zenon Jaszczuk, 2013.08.24 o 21:54
My to oczywiście znamy, ale może komuś się przyda - to taka jak by odpowiedz na twoje wątpliwości.
+wolna-polska.pl
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑