słowa kluczowe: Bóg Honor, Ojczyzna, Polacy, Polska, idea, konserwatyzm, lewicowość, liberalizm, prawicowość, prawość, wiara.
Polska2013.06.06 10:29 11:18

Czy faszyzm jest prawicowy czy lewicowy?

 

Narodowi socjaliści, "konserwatywni" liberałowie oraz syjoniści znowu w jednym szeregu.

 
Anarchista i chrześcijanin jednego są pochodzenia.

Chrześcijaństwo, dotychczas było największym nieszczęściem ludzkości.

- Fryderyk Nietzsche

Guru i ideowy przewodnik Hitlera "prawicowca", a nawet "skrajnego prawicowca".
 
Faszyzm w swej idei moim zdaniem nie jest ani lewicowy ani prawicowy, zresztą to jest mącenie, cała ta dyskusja na temat naszej prawicowości i lewicowości, w odniesieniu do narodowego socjalizmu, faszyzmu, komunizmu czy prawicowości i liberalizacji naszych zachowań, które jakoby z nadania są prawicowe i konserwatywne.

Liberalizm nie był, nie jest i nie będzie nigdy konserwatywny ani prawicowy!

Czy to coś zmieni, że ktoś będzie lewicowy, a ktoś inny prawicowy?

 Najczęściej jednak jest tak, że ktoś przyczepia sobie etykietkę prawicowości albo lewicowości, a tak naprawdę jest daleki od prawości i idei, do której się przypisuje, najczęściej czyni to sam, nie pytając się o zdanie innych, co oni sądzą o jego prawości czy lewicowości. A czyni tak tylko i wyłącznie dla swoich partykularnych interesów partyjnych, które nie mają nic wspólnego z prawością, uczciwością, czy wyznawaną przez niego wiarą.

Czy to nas odmieni, czy to nasze prawicowe lub lewicowe postępowanie zmieni nas dla dobra i rozwoju naszej duchowości albo naszego charakteru?

Czy dzięki temu Polska będzie rządzona przez ludzi prawych, uczciwych i pragnących i dążących do tego, aby Polska i Polacy byli narodem uczciwych i prawych ludzi, którzy dzięki ich rządom w Polsce staną się bogaci lub bardzo bogaci, zdrowi i doskonale wykształceni, "na miarę ich możliwości"?

p.s.

Chciałbym również przy tej okazji przypomnieć pewne szczegóły na temat historii prawicowości i lewicowości. W wielkim skrócie.

[...]Dokładnie! Ogłupianie wyborców poprzez adopcję wrogich określeń na swoje własne organizacje jest od dawna stosowaną techniką żydo-komuny. Nie mówiąc nawet o organizacjach partyjnych, wystarczy spojrzeć na same nazwy ustaw. “Prawa Człowieka” na zniewolenie, “Liberyzacja” na ograniczenie swobód, “Akt Patriotyczny” (Patriot Act) na inwigilacje i aresztowania patriotów, itd, itd. Totalitarna partia LEWICOWA w Niemczech nazwała siebie Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei (NSDAP), czyli Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników; tak samo jak jej odpowiednik w ZSRR pod nazwą KPZR. Dzięki temu, Hitler wygrał wybory w sposób demokratyczny, z dużym poparciem Żydów „Zionistische Vereinigung für Deutschland (ZvfD)” notorycznie promujących międzynarodowy totalitaryzm (obecnie globalizm). Obie te partie, NSDAP i KPZR, współpracowały ze sobą (Pakt Ribbentrop-Mołotow) i zorganizowały atak na konserwatywną, bo chrześcijańską, Polskę. W naszych współczesnych czasach, żydo-komuna przyjęła na siebie nazwę „Neo-konserwatyści” po to tylko, aby wyrazem „konserwatyści” robić wrażenie, że jest partią prawicową. Cóż – wielu półgłówków uwierzyło; i to dzięki Syjonistom, którzy mają za zadanie wypisywać gdzie się da, że „neo-konserwatyści” to prawica.[...]

za:

http://ranger.nowyekran.net/p...

p.s. 2

I jeszcze jedno.

Prawicowość polska tak jak i konserwatyzm polski jest zupełnie inną ideą niż prawicowość i konserwatyzm żydowski, niemiecki, hiszpański, chilijski, włoski, rosyjski czy amerykański lub angielski. Nie ma uniwersalnej prawicowości dla każdego człowieka żyjącego na świecie w polityce, a tym bardziej w naszym codziennym postępowaniu, ponieważ każdy człowiek żyjący pośród danego narodu, wychowany w danej kulturze i cywilizacji, inaczej pojmuje swoją prawicowość i konserwatyzm, ponieważ został inaczej ukształtowany przez swoje środowisko pośród którego wzrastał.

I tak niektórzy konserwatyści w Polsce chcą zalegalizować prostytucję a inni przypalają sobie "trawkę" i chcą, aby w Polsce można było uprawiać i handlować narkotykami, a jeszcze inni nie widzą nic złego w niemoralnym życiu.

Czy to jest konserwatyzm, to jest prawość i prawicowość?

 I jeszcze jedno, myślałem, że autor rysując ten obrazek miał na myśli to (odnośnik poniżej), że niektórzy w Polsce chcą uczynić faszystów z tych Polaków, dla których Bóg, Honor i Ojczyzna to jakoby hasło faszystowskie, wrogie Polsce i Polakom. (?) I chciał z tego zakpić, jednak okazało się, że ten epitet skierowany pod adresem polskich patriotów jest na rzeczy?

http://prawica.net/34528

TVN o polskości ("Bóg Honor Ojczyzna" wg. dziennikarki tvn 24)Dla ludzi radzieckich, natomiast w czasie ich wojny ojczyźnianej każdy ich wróg to był faszysta, tak pozostało w Kraju Rad do dzisiaj. I może dlatego dzisiejsi Rosjanie i obywatele Rosji są prawi, konserwatywni i prawicowi? 
 
Evident - Bóg, Honor i Ojczyzna.

 

3310 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Czy faszyzm jest prawicowy czy lewicowy? 
Christophoros Scholastikos, 2013.06.09 o 12:59
Bez komentarza!
Bo nie wymaga ;-).

Ciekawa oglądalność Twej notki. Ludzie mają ssanie :)).
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑