słowa kluczowe: Aleksandra Jakubowska, feminazistki, feminizm, homopropaganda, lewactwo, lewica, polityczna poprawność.
Linki, cytaty, nowiny2013.05.01 17:09 17:10

Atak na feminazistki, antyklerykałów i nową lewicę z najmniej spodziewanej strony

(poleca )
 
Aleksandra Jakubowska: "Powiedzmy sobie szczerze, że feministki mają po prostu poprzewracane w głowie. Ich wieloletnia propaganda doprowadziła do tego, że jak Obama powiedział o jakiejś pani, że jest ładna, to wybuchła z tego powodu afera."
 
(...) Dla prawidłowego rozwoju dziecka najlepszy jest tradycyjny model rodziny: mama, tata, dziecko. Jedna mama i jeden tata.

(...) Uważam, że ponad prawami homoseksualistów jest prawo dziecka do bycia wychowanym w rodzinie, gdzie jest ojciec, matka i gdzie są nakreślone naturalne role.

(...) W ogóle mnie nie interesuje [czy „Rudy" i „Zośka" byli gejami], choć zastanawia mnie, jako polonistkę, jakie to badania prowadziła dr Janicka, która do tego doszła? Takie dywagacje mogę skwitować zdaniem, że sierotka Marysia była molestowana przez Koszałka Opałka i krasnoludków, związek Stasia i Nel ocierał się o pedofilię, a „Czterech pancernych i pies" to nie dość, że homoseksualizm, to jeszcze zoofilia.

(...) Kiedyś mówiono o „zoologicznym antykomunizmie", ale dziś mamy do czynienia ze zwierzęcym antyklerykalizmem. Określa się papieża językiem, którego nie użyłby wobec głowy Kościoła typ spod budki z piwem, a 200 intelektualistów staje w obronie tego chamstwa! Ja bym takiego listu nigdy nie podpisała. Tak trudno pojąć, że to dla katolików Ojciec Święty i należy go po prostu szanować? Ja, osoba niewierząca, uważam, że katolicy powinni mieć prawo do szacunku.

(...) Nie jestem wierząca i bardzo nad tym ubolewam, bo wierzącym chyba jest łatwiej. Łatwiej im przeżywać życiowe tragedie, mają przekonanie, że jak żyją zgodnie z dekalogiem, to spotka ich nagroda.

(...) Żyję 37 lat z tym samym mężem, mam ślub, i to nawet kościelny, bo cała moja rodzina i mój mąż byli wierzący, a wspaniały śp. ks. Leon Kantorski powiedział, że może kiedyś i mnie Bóg oświeci.

Aleksandra Jakubowska, wywiad "Mamy zwierzęcy antyklerykalizm" ("Rzeczpospolita", 13 kwietnia 2013 r.)

Źródło: +antykomuna.blogspot.se 

2154 odsłony średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Atak na feminazistki, antyklerykałów i nową lewicę z najmniej spodziewanej strony 
w.red, 2013.05.03 o 16:22
Dobrze że wraca niektórym zdrowy rozsądek. Jednak "suma działań" i ogrom szkód jakie one spowodowały jest zbyt duża. Stworzono zmutowanego POtwora i on już ich samych POżera.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑