słowa kluczowe: Dżochar Carnajew, NWO, manipulacje, media, terroryzm, wojna z terroryzmem.
Świat2013.04.22 22:13 04.23 16:52

Chwila zadumy w intencji ofiar przemocy

 
 
Niespecjalnie śledziłem kolejne wszechświatowe widowisko. Ale dziś rzut oka na ekran telewizora wywołał mroźny dreszcz.
 
W sieci wszędzie widać zdjęcie delikatnego, o subtelnym spojrzeniu, chłopca.

Migawka z zagranicznej TV pokazywała co innego. W kolorach szarości (z termokamery na helikopterze): nieruchoma sylwetka z podciągniętymi nogami, zaszczuta, skurczona w stojącej z tyłu cudzego domu łodzi. Właściciel poinformował służby, dostrzegłszy rozcięcie i ślady krwi na okrywającym ją brezencie.

Robot zrywa brezent, u stóp postaci wybucha granat. Z komentarza spikera wynika, że użyto "granatów błyskowych", by uniemożliwić ściganemu strzelanie. (Film udostępniony na +www.tvn24.pl pokazuje coś, co może być wybuchami - w klatkach 1:45, 2:06 i 2:22)

Wieczorem 19 kwietnia policja odkryła, że ktoś ukrywa się w łódce pozostawionej na posesji w Watertown. Policja ostrzelała łódź i zatrzymała przebywającego w niej mężczyznę. W kieszeni miał legitymację studencką i kartę kredytową - wszystkie dokumenty identyfikowały go jako Dżochara Carnajewa. Był poważnie ranny: miał rany postrzałowe głowy, szyi, nóg i ręki. Został przewieziony do szpitala. (+www.tvn24.pl)

Chwilę później na ekranie radość gapiów i samochody służb, odjeżdżające z miejsca zdarzenia już po ujęciu straszliwego terrorysty. Siwa starsza pani, młody mężczyzna o wyglądzie fana Metalliki - uśmiechają się, biją brawo. Aprobująco, niemal pieszczotliwe poklepują dłońmi odjeżdżające policyjne wehikuły.
Takie to perfekcyjne, że aż się wydaje, że to aktorzy. Ameryka!

Media donoszą, że oskarżani o zamach w Bostonie bracia mieli kontakty z wieloma terrorystami z Al-Kaidy. Że planowali straszliwe mnóstwo innych wybuchów. Że po zamachu w Bostonie Dżohar jakby nigdy nic chodził do siłowni, bawił się.
Trocki z Berią i Hitlerem na dodatek - wysiadają!

Media donoszą też, że podczas próby zatrzymania jeden z braci przejechał drugiego. Potem, próbując popełnić samobójstwo, przestrzelił sobie gardło.

Patrzę na jego zdjęcie i myślę, że nikomu już nie można ufać. A najmniej sobie.+www.tvn24.pl +www.polskatimes.pl +www.tvn24.pl 

2729 odsłon średnio 4,5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Chwila zadumy w intencji ofiar przemocy 
Paweł Tonderski, 2013.04.22 o 22:19
Ze tego zdjęcia i wyrazu twarzy tego młodego człowieka, można prawie z całą pewnością stwierdzić, że to islamski ortodoksyjny terrorysta z al Kaidy, do tego antysemita i bandyta.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Chwila zadumy w intencji ofiar przemocy 
w.red, 2013.04.23 o 00:23
To żałosne ale odzwierciedla "sukces" systemu. Zrobiono z ludzi odczłowieczone bezrefleksyjne bydło.
Współczucie dla ofiar (w tym tego chłopaka z fotki)i ich rodzin. To skrajnie policyjny i totalitarny kraj. Nie wiem czemu ma jeszcze czelność powoływać się na Boga i mówić o demokracji podczas kiedy nie przestrzega się tam godności ludzkiej. Obyśmy nie stali się tacy sami. niestety z tego co widzę jesteśmy na najlepszej do tego drodze.
Bo i u nas znaleźli by się tacy którzy przyjaźnie klepali by po plecach oprawców. I to zarówno z lewa i z prawa.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Chwila zadumy w intencji ofiar przemocy 
Hanys, 2013.04.23 o 18:36
Chyba powoli nadciągają czasy, gdy będą łapać za byle co rodzimych "terrorystów". Trzeba tylko najpierw ich wykreować w wyobraźni matołków, stworzyć problem, a potem go rozwiązać. Pustaki i lemingi wychowane na Gazecie Wyborczej i na "Tańcach z rozgwiazdami" szybko się z tym pogodzą, ba, nawet będą żądać policyjnego państwa.

A tymczasem tych z "Al Kaidy" jakoś do tej pory nie mogą znaleźć wśród biedaków w Afganistanie.

Prawdopodobnie jeden z mechanizmów organizowania tego typu "zamachów terrorystycznych", w których terrorystą de facto jest państwo i jego służby, polega na równoległym urządzaniu "ćwiczeń antyterrorystycznych". W jednym miejscu i w jednakowym czasie trwają jakieś symulacje i bojowe ćwiczenia, w które jest zaangażowane mnóstwo ludzi w mundurach, a równolegle dzieje się krwawa jatka, którą wykonuje garstka wtajemniczonych wybrańców. Nawet ludzie uczciwi i bezkompromisowi ze służb mundurowych głupieją i w tym bałaganie myślą, że to są tylko "ćwiczebne" strzały i/lub wybuchy, symulowane przez ich kolegów, a w rzeczywistości w tym momencie ktoś komuś robi krwawą łaźnię lub rozpala ognisko pod d.upą. Tak było w Nowym Yorku, Londynie, Madrycie... Ten sam, prosty i skuteczny mechanizm...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Chwila zadumy w intencji ofiar przemocy 
w.red, 2013.04.24 o 10:26
Pozwolę sobie przypomnieć materiał : +www.youtube.com mogący być niejako pierwowzorem i genezą współczesnego "terroryzmu"
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Chwila zadumy w intencji ofiar przemocy 
Hanys, 2013.04.24 o 23:00
To bardzo pouczający film. Ja go odkryłem i obejrzałem niedawno, mimo iż dużo wcześniej o Gladio sporo czytałem, choć źródeł jest tutaj jak na lekarstwo.
Czasami się zastanawiam, czy to barbarzyństwo i zezwierzęcenie służb i organów państwowych (przepraszam wszystkie zwierzęta za to słowo) nie miało swoich początków w II Wojnie Światowej. W I WŚ wrogich żołnierzy chowano na tych samych cmentarzach, jednych obok drugich. Ludnośc cywilną starano się oszczędzać itp. Natomiast II WŚ to była momentami jakaś orgia irracjonalnych bestialstw, także na wielka skalę - ze strony Ruskich (to każdy wie), incydentalnie Niemców, a zwłaszcza ze strony Aliantów (o czym mało kto wie).

PS. Tutaj, na tym niemieckim Talkshow z 14 lutego br.+www.zdf.de pokazano jedną z cudem ocalonych ofiar włoskiego Gladio. To ten Włoch z prawej strony w sweterku w skośną kratkę. Po jego twarzy od razu widać, co ten poczciwina musiał przeżyć. Siedziałby aż do us.ranej śmierci w więzieniu z wyrokiem dożywocia, lecz jeden z jego oprawców doznał skruchy i po wielu, wielu latach wyjawił prawdę.

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Chwila zadumy w intencji ofiar przemocy 
Piotr Świtecki, 2013.04.25 o 09:19
Bruna Bombera już mamy ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑