słowa kluczowe: Kongres Polskiej Rodziny, LBGT, Marsz dla życai i rodziny, Polska, aborcja, demografia, dzieci, homopropaganda, katolicy, kościół, małżeństwo, rodzina, rodziny.
Linki, cytaty, nowiny2013.04.20 20:09

Rodzina nadzieją na przyszłość!

(poleca )

Krystian Kratiuk, PCh24.pl

 
[...] nowomowa wprowadziła sformułowania absurdalne i sprzeczne nawet z logiką postępu. Bo czymże jest współczesne „prawo do posiadania dziecka”, jeśli nie nową formą „prawa do posiadania niewolnika”?
 
Pierwszy Kongres Polskiej Rodziny miał charakter niezwykle optymistyczny i zachęcający do walki. Przedstawiciele organizacji społecznych zgromadzonych w sobotę na UKSW wiedzieli jednak, że jeśli nie zacznie się prorodzinna ofensywa „już niedługo nie będzie można pojawić się na ulicy z wózkiem, bo będzie to dyskryminacja osób, które nie mogą mieć dzieci”, jak stwierdził profesor Aleksander Nalaskowski.

[...] to „dziecko ma prawo do posiadania rodziców, do życia, do wychowania go” a rodzic ma prawo do wychowania dziecka, ale nie do „posiadania go”. A przecież sformułowanie o „posiadaniu” lub „nieposiadaniu” dziecka zdaje się być fundamentem barbarzyńskich poglądów o możliwości zabicia dziecka w łonie matki.
 

Całość: +www.pch24.pl
PCh24.pl zapowiada opublikowanie wkrótce materiałów wideo z Kongresu, w tym wystąpień wszystkich prelegentów. 

2559 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑