słowa kluczowe: 2013, Niemcy, Reduta Dobrego Imienia, Warszawa, ZDF, antypolonizm, demonstracja.
Linki, cytaty, nowiny2013.04.04 16:35

Protest przeciwko antypolskiemu filmowi

(poleca )
 
Protest Reduty Dobrego Imienia pod siedzibą korespondenta ZDF w Warszawie 6. kwietnia 2013 godz. 12
 

6 kwietnia (sobota) br. o godzinie 12 Reduta Dobrego Imienia/Polish League Against Defamation organizuje zgromadzenie publiczne przed siedzibą korespondenta telewizji ZDF w Warszawie, przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 58 w celu zaprotestowania przeciwko emisji oszczerczego filmu “Nasze matki, nasi ojcowie” i znieważaniu pamięci żołnierzy Armii Krajowej przez telewizję ZDF. Zażądamy przeprosin ze strony tej telewizji na ręce Światowego Związku Żołnierzy AK.

Jako organizator zapraszam wszystkich, którym jest droga pamięć naszych ojców i dziadów, żołnierzy Armii Krajowej. Zapraszam wszystkich, którzy przeciwstawiają się oszczerstwom i zniewagom, które dotykają Polskę i Polaków. Nie było „polskich obozów śmierci” – były niemieckie obozy śmierci, zbudowane na terenie okupowanej przez Niemców Polski, utworzone i kierowane przez Niemców, w imieniu państwa i narodu niemieckiego. Obozy, w których ginęli obywatele Rzeczpospolitej Polskiej – Polacy, Żydzi, Białorusini, Ukraińcy, Cyganie.

Proszę o powiadamianie znajomych o pikiecie, zabranie ze sobą flag narodowych. Pamiętajmy też, że jesteśmy Redutą Dobrego Imienia, walczymy ze zniesławieniami, wobec czego nie możemy naszym zachowaniem i wypowiedziami nikogo zniesławiać!

Maciej Świrski

KLIKNIJ TU ABY PODPISAĆ LIST PROTESTACYJNY DO SZEFA RADY NADZORCZEJ ZDF

 
 
Źródło: reduta-dobrego-imienia.pl 

2399 odsłon średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Protest przeciwko antypolskiemu filmowi 
Piotr Świtecki, 2013.04.06 o 09:55
Wywiad z p. Świrskim +www.pch24.pl Dzisiejsze pokolenie dorosłych Polaków jest już ostatnim, które może w sposób aktywny przeciwstawić się odbieraniu nam dobrego imienia. [...] Teraz, po latach my, Polacy, ocknęliśmy się i widzimy, że świat postrzega nas jako naród morderców, czy przynajmniej współwinnych wymordowania Żydów w Europie. Czyli mamy wśród sprawców Holokaustu jakichś mitycznych nazistów, którzy przybyli gdzieś z kosmosu i mamy Polaków. Taki jest nasz obraz, coraz mocniej ugruntowywany w świecie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑