słowa kluczowe: Bernanke, Chiny, FED, Greenspan, NWO, Rothschild, sfałszowano, sztabki, wolfram, złoto.
Linki, cytaty, nowiny2013.03.20 13:19

Sfałszowano miliony sztabek złota

(poleca )

Wolfram zamiast zlota przy akceptacji rzadu USA

 
Czym zatem jest System Rezerwy Federalnej (zwany często pieszczotliwie Fed-em)? Jest to instytucja bankowa zawiadująca emisją pieniądza amerykańskiego i całkowicie go kontrolująca. Jest instytucją prywatną zarządzającą amerykańskim systemem finansowym, działającym wbrew literze Konstytucji
 
+wiadomosci.monasterujkowice.pl
....
Dzisiejsza Ameryka i cały świat nie tylko oddaliły się od Boga, lecz pogrążyły w masońskiej i talmudycznej ideologii. Wcielane przez wrogów porządku społecznego plany totalnej kontroli nad wszystkim i wszystkimi oraz dążenie do dewastacji dusz każdego człowieka, stają się wzorcem funkcjonowania instytucji rządowych i społecznych. Równie głęboka dewastacja spotkała sferę gospodarczo-kapitałową, którą masońscy ideolodzy wraz ze światowymi lichwiarzami doprowadzili do sytuacji niemal bez wyjścia: pieniądz fiducjarny stał się bezwartościowym śmieciem, jedynie tymczasowo podtrzymywanym przy życiu za pomocą różnego rodzaju tricków i interwencji, a teoretyczna możliwość powrotu do partytetu złota została przekreślona również przez wprowadzenie do obiegu fałszywych sztabek złota.
 .....
Przyjrzyjmy się teraz sylwetkom tych osób, które – przypomnijmy – w sposób niemal absolutny zawiadują systemem monetarnym w Stanach Zjednoczonych i dodajmy ich pochodzenie etniczne, a otrzymamy interesujący obrazek:

Benjamin S. Bernanke – żydowskie
Donald L. Kohn – żydowskie
Kevin M. Warsh – żydowskie (najmłodszy w historii dyrektor Fed-u, mianowany w wieku 35 lat)
Elizabeth A. Duke – w biografii nie ujawniono – ani na stronach Banku Federalnego, ani w encyklopediach
Daniel Tarullo- w biografii nie ujawniono – ani na stronach Banku Federalnego, ani w encyklopediach

Poprzedni dyrektorzy:
Randall S. Kroszner – żydowskie
Frederic S. Mishkin – żydowskie

Gdyby jednak dalej penetrować skład osobowy Fed-u, to oprócz pięciu dyrektorów (dzisiaj: trzech jest pochodzenia żydowskiego, do tej pory było ich pięciu, czyli 100%), mamy również dwunastu regionalnych prezydentów. Uwzględnijmy zatem i tych dyrektorów i zobaczmy jak tutaj rozkłada się ta etniczna przynależność. Otóż okazuje się, że i tutaj mamy do czynienia z nieprawdopodobną nadreprezentacją etniczno-religijną pewnej grupy, która jednak oburza się gdy próbuje się wskazywać na jej oczywiste korelacje z systemem finansowym. Dla pełnego obrazu wymieńmy zatem nazwiska prezydentów poszczególnych oddziałów i ich etniczno-religijną przynależność:

Oddział Boston: Eric S. Rosengren – żydowskie
Filadelfia: Charles I. Plosser – żydowskie
Richmond: Jeffrey M. Lacker – żydowskie
St. Louis: James B. Bullard – żydowskie
Kansas City: Thomas M. Hoenig – żydowskie
Dallas: Richard W. Fisher – żydowskie
San Francisco: Janet L. Yellen – żydowskie
Minneapolis: Narayana R. Kocherlakota – w biografii nie ujawniono – ani na stronach Banku Federalnego, ani w encyklopediach (zastąpił Gary H. Sterna – żydowskie )
Nowy Jork: William C. Dudley – goj
Cleveland: Sandra Pianalto – goj
Atlanta: Dennis P.Lockhart – goj
Chicago: Charles L. Evans – goj
..... 
 
Nie wszyscy eskimosi sa zloczyncami, ale prawie wszyscy przestepcy przeciwko ludzkosci sa eskimosami 

2839 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Sfałszowano miliony sztabek złota 
MatiRani, 2013.03.21 o 02:37
To bardzo wazny temat. Nawet zdrajca Balcerowicz popiera powròt do parytety zlota.
Ale, jesli zloto to wolfram, jesli go nie ma u nas, jesli cale jest w rekach 17 rodzin, to co bedzie z nami?
Co bedzie z ekonomia?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Dla ciekawosci - jaka tu tresc? 
MatiRani, 2013.03.21 o 13:31
Wand aluzja pisze:
Truchlewski stworzy teorię Bydła Politycznego, które jakoby Zgubiło Polskę. Może Rżnie Głupa, jak mawiał Korwin-Mikke, bo winą za zniszczenie Polski obarcza Mięso Wyborcze, którego największymi amatorami byli Moczulski i Giertych.
W r. 1018 cesarz bizantyjski wziął do niewoli armię bułgarską, obiecując Spłacenie i rozpuszczenie do domów, ale miast Wymordować – jak to zrobił Lubomirski z dragonią królewską – OŚLEPIŁ i Wypuścił, przy czym każdy tysiąc ślepców był prowadzony przez jednego Jednookiego. POLITYCZNIE zrobili to samo Jaruzelski z Michnikiem, biorąc do NIEWOLI Solidarność i wydając 128 tysięcom nie mających spermy jerozolimskiej i 12 tysiącom nacjonalistów wariackie papiery. Po tym pozostało kierowane przez spermę jerozolimską i jej zelotów-nożowników MIĘSO WYBORCZE, które Truchlewski nazywa Bydłem Politycznym a Gajowy lemingami. Może i słusznie, bo leming nie może STRATOWAĆ Polaka a taki Bydlak Jaruzelskiego-Michnika, jak się przekonałem osobiście, to i Owszem !!!
W odpowiedzi na ten PRZEMYSŁ Wariackich Papierów dla możebnych a nie mających spermy jerozolimskiej pojechałem do Niemiec, żeby OTRUĆ Niemców Satelitarną Detekcją Złota, co sperma jerozolimska sparowała daniem Niemcom miliona ton złota z satelitarnej detekcji, które ci obiecali Prostytutom za tuskowanie Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej: CAŁA WŁADZA KONSTYTUANCIE. Był to bowiem kazus Lenina, któremu Cesarski Sztab Generalny KUPIŁ WŁADZĘ za 40 milionów marek.
Ponieważ prostytuty nie wywiązały się z tego to Niemcy dali 750 tys ton złota Amerykanom a 250 tys ton Anglikom, wobec czego sprawa trafiła do Izby Lordów, która ma obowiązek Rozliczenia tego. Ja osiągnąłem to, że przez ZAREJESTROWANIE tego złota przez Fed została złamana suwerenność HOLOKAUSTYCZNYCH tajnych kont izraelskich nad USA.
Jeśli Truchlewski NIE WIE, co to SDZ to jest albo prostytutą lub ma spermę jerozolimską, albo też jest Bydlakiem Politycznym do TRATOWANIA możebnych a źle urodzonych. Michnik jest dobrze urodzony, bo jest kominternowcem czyli współwłaścicielem niewolniczego folwarku żydowskiego do wykupowania USA pod hasłem: Wszyscy Żydzi są agentami kapitału stalinowsko-holokaustycznego.

no jaka?
;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑