słowa kluczowe: HEART, Polska, antysemityzm, holobajki, holocaust industry, mienie żydowskie, odszkodowania, rząd, shoah, Żydzi.
Linki, cytaty, nowiny2013.03.18 23:00 23:02

Program NSDAP programem socjalistycznej Europy

(poleca )

Waldemar Jan Rajca

 
…coś tam uradzono, ale nie wiadomo co… Polscy „obywatele” nie dowiedzą się, o czym ich rząd rozmawiał na szczeblu rządowym z jakąś organizacją, która żadnym rządem nie jest.
 
[...]

To są sprawy poważne, tak jak inne poważne, o których trudno dowiedzieć się z głównego nurtu propagandy, bo propaganda nie jest od informowania o ważnych zdarzeniach dotyczących Polski, na przykład jak trudno było i jest dowiedzieć się, o czym pisał” The Times of Izrael” w dniu 5.03.13 roku. Propaganda jest od dezinformacji, mianowicie od wybijania do polskich głów treści i znaczeń słów, które propaganda i ludzie za nią stojący- uważają za właściwe.

Pisała mianowicie o tym że 5 osobowa delegacja z Izraela reprezentująca Holocaust Era Asset Restitution Taskforse (HEART) pod egidą izraelskiego rządu spotkała się z polską delegacją rządową, w skład której wchodzili między innymi pan Radosław Sikorski, pan Jarosław Gowin i pan Jacek Vincent Rostowski. Byli też ludzie z ”opozycji”. No i coś tam uradzono, ale nie wiadomo co… Polscy „obywatele” nie dowiedzą się, o czym ich rząd rozmawiał na szczeblu rządowym z jakąś organizacją, która żadnym rządem nie jest. Jest organizacją. Tak jak nie dowiedzą sięm o czym polski rząd w liczbie 55 osób rozmawiał w Izraelu podczas wyjazdowej sesji w lutym 2011 roku.

[...]

Całość: +waldemar-rajca.blog.onet.pl +marucha.wordpress.com 

1901 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑