słowa kluczowe: Agnieszka Holland, antypolonizm, artyści, film, kultura, sztuka, środowiska twórcze.
Linki, cytaty, nowiny2013.03.03 14:58 16:48

Polską jestem bardzo zmartwiona

(poleca )
 
Antypolska paszkwilantka w randze autorytetu moralnego, Agnieszka Holland, pochyla się z troską nad Polską i Kościołem.
 
Polską jestem bardzo zmartwiona. - mówi Agnieszka Holland w rozmowie z "Wprost". Holland wspomina o tym, jak w Polsce zakłamuje się historię, dlaczego tracimy szacunek dla własnej przeszłości, jak media uzależniają nas od agresji, a kościół katolicki niszczy swój wizerunek.

[...]

Dlaczego na wykład Michnika wchodzi minibojówka młodych ludzi, krzycząc, że to jest komuch, jeśli właściwie dzięki temu człowiekowi oni mogą mówić, co chcą?


Więcej: +www.wprost.pl

Całość rozmowy będzie można przeczytać w najnowszym numerze tygodnika "Wprost", który od niedzielnego wieczora będzie dostępny w formie e-wydania +ewydanie.wprost.pl 

2809 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Polską jestem bardzo zmartwiona 
Christophoros Scholastikos, 2013.03.03 o 15:59
A idź mi z nią! Ostatnio drugi raz Janosika oglądałem. Żeby nawet w Janosika wepchnąć dziwne klimaty to żenada. Dziwne tj. naigrawanie się z ludowej pobożności, pokazywanie księdza w postaci antyludzkiej, naturalizm podniesiony do mega potęgi.
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polską jestem bardzo zmartwiona 
Hindukusz-Milena, 2013.03.05 o 17:12
Pani Holland rzeczywiście ma powód do zmartwienia. Tyle lat mrówczej pracy jej pobratymców aby zamącić Polakom w głowach poszło na marne. Młodzi nie chcą przyjąć do wiadomości, że Michnik to ikona walki z komuną? Niebywałe! Zaiste Polacy to niewdzięczny naród !
Pani Holland i jej córka mają jednak w swoim niezadowoleniu z sytuacji w Polsce i tak komfortową sytuację. W przeciwieństwie do Polaków(nie tylko z obywatelstwa) mają jeszcze drugą Ojczyznę - Izrael a poza tym są przecież obywatelkami świata. Mają więc jakiś wybór.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Polską jestem bardzo zmartwiona 
MatiRani, 2013.03.05 o 20:18
Dobry punkt.
Co wiecej, maja komfortowe warunki zycia, dopuszcza sie je do mass meNdiów, niekt nie nie nie krzyczy ani ich nie zaglusza jak Ksiedza Oko... szczesciary.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
obzydliwa Holland Polską jest bardzo zmartwiona 
MatiRani, 2013.03.06 o 18:48
Agnieszka HOLLAND o Lechu WAŁĘSIE: Brak mu WYKSZTAŁCENIA, po nocach słucha RADIA MARYJA
Agnieszka Holland w programie TOMASZ LIS NA ŻYWO skomentowała kontrowersyjne słowa Lecha Wałęsy na temat homoseksualistów. - Problem postrzegania homoseksualizmu polega na totalnym braku edukacji obywatelskiej, która niestety dotknęła także tego noblistę - stwierdziła Holland. Słynna reżyserka dodała także, że Wałęsa "pogubił w rozumieniu tego, czym jest prawdziwa demokracja".

- Byłam bardzo zasmucona słowami Wałęsy - stwierdziła Holland na antenie TVP2, komentując wypowiedź byłego prezydenta dotyczącą homoseksualistów. - Wydawało mi się, że znając swój obowiązek również jako przedstawiciela Polski w świecie, powinno powstrzymywać się przed pewnego typu sformułowaniami z powodu instynktu samozachowawczego lub poczucia reprezentacji czy przyzwoitości - powiedziała reżyserka.

W jej ocenie, gdyby podobne słowa padły z ust Wałęsy we Francji, USAczy Wielkiej Brytanii, oznaczałoby to koniec jego kariery. - Jako człowiek zaufania publicznego byłby całkowicie skończony - stwierdziła. - Bo tam szanuje się człowieka i jego prawa - podkreśliła Holland. Reżyserka nie szczędziła gorzkich słów pod adresem byłego prezydenta - Przypuszczam, że on głównie, jak pisze jego żona, słucha Radia Maryja w nocy. Widać, że się pogubił w rozumieniu tego, czym jest prawdziwa demokracja, czym jest wolność, prawa człowieka - mówiła.

Lech Wałęsa w piątek na antenie TVN24 powiedział, że homoseksualiści "muszą wiedzieć, że są mniejszością i do mniejszych rzeczy się przystosować". - Doprowadziliśmy do tego, że ta mniejszość wchodzi na głowę większości - przekonywał. Na pytanie, czy homoseksualista powinien siedzieć w ostatniej ławie w Sejmie, odpowiedział: "Oczywiście, że tak. Jak sprawiedliwość, to sprawiedliwość. (...) A nawet jeszcze za murem. Jestem demokratą w stu procentach, ale nie żeby jeden procent wchodził mi na głowę".POLECAM KOMENTARZE DO TEGO ARTYKULU:

+www.se.pl

Pewnie niedlugo za takie wypowiedzi ("jezyk nienawisci") Polakow bedzie sie wsadzac do pudla. Nam zakleja tasma usta a sami beda nam bezkarnie pluc w oczy i "zawstydzac" przed publika US/Euzraela.

Żydówka ocenia Polaka, Normalny człowiek ma instynkt samozachowaczy, parówy nie mają bo się nie rozmnażają i gdyby byli oddzielnym gatunkiem,to byłaby ich zagłada.Pluje od zawsze na Polskę,Bóg ją pokarał,obrzydliwą i zboczoną córką,zionie nienawiścią do Polski.

Ta córa narodu wybranego niekoniecznie powinna się wypowiadać w sprawie poglądów Pana Prezydenta Wałęsy jako reprezentantka interesów podwójnej miejszosci !!!

Wszelkiej maści ekshibicjonizm również duchowy jest zboczeniem!! Sprawy łóżkowe zawsze zaliczały się do spraw intymnych wystawianie się na widok publiczny powoduje ocenę moralną niekoniecznie taką jaką chciałyby narzucić innym osoby obnażające się publicznie.

To debilizm żeby lobbować pedalstwo, a zaszczuwać normalnych ludzi ,z pedalstwa dzieci nie będzie ! ! a rodzina to chłopak i dziewczyna ! ! ! Córce Holland zostało tylko invitro ! ! Wałęsa ma RACJĘ a jest zaszczuwany ! !

dyżurna idiotka jak wajda olbryski hołdys wypowiadają sie o sprawach których nie rozumieją ale chcą zaistnieć to społeczeństwo jest fundatorem budżetu i to ono może podjać decyzje czy dopłacać do jałowych związków i czy przyznać im szczególne prawa tylko referendum może dać odpowiedż tusk tej sprawy nie przedsawiał w wyborach a teraz próbuje forsować w nie demokratyczny sposób przywileje raczej niech się zastanowi skąd wziąć pieniądze na leczenie hiv którego to żródłem są sodomici, skąd nagle na świecie takie forsowanie homoseksualizmu i deprawacji niszczenia funkcji rodziny czy to nie sprawka światowych bandytów w celu osiagniecia depopulacji za sprawą dekadencji nichilizmu sodomi narkomani ograniczania środków na leczenie zakazów stosowania naturalnyk leków i źiół to układa sie w całość
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑