słowa kluczowe: Jan, Polacy, Polska, Zenon, krzaki, portal, wieś, zdrowie, żydzi.
Humor, satyra2013.02.13 22:02

Drzewko "jad wszem"

 

Przychodzi Jan do Zenona.

 
Witaj Zenon. Co u ciebie słychać nowego. Oj dużo nowego panie Janie, dużo za dużo. O to dobrze? Wcale nie aż tak dobrze. Wycieczka mi się szykuje do "jad wszem". To bardzo dobrze!!!
 

Oj, nie, nie Janie wcale się z tego powodu nie cieszę. Ty Zenon zawsze nie zadowolony? Masz wycieczkę i się nie potrafisz cieszyć. A gdzie to jest to "jad wszem" i kto to organizuje, czy sam jedziesz?

Panie Janie, to trzeba wszystko zacząć od początku. To opowiadaj. Siadajcie.

Mówiłem wam Janie, że mamy portala. Zenon, nie masz tej twojej śliwowicy? A co kaca macie? Nie, tylko będzie mi razniej słuchać o twoich wojażach, bo ja niestety już nigdzie nie wyjadę. Tobie to dobrze, taki podróżnik, światowiec jesteś.

Dajcie spokój Janie, jeszcze pojedziemy do Warszawy. A my po co w Warszawie? No jak to, będziemy oglądać przebierańców. Aaaaa. To polej. Zdrowia. Zdrowia i szczęśliwej podróży.

A więc panie Janie nasz portal powstał dla obrony i pisania prawdy o Polsce i świecie. A no, to to wiem. Bo opisałeś jak woziliśmy obornik do stolicy. No widzicie.

Jednak pisanie prawdy nie wszystkim się podoba. One gadają, aby pisać nie pisząc. To jak to tak panie Zenonie. Nic z tego nie ponimaju. Ja też panie Janie.

W tym sęk panie Janie i ten temat młócimy już pół roku. Nijak nie mogę pojąć tych wytycznych. To one panie Zenonie po chłopsku gadać nie umieją? A no nie. One same filozofy. A my panie Janie........ no pewno Zenon, toż my chłopy, gdzie nam do filozofów. No, ale co z tą wycieczką?

A no widzicie Janie, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jak wiecie w Polsce rzundzą same żydy. A pewno, że wiem. No i my o tym wszystkim pisali.

No i to pisanie nie wszystkim się podobało. Zaczęli być nerwowi, czepiali się wszystkiego. Już nie wiemy jak pisać; żyd, Żyd, żŻyd, mosiek, eskimos itd. Napiszesz nawet Geremek - też żle, bo wszyscy myślą, że to żyd. Cholera już nikt nie wie co robić.

Aż tu nagle przychodzi "dobra" wiadomość .  Jest panie pismo, że za obronę żydów przez nasz portal knesret uchwalił posadzenie krzaka w "jad wszem".No i tym sposobem nasi obrońcy zostali zaproszeni do sadzenia uroczyście tego krzaczyska sprawiedliwych inaczej w oczach świata.

 No, a że u nas ci jednośc, to zaproszeni przedstawiciele zapraszają i nas zwykłych blogerów. No to zdrowia Zenon za udaną wycieczkę. Zdrowia, zdrowia panie Janie bo się przyda.

Bo to panie Janie różne słuchy chodzą. Jedni gadają, że ta wycieczka jest po to, aby wszystkich skłócić ze wszystkimi. Nawet swoich przedstawicieli nam podrzucają. Inni gadają, że po wycieczce zostanie na portalu tylko trzech zasłużonych, a nam kopa.....

Jeszcze inni gadają panie Janie, że mamy lecieć perszyngiem.  Zenon, ty zdurniał? Ja nie mam pieniędzy na wieniec dla ciebie. A i z kim wypiję kielicha i pogadam. Ty Zenon nigdzie nie lecisz. Zle ci tutaj na wsi?!!

Jak ktoś ma dobrze panie Janie to nie potrafi tego docenić. Dopiero jak się całkiem spieprzy. Zdrowia panie Janie, zdrowia Zenon. Jeszcze Polska......

Pozdrawiam państwa :-)))

 

 
 
Sto lat!!! 

3340 odsłon średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Drzewko "jad wszem" 
Zenon Jaszczuk, 2013.02.13 o 22:38
Adam39.
Chciałeś się dowiedzieć, co słychać u Jana. To proszę bardzo. Specjalnie dla CIEBIE. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Drzewko "jad wszem" 
Adam39, 2013.02.15 o 00:01
Zenek, dziękuję.
Daje się zauważyć że Jan chyba nie może zrozumieć co się dzieje na portalu. I wcale mu się nie dziwię. Ja też staram się rozumieć i też wcale do optymizmu nie jest mi blisko. I przyznam, zaczyna brakować mi czasu,(już nie te lata, więc i czas jakby szybciej biegnie i staje się coraz krótszy, jest go po prostu coraz mniej), a i chęci do czytania nowego prawie talmudycznego, przekłamującego rzeczywistość spamu, coraz mniejszą mam ochotę. I odpowiadać również.
Pozdrawiam cię serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Drzewko "jad wszem" 
Zenon Jaszczuk, 2013.02.15 o 00:07
Adam39 witaj.
Dzięki. No cóż sam widzisz, że dyskusji pod tym humorem Jana nie widać.A to też jest wymowne. Coraz trudniej się poruszać w sieci i na naszym portalu. Jednak nikt nikomu nie obiecywał, że będzie łatwo. Jak widzisz i na naszym portalu coraz więcej bojowników o prawdę i "prawdę". Nie możemy się poddać :-))) Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Drzewko "jad wszem" 
Adam39, 2013.02.15 o 08:45
Zenek, oczywiście o poddaniu się istniejącemu zakłamaniu nie ma w ogóle mowy. Po prostu obecnie brak mi czasu i chęci na polemiki. Pewno czeka mnie operacja kolana i inne takie tam "błahostki". Tym nie mniej w wolnym czasie zaglądam do internetu, no i na ten portal, z którym jestem emocjonalnie związany. Brakuje mi kilku blogerów których obecność wnosiła dużo potrzebnej wiedzy o naszych uzurpatorach władzy, polskości i narzucanej przez nich zakłamanej poprawności w interpretacji rzeczywistości. Szczególnie Matiego, którego odwaga w głoszeniu swoich przekonań była nie mile widziana przez co poniektórych.
Moje serdeczne.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Drzewko "jad wszem" 
Zenon Jaszczuk, 2013.02.15 o 14:35
Adam39.
A więc podobnie widzimy sprawy na naszym portalu. Wszystko jest sprowadzane jak by na boczne tory. Ja jak widzisz może z mniejszą częstotliwością, jednakl staram się być na kursie i ścieżce. Zobaczymy co z tego wszystkiego się uplęgnie, bo prawda nie wszystkim odpowiada. Zdrowia życzę, czytaj i napisz coś częściej. Pozdrawiam Adamie aby do wiosny.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Drzewko "jad wszem" 
Hanys, 2013.02.13 o 23:19
Witam
Ciekaw jestem, jakie w Polsce są przepisy dot. rozpowszechniania tzw. "kłamstw oświęcimskich", "kłamstw" o holokauście itp. Co za to grozi i konkretnie za co? Nie chodzi mi o tak ogólny artykuł jak ten wyżej, ale o to, gdyby ktoś chciał coś mocnego o tym wszystkim napisać, opierając się na konkretach, a nie na ogólnikach i aluzjach. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Drzewko "jad wszem" 
Piotr Świtecki, 2013.02.13 o 23:26
Drugi Ratajczak? Życie Ci niemiłe?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Drzewko "jad wszem" 
Zenon Jaszczuk, 2013.02.13 o 23:27
Hanys.
W Polsce grozi prawdzie samobójca. Dla przykładu Dr Ratajczak.
Zobacz jak z pozoru nie wielki incydent na meczu tenisa w Izraelu. Wszystkie filmy już wycięte z sieci. Wszyscy tzw działacze już skomlą z podkulonymi ogonami. Nawet Fibak przypomina, że robi za błazna. Zapytaj pismaków, politykierów ........ powiedzą to samo - psi obowiązek bycia nikim będąc pozornie kimś!!! Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑