słowa kluczowe: Koniuchy, Naliboki, meczenstwo polskie, mordy na Polakach, niesprawiedliwosc, partyzanci, zydzi.
Linki, cytaty, nowiny2013.02.01 14:01

Zbrodnie żydowskich “partyzantów” na polskiej ludności – Koniuchy i Naliboki

(poleca )

próbA zaprezentowania partyzantki żydowskiej na ziemiach II RP pod okupacja niemiecką

 
Niniejszy zbiór tekstów ma na celu pokazanie czytelnikowi, że w “rachunku krzywd wzajemnych”, tak często podnoszonym przez stronę żydowską przy okazji najrozmaitszych roszczeń, to po stronie Żydów znajdują się okreslone powinności wobec Polaków, a nie na odwrót. Przed Polakami jest zatajane zło wyrządzone Polakom przez Żydów, jednocześnie najróżniejsze ośrodki próbują obarczyć Polaków odpowiedzialnością za niemieckie zbrodnie.
 
+stopsyjonizmowi.wordpress.com

Sztandarowym przedsięwzięciem “pedagogiki winy” / “pedagogiki wstydu” jestwywoływanie w Polakach poczucia winy za mord w Jedwabnem, ostatnio przy pomocy filmu “Pokłosie”. Polskim obowiązkiem jest nie tylko zdjąć z pleców innych Polaków brzemię fałszywej winy w sprawieJedwabnego, Radziłowa i innych miejscowości na szlaku Gestapowców i SS-manów pod wodzą Hermanna Schapera. Polskim obowiązkiem jest również zaszczepienie Polakom świadomości, kto próbuje im tą “winę” zaszczepiać, jak nieczyste jest jego sumienie – oraz jak wielka jest krzywda wyrządzona przez niego Polakom. Dodatkowo czytelnik może się przekonać, jak cynicznie jest nadużywany termin “antysemityzm”. Warto przypomnieć, że i dziś określane “antysemityzmem” żądanie prymatu interesów narodu polskiego w państwie polskim nad interesem narodu żydowskiego – antysemityzmem nie jest. Jest prawem przynależnym narodowi polskiemu na jego ziemi.

Spotwarzona przeszłość: Partyzantka żydowska

Źródło: Roman Kafel, Spotwarzona przeszłość, czyli o żydowskich zbrodniarzach wojennych, fragment rozdziału “Partyzantka żydowska”, komentarze i wyróżnienia tekstu: redakcja PMN.

Walka partyzancka na terenach Polski miała głębokie tradycje narodowe. Polacy wiele razy w przeszłości zmuszeni byli prowadzić wojnę partyzancką. Śmiem zaryzykować twierdzenie, że nawet byli pewnego rodzaju specjalistami i mogli pochwalić się dużymi osiągnięciami na tym polu.

Jest to jeden z najtrudniejszych sposobów walki. Sięgać zatem do niego można i należy tylko i wyłącznie w sytuacjach absolutnie usprawiedliwiających takie, a nie inne rozwiązania.
...

Reszta na : 
 
+stopsyjonizmowi.wordpress.com 

1481 odsłon średnio 5 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Zbrodnie żydowskich “partyzantów” na polskiej ludności – Koniuchy i Naliboki 
Paweł Tonderski, 2013.02.01 o 16:23
Mnie tylko jedno zastanawia, że w tym opisie tych żydowskich band "partyzanckich", nie ma ani słowa o tym, że one były organizowane i finansowane z pieniędzy pochodzących z Moskwy, tak samo jak GL - AL, które postępowały bardzo podobnie do wyżej wymienionych jednostek partyzanckich uformowanych przeważnie z polskich żydów, którzy jednocześnie byli komunistami i często w tamtych czasach byli ateistami i internacjonalistycznymi komunistami, tak jak w obecnej Polsce stali się liberałami, konserwatystami, polską szlachtą, kapitalistami, prawicą, monarchistami, tym wszystkim z czym walczyli w Polsce opanowanej przez żydokomunę.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Roman Kafel: Spotwarzona przeszłość 
Piotr Świtecki, 2013.02.01 o 16:18
"Spotwarzona przeszłość" p. Romana Kafla jest dostępna online:
+egawlas.homeunix.net
To nie jest długa książka, a warta przeczytania. Spotkałem opinie, że w normalnej sytuacji byłaby lekturą szkolną.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Roman Kafel: Spotwarzona przeszłość 
MatiRani, 2013.02.04 o 03:03
Ino ze Kafel niejako daje do zrozumienia, ze ONI juz tacy sa... ok, to sie stosuje do szakali czy skorpionów, lecz miedzy zwierzetami a Homo Sapiens jest podstawowa róznica: mysl, dusza, czy jak kto chce nazwac to czym od zwierzat sie róznimy. Swiadomosc.

Ja nie moge tak usprawiedliwic Zyda który strzeli mojemu dziadkowi w potylice. Ani tego który okradl goja. Ani tego który zgwalcil sekretarke w piatek.
No nie moge....

Juz taki jestem, zimny darñ!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Komunikat od Redakcji strony Polska Myśl Narodowa 
p.e.1984, 2013.02.12 o 22:53
@MariRani
Przekazuję oficjalną korespondencję od zespołu redakcyjnego PMN.


Szanowny Autorze przedruku,

Niezmiernie cieszy nas, że nasz tekst spotkał się z Pana uznaniem, czego przejawem jest przedrukowanie jego fragmentu na polacy.eu.org . Jednocześnie smuci nas, że z cytowanego za stopsyjonizmowi fragmentu zostało usunięte hiperłącze prowadzące do oryginalnego tekstu, mimo, że w przedruku na stopsyjonizmowi występowało.
Zaistniałą sytuację postrzegamy jako celowe zatarcie pierwotnego źródła pochodzenia tekstu. Pana postępowanie narusza zasady przedruku z naszej Strony, z którymi można się zapoznać czytając stopkę naszego serwisu:

"© myslnarodowa.wordpress.com, przedruk tekstów jest dozwolony wyłącznie za podaniem pierwotnego źródła (nazwy witryny i pełnego hiperłącza do artykułu), bez ingerencji w treść."

Z góry dziękujemy za podanie w Pana przedruku (częściowym) pierwotnego źródła tekstu.

Z wyrazami szacunku
Redakcja strony Polska Myśl Narodowa
myslnarodowa.wordpress.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Komunikat od Redakcji strony Polska Myśl Narodowa 
Paweł Tonderski, 2013.02.13 o 11:41
ten teks został wzięty z innego portalu "stopsyjonizmowi", zgadzam się z panem, że jeżeli tekst źródłowy pochodzi ze strony Myśli Polskiej, to taki odnośnik również pod tym tekstem powinien się znaleźć.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Komunikat od Redakcji strony Polska Myśl Narodowa 
Piotr Świtecki, 2013.02.13 o 12:07
Warto by było z zasady przyjąć dyscyplinę - zawsze podawać link najbliższy źródła. Inna sprawa, że często z tego co widzę inne portale nie podają linku do konkretnej cytowanej informacji, tylko ogólny do głównej strony. Nie zawsze ma czas człowiek tam samemu szukać i wtedy robi się łańcuszek "jedna pani drugiej pani", czy tam "jedna strona cytowała drugą stronę, która skopiowała z trzeciej" itd.
Ale najważniejsze, żeby się rozchodziła informacja dobrej jakości.
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2022   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑