słowa kluczowe: Marucha, Nemcy, OUN, UPA, milczenie, mordy, nie przebaczyc, nie zapomniec, polski holokaust, ukarac.
Linki, cytaty, nowiny2013.01.05 16:22

Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów

(poleca )

NIE REZYGNOWAC NIE USTEPOWAC NIE ODPUSZCZAC NI SOBIE NI INNYM

 
W dzisiejszych czasach ma miejsce nieustający, nachalny, niemal “obowiązkowy” rytuał rozczulania się nad losem ludności żydowskiej mieszkającej na ziemi polskiej, która tak jak Polacy padła ofiarą tych samych najeżdźców czyli Niemców.
 
+marucha.wordpress.com


Jest jeszcze jeden holokaust, mało znany, ostatnio celowo przemilczany aby nie psuć lukrowanego obrazka popieranej przez tzw. “polskie władze” pomarańczowej rewolucji” na Ukrainie, której animatorzy jawnie odwołują się do tradycji nacjonalistycznej organizacji OUN – UPA. To ludobójstwo ok. 250 tysięcy ludności polskiej na kresach Rzeczpospolitej dokonane przez ukraińskie organizacje OUN, UPA kolaborujące z Niemcami.

W rezultacie zabójstw indywidualnych, a potem mordów zbiorowych i rzezi kresowej ludności polskiej, terroryści OUN, a później OUN-UPA w okresie II wojny światowej – w latach 1939-1945 i jeszcze kilka lat po jej zakończeniu, zabili – przyjmując szacunkowo – około 500.000 Polaków, przy czym większość zginęła w tak straszliwych okolicznościach i z zastosowaniem tak wymyślnych tortur, przede wszystkim fizycznych, a niekiedy i psychicznych, że cywilizowany człowiek XX w. nie może tego pojąć i w to uwierzyć. Oprawcy OUN-UPA zabijali z chęci i potrzeby zabijania, aby drwić i rozkoszować się bestialskim okrucieństwem swoim, aby upajać się widokiem tortur, męczarnią zarówno dorosłych jak i dzieci oraz rozpaczą bezbronnych ofiar.
Znany rosyjski literat Aleksander Sołżenicyn wymienił ponad 50 metod tortur stosowanych w śledztwie przez NKWD np. zdejmowanie paznokci czy przypalanie ciała rozpalonym papierosem. Członkowie OUN-UPA – banderowcy prześcignęli znacznie NKWD stosując o wiele liczebniejsze i okrutniejsze rodzaje tortur wobec Polaków a niekiedy i wobec swoich rodaków nie akceptujących ich zbrodnicze praktyki. W UPA występowała w zasadzie solidarność zbrodnicza wśród jej członków. Każdy kandydat na członka UPA musiał najpierw dokonać zbrodni zabójstwa “Lacha” np. w mieszanym małżeństwie polsko-ukraińskim zabić matkę Polkę lub ojca Polaka, względnie kogoś wskazanego np. dziecko, aby móc być dopuszczonym do złożenia przysięgi i zostać członkiem UPA. Różnorodność stosowanych wobec Polaków tortur i okrucieństw, a także pozbawienie życia przez zastrzelenie, nie było dowolne według uznania sprawcy. Z reguły rodzaj tortur czy okrucieństwa był ustalany przez banderowski tzw. komitet rewolucyjny.
Dla przykładu, wymienię – na życzenie – niektóre przypadki stosowanych – przez terrorystów OUN-UPA -w praktyce tortur fizycznych i okrucieństw, wobec mężczyzn, kobiet i dzieci narodowości polskiej, jakie stwierdziłem w wyniku wieloletnich niezależnych prac badawczych:

1. Wbijanie dużego i grubego gwoździa do czaszki gtowy. 2. Zdzieranie z głowy włosów ze skórą (skalpowanie). 3. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czaszkę głowy. 4. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czoło. 5. Wyrzynanie na czole „orła”. 6. Wbijanie bagnetu w skroń głowy. 7. Wyłupywanie jednego oka. 8. Wybieranie dwoje oczu. 9. Obcinanie nosa. 10. Obcinanie jednego ucha. 12.Obrzynanie obydwu uszu. 13. Przebijanie zaostrzonym grubym drutem ucha na wylot drugiego ucha. 14. Obrzynanie warg. 15. Obcinanie języka. 16. Podrzynanie gardła. 17. Podrzynanie gardła i wyciąganie przez otwór języka na zewnątrz. 18. Podrzynanie gardła i wkładanie do otworu szmaty. 19. Wybijanie zębów. 20. Łamanie szczęki. 21. Rozrywanie ust od ucha do ucha. 22. Kneblowanie ust pakułami przy transporcie jeszcze żywych ofiar. 23. Podcinanie szyi nożem lub sierpem. 24. Zadawanie ciosu siekierą w szyję. 25. Pionowe rozrąbywanie siekierą głowy. 26. Skręcanie głowy do tyłu. 27. Robienie miazgi z głowy przez wkładanie głowy w ściski zaciskane śrubą. 28. Obcinanie głowy sierpem. 29. Obcinanie głowy kosą. 30. Odrąbywanie głowy siekierą. 31. Zadawanie ciosu siekierą w szyję. 32. Zadawanie ran kłutych w głowie. 33. Cięcie i ściąganie wąskich pasów skóry z pleców. 34. Zadawanie innych ran ciętych na plecach. 35. Zadawanie ciosów bagnetem w plecy. 36. Łamanie kości żeber klatki piersiowej. 37. Zadawanie ciosu nożem lub bagnetem w serce lub okolice serca. 38. 
 
90. Powieszenie za nogi zakonnika pod amboną w kościele. 91. Wbijanie dziecka na pal. 92. Powieszenie na drzewie kobiety do góry nogami i znęcanie się nad nią przez odcięcie piersi i języka, rozcięcie brzucha i wybranie oczu oraz odcinanie nożami kawałków ciała. 93. Przybijanie gwoździami małego dziecka do drzwi. 

3386 odsłon średnio 4,7 (7 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów 
MatiRani, 2013.01.05 o 19:53
352. Wypruwanie dzieciom wnętrzności i rozwieszanie jelit na ścianie w jakiś nieregularny sposób wraz z kartką wiszącą na gwoździu z napisem w ukraińskim języku: “Polska od morzu do morza!”. 353. Przybijanie dzieci do ściany z rozkrzyżowanymi rękami. 354. Wyłamywanie dzieciom stawów rąk i nóg i przybicie martwego dziecka do stołu – na oczach dorosłych osób. 355. Pozbawienie życia dwudziestoma dwoma i więcej ciosami noża. 356. Przymocowanie tułowia do oparcia i rzucanie w nie nożami. 357. Wiązanie – skuwanie rąk drutem kolczastym. 358. Zadawanie śmiertelnych uderzeń łopatą. 359. Przybijanie rąk do progu mieszkania. 360. Przebijanie kołami dzieci na wylot. 361. Wleczenie ciała po ziemi za nogi związane sznurem. 362. Przybijanie małych dzieci dookoła grubego, przydrożnego drzewa, tworząc w ten sposób tzw. “wianuszki”.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów 
Toja, 2013.01.05 o 21:25
Witam!
Bardzo bolesny temat.Historia o ktorej nie mozemy zapomniec i Daj Boze w przyszlosci, w wolnej Polsce doczekamy sie sprawiedliwosci za nieludzkie zbrodnie popelnione na ludnosci polskiej.Prace zas Wiktora Poliszczuka uznane beda przez historykow na rowni z pracami Tymothy Snydera(Bloodlands),Richarda Lukasa(Forgotten Holocaust).Temat wola o pomste do Nieba szczegolnie w przypadku stanowiska Niepolskiego rzadu i strony ukrainskiej ktorej na reke jest wyzej wspomniane jak i zrownanie ukrainskich zbrodni z akcja Wisla(niby rachunki wyrownane)Nie mozna zapomniec jednoczesnie o zbrodniczym stanowisku ukrainskiego duchowienstwa ktore nie przeciwstawialo sie tym zbrodniom a blogoslawilo upowcow za ich akcje(np.blogoslawienie kos siekier przed wyruszeniem na rzez Polakow)na czele z Szeptyckim.Sprawiedliwosci musi kiedy stac sie zadosc!
Ps.Z ksiazki Poliszczuka-syn wrocil w nocy od upowcow mowi do ojca -musimy Mamu zabic bo Polka ,Ojciec zabil syna.O dzieciach nie mozna nawet pomyslec barbarzynstwa w nas za malo,serce peka!, nie mozemy zapomniec ani przebaczyc!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów 
MatiRani, 2013.01.05 o 22:07
Toja,
Bylem chory i roztrzesiony pare tygodni po przeczytaniu tego tekstu oraz potem raz jeszcze ksiazki o mordowaniu Polaków przez Zydów na terenach zajetych przez Sowietów od 17wrz1939... mordowali podbnie, przybijali do podlogi przez jadra, przez oczy, torturowali dziewczyny nieludzko... bodajze to byl "Umarly Cmentarz"?

NIE ZAPOMNIEC
NIE ODPUSCIC
UKARAC CHOCBY MORALNIE MÓWIAC O TYM GLOSNO
pozdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.05 o 21:52
MatiRani
Nie będę nic pisał ,bo wydaje mi się, że pisałem na ten temat. Dałem tylko piątkę za tak straszny temat, ukrywany też przez dzisiejszych morderców zarządzających Polską. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów 
MatiRani, 2013.01.05 o 23:03
Wiem ze pisales, a raczej przeczuwam... ale te tematy musza wracac, musza byc obecne i uwypuklane, bo tak malo Polaków o nich wie a jeszcze mniej wspomina zamrodwoaych.

( ktos dal tylko 4 .. )
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.06 o 01:16
MatiRani.
Nie patrz na 1-5. No to o czymś swiadczy. Szkoda słów. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów 
MatiRani, 2013.01.06 o 01:20
Zenku,

to o czymś swiadczy

no wlasnie.
Karawana idzie dalej...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.06 o 01:28
MatiRani.
Dobrej nocy. Pozdrawiam :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów 
MatiRani, 2013.01.06 o 02:07
Przyjemnych snów
MR
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów 
MatiRani, 2013.01.07 o 02:17
Zenek - patrze ale mi wisi bo karawana idzie dalej ale - powiedz mi jaki POLAK moze nie dac 5 za taka historie meczenstwa Polaków?
To przeciez nie o mnie chodzi, tylko o tysiace zameczonych przez UPowców i Zydów RODAKÓW...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów 
Piotr Świtecki, 2013.01.07 o 10:04
Pan tu robi po Bydziu za Najprawdziwszego Polaka, certyfikaty rozdaje.
Aż czosnkiem czuć.
Ale cóż.

Oczywiście żaden Polak, a już szczególnie Prawdziwy, nie może dać mniej, niż 100 punktów! Już samo to, że na portalu jest tylko 5 max, to hasbara z szasbają i najlepszy dowód, kto za tym stoi i dlaczego ma pejsy!

Pan albo robi to, co robi, celowo, albo naprawdę się pogubił? Dojaśnię: niektórych (szczególnie żŻydów mianowanych, zdegradowanych do rangi habesgojów z Szasbary) razi epatowanie tego rodzaju opisami. Można to podać z większym wyczuciem, delikatniej, po polsku. Choćby jako sam link z ostrzeżeniem o zawartości.

Dla przykładu, wymienię – na życzenie – niektóre przypadki stosowanych

NIE było takiego życzenia. Dziękuję.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów 
Hindukusz-Milena, 2013.01.07 o 15:51
Mufti,
tak się składa, że normalni Polacy mają życzenie wiedzieć co z ich rodakami wyprawiały zdziczałe hordy upowców. Nie należy wstydliwie ukrywać pod linkiem tekstu o zbrodniach, których zwyrodnialcy z UPA nie wstydzili się realizować w jasny dzień w domach i kościołach.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów 
Piotr Świtecki, 2013.01.07 o 17:33
No, to już co kto lubi.
Pewnie co krwawsze zdjęcia palestyńskich dzieci też Pani pasjami ogląda? Powodzenia. Ale tu proponuję zachowywać się jak przy stole. A jak kto się zachowuje przy stole, to już kwestia różnych czynników. Między innymi wychowania i smaku.
Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów a Mufti pisze ze: Ale tu proponuję zachowywać się jak przy stole.??? 
MatiRani, 2013.01.07 o 17:58
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów a Mufti pisze ze: Ale tu proponuję zachowywać się jak przy stole.?

Ktos jeszcze sie z tym zgadza?
Ja nie. Piszemy o FAKTACH. Szczególnie tych przemilczanych.
MR
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów a Mufti pisze ze: Ale tu proponuję zachowywać się jak przy stole.??? 
Piotr Świtecki, 2013.01.07 o 18:16
Piszcie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
NO TO PISZEMY! 
MatiRani, 2013.01.07 o 22:34
Podaję opis za Rzeczpospolitą Piotr Zychowicz „ Zapomniana zbrodnia w kopalni soli„ Do jednej z najbardziej drastycznych – i całkiem zapomnianych – masakr więźniów doszło w kopalni soli "Salina" pod Dobromilem (obecnie na terytorium Ukrainy). Już 22 czerwca przybyły tam pierwsze ciężarówki z Polakami i Ukraińcami. – NKWD dokonało tam masowych egzekucji. Ich forma była wyjątkowo drastyczna. Do mordowania ludzi niemal nie używano bowiem broni palnej – opowiada Piotr Chmielowiec, historyk z rzeszowskiego IPN.Pod warstwą ciałSkrępowanych drutem mężczyzn Sowieci ustawiali nad głębokim szybem. Potem funkcjonariuszki NKWD uderzały ich w głowy młotami do rozbijania kamieni.Ofiary spadały na dno szybu. Ci, którzy byli tylko ranni, topili się w solance lub dusili pod kolejnymi warstwami ciał.”..”część więźniów zabito strzałem w tył czaszki, część tępymi narzędziami. Jedno z miejsc kaźni urządzono w składzie drewna.Kat rozbijał ofiarom głowy 5-kilowym młotem przymocowanym do grubego pręta. Oprawcą był miejscowy współpracownik NKWD pochodzenia żydowskiego o nazwisku Grauer lub Kramer. „...Na terenie kopalni NKWD oddzieliło mężczyzn od kobiet. Te ostatnie zostały zaprowadzone do pobliskiej kaplicy zbudowanej jeszcze "za polskich czasów" dla górników.Tam zostały zabite. Podobno doszło wówczas do profanacji. Jedna z ofiar została przez Sowietów ukrzyżowana na ścianie świątyni.„....”W tym roku, w niedzielę 26 czerwca, po raz pierwszy wezmą w nich udział mieszkający w okolicach Polacy. Pomysłodawcą polsko-ukraińskiego upamiętnienia wspólnych ofiar sowieckiej zbrodni jest ks. Jacek Waligóra z pobliskich Niżankowic. –Niestety Polska nie bardzo interesuje się tą masakrą. A przecież tam zginęło tylu naszych rodaków.Nie wolno nam o nich zapominać – mówi ks. Waligóra. „...( źródło)

+www.rp.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów 
Hindukusz-Milena, 2013.01.07 o 22:15
Mufti,
Tu "lubienie"nie ma nic do rzeczy. Chodzi o pielęgnowanie bólu w naszej pamięci.
Proste,jeśli nie boli to szybciej zapomnisz.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów OD 1939 z rak "sasiadów" 
MatiRani, 2013.01.07 o 22:26
To , oczywiscie, juz wszyscy znaja, przeczytali i czytaja rodzinie co miesiac strone?
+www.naszawitryna.pl
Prof. Jerzy Robert Nowak "Przemilczane zbrodnie"

Ujawniło się, ze ogół żydowski we wszystkich miejscowościach, a już w szczególności na Wołyniu, Polesiu i Podlasiu (...) po wkroczeniu bolszewików rzucił się z całą furią na urzędy polskie, urządzał masowe samosądy nad funkcjonariuszami Państwa Polskiego, działaczami polskimi, masowo wyłapując ich jako antysemitów i oddając na lup przybranych w czerwone kokardy mętów społecznych.
(Dowódca AK, gen. Stefan Rowecki-"Grot", 25 września 1941 r.)
Żydzi "są dla NKWD nieocenionym wprost biczem przeciw ludności polskiej".
(Komendant Okręgu Walki Zbrojnej AK - ppłk., później generał, Nikodem Sulik, 25 lutego 1941 r.)
Dlaczego (...) dotąd oficjalne koła żydowskie nie potępiły jawnej zdrady i innych zbrodni, jakich się wobec Polski i polskich obywateli dopuszczali przez cały czas okupacji sowieckiej?
(Gen. Władysław Sikorski, 11 czerwca 1942 r.)
Wśród kolaborantów, którzy przybyli, aby pomagać sowieckim siłom bezpieczeństwa w wywózce wielkiej liczby niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci na odległe zesłanie i przypuszczalnie śmierć, była nieproporcjonalnie wielka liczba Żydów.
(Norman Davies, 9 kwietnia 1987 r.)
***
O ile z rąk sowieckich w latach 1939-1945 zginęło - jak przypomniał badacz - ok. 150 tys. obywateli polskich, to niewiele mniej, bo nawet 140 tys. Polaków, zginęło w wyniku tzw. operacji polskiej przeprowadzonej przez NKWD w latach 1937-1938.

"Nazwa 'operacja polska' to eufemizm. W gruncie rzeczy to był systematycznie i masowo przeprowadzony mord na Polakach. Klasyczne ludobójstwo, gdzie wystarczało być polskiej narodowości, żeby zginąć" - podkreślił Materski.

Przekrój społeczny mordowanych przez NKWD Polaków był bardzo szeroki. Najliczniej ginęli polscy chłopi, którzy stanowili największą grupę wśród polskich mężczyzn, ale rozstrzeliwani byli również przedstawiciele inteligencji, zwłaszcza księża i polscy komuniści.
+fakty.interia.pl
***
owocnej lektury
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów OD 1939 z rak "sasiadów" 
Hindukusz-Milena, 2013.01.08 o 09:10
MatiRani
"Dlaczego (...) dotąd oficjalne koła żydowskie nie potępiły jawnej zdrady i innych zbrodni, jakich się wobec Polski i polskich obywateli dopuszczali przez cały czas okupacji sowieckiej?"
Mnie to nie dziwi(Talmud i jego"mądrości") ale należy stawiać to pytanie by sprowokować logiczne myślenie u naiwnych, opętanych ideą tzw. tolerancji.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów OD 1939 z rak "sasiadów" 
Piotr Świtecki, 2013.01.08 o 11:34
Jakie "oficjalne koła żydowskie"?! Co za brednia!
To jest inna cywilizacja, inna struktura. Przykładanie do niej naszych wzorców świadczy tylko o ignorancji.
"Żydzi są pluralistyczni" (Kossecki), to nie jest jakaś armia w jednolitych mundurach ani jednolita organizacja ani grupa! Sami mają kłopot z określeniem się, stosują "antysemityzm" by wyostrzać linię podziału swoi-obcy.

Proponuję "odpętywać" rozsądkiem, logiką i obiektywnością. To są nasze wartości i nasz sposób podchodzenia do rzeczywistości.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Mufti - to ty piszesz brednie !!! 
Hindukusz-Milena, 2013.01.08 o 23:23
Mufti,
To są właśnie przewrotne brednie: "Jakie "oficjalne koła żydowskie"?! Co za brednia!
To jest inna cywilizacja, inna struktura. Przykładanie do niej naszych wzorców świadczy tylko o ignorancji.
"Żydzi są pluralistyczni" (Kossecki), to nie jest jakaś armia w jednolitych mundurach ani jednolita organizacja ani grupa! Sami mają kłopot z określeniem się, stosują "antysemityzm" by wyostrzać linię podziału swoi-obcy."

Owszem, jako państwo mają swoje "koła oficjalne" - prezydenta,rząd i Kneset. Jako religia mają swoich rabinów. Te reprezentacje powinny potępić zbrodnie na narodzie polskim dokonywane przez przedstawicieli narodu żydowskiego ! Pokrętne tłumaczenia, że to byli komuniści i nie mieli narodowości to żałosne wciskanie kitu. Wielu z tych oprawców na starość wyjeżdża do Izraela a po śmierci spoczywa na żydowskim cmentarzu.

To jest dla mnie"oczywista oczywistość" podobnie jak oczywistością jest dla mnie to, że Muftiemu spadł turban i ukazały się PEJSY !
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti - to ty piszesz brednie !!! 
Piotr Świtecki, 2013.01.09 o 00:14
Dobrze, że nie spadło co innego i co innego się nie ukazało ;-)

Pani ciągle widzi rzeczy z polskiej/łacińskiej perspektywy. To błąd.

Również błędem, ale mniejszego kalibru, jest postrzeganie żydów religijnych jako jednolitego Kościoła. A Żydów ogólnie jako mających narodową/państwową przynależność (tylko część utożsamia się z Izraelem).

Czyli, jak to mówią, możesz zaprowadzić konia do wodopoju, ale dopiero jeśli nauczysz go pływać na plecach - coś osiągnąłeś. Jeśli Pani oczekuje od żŻydów takich zachowań... Życzę powodzenia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti - to ty piszesz brednie !!! 
MatiRani, 2013.01.09 o 00:59
Sluszna masz racje, coraz bardziej jest "dziwaczne" postepowanie Muftiego.

Zauwaz, ze z punktu widzenia sterowania spolecznego, jak w Matrixie, potrzebny jest wentyl bezpieczenstwa, a raczej ich zbiór zawierajacy ich najrózniejsze formy i przepustowosci.
W zarzadzaniu, trudnej sztuce, dzieli sie zarzadzanych na "kasty" wedlug ich cech.
Nie wchodzac w szczególy, sa ci od Apple i gadzetów, sa ambitni, sa glupi, sa starzy, sa tolerancyjni i sa religijni...
No i sa niezadowoleni.
Wiekszosc z nich zadowala sie narzekaniem.
Inna czesc szuka dróg poprawy.
Inni jeszcze walcza geba a inni ideami.
No i tu pojawia sie zarzadzanie: wentyle sie robi, cos tam zlamia, cos wymysla, popyskuja, namaluja i ida do pracy aby placic za kredyt ... nic sie nie dzieje. Wsio po staremu. Spoko...

Ktos sie takimi sprawami zajmuje, nieprawdaz?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti - to ty piszesz brednie !!! 
MatiRani, 2013.01.09 o 02:13
Milenko, nic zlego na Swiecie sie nie dzieje!
Spij spokojnie ( i bierz kredyt i ufaj politykom których sama wybralas )

I przede wszystkim nie patrz na te brednie!!!!!!


David Duke o metawładzy
by kresowiec

Źródło: +jeznach.nowyekran.pl

Data publikacji: 6.01.2013

Polecam jeszcze jeden film amerykańskiego dysydenta dra Davida Duke’a, b. posła do Izby Reprezentantów USA w latach 1989-93. Tym razem o mechanizmach światowej metawładzy.

Read more of this post
++++
A jak juz obejrzalas, to zaraz wypluj i kup sobie Ajwejponga 5S w 24 wygodnych ratach za podwójna cene w sumie, abys mogla wejsc kiedy chcesz do twojego pejs-zbuka i powiadomic swiat caly co akurat robisz!!!

I tak mi dopomózcie Yahve, Mamon, Belzebub i Bernanke
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti - to ty piszesz brednie !!! 
Hindukusz-Milena, 2013.01.09 o 09:28
MatiRani,
Wrzuć na luz bo zapewne w rozgoryczeniu rozdajesz ciosy wokół siebie. Chyba, że to taki gorzki humor.
Na żadnym fejsie - pejsie nie mam zamiaru się rejestrować. Naiwności wystarczyło mi na tyle aby zarejestrować się na tym portalu ufając w jego patriotyczność.
Ja też mam dosyć tego co się wokół dzieje i aby nie popaść w oszołomstwo/obłęd słucham często muzyki przenoszącej mnie w inny ,lepszy świat.
+www.youtube.com
Polecam i pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Zartowanie..Mimo ze Mufti pisze brednie ( czasami ) 
MatiRani, 2013.01.09 o 13:49
Mileno, UWIELBIAM ZARTOWAC!
Ironizowac, grac na slowach i skojarzeniach, kalamburowac, elipsowac, itd...
Oczywiscie, to co napisalem jest zupelnie przeciwne do tego o co móglbym Ciebie podejrzewac, ad absurdum mialo byc i bylo,
dzieki za link i pozdrówka
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Mufti - to ty piszesz brednie !!! 
Hindukusz-Milena, 2013.01.09 o 09:45
MatiRani
zalinkowany przez Ciebie wykład Davida Duke już kiedyś poznałam.
Zwraca uwagę podstępne działanie plemienia judejczyków, których reprezentuje owa kobieta działająca w Szwecji.
Choćby nadanie greckiej nazwy stowarzyszeniu edukacyjnemu aby uśpić czujność głupich gojów.
A głupich nie sieją bo sami się rodzą więc szkółka cieszy się powodzeniem zwłaszcza wśród kobiet(podatniejsze na reklamę, łatwiej akceptują wszelkie nowości,można je wziąć na lep tzw tolerancji).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tragedia Polaków, mieszkańców Kresów OD 1939 z rak "sasiadów" 
MatiRani, 2013.01.08 o 22:06
MAsz zupelna racje, Mileno.
Zydów, co prawda, nie ma. Nigdzie. W ogóle. Tam te jakies 5000 w Polsce to przeciez nic.

A ten milion dzialajacych wspólnie, pomagajaccyh sobie nawzajem, ciagnacych jeden drugiego do góry po naszych grzbietach to fatamorgana jakis tlumoków z ciemnogrodu, którzy nic nie rozumieja!
Kurna, jestem tlumokiem.

I DOBRZE MI Z TYM!!!!

Jak pisze Mufti, zZydzi to inna cywilizacja, inna kultura, zupelny brak etyki, prawo plemienne, wiec gdziez nam ich zrozumiec.
Tyle ze my wcale nie MUSIMY rozumiec pasozytów, my musimy przed pasozytami SIE BRONIC.
MUSIMY ICH ZNAC! Musimy ich zidywidualizowac.
I o tym piszemy, i o tym przypominamy... mimo ze to przeszkadza pasozytom - oj przeszkadza!!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Witamina D 
MatiRani, 2013.01.05 o 23:04
przy okazji:
Kanadyjscy naukowcy znaleźli dowody na to, że witamina D działa antyrakowo
5 Styczeń 2013 Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

Jak wiemy jednym ze skutków wystawiania ciała na promieniowanie słoneczne jest powstawanie w naszych organizmach witaminy D. Naukowcy z McGill University badali podstawy molekularnego mechanizmu zapobiegania nowotworom za pomocą witaminy D. Doszli oni do wniosku, że to aktywna forma neutralizowania komórek nowotworowych.

Zespół pracujący pod kierunkiem profesorów Wydziału Fizjologii Johna White i Davida Goldsmana stwierdził, że aktywna forma witaminy D w ramach różnych mechanizmów utrudnia funkcjonowanie i działanie białka cMYC. Białko to nasila podział komórek. Podwyższony poziom białka wykryto w więcej niż połowie przypadków raka.

W ciągu ostatnich kilku lat istnieje duże zainteresowanie rolą witaminy D w poprawie stanu zdrowia i zapobieganiu chorobom. Ostatnie dane wskazują na bezpośredni związek między niskim poziomem tej witaminy w tkankach i powstaniem różnych postaci raka i chorób sercowo-naczyniowych.

Odkryto niedobór witaminy D (mniej niż 20 nanogramów na mililitr krwi) u co trzeciego uczestnika badania. Związany z tym wzrost śmiertelności wśród osób starszych szacuje się na około pięćdziesiąt procent. Wyniki pracy kanadyjskich naukowców sugerują, że niedobór witaminy D powinien zdobyć znaczną uwagę z punktu widzenia zdrowia publicznego, zwłaszcza dla osób starszych.

Wyniki prac kanadyjskich uczonych zostały opublikowane w Proceedings of National Academy od Sciences.

Źródło: preventdisease.com
Za: zmianynaziemi.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑