słowa kluczowe: Niemcy, Polacy, Polska, liberalizm, liberalna gospodarka, liberałowie, uwolnienie ryku obrotu nieruchomościami, wolny handel.
Polska2013.01.03 09:45 10:44

Kolejny powód, aby w Polsce nie wprowadzać wolności gospodarczej w każdej dziedzinie polskiej gospodarki!

 

Polska bez polskiej ziemi w rękach Polaków przestanie istnieć.

 
W odniesieniu do artykułu zatytułowanego:

"Niemcy płacą krocie za polską ziemię."

 żródło:

http://www.wprost.pl/ar/382470/Niemcy-pac-krocie-za-polsk-ziemi/
 
Ale oni dzierżawią ziemię należącą do polskiego państwa, czy czyjąś - prywatną?

Sprzedają czy tylko dzierżawią?

 A po, ilu latach dzierżawy stajesz się w Polsce prawowitym właścicielem jakiejś nieruchomości, działki rolniczej, czy rekraacyjnej, a może budowlanej, uzbrojonej czy nieuzbrojonej?!

Bo to chyba istotne szczegóły dotyczące tej sprawy.

Jeżeli prywatną i tylko dzierżawią, to może z tego będzie kilka złotych dla urzędasów i przede wszystkim dla tych ludzi, którzy te działki komuś dierżawią, a jak prywatną, to po co Polacy ją sprzedają, znaczy dzierżawią?

Bo biedaki i nie chce, im się pracować na swojej roli - ojcowiźnie, czy dlatego bo nie mają jeszcze trzech samochodów i basenu przed domem, a może im nie starcza do pierwszego i brakuje na jedzenie i bieżące opłaty? Może dlatego dzierżawią, znaczy sprzedają?

 Bez polskiej ziemi w rękach Polaków, bez własnej ziemi staniemy się naprawdę narodem niewolników, tego czego nam nie odebrali sowieci i Niemcy w czasie zaborów teraz oddamy im za kilka euro?

Natomiast Polakom, którym odebrano ziemię i nieruchomości dekretami stalinowskimi nie chcą niczego zwracać, a jeżeli już, to 15% wartości rynkowej nieruchomości.

A przecież tyle ziemi w Polsce leży ugorem. To nie, lepiej oddać Niemcom, oni przecież tacy dobrzy gospodarze, nie to co my Polacy.

A potem znowu będzie, że temu wszystkiemu są winni jacyś żŻydzi.

p.s.

 Polacy mogą kupować ziemię we Francji, w Niemczech i na Balearach oraz na Wyspach Kanaryjskich, ale ich na to nie stać, ponieważ nie mają odpowiedniego kapitału, ponieważ Polacy to naród nędarzy i systemowych biedaków. Dlatego w tej sytuacji wprowadzanie w naszym kraju wolnego handlu (uwolnienie go!) na rynku obrotu nieruchomościami było zbrodnią i zdradą Polski, dlatego każdy, kto nawołuje (przede wszystkim wolnorynkowcy i korwiniści, bo komunistom, w tym PSL, SLD, UW, UD, LID, AWS, KLD, Ruchowi Palikota, PO i niestety PiS-wi też, to się nie dziwię!) do uwolnienia rynku we wszystkich dziedzinach polskiej gospodarki powinni być rozstrzelani albo wsadzeni w dyby, a w ostateczności odseparowani od normalnych Polaków, najlepiej w więzieniu. A karą dla takich ludzi powinna być praca u mnie na polu, którego jeszcze nie mam, ale będę miał, przy kopaniu ziemniaków albo buraków pastewnych albo przy zbieraniu kukurydzy i tylko tej niezmodyfikowanej genetycznie. Wszystkim Polakom z Nowym Rokiem życzę przede wszystkim zdrowia!

Wszystkim Polakom z Nowym Rokiem życzę przede wszystkim zdrowia!
 
 
Roman Dmowski "Jestem Polakiem..."


Ojczysta Ziemia - Polska.


  

3943 odsłony średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Kolejny powód, aby w Polsce nie wprowadzać wolności gospodarczej w każdej dziedzinie polskiej gospodarki! 
Piotr Świtecki, 2013.01.03 o 10:47
Przepraszam za zawracanie głowy, ale nie rozumiem tego zdania:

Jeżeli prywatną i tylko dzierżawią, to może z tego będzie kilka złotych dla urzędasów i przede wszystkim dla tych ludzi, którzy te działki komuś dierżawią, a jak prywatną, to po co Polacy ją sprzedają, znaczy dzierżawią?

Niestety w ogóle nie znam się na przepisach z tym związanych, może dlatego. Ale może gdzieś nie ten wyraz co trzeba wpadł?

Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kolejny powód, aby w Polsce nie wprowadzać wolności gospodarczej w każdej dziedzinie polskiej gospodarki! 
Paweł Tonderski, 2013.01.03 o 12:15
No bo jak dzierżawią prywatną (swoją) działkę komuś (odpłatnie albo nieodpłatnie, wtedy nie trzeba nic płacić!), na przykład Niemcowi, to z tego muszą zapłacić podatek do urzędu skarbowego, trzeba ją wykazać, jako pozostałe przychody i od tego, jeżeli wyjdzie dochód prowadząc działalność gospodarczą lub na koniec roku podatkowego lub w innym terminie (tego nie wiem) trzeba zapłacić (odprowadzić) odpowiedni podatek. :)))) To są te pieniądze dla urzędasów, znaczy administracji państowej. :))))

Zresztą, tak naprawdę nie wiem dokładnie, jak jest w przypadku dzierżawy nieruchomości prywatnej. :)))

I jeszcze jedno, dzierżawiąc prywatną działkę, dzierżawca, znaczy wynajmujący, korzystający z tej działki, nie staje się po 50 latach, czy po 100 automatycznie jej właścicielem (zasiedzenie), tak jest w przypadku nieruchomości należącej do polskiego państwa, inaczej do skarbu państwa lub do własności państowej. W takich przypadkach jednak Lech Kaczyński podważył w Warszawie prawa do własności tym osobom, które takie dzierżawy od państwa dostali. Miało to dobre strony ale i złe. Niektórym przedwojennym właścicielom zabrano nieruchomości dekretem, ale ustanowiono ich dzierżawcami swojej własności z nadania komunistycznego państwa, były takie przypadki, ale one należały raczej do rzadkości, trzeba było mieć układy z władzuchną, a już po 50 latach mieli stać się automatycznie ponownie ich właścicielami ( to taki komunistyczny żart!), ale taką dzierżawę dawano również komuchom. Sprawy gruntów i nieruchomości w Warszawie są jedne z najbardziej skomplikowanych w całej Polsce. To taka swoista kara dla warszawiaków za powstanie warszawskie. :))))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kolejny powód, aby w Polsce nie wprowadzać wolności gospodarczej w każdej dziedzinie polskiej gospodarki! 
w.red, 2013.01.03 o 13:00
"..Niektórym przedwojennym właścicielom zabrano nieruchomości dekretem, a po 50 latach mieli stać się automatycznie ponownie ich właścicielami.." to była "marchewka" żeby było można ".. taką dzierżawę darować również komuchom.." I był to cel sam w sobie od czasów zaistnienia KLD. Tyle że najczęściej nie "komuchom" ale tak zwanym "lewakom", którzy przejęli po nich władzę ich samych eliminując i spychając na margines. I właśnie to była istota (obok uwłaszczenia na majątku państwa partyjnych bonzów i zwykłych cwaniaczków "dealu" zawartego w Magdalence. Czym innym jest ukraść (nawet w majestacie "prawa"). A czymś innym móc skradzione mienie zachować. Dlatego tak dążyli do zalegitymizowania swych "włości" i praw do nich dzięki właśnie takim powiązaniom. Dość przypomnieć sobie kiedy powróciło upominanie się o respektowanie "świętego prawo własności".
Nie przypomina to nam znanej i praktykowanej przez marsjan metody by działając jedynie w swoim interesie do brudnej roboty wykorzystywać zdeprawowanych tubylców, samemu pozostając w ukryciu ?
Masz rację Pawle. To była zbrodnia. Tyle , że nigdy by nie mogła zaistnieć gdyby to środowisko tych złodziei i oszustów nie zaaprobowało i nie przyjęło jak swoich po to by przy okazji załatwić swoje interesy. Cóż, ludzka "malość" święci cały czas tryumfy. Nawet i w części tych zdawałoby się elitarnej. I okazuje się że po raz kolejny to nie elity, lecz "elyty".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
A potem znowu będzie, że temu wszystkiemu są winni jacyś Żydzi. 
MatiRani, 2013.01.03 o 13:38
A skad przekonanie, ze to Polacy sprzedaja polske a nie Żydzi?

Czy ktos ma watpliwosci co do ponizszego stwierdzenia:

Wladza administracyjna i sadowa w Polsce sa w ogromnej wiekszosci w rekach osób pochodzenia zydowskiego.

P.S: Dlaczego piszecie Panowie zZydzi? Aby uniknac wyszukiwarek Mossadu?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: A potem znowu będzie, że temu wszystkiemu są winni jacyś Żydzi. 
Paweł Tonderski, 2013.01.03 o 14:01
Zazwyczaj piszę żydzi z małej litery, ale forma, którą przyjął Mufti jest dla mnie bardziej zabawna, pisząc w ten sposób nikt nie może mnie oskarżyć o szerzenie mowy nienawiści. :))))

Nie wiem, może w takim razie Ty wiesz, czy tę ziemię sprzedają żydzi Niemcom, czy jacyś głupi biedni Polacy, bo im się nie chce pracować na ich polskiej własnej ziemi, a może mają jej tyle, tej swojej ziemi, że moga jej trochę Niemcom odsprzedać z zyskiem i to za krocie albo wydzierżawić? Ponieważ ich dzieci wyjechały na zmywaki na zachód Europy albo do "warsiungi" do pracy w żydowskich bankach, a oni już są zbyt starzy, aby na niej mogli pracować. :))) To może niech zasadzą choinki. :)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: A potem znowu będzie, że temu wszystkiemu są winni jacyś zŻydzi. 
MatiRani, 2013.01.03 o 14:15
Witaj Pawle,
Dobre to z zZydami - choc mozna i pisac Kleksy czy Eskimosi... podzielam poglad na uzytecznosc.

Sorki za uparciuchostwo ,ale dobrze jest byc zwiezlym i precyzyjnym:
<<<Czy ktos ma watpliwosci co do ponizszego stwierdzenia:

Wladza administracyjna i sadowa w Polsce sa w ogromnej wiekszosci w rekach osób pochodzenia zydowskiego.>>>

NA to pytanie odpwiedzi sa dwie, tak - nie.
Potem zaczyna sie dyskusja w której morze atramentu mozna przelac, ale zacznijmy od podstawy - co Ty na to?
serdecznie
MR
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: A potem znowu będzie, że temu wszystkiemu są winni jacyś zŻydzi. 
Paweł Tonderski, 2013.01.03 o 14:33
Tak, ta władza znajduje się w rękach "unych", jednak wydaje się mnie, że i w rękach zwykłych karierowiczów, byłych komuchów, tzw. biznesmenów i liberałow, Europejczyków, światowców, dewiantów seksualnych, monarchistów i przemalowanych na polską szlachtę. Znaczy w rękach tych wszystkich, którzy w pewnym momencie się nimi stali. Taka była potrzeba chwili, takie nowe prądy i obyczaje w Polsce nastąpiły po tzw. "upadku komuny", że teraz nawet komuchy i ateistyczni żydi, to liberałowie, konserwatyści, szlachta herbowa albo nawet arystokracja. Obawiam się jednak tego, że to jest stosunek, jak 60% żydzi do 40% Polaków. :)))))) Po prostu nowoczesna i postępowa żydokomuna.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: A potem znowu będzie, że temu wszystkiemu są winni jacyś Żydzi. 
Zenon Jaszczuk, 2013.01.03 o 19:01
Paweł Tonderski.
Ja jeszcze proponuję przed żŻydzi dodawać wszystkie znane na świecie "określenia". A więc: Pani,Pan, Szlachcic, bankowiec, Mer,Ser i pocałuj ich w ........ A i tak Mufti pozostanie gojem. "No, ale kto smaruje, ten jedzie". Ja pozostaję przy starych znaczeniach, bo czegoś takiego nawet żydzi nie wymyślili. Trzeba by zapytać danhedrynu światowego czy zgadzają się z Muftim. Wężykiem, wężykiem :-))) Pozdrawiam
Ps. Jeszcze tylko spadnie z pierwszej strony "Znalazłem trochę lepszego żyda" i czytelnośc wzrośnie o 1000%. Powodzenia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: A potem znowu będzie, że temu wszystkiemu są winni jacyś Żydzi. 
w.red, 2013.01.03 o 16:35
już kiedyś przyznałem Ci rację, że Żydzi są złem tego świata.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
A przecież tyle ziemi w Polsce leży ugorem.   
Harcerz, 2013.01.03 o 18:14
:)
Szczególnie w strategicznych miejscach.

Ładny kawałek przy węźle - idę o zakład właściciel ma pejsy.

W/g moich rachunków +niepoprawni.pl

cena m2 to około łan dolar ( gdyby to jeszcze zielony był - Lincolna).

"Kredytowym pieniądzem" -płacą
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: A przecież tyle ziemi w Polsce leży ugorem. 
MatiRani, 2013.01.04 o 01:31
a kredyt umazaja kolesie z synagogi...
na linku nie ma fotek i nie daje sie ocenic... weird
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kolejny powód, aby w Polsce nie wprowadzać wolności gospodarczej w każdej dziedzinie polskiej gospodarki!   
Lju, 2013.01.17 o 07:54
Trafnie ujęte. Mnie zastanawia jednak degradacja wysoko uprzemysłowionych regionów, które po wojnie wróciły do Polski. Poprzez tą degradacje (niszczenie przemysłu, wyludnianie) spadają tam ceny ziemi i nieruchomości, nie wiem czy jest to celowe działanie, ale wiem że Niemcy mają oko na te tereny. Wiele osób na różnych forach wskazuje że Polacy przecież wykupują ziemię w byłym NRD i przeprowadzają się do tamtejszych miast, były nawet temu poświęcone artykuły w opiniotwórczych mediach, jednak nie zwraca się uwagi na to, że niemieckie prawo jest skonstruowane w ten sposób, iż owi ludzie skazani są na wynarodowienie, w Niemczech nie ma nawet POLONII w sensie prawnym, w Polsce sytuacja wygląda krańcowo odmiennie, promuje się mniejszość niemiecką z budżetu państwa, by czasem Niemiec w Polsce nie ośmielił się myśleć że ojczyzną dla niego nie są Niemcy. Takie coś jest złą wróżbą na przyszłość. Korwiniści zwracają uwagę że "kapitał" to pieniądz, według mnie "kapitał" to są ludzie, zauważ jak wielką rzeką opuścili i opuszczają Polskę. Pozdrawiam Serdecznie! To mój pierwszy wpis na tym portalu :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kolejny powód, aby w Polsce nie wprowadzać wolności gospodarczej w każdej dziedzinie polskiej gospodarki! 
Paweł Tonderski, 2013.01.17 o 08:50
Witaj na "Polakach", aby żyć w Niemczech trzeba zarabiać tak jak Niemcy, żyjąc w Polsce i zarabiając, tak jak większość Polaków nie stanowimy dla nich żadnego zagrożenia.

Można kupić, ale potem trzeba łożyć na utrzymanie tej ziemi, obawiam się, ale mogę się mylić, że czynsz za mieszkania jest w Niemczech w przeliczeniu na polskie złotówki o wiele większy...

Trzeba by było sprawdzić te wiadomości o tej ziemi niemieckiej wykupowanej przez Polaków. W Polsce ziemia jest tańsza* niż w Niemczech, jest lepsza, z racji rodzaju gleby albo położenia? Co decyduje o tym, że Niemcy chcą kupować ziemię w Polsce?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kolejny powód, aby w Polsce nie wprowadzać wolności gospodarczej w każdej dziedzinie polskiej gospodarki! 
Piotr Świtecki, 2013.01.17 o 08:24
Między innymi dlatego szczucie na "Ruskich" jest rozdymane daleko ponad rzeczywiste podstawy. A o Niemcach jakoś ciągle niby coś, ale nic. O przejmowaniu przez naszych odwiecznych... eee... sąsiadów mediów było głośno już w połowie lat 90. Nic z tego alarmowania nie wynikło, za to... ucichło.
Kto ma media, ten ma władzę.
Od wieków Niemcy mieli parcie na imperializm.
Szkoda słów, kto się tym interesuje na pewno to wszystko i jeszcze więcej wie. A jak nie wie, to go ta wiedza prędzej czy później trafi i tak :)
Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kolejny powód, aby w Polsce nie wprowadzać wolności gospodarczej w każdej dziedzinie polskiej gospodarki!   
Były bloger, 2013.01.17 o 10:00
No - się interesuje i wie... Niemiecka jest dzisiaj prasa kobieca, młodzieżowa, sportowa, lokalna i motoryzacyjna. Póki przez czas jakiś dla nich nie pracowałem - było wszystko OK. Nie było żadnych anty-niemieckich myśli. Po pół roku pobytu w wydawnictwie niemieckim tyle mam do powiedzenia: chcesz zaznać na własnej skórze horroru idź do nich do pracy. Przedtem jednak ubezpiecz się na wypadek samobójstwa albo innej depresji, przynajmniej rodzina będzie miała jakiś z ciebie pożytek. Że co, ze to niby tacy mądrzy ludzie, którym nie można dorównać? Nie rozśmieszajcie mnie! To zakochani w sobie, aroganccy, prostaccy i zarozumiali durnie. Bez jakiejkolwiek elastyczności myślenia. Ale mają kasę, wspierają się wzajemnie (choć tylko do pewnej granicy), a myśl o ekspansji na wschód, dowolnej w formie, jest czymś, z czym zdaje się rodzą się od zawsze. Temat na wiele tomów opisów, rozważań i wniosków. Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kolejny powód, aby w Polsce nie wprowadzać wolności gospodarczej w każdej dziedzinie polskiej gospodarki! 
Piotr Świtecki, 2013.01.17 o 10:11
Kwestie własnościowe są zwykle pogmatwane, tu chyba najprościej (jak to dla ciemnych moherów;) opisuje sprawy +www.radiomaryja.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kolejny powód, aby w Polsce nie wprowadzać wolności gospodarczej w każdej dziedzinie polskiej gospodarki!   
Były bloger, 2013.01.17 o 13:07
To jest bardzo względne pogmatwanie. Oprócz statutowych dokumentów własności, przecież równie niejasnych na pierwszy rzut oka, jak Polskapresse, istnieje bardzo delikatna materia wpływów. W którymś ze swoich felietonów, bodaj w odpowiedzi na komentarz, napisałem, że chcąc coś konkretnego w przedmiocie mylnej informacji osiągnąć wcale nie trzeba telefonować z konkretnym poleceniem do WSZYSTKICH - wystarczy do jednego ZNACZĄCEGO, reszta w mig się dopasuje. Tak to od lat działa, choć nadal bardzo mało ludzi chce to przyjmować do wiadomości. To jest, Drogi Mufti, abecadło poruszania się w tym medialnym świecie! Więc bardzo proszę - nie sprowadzajmy tej rozmowy do dyskusji wyłącznie o formalnej własności, ta nie dość, że zagmatwana to jeszcze niewiele mówi o rzeczach i sprawach, które w tym światku się dzieją. Gdybym więc dzisiaj postawił taki wniosek, iż wystarczy zdelegalizować obce wydawnictwa i wydawców na polskiej ziemi - to przecież wykazał bym się durnotą ogromną. Mądry medialny bogacz natychmiast kupi sobie jakiegoś słupa o polskim nazwisku i obywatelstwie - i będzie działał dalej jak mu się żywnie podoba. Nie wspominam już o takim drobiazgu, jak stada Polaków o mentalności rabów, te wszystkie niewolnicze nowe pokolenia, wychowane i wyrzeźbione przez mamusię-agentkę i niewiadomej proweniencji tatusia: przeczytaj skąd wziął się sędzia Tuleya.
Pzdr.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kolejny powód, aby w Polsce nie wprowadzać wolności gospodarczej w każdej dziedzinie polskiej gospodarki! 
Piotr Świtecki, 2013.01.17 o 14:15
Materia wpływów, jeśli mógłbym się przyczepić, jest nie tyle "delikatna" co subtelna. Żyłka wędkarska też jest subtelna - cienka, przezroczysta - ale "delikatna" taka, że można się pokaleczyć. Nie każdy byle telefon ma MOC zmieniania medialnej rzeczywistości.

Realnie właścicielem jest ten, kto decyduje.

Natomiast z lekceważeniem "faktów materialnych" byłbym ostrożny.

Ostatnio w ramach pienistego idealizmu poznawczego, praktykowanego kłusem przez pewnych osobników, awansowałem na Żyda... Porządziłby człowiek światem, ale niestety, owo rozpoznanie i awans nie miały nic wspólnego z rzeczywistością.

A chyba nie o to chodzi, żeby z deszczu liberalno-poprawnościowej propagandy skwapliwie wchodzić pod rynnę własnych, niszowych aberracji?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Kolejny powód, aby w Polsce nie wprowadzać wolności gospodarczej w każdej dziedzinie polskiej gospodarki!   
Były bloger, 2013.01.17 o 14:27
No to już jesteśmy blisko... Blisko czego? Michalkiewiczowskiego stwierdzenia, że tak naprawdę wszystkim rządzi razwiedka. Bo jak niby wytłumaczyć logicznie to, że jedne telefony mają moc, a inne jej nie mają? Tymczasem przyjęcie tezy o wszechmocy razwiedki wyjaśnia też zagmatwane stosunki własnościowe w publikatorach, rozświetla mrok rozważań kto ważniejszy, prezydent czy premier, dozorca, czy lokator. A dalej jeśli to wszystko prawda - to właśnie owa prawie niewidzialna żyłka utrzymuje światy, tnie gdy trzeba i kogo trzeba, a w razie potrzeby jest w stanie wyciągnąć z wody całkiem tłustą złotą rybkę. Pewnie dziwisz się nieco: jak to jest, że wszystko zaszło tak daleko? Ano zaszło. Tkwimy w gównie po uszy. Możliwe manewry kurczą się z każdym dniem. Pełno pośród nas (mam na myśli zbiorowość w ogóle!) prowokatorów, ludzi o złych intencjach, słowem kapusiów w swej czystej postaci. Jeszcze cienko piskający usiłują się przed tym wszystkim bronić. Raz nazywając swoje (a i wspólne) problemy skrótowo, a więc w pewnym sensie niesprawiedliwie, dwa olewając coś, co proponowałem na płaszczyźnie już osobistych kontaktów - to jest tworzenie mini-klastrów wspólnej, obecnej tak na forum, jak i poza nim działalności. To znaczy: nie wszystko na forum mogło by być ujawnione, takim idiotą to ja już nie jestem, po co mi możliwe do zaistnienia doniesienie mojego ukrytego wroga, że na przykład prowadzę jakąś nierejestrowana działalność i "zapomniałem" od tego odprowadzić "należne" zbójeckiemu państwu składki? Kiedyś jako aktywny jeszcze członek tej zbiorowości (teraz pisuję komentarze, ale główna aktywność realizuje się gdzie indziej) proponowałem cykl zajęć mających doskonalić pióra blogerów. Połowa obruszyła się - bo jakże to tak zarzucać komuś niedoskonałość. Druga połowa dawała mi do roboty redakcję tekstów, która to redakcja w życiu nie widziała światła dziennego. Machnąłem na jednych i drugich ręką - nie do zniesienia jest sytuacja, w której operowany na robaczywy wyrostek pacjent wybudza się z narkozy i sztorcuje chirurga "To nie tak durniu, pojechałeś nożem za głęboko, będzie zbyt wielka blizna!"

Że co, że to niby zbyt skomplikowane? Nie. Po prostu są pewne rzeczy, w których mogę być pomocny. Potem, po zaistnieniu, będą lepiej służyć zbiorowości. Blogerzy teoretycznie mogą zacząć lepiej pisać - choć nie wszyscy się w ogóle do tego nadają. Jak ja nie nadaję się do tańca i śpiewu, to mnie wcale nie boli. Natomiast zakładanie w sieci Tajnych Oddziałów Partyzanckich to nie jest coś, co mnie w jakimkolwiek stopniu interesuje.
Pzdr.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑