słowa kluczowe: Bartosz Węglarczyk, Józef Światło, Marucha, Rzeczpospolita, UB, Witalis Skorupka, Światło, żołnierze wyklęci.
Linki, cytaty, nowiny2012.11.20 09:34 09:35

Ludzie Światły torturowali mnie jak na gestapo

(poleca )
 
- To było tak straszne, że trudno mi do tego wracać.
 
(Warto też rzucić okiem na sam spód tekstu: Według wielu źródeł, nowy zastępca naczelnego redaktora “Rzeczypospolitej”, Bartosz Węglarczyk, jest wnukiem zbira Józefa Światło. [...] Ubeckie dynastie wciąż trzymają się mocno – przy władzy i w mediach.)

Całość: +marucha.wordpress.com 

1617 odsłon średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Ludzie Światły torturowali mnie jak na gestapo 
Adam39, 2012.11.20 o 10:36
Jednak słowa wypowiedziane kiedyś przez Artura Sandauera, że w PRLu Polacy stanowią korpus na którym jest ustanowiona głowa żydowska, ciągle są aktulne. A w trzeciej RP, jeszcze bardziej. Myślę, dlatego doprowadzono do powstania Solidarności a następnie wprowadzono Stan Wojenny i przygotowano Okrągły Stół, by całkowicie Polskę opanować a z Polaków uczynić podległych żydom niewolników.
Niektórzy demografowie uważają, że po odbudowie populacji, Żydzi obecnie stanowią już ca 6-8 % społeczeństwa polskiego, to znaczy od 260000 do ponad 3000000 osób. Czyli jest ich mniej wiecej tyle samo, ile było ich w Polsce przed wojną. Z tą przedewaszystkim różnicą, że we władzach państwowych było ich stosunkowo niewielu - nie stanowili tak przytłaczajacej wiekszości jak widzimy to obecnie. Nie mówiąc już o środkach masowej dezinformacji, która jest całkowicie w ich rekach.
Dziś, po uprzedniej zmianie nazwisk i życiorysów przez swoich dziadów, ojców i pradziadów, występują już dla niepoznaki jako rodowici Polacy, ale wgruncie żeczy są zakamuflowanymi Żydami, wprowadzając wygodne dla nich ustawodawstwo i porządki a niszczące nas Polaków.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Ludzie Światły torturowali mnie jak na gestapo 
Zenon Jaszczuk, 2012.11.20 o 20:00
Adam39.
Miło poczytać, że znów potwierdzają się moje "opisywanie rzeczywistości". Przykre, ale prawdziwe. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑