słowa kluczowe: PiS, Polska, manipulacje, polityka, prawica.
Linki, cytaty, nowiny2012.10.09 08:15 08:16

Jak PiS niszczy prawicę

(poleca )

Jan Piński

 
Partia ta [...] stara się stworzyć monopol po stronie polskiej prawicy, dezawuując inne ugrupowania. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że PiS w warstwie gospodarki ma program socjaldemokratyczny.
 
Całość: +janpinski.nowyekran.pl (Tekst opublikowany w tygodniku "Najwyższy Czas!")

"Niepoprawni.pl" toczą na to pianę z ust: wystarczy teraz tylko poczytac wpis nijakiego Pinskiego oraz podteksty agntow w trym wlasciciela NE zydokomucha oficera LWP agenta SB Opary +niepoprawni.pl 

2950 odsłon  (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Jak PiS niszczy prawicę 
w.red, 2012.10.09 o 10:53
Żal dupsko ściska, gdy się czyta takie banialuki na stronie "nizaleznych". Bo "zależnością" bije z tego na kilometr.Pół biedy, gdy napastliwość i chamstwo "aktywu" spotyka zwolenników lewicy lub platfusów. Znacznie gorzej gdy spotyka to ludzi idących w tym samym kierunku lub obojętnych do tej pory poglądowo i nie ogranicza się do własnego forum, lecz wylewa się na zewnątrz jak przepełnione szambo roznosząc smród rozkładu tzw "prawicy". Która po dziś dzień nie wyciągnęła wniosków ze swego postępowania i działalności. Hulają więc sobie Panowie i Panie po innych forach usiłując zdezawuować wszystkich mających inne koncepcje i oczekiwania. Usiłując zniszczyć każdy przypadek niezależnego myślenia, choćby było to związane ze szkodą dla kraju. Bo skutecznie zrażają oni do tejże prawicy ludzi poszukujących dla siebie alternatywy wobec istniejącego szkodliwego dla Polski układu. Odbierając im chęć do działania i nawiązywania kontaktów by zrobić cokolwiek pozytywnego. To ulubiona metoda ich działania (podobnie jak i ich oponentów): "z nami lub przeciwko nam". Dlaczego ulubiona ?
Bo wyklucza jakąkolwiek dyskusję na ważne dla ludzi tematy. A przy tym wygodna bo nie trzeba nic wyjaśniać, ani konstruktywnie myśleć. Mnóstwo przykładów można znaleźć na NE ( o ich "niezależnej" oazie nie wspominając. A potem wielkie zdziwienie że ludzie w wyborach głosują na niekorzyść ich ugrupowania lub olewają wybory. Dziś już jestem przekonany, że w gruncie rzeczy działają rączka w rączkę ze swoimi "przeciwnikami" na rzecz zniechęcenia ludzi do wszelkiej działalności publicznej. A tym samym ich wykluczenia. Działają podobnie jak poprzednio PZPR, a później ich następcy. Odpowiedź na pytanie dlaczego można znaleźć wskazując ich mocodawców. To zrobił kiedyś Zenon i za to od nich mu się oberwało.
Nie lubię uogólnień, ale proponowałbym zamieścić pod tytułem podtytuł " podorgan prasowy gmin Marsjańskich w "Polin". Przynajmniej byłoby to uczciwe wobec ludzi, którzy dali się skusić tytułem tego portalu.

PS

Co się tyczy "socjaldemokratycznego programu" to mnie to w najmniejszym stopniu nie wzrusza, byleby był zgodny z Polską racją stanu i interesem narodu. Z drugiej strony podejrzewam że Efendi turban Ci się obsunął bo piszesz o "programie", którego nie ma ( bo trudno nazwać tym mianem "pudrowanie" delikwenta przed zgonem).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak PiS niszczy prawicę 
Piotr Świtecki, 2012.10.09 o 13:36
Nie no, od razu nadmieniłem, że Tekst opublikowany w tygodniku "Najwyższy Czas!"; ani z tymi ani z tymi mi nie po drodze :)
A "program" jest wtedy, jak dużo i ładnie mówią ale nie o "przeciwnikach politycznych" ;)
Kłaniam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Jak PiS niszczy prawicę 
w.red, 2012.10.09 o 16:21
Uff.. już się zmartwiłem że turban zjechał ci z głowy ;)Tak to jest kiedy nie czyta się dokładnie.
Ale usprawiedliwia mnie w tym momencie nie używanie takowego szlachetnego nakrycia głowy.
Z "programem" też racja. :)

pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑