słowa kluczowe: Bieda, Marsz. obódz się Polsko, PiS, Polacy, Polska, Rydzyk, Solidarność, Warszawa.
Polska2012.09.30 00:28

Marsz w obronie czego???

 

Jestem przekonany, że nie powinienem pisać, ale......

 
Nie byłem, nie widziałem. A piszę kilka słów. Tylko po co??? Czytam oczywiście wieści internetowe, a tutaj groch z kapustą.......  nie tylko o marszu.
 

Znają państwo moje podejście do życia, do prawdy, do marszy , do rządzących, do partii, do manifestacji. itp

Po przeczytaniu kilku tekstów w internecie na różne tematy, nachodzi mnie znów ta sama myśl - po co marsz i dla kogo?

Fakty są tragiczne dla Polski i Polaków.

Dlaczego marsz zorganizowany dzisiaj a nie na Święto Narodowe Polski 11-XI. Zorganizowany przez kogo i po co??? Jak słyszę, główny temat wolne media ojca Rydzyka i nic nie znaczący slogan "obódz się Polsko". Zakładam, że media ojca Rydzyka chcą być wolne, chociaż w " ". Zakładam, że media ojca Rydzyka to 1% wszystkich mediów. A więc oni wszyscy nie walczą o wolne media w 99% tylko w 1% cie.

Nakreślając to poglądowo można stwierdzić - WOLNY TYBET. Wszyscy walczymy o wolny Tybet. Pytanie, kto walczy o wolny Tybet??? A no my wszyscy tzw demokracja która jest fikcją, która jest niewolą. Czyli my niewolnicy kołchozu jewropejskiego, swiatowego, walczymy o wolny Tybet, o wolną Białoruś?!! No  qń by się uśmiał, ale ludzie krzyczą, Jarosław, Jarosław :-))) To coś gorszego jak parodia!!! Nie wiem jak to nazwać, cyrk??? Nie, nie. To nie ma nic wspólnego z rozrywką. To śmieszność sama w sobie, to dramat ludzkości, to idiotyzm, to ............

Stwierdzam jednoznacznie, że sprzedała na tzw solidarnośc, że sprzedał nas kościół, że sprzedały nas media, że sprzedały nas partie, że sprzedała nas cała ta agentura i pożyteczni idioci, czyli durnie wszelkiej maści. to nawet nie jest pytanie, czy nas sprzedali?!!. To za dużo powiedziane, sprzedali. Te pachołki tylko wykonywali rozkazy dawno opracowanego planu przez .............. i wykonują nadal.

Zobaczcie panstwo jak idzie smutny wisielec ze sznurem w ręku - przykro patrzeć. Co innego jak wisielec idzie wesoły - to jest geszeft.

Pomijam zwykłych ludzi. Pytam, po co oni dzisiaj szli??? Po g........ a nie POLSKĘ (sorki Mufti!!!). Wypisz, wymaluj słowa Michnika - STADO BARANÓW w rękach fałszywych pasterzy. Możecie się państwo ze mną nie zgadzać, nawet nie powinniście. Chętnie poczytam sprzeciwy i obiecuję, że się nie pogniewam, ani nie będę się z nikim kłócił!!! Prosze tylko merytorycznie. O odnowicielach z PiSu nie będę pisał, bo pisałem, o odnowicielu rydzyku, koścxioła też nic nie napiszę, bo kto patrzy ten widzi. Ojciec Rydzyk nie ma "szczęśćia" do poparcia prawdziwych parti, prawdziwych Polaków, solidarnośc nie ma szczęścia ............ itd. :-)))

Zaznaczę tylko, zobaczcie państwo jak głosuje przeciw Polsce PiS, jak milczy kościół w sprawie likwidacji Polski, Polaków, zobaczcie państwo jak na to wszystko zezwala, bierze udział w likwidacji solidarność, partie (wszystkie). Ach...... O czym pisać!!!!

Podam państwu kilka linków, jak chcecie to poczytajcie. Bo nie chce mi się tego opisywać i wyciągnijcie sami wnioski. Ot takie pierwsze z brzegu.

Powiedzmy, że jestem durniem i zakładam uczciwośc PiSu i tych innych. Przecież oni nic nie mogą, nie chcą, nie po to są - pachołki

1)Prosze posłuchać tego gościa - Sytuacja na rynku pracy w UE stale się pogarsza - .http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/09/29/sytuacja-na-rynku-pracy-w-ue-stale-sie-pogarsza/ Pytam, co pachołki mają do powiedzenia?!!

2)W Brukseli wszyscy zobaczą polską biedę (biedni, oni nie wiedzą jak jest w Polsce!!!) http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/09/28/w-brukseli-wszyscy-zobacza-polska-biede/. Dzisiaj jak dla śmiechu był art. na Onecie - Bieda niemieckich dzieci (już nie ma tego art, może państwo znajdziecie)

3) WIELKI MARSZ POLAKÓW: ŻĄDAMY PRAWA DO WOLNYCH MEDIÓW ! Najnowsza hucpa- tylko gęby jak by stare - http://carcinka.nowyekran.pl/post/75404,wielki-marsz-polakow-zadamy-prawa-do-wolnych-mediow. Jaki piękny podpis pod pierwszym zdjęciem - Dziś cały NE był na nogach. Jakże by mogło być inaczej? I co z tego wynika?!!

Chyba wystarczy. Proszę mi powiedzieć. Co te dupki mogą, chcą zrobić dobrego dla Polski będąc przy korycie od początku?!! Oczywiście nic. Bo nic im nie wolno bez rozkazu!!! A może słyszeli państwo, ze chcą rozliczyć wszystkich złodzieji Polski i Polaków od chwili pierestrojki??? :-))) A co się dzieje w Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, itd Ach....... Pozdrawiam serdecznie. Wiem- czepiam się?!!

 

 

 
 
!!! 

3119 odsłon średnio 4,7 (6 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować    blog autora
Re: Marsz w obronie czego??? 
Adam39, 2012.09.30 o 01:42
Zenek, rozumie twoje rozgoryczenie. Podobnie o tym myślę.
Według mnie, chodzi cały czas o zorganizowanie się Polaków.
Odnośnie istniejących partii, tych rządzących i tych szykujących się do rządzenia - coraz bardziej wiadomo.
W każdych warunkach (skrótowo ,aby nie zanudzać),aby przejąć władzę, musi byś zorganizowana partia, czy inaczej nazwana stronnictwem, lub Cywilizacją Polską.
Uważam, iż na wszystkich przeciwników istniejącej władzy nie należy wieszać psów. I to należałoby przemyśleć.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Marsz w obronie czego??? 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.30 o 02:06
Adam 39 witaj.
Adam, ja partie "znam". W/g mnie wszystkie do wyczyszczenia w kopalniach węgla jak kiedys pisałem. Może prosciej będzie jeśli przedstawisz mi kilku uczciwych polityków imiennie. Wtedy pogadamy. Ja mam słaby wzrok i takich nie widzę :-))) Pozdrawiam. A co Ty nie śpisz?!!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Marsz w obronie czego??? 
Adam39, 2012.09.30 o 02:13
Akurat dziś jeszcze nie śpię.
Zenek, masz rację, ale jak to zrobić.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Marsz w obronie czego??? 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.30 o 02:16
Adam39.
To wypij ze mna kilelicha jak nie śpisz. Spanie zapewnione. Adam, to Ty jesteś starszy, bardziej doświadczony. Moje poglądy znasz. Marsze to raczej zalobne, nic nie zmienią. trzeba przyjąć ich metodę....... Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Marsz w obronie czego??? 
Adam39, 2012.09.30 o 11:11
Zenku, jest to jakąś tam diagnozą na "bule". Ale niestety w ten sposób niczego pozytywnego się nie zrobi, gwoli rozwiązania, czy rozwiązywania istniejących wokół problemów.
Pozdrawiam cię serdecznie i po przyjacielsku.
Trzymaj się Zenek! I do przodu!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Marsz w obronie czego??? 
Zenon Jaszczuk, 2012.09.30 o 14:16
Adam39.
Dzięki za dobre słowo. Trzymam się Adam trzymam.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
linki, cytaty, nowiny
najwyżej  oceniane
zeszyty tematyczne
najbardziej kontrowersyjne artykuły
najnowsze komentarze

© Polacy.eu.org 2010-2024   Subskrypcje:    Atom   RSS  ↑ do góry ↑